Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Rayn Delaver szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openSzer. Aug. 31, 2011 7:08 am

Hamarosan fel vetet a a 69 pózt majd nyomban kényeztetni kezdte a farkam. Én sem tétlenkedtem egyből el kezdtem csókolgatni és nyalogatni a punciját. Közben egyik ujjammal feneke lukát simogattam míg máik ujjammal finoman ujjazni kezdtem ahogy nyaltam. Sárkány farkammal a fejét kezdtem simogatni amolyan dicséret képen majd le irányítottam a mellére és ott kezdtem el még simogatni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openCsüt. Szept. 01, 2011 1:07 pm

Folyamatosan kényeztettem őt, és nyögdécseltem azért, amit velem csinált.
- Rayn - sóhajtottam a nevét, és abba kellett hagynom a kényeztetését is, ráadásul kő kemény volt már.
- magamban akarlak érezni - sóhajtva nyomtam fel magamat, majd egyetlen mozdulattal ráültem háttal neki a férfiasságára. Kínzó lassúsággal kezdtem lovagolni rajta, de hiányoztak a kezei a kebleimről. Ezért érte nyúltam, és felhúztam őt magamhoz, majd kezeit a kezeimmel a melleimre fogtam. Csípőmmel körözni kezdtem férfiasságán, hogy még jobban elmerüljön bennem, ettől pedig hangosan felnyögtem.
- csináld kis sárkányom - biztattam őt, és átadtam neki magamat teljesen.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openPént. Szept. 02, 2011 7:08 am

Arya kényeztetésétől kő merev voltam már és ő is eléggé fel izgult így magába kívánt. Háttal fel ült majd rám ült és lovagolni kezdett. kezeimet meg fogva fel húzott így hátulról átölelve csókolgattam a nyakát és simogattam a melleit.
-Ó Arya teljese meg őrjítesz.
Súgtam a fülébe és folyamatosan mozogtam benne. Próbáltam finom lenni ahogy most éppen akarta, de ismervén őt nem akar unalmasságot sem ezért kicsit erősebben nyomtam a farkam a puncijába. Sárkány farkammal meg vártam míg az ő farka is elő bújik és akkor azzal el kapva az övét simogatni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openSzomb. Szept. 10, 2011 10:30 am

- igen, csináld - nyögtem ,ahogy Raynen lovagoltam. Előbújt a farkincám is, ami rögtön az ő sárkányfarkára tekeredett.
- a tiéd vagyok, csinálj amit szeretnél, váltsd be az ígéretedet, félre a finomkodással - nevettem el magamat, majd lemásztam róla, és kiterültem előtte az ágyon, és végig simítottam magamon.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openSzomb. Szept. 10, 2011 12:09 pm

Miután le mászott rólam és ki feküdve nekem adta magát meg csodáltam a meztelen testét. Tudtam, hogy ez a kép örökre meg marad az emlékeimben. Rá feküdve be hatoltam farkammal a puncijába majd nyelvemmel végig nyaltam a nyakát.
-Tehát félre a finomkodással rendben, de azért óvatos leszek.
Kissé meg növeltem a farkam méretén és le szórítva Aryat kezdtem mozogni benne miközben egy csókot adtam neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openKedd Szept. 13, 2011 12:59 pm

Szeretem, ahogy rám néz, és felfal a tekintetével is. Ettől is teljesen benedvesedek. amikor belém hatolt felnyögtem, és egyből az oldalához húztam a lábaimat, hogy hagy kerüljön csak mélyebbre bennem.
- rendben édesem -bólogattam, majd felnyögtem, ahogy megnövesztette a méretét
- hihetetlen érzés, amikor bennem növeszted meg -nyögtem neki, majd csókolóztam vele, és élveztem minden egyes lökését.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openSzer. Szept. 14, 2011 7:03 am

-Ez azért van mert szeretlek.
Mondtam mielőtt meg csókolt és folyamatosan mozogtam benne. A csók utána a nyakát csókolgattam míg ő sóhajtozott közben sárkány farkammal az ő farkát simogattam. Kezemet lassan végig simítottam finom puha bőrén és éreztem minő élvezetet nyújt neki pusztán az érintésem. Persze nem csak az én érintésem volt számára élvezetes hiszen mikor ő érintett meg engem vagy rá nézhettem csodás testére mindig fel fórt a vérem. Nem is tudtam meddig fogom bírni vissza tartani magam ezért erősebben és mélyebbre hatolva akartam neki a legcsodásabb pillanatokat okozni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openKedd Okt. 04, 2011 9:03 am

EGyre hangosabban, és sűrűbben nyögdécseltem, főleg amikor erősebben, és mélyebben kezdett bennem mozogni.
- Őrjíts meg Rayn - sikítottam, majd éreztem, hogy egyre jobban élvezem a művét, és nem is tartott sokáig a dolog. Nem bírtam vissza fogni magamat, és elélveztem.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openKedd Okt. 04, 2011 4:20 pm

-Rendben van Arya úgy lesz.
Sárkány farkammal a fenekébe hatoltam és ott kezdtem mozgatni neki. Másik farkammal kicsit nagyobbá váltam és még erősebben és még mélyebben nyomtam neki. Mikor el élvezett abban a pillanatban belé élveztem és közel hajolva hozzá meg csókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openHétf. Okt. 17, 2011 3:06 pm

Hangos sikoly közepette elélveztem, és elernyedtem alatta. Csókját viszonoztam, és megcirógattam az arcát.
- most már azt teszel velem, amit csak szeretnél - kuncogtam.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openHétf. Okt. 17, 2011 4:24 pm

-Ezek szerint el rabolhtalak és el vehetlek?
Néztem rá ravaszan majd átöleltem.
-Ha ilyeneket mondasz kisértésbe esem.
Meg csókoltam közben tovább mozogtam benne. Már nem voltam messze az élvezettől és éreztem, hogy most különös képpen el áztatot Arya méhét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openPént. Nov. 04, 2011 4:14 pm

- Elrabolni el lehet, de ha az elvevésen esküvőt értesz, azt tudod,hogy még nem akarom - mondtam neki komolyan. Túl korainak tartom, és még az is ott van,hogy másokkal is szeretnék lenni. fiatal succubus vagyok, és tapasztalatokra vágyom, egyrészt tőle, másrészt pedig másoktól.
- milyen kísértésekbe pontosan? - kérdeztem kuncogva, és megcsókoltam. Testem remegni kezdett, és éreztem, hogy a gyönyör elönti a testemet, és persze Rayn engem.
- imádok veled szeretkezni - mondtam elégedetten, és vártam vajon most mit fog lépni.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openHétf. Dec. 12, 2011 7:46 pm

-Igen tudom és kissé bánom, de meg értem, hogy még szabadságra vágsz.
Végig simítottam testén.
-Hogy azt tegyek veled amit szeretnék.
Meg csókoltam majd lábait meg fogva a nyakamba tettem azokat és ismét erősen mozogni kezdtem benne.
-Én is imádok veled szeretkezni. Csak is érted teszek meg bármit amire vágysz másért nem.


A hozzászólást Rayn Delaver összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 29, 2012 7:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openKedd Feb. 28, 2012 9:51 am

- szóval mikor fogsz elrabolni? -kérdeztem kuncogva, majd hangosan felnyögtem, mert ismét munkához látott.
- Most azt tehetsz, amit csak szeretnél - nyögtem neki , és kapaszkodtam, a takarót markolásztam az élvezettül amit gyújtott számomra. Nem gondoltam volna soha,hogy találok olyat, aki teljesen képes kielégíteni. Bár ettől még kalandokra ugyan úgy vágyom. Hogy mikor leszek képes csak egy felé koncentrálni még magam sem tudom. Azt hiszem túlságosan is élvezem ezt a szabad életet, azt hogy Raynennel lehetek, és mellette másokkal is.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openSzer. Feb. 29, 2012 7:41 am

-Ha szeretnéd már is el viszlek egy lakatlan szigetre és ott kettesben lehetünk ameddig csak akarunk.
Előre hajolva meg csókoltam és még finoman, hogy élvezni tudja kicsit változtattam a méreten. majd fel kaptam őt oda vittem a falhoz aminek neki nyomtam és jó erősen miközben lábait a derekamra helyeztem tovább mozogtam benne erősen és olyan gyorsan amennyire jól eset neki.
-Ha még izgalmakra vágy drágám akkor csinálhatjuk néhány igen csak mozgalmas helyeken. Mondjuk buszon és vonaton meg aztán meg kereshetjük azt a párocskát és pótoljuk be amiről már szó volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openHétf. Márc. 26, 2012 5:27 pm

Élveztem az együtt létet vele, mint mindig. És ahogy máskor is most is okozott kis meglepetést, amikor egyszer csak felkapott és a falhoz nyomott.
- Vonaton? buszon? - kérdeztem nevetve, majd a vállaiba kapaszkodtam.
- A vonat jó, de buszon nem tudnék csendben lenni - kuncogva sóhajtoztam alatta.
- Hm nocsak szeretnéd megpróbálni? és biztos menne?
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openKedd Márc. 27, 2012 1:17 pm

-Ki mondta, hogy csendben kellene lenned? Nincs annál jobb és szebb ahogy sóhajtozól és nyögsz mikor éppen szerelmeskedünk.
Végig csókoltam a nyakát és közben jó erősen mozogtam benen, hogy érvezze a pillanat minden percét.
-Csak miattad tenném meg senki másért.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openKedd Júl. 31, 2012 6:41 am

Amikor meg érkeztünk végig néztem a szobán majd elmosolyodtam.

- Igen ez fiú szoba ...de ez így is jó...
Mondtam s magammal húztam majd az ágyra lökve lágyékára ültem.

- Tudod mikor egy lányt felhívnak egy fiú szobájába mindig valami mocskosat művelnek...

Kacsintottam rá majd kicsit mocorogni kezdtem és megsimítottam arcát.

- Te kis perverz...ilyen ártatlan leányzót rontanál meg?
Mondtam neki színészkedve mert kicsit se vagyok ártatlan.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openKedd Júl. 31, 2012 12:45 pm

Lehuppanva az ágyra élveztem ahogy az ölembe ül egyenesen az ágyékomra.
-Talán, mert ez is acélom.
Kissé fel nevettem.
-Ha ártatlan lennél akkor is meg tenném. De valahogy úgy érzem nem vagy ártatlan és ha nem akarnál velem lenni akkor most nem itt lennél.
Kezemmel a fenekét simogatva lassan el kezdtem csókolgatni a nyakát.
-te is egy kis rossz kislány vagy aki izgalomra vágyik amit én meg adhatok neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openKedd Júl. 31, 2012 1:37 pm

- Most lebuktam...

Kuncogtam ezen majd elmosolyodtam és a csókra fel szisszentem. Egyre jobban simulgattam férfiasságához és éreztem ,hogy az érdeklődését fel keltettem.

-Akkor bizonyítsd...és én majd bírálom...
Mondtam neki kéjes hangon.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openKedd Júl. 31, 2012 2:42 pm

egyre keményebb lettem ahogy simogatott én meg lassan lejjebb mentem a csókjaimmal a mellkasához.
-Meg egyeztünk, de előre szólok nem szoktam csak úgy vissza fogni maga.
Ha engedte lesegítettem a felsőjét majd a mellbimbóját számba véve lágyan meg harapva először meg szívogattam majd a elengedve a bimbót meg nyalogattam párszor majd rá tértem a másikra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openKedd Júl. 31, 2012 6:37 pm

- Ugyan finomkodásnak itt nincs helye drága...itt csak az élvezet dominál

Elmosolyodtam kéjesen majd rá kacsintottam. Testem egyre forróbb lett ahogy vetkőztetett. Éreztem a leheletét és a szoba erotikával volt zajos habár még el se kezdtük igazán a játszmát. Ahogy melleimhez ért szája felnyögtem s halvány pír jelent meg arcomon. Fejét megsimogattam elégedetten.

-Jó fiú...a jutalmad is meg lesz...

Kuncogtam fel kéjesen.

-Látom nem tudsz be telni a látvánnyal..
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openKedd Júl. 31, 2012 6:58 pm

Mikor végeztem az egyik melle kényeztetésével el kezdtem a kezemmel masszírozni.
-Természetesen nem, de ez még csak a kezdet ennél többet is fogok belőled látni. Aztán amit látok azt végig fogom csókolni.
Egyik kezét magamhoz véve kézfejétől lassan a válláig onana a nyakához majd szájához és onnan a másik kéz feje végéig csókoltam őt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 05, 2012 1:14 pm

Elégedett mosollyal tekintettem a fiúra s arcát megsimogattam kedvesen.
- Ezt örömmel hallom...

A csókok tengerében a paradicsomba éreztem magam s rá kacsintottam. Szuszogtam ahogy melleimet masszíroztam s még csak gatyáján keresztül markoltam meg izgatóan férfiasságát.

- Hmmm itt már alakul valami..finomság..
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 05, 2012 9:31 pm

-Csak aztán vigyáz a finomsággal, mert szó szerint egy vad állat vagyok.
Nevettem a poénon hiszen részben igaz volt, mert szelíd sárkányt nem nagyon lehetett látni.
-Nagyon gyönyörű vagy.
Finoman meg csókoltam majd ismét a testét kezdtem el csókolgatni. Ezután az ágyra fektettem háttal és ismét a testét csókolgatva haladtam egyre lejjebb miközben lesegítettem róla a többi ruháját.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rayn Delaver szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 4 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Rayn Delaver szobája
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Angela szobája
» Dracon szobája
» Mia szobája
» Iwa Makiko Szobája
» Kluzgor szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: