Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Rayn Delaver szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 12:52 pm

Vele együtt élveztem el majd jót kacagtam a viccén. Átkarolta a nyakam én pedig meg csókoltam ahogy a lábával is átkarolt.
-Ahogy kívánja hölgyem.
Óvatosan be vittem a fürdőbe ami így is egy kis mozgással járt. Meg engedtem a vizet közben tovább tartottam a karjaimban.
-Hát ahogy te szeretnéd Arya. Ha szeretnéd még csinálhatjuk addig vagy pihenhetünk is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 1:07 pm



- szeretlek -karoltam őt szorosan, és csak öleltem, aprókat nyögtem, mert ahogy vitt csak mozgott bennem.
- nekem mindegy, fürdés közben majd pihenünk, meg majd később is. azt hiszem ma túl fogsz teljesíteni, arról nem is beszélve, hogy a végén túl kielégült leszek nevettem el magamat.
- csináld lassan, érzékien - búgtam a fülébe majd csók csatába kezdtem vele. finoman, hosszan játszottam a nyelvével, nyalogattam az ajkát.
. mehetünk a vízbe - szóltam mikor a szemem sarkából láttam, hogy elég víz van a kádban.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 1:11 pm

-Rendben Arya ahogy kívánod.
Lassan emelgetni kezdtem magamon közben csókolóztunk jó hosszan. Majd mikor szólt, hogy elérte a víz az kádban a megfelelő mennyiséget lassan el zártam a vizet. Erősen meg fogva vittem a kádhoz majd szépen egyik lábat a másik után be másztam vele a kádba. Ott finoman és lassan kezdtem le ülni vele közben néha néha a nyakát csókolgattam. Mikor bent voltunk a vízben meg simogattam a hátát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 1:17 pm



Ahogy beleültünk a vízbe szépen leszálltam még mindig ágaskodó férfiasságáról.
- ezt szeretem benned, olyan gyorsan felizgulsz és még elélvezés után is keményen állsz legtöbbször - mosolyogva csókoltam meg, majd megfordultam, és neki dőltem.
Élveztem a víz simogatását, majd magamhoz nyúltam, és simogatni kezdtem a puncikámat.
- segítesz? - döntöttem hátra a fejemet, majd csókra invitáltam, kezét, pedig az ölembe húztam. vezettem a kezét minden egyes mozdulaton, majd elengedtem az ővét én magam pedig ujjazni kezdtem magamat, így két legyet csapok egycsapásra.
- szeretlek, és nem bántam meg, hogy igen mondtam neked. este mihez lenne kedved? vagy esetleg délután, csak a szobában maradjunk, vagy menjünk sétálni és majd ahol megkívánjuk egymást ott csináljuk? az biztos hogy ma még csinálni akarom veled, mert ez életem második legboldogabb napja
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 1:23 pm

-Te mindig ki hozod belőlem a legjobbat.
Csókolózni kezdtünk míg a kezemet irányítva simogatta magát. Nem sokáig hagytam, hogy egyedül ujjazza magát a kezemmel segítettem neki ha engedte. Míg a másik kezemmel a mellét simogattam.
-Én is szeretlek és nagyon boldoggá tettél azzal, hogy igent mondtál nekem.
Meg csókoltam majd a nyakát puszilgattam.
-Ha valóban az egész iskolában akarjuk csinálni akkor ne csak a szobában kuksoljunk menjünk el valahová. Teljesen mindegy hova ahol meg kívánjuk egymást ott úgy is meg történik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 2:23 pm



- te is belöllem - mosolyodtam el, majd ahogy elengedtem a kezét szokásához híven nem tétlenkedett ,és segített ujjazni engem, amit hagytam is neki. szeretem ezt a fajta dolgot is csinálni,főleg ha ő is csinálja.
- oooh Rayn, ez nagyon jó - elvettem a kezemet, és masszírozni kezdtem a melleimet, amíg ő játszott velem. Fejemet oldalra billentettem, hogy a nyakamhoz férjen.
- bárhol bármikor -sóhajtoztam finoman.
- akkor ez után sétálunk egyet a többi meg majd jön- egyik kezemmel tovább masszíroztam a mellemet, a másikkal vissza lenyúltam és bedugtam az ujjamat az ővémellé.
- ez nagyon finom
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 2:34 pm

Kezeivel a mellét kezdte simogatni, de mivel az egyik kezem is a mellét simogatta így egyik mellét két két kényeztette éppen. Fejét félre billentette, hogy csókjaimmal a nyakához férjek. Finom illata közben az orromba áramlott ami olyan édes volt mint a méz. Minden apró nyögése és sóhaja csak lázba hozott amitől kicsit jobban tudtam mozgatni az ujjaimat benne.
-Rendben akkor ezután séta és meg látjuk mi lesz.
Egyeztem bele majd egyik kezének ujjaival segédkezet az én ujjaimnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 2:39 pm

- olyan jó veled - sóhajtoztam továbbra is, majd ha engedte, akkor kikeltem az öleléséből hogy megforduljak. Először kicsit megszopogattam a férfiasságát, majd ráültem, és lassan lovagolni kezdtem rajta.
- szeretlek - kezdtem bele az ütemes mozgásba, közben még a víz is simogatott, majd megálltam, és csak a belsőizmaimat mozgattam miközben csókolózni kezdtem vele.
- megnöveszted kicsit? - kérdeztem tőle, majd picit megemelkedtem kemény ékén.
- szeretnék a sárkányommal lenni - haraptam meg az ajkát.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 2:42 pm

-Veled is nagyon jó.
Súgtam és hagytam, hogy meg forduljon. Forró ajkaival a szerszámomat kezdte kicsit kényeztetni majd rá ült.
-Én is szeretlek.
Meg csókoltam aztán a melleit kezdtem szívogatni.
-Hát persze drágám amit csak kérsz.
Kicsit meg növesztettem a férfiasságom azzal, hogy részbeni alakváltást csináltam, de csak amennyire, hogy még élvezni tudja, de fájdalmat ne okozzak neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 2:55 pm



- én sárkányom - nyögtem fel, ahogy megéreztem, hogy megváltozott.
Ütemesen kezdtem mozogni rajta, közben a farkincám össze vissza csapkodott, én pedig kezdtem megőrülni tőle. gyorsan elélveztem ettől a nagyságtól, de nem hagytam, hogy ő is így maradjon. így miután elértem a csúcsot leszálltam róla és szopogatni kezdtem, nyalogatni, addig amíg el nem élvezett, majd kimerültem hozzá bújtam.
- szeretlek.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 2:59 pm

Miután meg nőt a szerszámom mérete gyorsabban kezdet mozogni rajta. Ettől hamar el élvezett és le szált rólam. Majd lejjebb ment és szopogatni kezdte a szerszámom míg én is el élveztem. Ezután hozzám bújt így magamhoz ölelhettem.
-Én is szeretlek drágám.
Meg simogattam a hátát és a fenekét.
-Nagyon nagyon szeretlek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 4:12 pm



Pihegtem a karjai között, majd szépen lemosdattam őt, meg magamat is és egy csókkal váltam el tőle, amikor kiszálltam a kádból.
- merre menjünk sétálni? -kérdeztem mosolyogva, majd elkezdtem öltözködni, de csak a blúzomat , és a szoknyát vettem fel. Ezzel is jelezve neki ,hogy bármikor bárhol az övé leszek, és persze megkönnyítve a dolgát.
- ezeket itt hagyom neked - kuncogtam el magamat, majd az ágyra dobtam a melltartót és a bugyimat.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 4:26 pm

Lemosdatott amiben segítettem mag abban, hogy le mosdassam. Majd egy csók után ki szált a kádból. Meg törülköztem majd én is el kezdtem öltözködni.
-Elég ha elindulunk utána majd csak kilyukadunk valahol.
Bugyiját melltartóját az ágyamra dobta és közölte, hogy itt hagyja nekem őket.
-Köszönöm már úgy is új hobbiba akartam kezdeni.
Nevettem el magam majd meg öleltem.
-De nálad szebbet sosem tudnák találni bármilyen hobbit is válasszak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openKedd Ápr. 26, 2011 2:53 pm



- valahol? - kérdeztem nevetve.
- rendben, bár tudom, hogy hamarosan bennem fogsz kilyukadni - nevetve megcsókolta, és elindultam kifelé a szobából.
- akkor sűrűbben hagyom nálad a fehérneműimet és magamat is - újabb csókot loptam tőle immár a folyosón.
- merre induljunk?

/ a folytatás mehet valahová Very Happy /
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openKedd Ápr. 26, 2011 9:01 pm

-Úgy mondod mintha ellenedre lenne.
Mondtam ravaszan holott mindegyikünk tudta miért is megyünk.
-Minél sűrűbben hagyod itt magad annál jobb.
Miután ki mentünk a szobából kulcsra zártam a szobát majd meg fogtam a kezét és vezettem.
-Menjünk mondjuk a parkba elsőnek.

/Park/
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openHétf. Aug. 22, 2011 4:59 pm

-Én is imádok veled ki békülni. Természetesen majd fent jó alaposan ki békülünk.
Hozzám bújt amitől folyton az egyik legszerencsésebb démonnak tartottam magam. Mialatt mentünk láttuk a nővért egy pasival.
-Akkor jutalmat érdemelsz.
Fel kaptam mint két kezemmel mintha már is a küszöbön vinném át a menyasszonyom majd meg csókoltam. Így léptem be vele a szobába is ahol finoman le tettem az ágyra és számmal az ő szájára adtam csókot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openKedd Aug. 23, 2011 9:08 am

- Mennyire is alaposan? -kuncogtam a fülébe, majd útközben lekaptam, és hosszan csókolóztam vele.
- Hmmm ezt sose tudom megunni - mosolyogtam rá, és hozzásimultam miközben mentünk.
- hééé- kuncogtam, ahogy felkapott, és bevitt a szobájába ,méghozzá egyenest az ágyra.
- mond csak odalent, hogy áll a helyzet, remélem a kis vita nem ártott idelent -simítottam végig az ágyékán miközben ajkam megint az övére talált.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openKedd Aug. 23, 2011 5:21 pm

-Olyan alaposan, hogy a végén nem fogsz tudni lábra állni csak mellettem feküdni.
Mondtam még a jó hosszú csók előtt.
-Szerintem te is tudod jól, hogy ha rád nézek akkor rögtön be indulok. Biztosan emlékszel még az első találkozásunkra. Azóta mindig merevedésem van ha akkorra gondolok.
Újból csókolózni kezdtünk közben lassan el kezdtem le hámozni róla a ruháit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 24, 2011 6:20 pm

- rendben, de előtte kérnék egy finom szerelmeskedést, veszekedés után úyg dukál, aztán a következő menetnél már durvulhatsz kicsit - kuncogtam, és megemeltem a csípőmet, hogy kibujtasson a ruhámból ami sikerült is, így meztelenül feküdtem alatta az ágyon.
- szeretkezz velem finoman, cserébe utána azt és úgy teszel velem amit csak szeretnél, mit szólsz?
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Aug. 25, 2011 2:45 pm

-Rendben van drágám akkor először finom leszek.
Mondtam a már meztelen Aryanak. Egy röpke gondolattal le dobtam magamról a ruháimat majd rá feküdve lassan és finoman csókolózni kezdtem vele. Kezemmel finoman végig cirógattam a karját majd az oldalát miközben nemi szervem hozzá nyomódott.
-Nálad szebb lány nincs a földön.
Bókoltam, hogy kissé kényeztessem őt szavakkal is. Majd újból meg csókoltam és hosszan finoman simítottam végig a nyelvem az övén.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Aug. 27, 2011 8:55 am

Néztem, ahogy ledobja magáról a ruhát, és az ajkamba haraptam a látványától. Nem tudom megunni, mert jól néz ki, a szerszáma pedig szinte mindig tettre kész, amikor levetkőzünk. Bár így nem tudom sokat kényeztetni, viszont ő meg sokáig bírja, nem úgy mint mások.
Átkaroltam, ahogy rám feküdt, és csókolózni kezdtünk. Felnyöszögtem csók közben, ahogy cirógatott, és ágyéka az enyémhez ért.
- szeretlek –suttogtam, majd folytattuk a csókot. Nyelvem az övével táncolt, és masszírozgatta azt. Lábamat felhúztam az oldalához, hogy még közelebb érezhessem magamhoz.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Aug. 27, 2011 4:24 pm

-Én is szeretlek.
Súgtam az ajkai közé majd jött egy újabb forró csók. Mikor lábait fel emelte nemiszervem még jobban hozzá ért a tűz forró testéhez. Lassan kezdtem el csókolgatni a nyakát és folyamatosan cirógattam a testét. Kezemmel folyamatosan simogattam ahol értem és aztán farkam is meg jelent ami szintén finoman hozzá érve cirógatni kezdte a melleit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openVas. Aug. 28, 2011 10:35 am

- óh Rayn, annyira szeretem amikor ilyen gyengéd vagy -sóhajtoztam, majd válaszoltam ajka hívására, hogy forró és szenvedélyes csókban forrjak össze vele.
Hátát cirógattam, és finoman a körmömet is végig húztam rajta, attól az érzéstől, hogy férfiassága pedig hozzám ért majd nem elélveztem. Hirtelen vezérelve döntöttem a hátára, és öltem a derekára, ahol hozzá dörgöltem magamat, közben a nyakát csókolgattam, és haladtam lefelé a mellkasára. Egészen addig mentem, amíg el nem értem a vég célomat.
- szeretnél te is kényeztetni engem közben? - néztem fel rá kíváncsian, de kezem már az ágyékát masszírozta.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openVas. Aug. 28, 2011 4:33 pm

Aryaval csókolózni maga volt a gyönyör. Kicsit végig futott rajtam a hideg ahogy körmei a hátamon húzta végig majd átfordított és hozzám nyomta magát. Nyakamat csókolgatta ami egyszerre volt kissé csikis és jól eső érzés. Lassan haladt egyre lejjebb majd lent megállt és masszírozni kezdett.
-Igen szeretnélek én is el kényeztetni téged.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-openKedd Aug. 30, 2011 9:57 am

Éreztem, ahogy kirázta a hideg attól, amit csináltam vele, és ez elégedett mosolyt húzott az arcomra.
Válaszára elmosolyodtam, és felfeküdtem rá fordítva, vagy is 69 pózba. Így ő is elért, és én is elértem őt. Nem is tétlenkedtem tovább számba vettem a férfiasságát, és szopogatni kezdtem, akár egy nyalókát ,ami sosem fogy el. A nyalóka után jöhetett a fagya is, amit körbe kell nyalni, hogyha olvadni kezd. Közben kezem se tétlenkedett rajta, mert fel se mozgattam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rayn Delaver szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Rayn Delaver szobája
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Angela szobája
» Dracon szobája
» Mia szobája
» Iwa Makiko Szobája
» Kluzgor szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: