Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Kluzgor szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Kluzgor szobája Empty
TémanyitásTárgy: Kluzgor szobája   Kluzgor szobája Folder-openVas. Ápr. 10, 2011 1:53 pm

A szobám pont olyan volt amilyennek hagytam. Csendesen takarosan és tisztán. Persze egy év alatt le ülepedet itt a pór, de mint tanárnak nekem ki takarították a szobát mielőtt vissza érkeztem. Persze talán kissé túl csendes is volt a szoba, de tudtam jól, hogy az iskolai órák után örülni fogok ennek a csendnek.
~Minden csoda három napig tart ahogy szokták mondani.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Kluzgor szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kluzgor szobája   Kluzgor szobája Folder-openHétf. Ápr. 18, 2011 10:57 am

Kezdtem unni kissé a négy falat ezért sétára indultam.
~Talán ideje lenne utána nézni az ördög fiókáknak. Nehogy most okozzanak galibát.
Ki lépve a szállóról a kollégium felé vettem az irányt.
~Bár ha bajba keverednek az az ő bajuk.

/ Kollégium:Társalgó/
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Kluzgor szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kluzgor szobája   Kluzgor szobája Folder-openSzomb. Aug. 06, 2011 12:05 pm

Megérkeztem végre a szállásra. Kopogtattam Kluzgor ajtaján, de senki se válaszolt. Talán éppen a szokásos tanári teendőket végzi vagy a tanáriban ül és ábrándozik a többi diák legyilkolásáról, mint mindig. Vagy az is lehet, hogy valamelyik másik csaj vagy csajok elcsábították néhány menetre.
~ Na mindegy, majd visszajövök később. Azért az ajándékát itt hagyom.
Kimentem az épületből és elmentem az oldalhoz, ahol Kluzgor ablaka volt. Az szerencsére annyira nyitva volt, hogy át tudjam ott rakni a csomagot. A csomagban Kluzgor kedvenc itala és emberi koponyából készített késtartó. Abban semmi tőr meg ilyenek még, de viszont van benne egy jópofa nyári kép, amiben Rose-al és a többi nyári csajjal pózoltunk egy halott ember felett, akit levadásztunk (na, annak a koponyájából készült a kis tőrtartó. Very Happy ).
Dolgom végeztével elmentem a tó felé, csak úgy körülnézni.

/Démon tó/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kluzgor szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kluzgor szobája   Kluzgor szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Kluzgor szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kluzgor története
» Kluzgor Adatai
» Kluzgor unalmas naplója
» Mia szobája
» Miu Osaki szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: