Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Rayn Delaver szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 7:16 am

Kuncogtam fel kéjesen szavain majd ahogy a csókjai a testemet meg érintették az minden rezgésben válaszolt.

- Te meg olyan cukor falat vagy hmm...

Meg simítottam fejét elégedetten és fel-fel szusszantam.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 2:50 pm

Mikor Kyokon már nem volt semmilyen ruha biztosan elájultam volna a látványtól ha gyenge személy lettem volna. Ritkán látni ilyet tökéletes szépséget és ritkán láthatok ruha nélkül ilyen lányt az ágyamon. Főlé magasodva meg csókoltam majd ismét végig csókoltam a testét a lábfejéig. Majd a másik láb fejétől lassan feljebb mentem a combjai belső része felé és mikor elértem azt lassan csókokkal kezdtem el halmozni punciját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 2:59 pm

Megsimítottam a fiú arcát majd mellkasát és kacsintással biztattam tovább. A csókolgatás egyszerre volt izgató és kicsit csikis is ezért csak mosolyogtam. Amikor nőiességemhez ért felnyögtem s elpirultam.

- Csak nem éhes vagy...nyugodtan kóstolgathatsz neked ingyen van édes
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 3:12 pm

-Ó igen farkaséhséget érzek nektárod iránt.
Nevettem fel kissé majd mélyen bele nyaltam a tiltott gyümölcsbe, hogy meg kóstoljam az t az édes nektárt ami most rám várt. Ahogy ezt eleinte lassan csináltam majd lassan gyorsabban, hogy jobban élvezze és hallgat hassam gyönyörű hangját az mindennel fel ért számomra. Szinte vonzott a tekintette és a bőre az egyszerűen bársonyosabb volt eddig mindennél amivel eddig találkoztam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 3:18 pm

Lábaimat széjjelebb tártam ,hogy jobban be férhessen majd ahogy gyorsított fel fel nyögtem az élvezettől. Ahogy éreztem ,hogy a csúcsra víz hangosabban nyögtem s az ágyneműbe kapaszkodtam. Arcom tejesen el volt pirulva s csak kapkodtam a levegőt.

-Rayn...olyan...jól...csinálod...

Nyögtem ki nagy nehezen majd fejét megsimogattam s hajába túrtam.

- Csináljuk úgy ,hogy mind kettőnknek jó legyen.
Ajánlottam fel a 69 pózt ,hogy őt is tudjam kényeztetni nem vagyok én önző.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 3:30 pm

Egyre mélyebben dugtam belé a nyelem majd még ráadásnak az ujjaimból is kettőt. Hangja csodás ahogy élvezte és miközben hajamba túrt jobban vágytam arra hogy enyém lehessen.
-Rendben ha ezt szeretnéd.
Néztem fel rá majd le dobtam magamról a ruháimat.
-Te szeretnél fel lenni vagy én legyek felül?
Ostoba kérdés volt hiszen ha én kerültem volna felül félő, hogy meg fullad. De láttam már olyat aki tipikusan élvezte ha közben fulladozhat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 3:34 pm

Csak nyögdeltem ahogy kényeztettet majd kapkodva a levegőt nem is válaszoltam le döntöttem a hátára s felé mászva férfiasságát kezdtem kényeztetni. Szinte faltam úgy vágytam rá. Így mind kettőnknek jó ő is elég és én is őt.

- Olyan finom ...vagy...

Mondtam kéjes hanggal s folytattam tovább és hegyét is meg nyalogattam meg szopogattam akár egy macska.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 3:40 pm

Hagyat döntött az ágyra majd kényelmesen el helyezkedett. Fenekét meg fogva kicsit meg paskolgattam.
-Te egy igazi rossz kis lány vagy ezért most meg büntetlek.
Nyelvemmel tövig belé hatoltam közben egyik kezem ujjával finoman simogatni kezdem feneke ánuszát. Persze nem tudtam mennyire szereti análban, de gondoltam úgy is szól ha gond lenne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 3:44 pm

Mindig is voltak perverz vágyaim ,de ott sose próbáltam még is izgatott s jobban felnyögtem s bekaptam tejesen neki úgy nyaldostam tovább férfiasságát. Nedvem csak úgy folyt a combomon az élvezettől.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 3:53 pm

Éreztem ahogy az egész farkamat be kapja ez valami izgatóan jó volt. Válaszul keményebben és határozotabban nyaltam belül a punciját. Majd, hogy jöjjön egy kis meg lepetés sárkány létemre kicsit változtattam a méreten így ő érezhette, hogy kicsit meg növekszik és meg vastagodik. Ezen kívül a fenekébe be dugtam az ujjam és lassan el kezdtem azt is meg ujjazni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 4:00 pm

Nagyobbat nyögtem ,hisz azért meglepődtem és az a táj eddig szűz volt mostanáig. Még is furcsa módon élveztem s kényeztetése közbe nyögdeltem fel. Végig nyaltam férfiasságát és golyóit kezdtem el masszírozni kezeimmel. Ez után melleim közé fogtam farkát és úgy kényeztettem tovább. Persze ritmus szerűen meg- meg nyaldostam férfiasságát.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 4:20 pm

Úgy tűnt nem lepődött meg a változáson pedig ha tudná vagy ha látná meg kora is vagyok ha teljes sárkány formámat fel veszem. De mikor a farkam a mellei közé tetet azt hittem rögvest el élvezzek. Annyira melegek még is puhák voltak. Feneke ujjazásától és puncija nyalásától csak még jobban kívántam őt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 4:24 pm

Csak élvezkedtem alatta és elélveztem jó párszor s rá tekintettem majd elmosolyodtam.

-Akarlak most!

Mondtam neki majd megfordultam s férfiasságára ültem. Felnyögtem hangosan s vadul lovagolni kezdtem rajta. Közben mosolyogtam az elvezettől.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 4:34 pm

El mosolyodtam a ki jelentésére és már szinte lovagolt is. Fel ülve meg csókoltam közben kezem a fenekére tettem és ánuszát simogattam. Másik kezemmel hátát simogattam ahogy szájáról nyakára tettem a csókjaimat.
-Nagyon jó vagy Kyoko s szerintem sok közös élményünk lesz még. Mert úgy érzem nagyon el foglak áztatni párszor.
El kezdtem segíteni nek ia mozgásban, hogy mélyebbre hatolhassak és gyorsabb tempot diktálva jobban élvezhesse a ki alakult helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 6:12 pm

Viszonoztam a csókokat és én is párszol nyakára leheltem csókokat. Elmosolyodtam amit mondott s meg simítottam arcát.

- Ennek örülök és szerintem is sok a közös bennünk...

Ahogy éreztem ,hogy mélyebbre megy csak úgy forrtam belül az elvezettől és fel nyögtem hangosakat.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openKedd Aug. 07, 2012 4:47 pm

-Ennek nagyon örülök.
Csókokkal halmozta el a testét és éreztem, hogy hamarosan elélvezek. Nem kellet sok és a első nagy adagot belé küldtem. Majd két kézzel fel emeltem őt és egy falnak támasztva végig csókoltam a nyakát.
-Nem tudok be telni az illatoddal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openKedd Aug. 07, 2012 5:21 pm

Felnyögtem hangosan s hosszabban ki pirulva ahogy éreztem ,hogy termését belém engedi. Ahogy a falnak támasztott kezeimet átkulcsoltam nyakán s megcsókoltam majd elmosolyodtam rajta.
-
Ne aggódj nekem is teszik az illatom.

Kicsit egoistán s pimaszul mondtam kíváncsi voltam a reakciójára. Pár percenként folyamatosan elélveztem olyan jól csinálta s éreztem alig tudok kapaszkodni az élvezettől.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openKedd Aug. 07, 2012 5:28 pm

-Oho kis drágám nagyon engem szeresen magadat.
Nevettem kissé fel majd mélyen meg csókoltam.
-Úgy látom nagyon élvezed. Itt az idő az ágyon folytatni.
anélkül, hogy ki húztam volna belőle farkam az ágyra tettem majd rá nehezedtem és erősen határozott lökésekkel mozogtam benne miközben melleit kezdtem egyesével szívogatni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openKedd Aug. 07, 2012 5:35 pm

Kuncogtam kicsit nyögve persze majd elmosolyodtam s élveztem tovább az ágyon. Én is rá mozogtam ,hogy mélyebbre mennyen és mélyebbre. Bele kapaszkodtam az ágyneműbe és ziháltam az élvezettől. Hajába túrtam az élvezettek közepette.

-Olyan jól csinálod...mindjárt elájulok az élvezettől...
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openKedd Aug. 07, 2012 5:58 pm

-Majd vigyázok rád ha ez megtörténne.
Nyugtattam meg ahogy végig simítottam kezemmel az arcán.
-De az nem ígérem, hogy nem folytatjuk ha magadhoz tértél.
Kicsit meg kóstoltam a fül címpályát.
-Ha pedig ebből gyermekeink lesznek akkor el veszlek. Persze szívesen el vennélek most is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openKedd Aug. 07, 2012 6:03 pm

-Köszönöm...

Mondtam kedves hangon s élvezkedtem tovább majd felszisszentem mikor fülemet meg kóstolta. Kicsit ismét meglepődtem a gyerek dolgon ,hisz tényleg belém élvezet..te jó ég.

- Te is tudod ez korai lenne még...

Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openKedd Aug. 07, 2012 6:09 pm

-Ez igaz, de lehet nem bánnád meg. Persze nem sietlek csak tud, hogy szeretlek.
Forrón megcsókoltam és meg öleltem.
-De persze te is tudod.
Folytattam tovább a mozgást benne és tovább csókolgattam a testét és ismét meg kóstoltam a fülcímpályát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openKedd Aug. 07, 2012 6:11 pm

-Tudom ...tudom és én is téged...

Viszonoztam a csókot s az élvezettől kicsit hátát karmolásztam csak úgy izgatóan s mosolyogva élvezkedtem mikor hirtelen el is élveztem.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openKedd Aug. 07, 2012 6:17 pm

-Örülök ezzel nagyon boldoggá teszel.
Hosszan meg csókoltam és éreztem teste melegét.
-Mond drágám szereted análba? Vagy szeretnéd ha most nem a puncidba élveznék?
Kérdeztem hiszen most azt szerettem volna ha ő fönt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-openKedd Aug. 07, 2012 6:21 pm

Mosolyogtam kedvesen majd elpirultam a kérdésen.

- Még sose élveztek oda...nem tudom milyen érzés...de ki próbálhatjuk..

Mondtam neki kicsit zavarban voltam és kíváncsi is voltam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rayn Delaver szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 5 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Rayn Delaver szobája
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Rayn Delaver
» Angela szobája
» Mia szobája
» Hayate szobája
» Iwa Makiko Szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: