Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Rayn Delaver szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 10:51 am



- ne bolondozz már - mosolyodtam el, majd picikét megráztam a fenekemet, amit pedig egy hangos sóhaj követett amikor megcsókolt odalent.
- hmmm, ez nagyon finom - egy darabig csak élveztem amit csinál velem, majd ismét férfiasságát vettem kezelésbe. Finoman nyaldostam, simogattam, majd kezem lentebb csúszott, és csak a tövénél simogattam, mert ajkammal vettem kezelésbe, de már így is eléggé állt neki, így nem sokáig csináltam. simogattam, és sóhajtoztam, ahogy ő játszott velem.
- kényeztess még - keltem fel fülöle és mellé feküdtem.
- érezni akarom az ajkad nyomát minden részemen
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 10:57 am

Ahogy a férfiasságomat kényeztette az nagyon jó élvezetes volt. Így ahogy ő én is meg tetetm mindent, hogy jó legyen neki. Nyelvemmel nyalogattam a punciját kint is belül is. Lassan tettem be neki az ujjamat amit finoman mozgattam benne. Majd mellém feküdt és kérte, hogy az ajkammal kényeztessem. Így is tettem először az ajkát vettem célba egy hosszú csókig. Utána a nyakát csókolgattam végig finoman egészen a mellkasáig. Ott a melleit vettem célba amiket hosszan csókolgattam majd nyelvemmel nyalogattam és néha meg szívogattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 11:02 am


Ahogy ujjazni kezdett még kicsit mozgattam is én is magamat, hogy még élvezetesebb legyen a dolog.
- szeretlek -súgtam ajkai közé amikor megcsókolt, majd ahogy elindult a testemen meg - meg remegtem. amikor a melleimmel játszott felkönyököltem, hogy nézzem őt. Szeretem nézni, amikor játszik velem.
- őrjíts meg - nyögtem fel amikor az egyik mellemet megszívta. közbne néha megemeltem a csípőmet, mert már nagyon vágytam, hogy csináljuk, de hagytam őt rajtam játszani. szeretem, amikor ezt csinálja. akjamat sóhajok, és apró nyögések hagyták el.
- szeretném, ha az első pózt te választanád - farkincámmal végig simítottam a hátsóján, majd férfiasságát simogattam, hogy ne lankadjon a figyelme.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 11:14 am

-Én is szeretlek.
Súgtam neki még a csóknál. Szavainak eleget téve folytattam tovább a mellei kényeztetését. Kezemmel közben le nyúltam puncijához és újból meg érintettem majd simogattam és ujjazni kezdtem.
-Mit szólnál a misszionáriushoz?
Kérdeztem mivel szerettem látni ahogy elsőre kezdünk szerelmeskedni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 11:17 am



- rendben - mosolyodtam el, ahogy belegyezésemet adtam pózba.
majd miközben kényeztette tovább a melleimet elkezdett simogatni, és ujjazni, amitől hangosan felnyögtem.
- ez nagyon jó - biztattam, majd megsimogattam a vállait. egyik lábamat felhúztam, hogy még élvezetesebb legyen a dolog. egyre jobban éreztem, hogy odalent nedves leszek,és lassan de annál biztosabban kész leszek rá.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 11:43 am

Kicsit meg szívogattam mind két mellét és örültem, hogy élvezi amit csinálok. Punciját is folyamatosan ujjaztam majd mikor már nedves lett még egy ujjamat tettem be neki. Lábát fel húzta így jobban és mélyebbre tudtam nyomni az ujjaimat. Mikor éreztem, hogy készen van fől-é magasodtam és szerszámomat hozzá simítottam a puncijához. Pár percig így kényeztettem a punciját majd a szerszámom hegyét a puncijába tettem.
-Készen vagy drága?
Kérdeztem mielőtt el kezdeném be tolni neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 11:59 am



Ahogy fentebb tudta nyomni az ujjait, kicsit megugrottam, és a nevét kiáltottam. Amikor felém magasodott rámosolyogtam, simogatni kezdtem az oldalát, a vállát, és felemelkedtem, hogy megcsókoljam őt. Közben a puncimhoz nyomta mereven ágaskodó férfiasságát, amit már annyira vártam.
Még így izgatott, amitől teljesen begerjedtem.
- igen, kész -emeltem meg a csípőmet, hogy ezzel kicsit beljebb csusszanjon, ne csak a bejáratnál időzzön az éke.
- told be teljesen - kértem elhaló hangon, és feljebb húztam picit mind két lábamat, hogy jó mélyen belém hatolhasson.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 12:21 pm

-Rendben már is.
Egy lökéssel teljesen be toltam neki a férfiasságom. Talán egy pillanatig hagytam neki, hogy meg szokja utána lassan mozogni kezdtem benne. Közben finoman meg csókoltam és a nyelvével játszottam. Kicsit gyorsítottam, hogy jobban élvezze a mozgást.
-Isteni vagy Arya. A tested és a puncid olyan forró mint még talán soha.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 12:34 pm



Ahogy betolta hangosan felnyögtem, annyira jó érzés volt. ráadásul eléggé felizgatott ahhoz, hogy csak úgy belém siklanjon. Nem is várt sokáig és már is mozogni kezdett. Ahogy testünk együttes ritmusra mozgott, úgy a nyelvünk is egymással kezdett játszadozni. Hosszan simogattam nyelvemmel az övét, majd mikor gyorsítani kezdett belemarkoltam a takaróba magam mellett, hogy ne a vállait karmoljam össze megint.
Egyre csak nyögdécseltem.
-Rayn, ne hagy abba, még akarlak. annyira jó hogy bennem vagy, áá - majd sikoltottam egyet, amikor kicsit feljebb sikerült hatolnia.
- engedel magadat szerelmem - kértem őt, majd lecsaptam az ajkára, hogy egy újabb csóktáncba hívjam őt.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 12:45 pm

Fel sikoltott mikor mélyebbre hatoltam majd csókolózni kezdtünk. Nyelveink egymást kergették miközben elengedve magam még egy kicsit gyorsítottam benne. Részben elengedtem magam, de azért nem akartam túlzottan elengedni magam, mert akkor sokkal gyorsabban és erősebben mozogtam volna benne. De mivel már régen voltunk együtt ki akartam élvezni a pillanatnyi helyzetet, hogy szerethessem és kényeztessem. Kezemmel finoman meg fogtam a kezét és össze kulcsoltam az enyémmel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 12:57 pm



Megint gyorsított, majd lassított a dolgon. Kezét összekulcsolta az enyémmel, és így még jobban együtt mozogtunk ütemesen. Nagyon jó érzés volt vele lenni. Egyre sűrűbben kaptam levegő után.
- Rayn - kiállottam a nevét, majd nem sokra rá a csúcsra értem. Szorosan a dereka köré fontam a lábaimat, addig amíg ő is el nem ért oda.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 1:12 pm

Folyamatosan mozogtam benne míg el nem élvezett a nevem kiáltva. Ekkor meg csókoltam majd folytattam a mozgást amíg én is el nem élveztem. Újból meg csókoltam és hosszan el játszottam a nyelvével. Teste melege szinte fórt alattam ami nagyon jó érzés volt. Szabad kezemmel végig simítottam finoman a testén majd nyakát kezdtem csókolgatni.
-Szeretlek Arya nagyon nagyon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 3:44 pm



Éreztem, ahogy ő is megremegett, majd elment bennem, ettől még egyszer felnyögtem. A testem teljesen forró volt, ami nem is csoda egy ilyen kis kaland után.
- fantasztikus voltál - mondtam neki mielőtt csókolózni kezdtünk volna. Ez valahogy olyan jó érzés volt, nem csak meg volt, kész végeztünk a dologgal,hanem sokkalta több.
Nyújtóztam egy nagyot, amikor végig simított rajtam, majd az álla alá nyúltam, és a szemébe néztem, hogy kicsit megbűvöljem. Nem csináltam még ilyet vele, de hát mindent ki kell próbálni egyszer.
- feküdj hanyatt , és élvezd, amit csinálok veled, de térj magadhoz a közepén - kuncogtam el magamat és miután megtette, amit mondtam neki újra nyalókázni kezdtem, addig amíg kemény nem lett neki ismét, és kb ekkor térhetett magához a bűbájom alól is.
-
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 3:54 pm

-Veled mindig fantasztikus.
Nagyon boldognak éreztem magam, hogy együtt lehettem Aryával. De aztán a szemembe nézet és furcsa mód valami arra kényszerített, hogy engedelmeskedjek neki. Kis meg koncentrációval ki tudtam volna törni belőle, de kíváncsi lettem mire készül. Hanyatt feküdtem és hagytam had csinálja amit csinálni szeretne. Éreztem forró ajkát a szerszámomon mikor bele kezdet a kényeztetésbe. Aztán magamhoz tértem és kíváncsian rá néztem. Kicsit el mosolyodtam ahogy éreztem amint egyre jobbban kényezteti a férfiasságom.
-Ó Arya remekül csinálod.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 9:27 pm



Jól esett, hogy kicsit játszhattam vele, és úgy hogy megbájoltam. Nem csináltam még ilyet, de kiakartam ezt is próbálni.
- bocsi az előbbiért, de ráadást szeretnék egyrészt, másrészt pedig kíváncsi voltam tudok e rád hatni - felmásztam hozzá, hogy csókolozni tudjak vele. hosszan simogattam a nyelvemmel a nyelvét, majd áttértem a nyakára,és haladtam lefelé, de nem tértem vissza a lényegre, hanem megszöktem és az asztalhoz mennem, amire ráhajoltam, hogy kinézzek. persze mindent azért, hogy felkínálhassam neki magamat így.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 24, 2011 9:37 pm

-Semmi baj, bár szólhattál volna akkor is tudtam volna nyújtani folytatást.
Nem akartam mondani neki, hogy ha össze szedem magam akkor ellen tudok állni ennek a képesésgének. De nem akartam meg bántani így tartottam a számat. Hosszan csókolózni kezdtünk majd elindult lefelé. Persze nem ment le teljesen hanem meg szökött és az asztalhoz hajolva kínálta fel magát nekem. Fel álltam az ágyról és oda mentem hozzá. Le guggolva simogatni és csókolgatni kezdte a punciját, hogy elég nedves legyen mikor be teszem neki a szerszámomat. Mikor elég nedves lett fel álltam és be illesztettem a szerszámom a virágjába. Két kézzel meg fogtam a csípőjét és egy hirtelen csípős mozgással mélyen belé hatoltam. Ezután el kezdtem mozogni benne viszonylag gyorsabban mint az előbb.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 11:25 am



- tudom, csak kíváncsi voltam - mosolyodtam el, majd szórakoztunk kicsit még az ágyon, de az asztal következett a soron.
- tudom,hogy képes vagy arra, amire mások nem - vigyorogtam, majd szépen ráhajoltam az asztalra és olvasgattam, mint aki mit sem tesz éppen.
Felsóhajtottam, ahogy megsimogatta a puncimat, és picit nagyobb terpeszbe álltam.
- akarlak - fordultam picit hátra, majd mikor belém hatolt kicsit felnyomtam magamat az asztalról, de lökései erőteljességétől visszadőltem.
- tégy velem ma amit szeretnél, tiéd vagyok teljesen most nyögdécseltem a szavakat , majd ahogy gyorsított a dolgon egyre gyorsabban nyögtem, jajgattam.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 11:48 am

Kicsit el mosolyodtam azon, hogy azt tehetek vele amit akarok. Mert ha ez igaz lenen azonnal el venném és még ma meg tennék mindent azért, hogy pár hónap múlva kis gyermekekkel ajándékozzon meg. Mondjuk talán túlzás, hogy ennyire előre rohanok gondolatban, de hát ez van. De még így is meg akartam tenni mindent azért, hogy jól érezze magát velem. Kicsit gyorsabban kezdtem mozogni benne közben egyik kezemmel előre nyúltam, hogy meg foghassam a kezét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 11:56 am



Egyre jobban élveztem, amit csinál velem. Őrület, hogy mire képes. legszívesebb néha megállás nélkül csak csinálnám vele a dolgot. akkor is ,ha a negyedik ötödik menet után már nem nagyon lennék eszemnél.
Ahogy kezét odanyújtotta megfogtam, és egyre jobban sikítoztam a gyönyörtől. Nem tudom mikor léptem át az első küszöböt, de egymás után kétszer is elmentem rövid időn belül. Ernyedten elengedtem a kezét, hogy kitámasszam magamat.
- válts sárkányom - nyüszögtem csak ennyit, mert többre nem futotta most.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 12:04 pm

Egyre jobban sikoltott a kéjtől én pedig egyre jobban mozogtam a nedves virágjában. Ahogy ő is elélvezett vagy kétszer úgy én is belé élveztem. Aztán kérte, hogy váltunk. Ki vettem a szerszámom belőle, majd meg fordítottam és fel ültettem az asztalra. Szerszámomat vissza tettem a virágjába és meg csókolva őt mozogni kezdtem ismét benne.
-Olyan hihetetlen vagy Arya legszívesebben örökké így maradnék veled.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 12:13 pm



Vette a célzásomat és visszahúzódott belőlem. Így megfordulhattam, és felültetett az asztalra. De nem tétlenkedett, mert már bennem is volt újra. De így már sokkal kényelmesebb volt a dolog. Csókolózni kezdtünk, kezemmel végig simítottam a hátát, majd a fenekébe markoltam, és picit megharaptam a nyakát.
- ahogy én is - búgtam a fülébe.
- legszívesebben ma egész nap csak szeretkeznénk veled - nyögtem finoman a fülébe, majd csókolgatni kezdtem a nyakát, majd ismét az ajkára tapadtam. hosszasan és finoman masszíroztam a nyelvemmel a nyelvét. farkincám a mogyoróit simogatta, hogy hergeljem közben én is. lábaimat jobban széttártam, majd hanyatt dőltem az asztalan a könyökömre. szeretem nézni, ahogy játszik velem, ahogy ringnak a melleim arra az ütemre ahogy mozog bennem.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 12:21 pm

-Akkor ma egész nap szeretkezni fogunk. Csak aztán nehogy baj legyen belőle. Nem tudom mennyire vagy kész az anyaságra.
Tovább mozogtam benne közben hosszan és szenvedélyesen csókolóztunk. Kis csinos farka a mogyoróimat kényeztette miközben a keze a fenekemet simogatta. Kis harapása egész játéki volt a nyakamon. Mikor hátrébb dőlt én a melleire dőltem és az egyiket el kapva a számmal szívogatni kezdtem. Egyik kezemmel a másik mellét simogattam míg a másik kezemmel a csípőjét fogtam. Farkam az ő farkát kezdte simogatni miután elő jött.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 12:30 pm



- nem fogok teherbe esni, akármennyire is sárkány vagy, védekezem rendesen, és rendszeresen. ha nem így lenne akkor már teherbe ejtettél volna - mondtam komolyan a csók után neki.
Tetszett már az első alkalommal is, hogy neki is van farkincája, és azzal is teszegetett dolgokat, ahogy én is.
rám dőlt, és az egyik ringó dombocskámat elkapta és szopogatni kezdte, amitől még jobban felpezsdült a vérem.
- ó Rayn
Éreztem, hogy megint megremeg a testem orgazmus közben. lehetett hallani ahogy ki be mozog bennem, már annyira tele voltam szerelmünk terméseivel.
- azt hiszem ez után a fürdő jön - kuncogtam el magamat, majd tovább nyögdécseltem.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 12:38 pm

-Rendben ezt jó tudni. Bár én szívesen vállalok veled porontyokat.
Tovább mozogtam benne és éreztem ahogy teste meg remeg. Én is közel álltam ahhoz, hogy ismét el élvezzek. Farkammal az övét simogattam miközben szerszámommal kicsit gyorsítottam még benne.
-Ó Arya te egy Istennő vagy.
Fürdős meg jegyzésére bólintottam és tovább szívogattam a mellét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-openHétf. Ápr. 25, 2011 12:45 pm




- azzal ráéé....rünk még - nyögdécseltem, majd megremegtem és újból elélveztem. egyre sűrűbben törtek rám a gyönyör hullámai. amit nem mondok hogy nem élvezek, mert nagyon is, de a fürdőben kicsit pihenünk azt hiszem.
- te pedig egy szexisten -nevettem el magamat, majd átkaroltam a nyakát. Lábamat körbekulcsoltam rajta.
- mehetünk uram a fürdőbe, amíg folyik a víz csinálhatjuk, ha szeretnéd,bár most nem tudom, hogy kellene. te hogy szeretnéd?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rayn Delaver szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Rayn Delaver szobája
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Rayn Delaver
» Angela szobája
» Mia szobája
» Hayate szobája
» Iwa Makiko Szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: