Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Rayn Delaver szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openKedd Aug. 07, 2012 6:26 pm

-Rendben akkor ki próbáljuk ha szeretnéd. Gyere állj kutya pózba.
Mondtam neki közben lezsáltam róla és vártam, hogy meg forduljon. Mikor meg fordul elő veszek egy krémet és icsit be krémezem neki, hogy könnyebben be tudjon fogadni. Csak lassan kezdem el neki be tenni a farkam annak is először a hegyét majd lassan beljebb hatolok. Mikor eléggé bent vagyok lassan mozogni kezdek, hogy kissé meg szokja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 7:26 pm

Bólogattam s meg is fordultam majd éreztem a krémet kicsit hideg volt ezért felszisszentem. Ahogy lassan be tettem fel sikkantottam s kezdtem hozzá szokni az érzéshez. Érdekes módon élvezetes volt.

- Hmm...ez olyan jó még is fura...szeretlek...

Elsőnek mondtam ki ezt a szót s talán nem voltam annyira tudatában.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 6:14 am

-Igen elsőre valóban fura lehet nekem is elég szűkös.
Kissé el mosolyodtam és előre hajoltam és meg csókoltam hátú la nyakát.
-Én is szeretlek Kyoko.
Lassan mozogtam benne, hogy tovább szokja és most még nem akartam méretett növelni sem. Túl hirtelen érte volna és túl fájdalmas lett volna. De azért próbáltam lassan kicsit gyorsítani, hogy jobban élvezze ha már egyszer ki próbáljuk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openSzomb. Aug. 11, 2012 9:20 am

Eleinte tényleg nagyon érdekes érzés volt aztán csak egyre jobban élveztem ahogy meg -meg modzdult bennem. Nyögéseim egyre kéjesebbek voltak. Aztán én is rá rá mozogtam hogy fokozzam az élvezetet.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openSzomb. Aug. 11, 2012 2:32 pm

Lassan mozogtam benen közben élveztem, hogy ő is egyre jobban mozogni kezd. Ellen tétesen mozogta vele, hogy tovább fokozzam az izgalmat közben úgy éreztem el jött a kezeim cselekvéseinek az ideje. Egyik kezemmel a mellét kezdtem masszírozni a másikkal a csiklóját ingereltem.
-Nagy szerű feneked van Kyoko úgy érzem lassan meg öntözlek itt is.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openSzer. Dec. 19, 2012 9:27 pm

//Folytatás a gyengélkedőről//

Dolgunkat a gyengélkedőn megzavarta, hogy valakit behoztak, így nekünk is tovább kellett állnunk, persze előtte Raynt megismertettem a padlóval. Gyorsan felöltöztünk és le is léptünk. Nem tudtam, hogy hova akar menni, mert azt se tudom, hogy hol lakik, így csak követtem.

//Bocs a rövid posztért, agyhalott vagyok fizika vizsga előtt//
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openSzomb. Dec. 22, 2012 7:43 pm

Hamar elértük a szobámat ahová előre engedtem. persze tipikus férfi szoba a ruhák szerte szét pucér női magazinok meg poszterek itt ott amott. Nagy hifi amit be szereztem egy gitár ki tudja minek, de van. Pár női itt maradt ruha nemű egy halomba dobva amolyan trófeaként. Meg persze kissé be sötétítve, hogy mikor fel kapcsoljam a hangulat világítást akkor jól nézzen ki.
-Nos ez lenen az én kis őő romos kis fészkem. Persze csak itt a suliban otthon ennél sokkal nagyobb rend van. Azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openVas. Dec. 23, 2012 7:21 pm

Az utunk a kollégiumba vezetett. Nem is csoda, hiszen itt lehet a legjobban lerendezni az ilyesfajta dolgokat, esetleg egy albérletben, de az most nem áll rendelkezésünkre. Belépve a szobában iszonyatos rendetlenség vár, ami nem is csoda, hiszen fiúról van szó. Mindenhol férfi magazinok, női ruha darabok és egy gitár. Furcsa szerencsétlen hangszert, aminek lelke van, így látni, ezért egyből azt támadom le és emelem ki a kupiból, hogy olyan helyre tegyem, amit megérdemel, de nem nagyon találok neki tiszta helyet. Közben Rayn lámpát kapcsolja úgy, hogy hangulatos legyen. Körbenézek, hátha van valami gyertya, mert most szeretném, ha a lámpa le legyen kapcsolva és csak egy- két gyertya adjon fényt, amúgy se vagyok túlságosan oda a lámpafényért. Ha találok, akkor meggyújtom egy kis sárkánytűzzel, ha viszont nem, akkor szóvá teszem.
- Van gyertyád? Nem vagyok oda a lámpafényért. Ha lehet, akkor csak gyertyafényt használok.
Ha van, akkor kirakom, ahogy nekem tetszik, ha nincs, akkor utasítom, hogy irány a bolt és vegyünk párat. Addig nem vagyok hajlandó folytatni a dolgot, míg nincs gyertya. A kórházban más, hiszen ott nem válogathat az ember, de ha tehetem, akkor én csak gyertyafény mellett vagyok hajlandó szeretkezni.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openVas. Dec. 23, 2012 7:58 pm

Rá néztem a gitárra ami most Akira kezében volt.
-Hmm vajon megint mennyit ittam a múltkor? Na meg hova lett a dobom?
Rá néztem az egyik tiszta sarokra.
-Ja igen meg van még csak már nem nagyon használom.
Kérésére elő vettem pár gyergyát.
-Tudod lámpa fénynél is jól nézel ki, de így gyertya fénynél csábítóbb vagy. Azt hiszem csak a te kedvedért legközelebb ki takarítok. Ne, hogy azt mondhasd, hogy kosos disznó matat a szoknyádban.
Kicsit meg öleltem hátulról és meg szagoltam a parfümjét.
-Csodás illatod van.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openHétf. Dec. 24, 2012 9:22 pm

A gitárt a dob mellé tettem, hiszen az volt a számára a tökéletes hely, hiszen mégse lehet egy lélekkel rendelkező hangszer a mocsok közepén és így társaloghatnak egymással. Hosszú életem során megtanultam, hogy a hangszereknek lelke van és ha ráhangolódtam még azt is megértettem, hogy milyen volt az élete. Miután Rayn elővette a gyertyákat és letette az asztalra, márha megtette. Ha nem akkor én teszem meg és meggyújtom őket, majd lekapcsolom az összes lámpát még a függönyt is behúzom, hogy teljes legyen a sötétség.
- Na így képzelem el a hangulatos szobát. Amúgy remélem is, hogy rendet raksz különben az ajtóból fordulok vissza és ne merd szegény gitárt a szoba legmocskosabb részébe tenni, mert az válóok. Bár ehhez még fiatal vagy, de majd megtanítom neked mért nem szeretem ezt.
Közben hátulról átölelt és megdicsérte a parfümöm. ~Nem rémlik, hogy ma reggel befújtam volna magam.~ A gondolatot persze nem osztottam meg a fiúval, had higgye, hogy mégis. Nem tudtam mit érez, de hadd higgye, hogy parfüm.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openHétf. Dec. 24, 2012 10:14 pm

-Óó hidd el nekem a szeretett nőért bármire képes vagyok.
Kicsit körbe néztem.
~Igaz ami igaz. Mióta Arya el hagyott azóta szartam bele a dolgokba.
Tovább szagolgattam kedvesem illatát.
-Páratlan ez az illat egyszerre nőies és telis tele női feromonnal.
Lassan el kezdtem csókolgatni a nyakát közben kezeimmel lassan finoman simogatni kezdtem az egyik karját és combját.
-Mond kedves nem lennél a barátnőm?
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 8:17 am

- Elhiszek én bármit kedves.
Nem nagyon miért tetszik neki az illatom, de nem is érdekel, mert neki is nagyon finom sárkány illata van.
- Ez a saját illatom. - Pirulok el rám nem jellemző módon. - Mármint ez nem parfüm. Reggel nem fújtam be magam.
Hátulról a nyakamat kezdi el csókolgatni, miközben a combom és a karom simogatja. Igazán jó érzés, bár a gyengém, amikor a gerincemet simogatják, attól mindig szinte vajjá olvadok és olyankor fel se lehet kaparni.
- Leszek, ha elnézed nekem, hogy néha másokkal is csinálom. Szeretem hármasba csinálni, de olyannal, akit szeretek nem tudom, mert féltékeny típus vagyok és még valamit találok csinálni a harmadik személlyel. Hidd el, történt már velem olyan. - Remélem megérti a dolgot és elfogadja. - Cserébe te is azzal fekhetsz le, akivel akarsz, amennyiben senki nem árulja el a másiknak kivel és mikor csinálta. - Jelentem ki, majd nem várva ellenkezést nézek a szemébe magabiztosan.


A hozzászólást Akira összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 28, 2012 10:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 9:47 pm

-Drága én a saját illatodat szeretem a legjobban. A parfüm csak el rontaná azt a szép illatot.
Lassan simogatni kezdtem a hátát is. Mikor azt mondta lenne a barátnőm legszívesebben meg csókoltam volna. De a többi szavai késsé érzékenyen érintett.
-IIi. Én ezt komolyan gondoltam. Persze meg értem, ha laza kapcsolatra gondolsz.
Végül meg fordult és a szemébe néztem.
-De tudod mit rendben van. De lenne két feltételem a dologhoz. Kicsit ragaszkodó típus vagyok ezért szeretném, ha velem lennél a leggyakrabban. A másik dolog, ha el jutunk odáig, hogy meg kérem a kezed és te igent mondasz. Akkor szeretném ha utána nem csalnánk meg egymást.
Lassan el kezdtem meg simogatni a fenekét.
-Szerinted meg tudjuk ezt oldani? El fogadod ezt?
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 10:23 pm

- Örülök neki, de azért remélem zuhanyozhatok. - Mondom viccesen.
A hátamat továbbra is simogatta.
- A gerincemet simogasd.
Éreztem a mondatain, hogy egy kicsit érzékenyen érintette, de meg kellett mondanom, mert nem szeretek hazudni, egyenes ember vagyok.
- Én is komolyan gondoltam, csak ismerem magam, olyannal, akivel komolyan gondolom, nem tudok hármasba szexelni.
Szeretem az őszinte embereket, amit Rayn csinált, ahhoz pedig bátorság kellett. Le a kalappal.
- Veled leszek a leggyakrabban. Ha arra kerül a sor, akkor még meggondolom a dolgot, hiszen egy szexmániás csajról van szó, tehát ha azután továbbra is hajlandó vagy minden nap kielégíteni, akkor nem lesz szükségem másra. Tudtam magamról, hogy kívánom a szexet és ezt nem is titkoltam soha.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 10:36 pm

-Természetesen dága a fürdő szobát tisztán tartom. Ott minden képpen rendet tartok, nem mintha nem tudnék ott is kupit csinálni. De a lányok a fürdő szobára allergiásak.
Lassan el kezdtem a gerincét simogatni.
-Rendben van, de akkor tényleg csak óvatosan. Én is elég félytékeny tudok lenni. A pasikat szét tépném szerintem ha veled találom őket az ágyban.
Meg simogattam kicsit az arcát.
-Akár háromszor is ki elégitelek. Még sárkány formában is. Te lennél az első sárkány hölgy akivl sárkány ként is csinálnám.
Meg csókoltam majd kicsit meg simogattam a lábbát.
-Imádom a szép lábaidat főleg ha harisnyát is hordsz. Mit gonolsz kezdjük elölről vagy folytassuk ott ahol abba hagytuk a gynegélkedőben?
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openSzer. Jan. 02, 2013 8:16 pm

A fürdő és a hangszerek, amire allergiás vagyok és nem szeretem, ha ez a kettő olyan körülmények között van, ami nem való hozzá. Például az előbb a gitár. Szegény ott meg volt alázva. Közben Rayn elkezdi a gerincemet simogatni, amitől elkezd a lábam remegni.
- Nyugi drága nem lesz olyan, hogy valakivel egy ágyba fogsz találni.
A gerincem simogatására nem nagyon tudtam mit mondani, de fel se fogtam a környezetet. Hamarosan összeestem.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openSzer. Jan. 02, 2013 8:40 pm

-Legközelebbre mikro jössz rend lesz itt el hiheted nekem.
Meg csókoltam a nyakát.
-Remélem is az ő érdekében.
Mikor össze eset gyorsan el kaptam majd az ágyra tettem. Oda feküdve mellé meg csókoltam majd lassan a nyakát kezdtem csókolni közben kezemmel a melleit simogattam meg lassan.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openVas. Feb. 03, 2013 8:42 am

Rayn megígérte, hogy a következő alkalommal rend fog várni, mert most nem várt vendéget. Egy pillanatra eszméletemet vesztettem, majd magamhoz térve már az ágyon voltam, mellettem pedig Rayn feküdt és megcsókolt. Egyre lejjebb haladt a szájával, miközben a mellemet simogatta. Hagytam, hogy tegye, amit jónak lát, majd úgyis átveszem az irányítást.

//Bocs a rövid posztért//
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openHétf. Feb. 04, 2013 7:11 pm

Lassan simogattam a melleit majd el kezdtem le hámozni róla a ruháit. Azután már nyalogatatm szívógattam a melelit. De nem túl sokáig el ekzdtem lejebb haladni és a hasát csókolgatni. Majd lassan végig simitotam a lábait.
-Imádni való lábaid vannak.
Lassan el ekzdtem csókolgatn ia lábait majd lassan beljebb haladni közéjük és meg puszilgattam a bugyiját. ha enegdte lassan le húztam róla majd bele csókoltam a puncijába.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openSzer. Ápr. 03, 2013 7:44 pm

//Bocsi a késésért//

Rayn a melleimet simogatta, olyan érzékien, hogy szinte leolvadt rólam a ruha. Szinte, hiszen ha nem is olvadt volna le, mert csak természetes anyagokat vagyok hajlandó viselni, akkor Rayn tett róla, hogy lekerüljön rólam a fölösleges anyag. Közben már szívogatni és nyalogatni a a bimbót és az egész tejcsárdám, amitől az érzékenyebb részeken libabőröztem, míg a bimbók egyre keményedtek és ágaskodtak az ég felé. Közben lefelé haladva a hasamat csókolgatta , majd végig simította a bőrt, ami már igen érzékeny volt, szinte beleborzongtam az érintésébe. Végre elért a megfelelő helyre, sajnos a bugyi útba volt, így oldalról megrántottam, mire a vékony rész, ami tartotta elszakadt és leesett a földre szabaddá téve a punikám. Rayn sem teketóriázott sokat egyből belecsókolt, mire ismét kirázott a hideg. Nem akartam, hogy ott hagyja a nemes részt, így gyengéden megfogtam a fejét és belenyomtam oda, hogy az egyetlen esélye az legyen, hogy nyalja, különben megfullad, bár nem mondom, hogy nem lenne szép halál, csak akkor én mit kezdek egy hullával.
- Nyalj ki te tüzes vadállat, tudom, hogy csak erre vársz.
Biztatom, hogy azt tegye, amit én akarom, közben meghagyva a látszatot, hogy én csak bíztatom arra, amit igazából ő szeretne, bár ez koránt sincsen így.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-openKedd Ápr. 16, 2013 7:32 am

Akirának tetszett a ténykedésem legalábbis ebben biztos voltam. Főleg miután a fejemet a puncijához nyomta. Nyelvemmel mélyen belé hatoltam és nyaltam ezt az édes puncit előttem. Kezeimmel folyamatosan simogattam egyikkel a lábát combjától a lábszáráig. Másikkal a fenekét simogattam gyömöszöltem, enyhén kissé meg i csapdostam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rayn Delaver szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver szobája   Rayn Delaver szobája - Page 6 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Rayn Delaver szobája
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Rayn Delaver
» Angela szobája
» Mia szobája
» Hayate szobája
» Iwa Makiko Szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: