Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Dracon szobája

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dracon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Dracon szobája   Dracon szobája Folder-openCsüt. Dec. 08, 2011 6:52 pm

A szoba ajtaja befelé nyílik. Az ágy úgy van elhelyezve, hogy benne feküdve jó rálátás legyen az ajtóra és az ablakra. A szoba közepén fából faragott asztal van s rajta egy éjjeli lámpa. A szoba aljzata fából készült ami a lekezelt anyag csillogó fényt kölcsönöz ami intenzívebb hatás kap ha az ablakon jobban beszűrődik a nap fénye.

A fürdő rész nincs elválasztva ajtóval a halószobából. A helység jobb oldalán műanyag elemekből összeállított Harmonika ajtóval lehet elválasztani a többi résztől. Az elválasztó ajtó áttetsző, de torzítottan adja vissza a másik oldalon lévő képet.


A hozzászólást Dracon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 08, 2011 7:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dracon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dracon szobája   Dracon szobája Folder-openCsüt. Dec. 08, 2011 7:02 pm

Mikor sikeresen felvették az iskolába megkérték, hogy válassza ki a szobáját. Kis töprengés után az első emeleten helyett foglalt szobákra esett a választása. Léptei komorak és lassúak miközben a szobájába benyit. ~ Hát nem a legkorszerűbb, de a célnak megfelel. Jobb lesz ha mihamarabb elkészülődök és belekezdek a kutakodásba. ~ gondolja amint körbenéz a szobába és elindul az ágya felé. Körülményesen megvizsgálja a leendő fekvő helyét majd az asztalra lepakolja holmiját. A kardjai halkan kopognak amint az asztal lapjához érnek. Az ablakhoz sétál és onnan nézi a külvilágot.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Dracon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dracon szobája   Dracon szobája Folder-openCsüt. Dec. 08, 2011 7:25 pm

Egyszer csak egy furcsa hangot hallasz a hátad mögött. és ahogy hátra fordulsz egy hozzá tartozó alakot is. Egy fiatal kis hölgy az. Nem ismered hogyan is ismerhetnéd hiszen hogyha csak most jöttél ide. Elég érdekes a ruházata mivel rikítóan fehér és teljesen átjárja a nyugodtság a környezeted és téged is. Lelkesen rámosolyog miközben a kezét nyújtja feléd.
-Szia. Látom új vagy mivel még nem ismerlek téged.
Mondta miközben lehuppant az ágyadra és a plafont kezdte el bámulni.
-Na és hogy érzed magad itt? Ó de buta vagyok hiszen csak most jöttél és még be se mutatkoztam. A nevem Odett és a tiéd?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dracon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dracon szobája   Dracon szobája Folder-openCsüt. Dec. 08, 2011 7:50 pm

Különös érzés járja át testé, mióta belépett ebbe az iskolába. Hiába kémleli a kinti tájat nem tud rájönni miért is. Hirtelen ismerősebb érzés is megjelenik amit a háta mögül érez. Szinte vele egy időben különös neszek is megjelennek. Dracon lassan hátra fordul, nincs mitől tartson hisz semmi vérszomjra utaló jelet nem vett észre. Szemei elé egy fiatal nő alakja rebben. Kissé meglepődve végig futtatja tekintetét rajta. ~ Elég különös aurája van. Egy biztos, ezentúl zárnom kell az ajtót. ~ jegyzi meg magában miközben figyeli a lány fehér színű viseletét. A nyugodtság árad belőle amit a környezete is kezd szépen lassan átvenni. Mikor kezet nyújt felé, udvariasan viszonozza és kis mosolyt enged el. ~ Remek következtetés. ~ jegyzi meg a lány mondandójára.
- Igen! - feleli kissé mélyebb rekedtes hangján szűkszavúan. A lány már közben az ágyán foglal helyett és a tekintetével a mennyezettet nézi. szemöldöke kissé össze rándul a lány újabb kérdésére s csak akkor áll vissza eredeti állapotában mikor bemutatkozik. ~ Úgy látom teljesen jól eltud beszélgetni magával. De elég kedvesnek és közvetettnek tűnik. ~ jegyzi meg magában majd válaszol.
- Elég tűrhetően, bár mint az előbb mondta még csak nemrégen érkeztem. A nevem Dracon. örvendek a találkozásnak! - feleli baráti hangon. Pár pillanatig felméri a lányt majd újra szóra nyitja a száját.
- Ön mióta van itt és mi járatban van nálam? - kérdezi lágy hangon miközben szemeit a lányon tartja.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Dracon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dracon szobája   Dracon szobája Folder-openCsüt. Dec. 08, 2011 8:08 pm

-Én viszonylag még én is új vagyok. Mindössze csak valaki olyasvalakit keresek aki segíteni tudna nekem. Egy kis izgalomban és kalandban is benne lenne.
Mondta közben a hosszú fekete haja egyik hajtincsével játszadozva miközben felült az ágyadon és rád nézett. Mondta röviden egy kicsit és végig mosolyogva a dolgon.
-Talán te is segíthetnél nekem persze csak ha nem félsz tőlem Dracon és az én nevem Odett szóval kérlek szólíts így. Ez a magázás nem tetszik nekem nagyon.
Mondta tovább majd felállt az ágyról és hozzád sétált lassan.
-Tudod eldöntheted hogy most kalandozunk egy kicsit vagy itt maradsz és unatkozol továbbra is a szobádba. Na mit szólsz.
Kérdezte tovább mosolyogva rád.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dracon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dracon szobája   Dracon szobája Folder-openPént. Dec. 09, 2011 7:45 am

A lány a hosszú fekete haját pödörte az ujja körül miközben válaszolt. Dracon rezzenéstelen arccal hallgatta végig, de belül értetlenkedve állt a dologhoz. ~ Van egy olyan érzésem, hogy nem a legjobb személlyel akadtam össze az első napomon. Nem igazán értem ilyenkor mi játszódhat le valaki fejében és mi készteti rá efféle dolgokra. ~ jegyzi meg magában miközben az ágyán ülő lányra néz és viszonozza a mosolyát. Talán ez bátorítóan hatot a lány felé, mert ő tovább firtatta a dolgot s mikor befejezte felállt az ágyról és lassan a férfi felé indult. A léptei halk neszeket hallattak a fából készült padlón.
- Rendben van, Odett. Ha szeretnéd akkor nem foglak magázni. - feleli az egyre közelebb érő lánynak. ~ Elég kellemetlen szituáció. Jobban oda kell figyeljek a környezetemre, mert ha nem az efféle jelenségek rendszeressé válhatnak. ~ tisztázza magában miközben a lány megáll lelőtte és szelíden rámosolyog.
- Nagyon sajnálom, de én sem izgalmat sem kalandot nem keresek ezért nem áll módomban neked segíteni. - arca kissé komorabb arculatot ölt s közben visszafordul az ablakhoz a lánynak hátat fordítva.
- Mivel van pár dolog amit még ma el kell intéznem nem fogok unatkozni. A legjobb lesz ha körbe járom az épületet, hogy tudjam mi merre található. - felei miközben újra Odett felé fordul.
- Ha nem okoz neked gondot akkor körbevezethetnél. - feleli kis mosollyal az arcán és elindul az asztalra lerakott fegyverereihez. ~ mihamarabb el kellene kezdenem keresgélni, hátha találok valami kis nyomot. Minden esetre nem akarok vele kettesben egy légtérben maradni. Igazán kellemetlen, de ha egyedül indulok el lehet nem végzek ma a hely feltérképezésével. ~ jegyzi meg magában miközben kardjait felcsatolja a helyükre.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Dracon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dracon szobája   Dracon szobája Folder-openSzomb. Dec. 10, 2011 3:41 pm

-Igen hívj is így miért pontosan ezt szerettem volna ha már egyszer bemutatkoztam. Amúgy sem állna jól nekünk ez a magázás. Inkább tartogasd a tanároknak jó?
Mondta neked továbbra is mosolyogva de mikor elértél ahhoz hogy egy kis kíváncsiságba megy át ez. Vagy is amikor arra is utalsz hogy még kell tenned valamit.
-Ne sajnáld elvégre dolgod van. De ha nem nagy illetlenség megtudhatom hogy mi az a dolog? Nagyon kíváncsi vagyok hogy már új vagy és ilyen gyorsan dolgod akadt.
Kérdezte egy picit kíváncsian de egy kis távolságot is tartva hogy ne legyen nagy gondod belőle és ne is érjen hozzád túl közel. A kérdésedre pedig elmosolyodik.
-Igen persze indulhatunk is. Attól függ mit akarsz először megnézni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dracon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dracon szobája   Dracon szobája Folder-openVas. Dec. 11, 2011 8:02 am

Dracon helyeslően bólint egyet mikor Odett kifejti véleményét a férfi magázásról adott válaszára, majd mikor érdeklődik miféle dolga is van félig elmosolyodik, de ez a mosoly nem a boldogságot sugallja.
- Történt pár dolog régebben ami felkeltette az érdeklődésemet. Úgy vélem ezen a helyen megtudok valamit. Legalább is így hallottam. - válaszolja komor és mély hangon. ~ Kimondja amit gondol, legalább is az eddig tapasztaltak alapján így gondolom. Nem áll szándékomban többet elárulni és remélem evvel a válasszal nem nyitottam új kérdések felé. ~ jegyzi meg magában mikor választ ad Odett kérdésére. Mikor sikeresen felcsatolja fegyvereit választ ad a lány újabb kérdésére.
- Őszintén szólva nem tudom. Úgy vélem előbb az Iskola épületét volna jó megnézni. Ha órára kell mennem akkor jó lenne tudni nagyjából merre is kellene elinduljak. - válaszolja baráti hangon és az est sugalló arckifejezéssel ahogy a válla fölött hátratekint. ~ Ha egyből a könyvtárat vagy efféle dolgokat keresnék esetleg azt, hogy miért érzem így magam ezen a helyen csak kellemetlenkedés lenne belőle. Végtére is ezekkel a dolgokkal is tisztában kell lennem míg itt vagyok. ~ tisztázza magában miközben várja a mentorának válaszát. Amint elindulnak ő két lépésre lemaradva követi és figyelmesen hallgatja amit mond, de csak akkor szólal meg, ha a kérdés egyenesen felé lesz intézve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dracon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dracon szobája   Dracon szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Dracon szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Rin és Alice szobája
» Hayate szobája
» Iwa Makiko Szobája
» Angela szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: