Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 8:05 pm

-Rendben ahogy akarod.
Meg vártam míg el pakolt aztán ahogy be feküdtünk az ágyba szorosan hozzá bújtam. Egyből csókolózni kezdtünk majd utána a fejemet a mellkasára tettem.
-Nekem az tetszik, hogy vissza jöttél hozzám és, hogy teherbe ejtettél. De biztosan tetszeni fog amire készülsz.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 9:06 pm

Örülök hogy Yua bele ment az én kis játékomba, és a kedvemért hajlandó volt lepihenni. Amikor bebújtam mellé az ágyba, megcsapta az orromat az izzadság és az állot sperma szaga, és ajkamon érezhettem Yua csókját, amibe készségesen bele is mentem. Az én kis összepiszkolódott kis kedvencem nagyon szeret engem, és én sem érzek másképp iránta. Hosszú ideje már hogy erről a pillanatról álmodtam, és most itt vagyok vele.
-Én sem érzek másképp. Minden éjjel rólad álmodtam, és úgy néz ki végre ismét át is élem azt hogy veled lehetek. Viszont arról még álmodni se mertem hogy a gyermekünket, vagy talán gyermekeinket hordod a szíved alatt.- Meséltem el neki amit érzek, miközben ő a mellkasomon pihentette a fejét, amíg lassan el nem aludt. Ránézve a karórámra láttam hogy még rengeteg időnk van, ezért én is lehunytam a szemem hogy kifújjam magam.

Amikor felébredtem, láttam hogy az ablakon a naplemente fényei szűrődnek be, és hogy átaludtuk a fél napot. Még egy kicsit ott feküdtem kedvesem mellett, hogy elnézegessem ahogy alszik, majd óvatosan felkeltem mellőle, és elmentem letusolni. Miután végeztem, felvettem valami rendes ruhát az iskolai helyett, majd elkezdtem összekészíteni mindent ami a játékhoz kellet. levettem a kamerát a töltőről és kivettem a táskából a nevére szóló nyakörvbilétát, a számára vásárolt bildót, egy aranyos, kutyafarokban végződött, ami színében egy sötétebb szőrű németjuhászéra hasonlított, valamint a hozzá illő kutyafüleket, és a pórázt. Ezt követően oda mentem kedvesenhez, és felcsatoltam a nyakörvére a pórázt, és óvatosan fel feltettem a nyakörvére a bilétát, vigyázva arra hogy nehogy felébredjen, majd hátulról feltoltam neki a bildót, amit különösebb ok nélkül befogadta az összeszűkülő lukacskája, bár amilyen érzékeny lehet a feneke az előző menettől, biztos megérezte az idegen tárgyat a fenekében. A füleket egyenlőre nem tettem fel a fejére, mert most még útban lennének.
-Hát felkelt a gazdi kis kedvence?- Kedveskedem a "kutyául" járt szerelmemnek, aki talán furcsállva áll hozzá a helyzethez, de amint lehetőség nyílt rá, elmagyaráztam neki a helyzetet, ahogy ott térdelek az ágy mellett, kezemben a pórázzal, mai a nyakörvéhez csatlakozik.
-Most azt szeretném ha tényleg te lennél az én kis szuka kutyuskám. [size=13]Ha szeretnéd, most még járhatsz két lábon és csinálhatsz olyat amit emberként, vagy kiélheted magad kutyusként is, tehát itt bent annyira lehetsz kutyus amennyire te szeretnél. Amikor viszont eljön a sétáltatás ideje, szeretnék büszke lenni arra hogy milyen aranyos kis kutyám vagy. M[/size][size=13]ialatt játszunk, csak egy szabály lesz. Ha jó kutyus leszel jutalmat kapsz, viszont ha rosszalkodsz bünti lesz a vége. [/size][size=13]Szóval tőled is függ mi lesz a vége.- Magyaráztam el röviden a Yuának a játékszabályokat, az hogy mennyire tartja be azokat az az ő dolga. A döntései csak a játékunk folytatását befolyásolját, és nincs számára jó vagy rossz döntés, persze ezt ő még nembiztos hogy sejti.[/size]
[size=13]-Remélem élvezni fogod ezt a kis játékot.- Mosolyogtam rá, majd megcsókoltam és levettem róla a pórázt, had próbálgassa kedvére új szerepét.[/size]
[size=13]-Amíg előkészülök, addig légy jó kutyus, és ne csinálj semmi bajt, rendben?- Kérdeztem tőle, de a válaszadás módja most még rá van bízva.[/size]
Ezután felkeltem mellőle és magamhoz vettem a táskát, ami további kellékeket tartalmazott és betettem a fürdőszobába, hogy ne tudjon benne kutakodni a kíváncsi kis kedvencem. Közben pedig előkészítettem mindent ahhoz hogy megmosdassam a zuhany alatt.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openHétf. Szept. 29, 2014 7:40 pm

-Pedig te magad is ezt akartad még a tóban. Mindent meg is tettél érte. Többször is belém élveztél, hogy biztosra mehess. 
Fejemet a mellkasára téve hallgattam a szív verését.
-Nagyon hiányoztál nekem te nagy buta oni.
Egy utolsó puszit adtam a számára, de látszott, hogy könnyesek a szemeim. Így is aludtam el és álmomban nem csak együtt voltunk hanem körbe vettek a fiaink és lányaink is.
Arra ébredtem, hogy valamit bele dugnak a fenekembe. Elsőnek kerestem Mordit aki nem volt mellettem így azt hittem álom aztán ahogy meg pillantottam a nyakába ugrottam.
-Ne ijeszges.
Kicsit meg lepet az amire készült és ezt nem hagyhattam szó nélkül.
-Hát a szex még megy mások előtt. De az, hogy meztelenül négykézláb végig menni az iskolán az elég nagy szégyen lenne.  Nem mintha nem szívesen lennék a házi kedvenced kicsit, de azért az önbecsülésemre is gondolnom kéne.
Kicsit meg nyalogattam az arcát próbaképpen.
-Mi lenne ha csak trükköket tanulnák vagy idebent sétálnánk?
Kérdeztem majd a csók után ki mentem a mosdóba ahol kicsit gondot okozott a kutya farok, de kezdtem meg szokni.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openKedd Szept. 30, 2014 4:40 pm

Meglepett hogy Yua mennyire megrémült amikor felébredt. Nem tudom hogy valami rosszat álmodott-e és amiatt rémült meg, vagy attól hogy nem talált szem előtt, de biztos hogy legközelebb odafigyelek erre.
-Édesem. Nem hagylak el, hiszen megígértem.- Nyugtattam meg Yuát, akit talán az rémisztett meg hogy nem látott amikor felébredt. Biztos nem akart még egyszer ismét nélkülem lenni, amit meg is értek. Sok idő kellhet mire ismét megbízik bennem annyira hogy nem rémül meg ha nem lát maga mellett mindig, de ez az én hibám, ezért én is fogom begyógyítani ezt a sebet.
Mint ahogy azt tapasztaltam, ismét elértem Yua perverz kis világának egyik határára. Eddig nem sok ilyet tapasztaltam nála, hogy efféle feltételeket szabjon, de én többé-kevésbé elfogadom a kérését.
-Rendben. Nekem az is megfelel, ha cserébe felvehetem kamerával. Ha akarod, a felvételek kettőnk között maradnak.- Alkudoztam Yuával, hátha abba azért belemegy még a kedvemért. Viszont a következő ilyen játékra kitalálok neki valamit, ami feloldja a gátlásait, és mások előtt is meri majd csinálni.
A játék kezdése kép Yua megnyalta az arcomat, ami kedves kutyás gesztus volt, amit sokra tartottam, amit úgy éreztem megérdemli hogy honoráljak. Mialatt ő a mosdóban tett-vett, én a zuhany előtt vártam őt feltűrt ujjú pólóval.
-Yuácska! Gyere szépen. Ideje hogy lecsutakoljuk a mocskot rólad.- Szólítottam, amire rajta állt hogy megjelenik-e vagy sem. Ha kérette magát, elmentem érte, és én vezettem oda. Ha pedig előjött a mosdóból, a nyakörvénél fogva, szépen betereltem a zuhany alá, ahol kellemesen meleg vízzel  áztattam el, majd egy nedves szivacsra nyomtam a tusfürdőből, és elkezdtem megmosni a hátát, majd a nyaka, a karjai következtek. Ezeket pedig már Yua érzékeny pontjai követték. A feneke, a combja, és a puncija, amire különösen nagy gondot fordítottam. Hosszan mostam neki, amit afféle kóstolónak szántam számára. Ezután gondoltam megnézem mennyit tud az én kis Yuácskám.
-Pitizz szépen.- Adtam ki a vezényszót. Ha erre nem reagált, akkor én állítottam be abba a pózba, amit követően a mellei is alapos mosdatásban részesültek. Amikor végeztünk, elzártam a vizet, és alaposan szárazra törültem kiskutyám mindenütt, különös tekintettel a punciját és a melleit, majd az egyik hajkeféjével kikeféltem a faját, finoman, ahogyan azt egy rendes gazdi teszi, és talán ez a törődés még jól is esik Yuának. Végül az egészet azzal koronáztam meg, hogy felhelyeztem a fejére a füleit is, hogy az ápolt kutyus külső tökéletes legyen.
-Mostmár szép tiszta vagy. Ugye nem is volt vészes.- Büszkélkedtem, mialatt Yua megnézhette a tükörben milyen szép tiszta lett.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openKedd Szept. 30, 2014 7:07 pm

-Ne ígérgess, mert akkor csak jobban meg haragszom ha megint meg történik.
Kicsit el gondolkodtam.
-Na jó fel veheted meg talán azt meg engedem, hogy meg sétáltass egy két helyen ahol éppen nem látnak minket. 
A mosdóban dolgom végeztével elindultam felé, de mielőtt oda értem négy kézlábra álltam mint egy kutya. Ez mondjuk jobban bele gondolva kevésbé volt logikus. Elvileg neki kellet volna az én rabomnak lennie aki a talpam csókolgatja, hogy meg bocsássak neki. De lehet, hogy ha nem teszem meg neki ezt a kis játékot még a végén talál mást é akkor megint egyedül leszek. Így most kutya ként kellett tennem, de nem tudtam azok szeretnek-e fürdeni. Inkább távol maradtam tőle amíg oda nem jött hozzám. Akkor meg vártam míg be visz és hagytam, hogy meg mosdasson. Halkan nyögdécseltem ahogy az érzékeny pontjaimat mosdatta és kicsit a fenekemet is meg ráztam előtte. Kicsit kényes voltam a fésülésre jobban szerettem magamnak csinálni, de most hagytam magam. Aztán, ahogy  meg kaptam a füleimet meg fordulva a fenekem nyújtottam neki mint egy tüzelő szuka.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openKedd Szept. 30, 2014 7:27 pm

Igazat kellett adnom Yuának abban hogy a szavak most kevésnek bizonyulnak, tennem kell érte hogy kiengeszteljem.
Tetszett a gondolat hogy Yua mégis megengette hogy megsétáltassam és fel is vegyem az eseményeket. Annyi biztos hogy ezek után már tényleg van mit meghálálnom neki, de persze előbb még kiélvezem a mostani játékot.
Yua hamar ráérzett a szerepére, és négykézlább jelent meg az ajtóban, ahonnét én nógattam be a zuhany alá, majd ahogy végeztem és felhelyeztem a füleit, ő hamarosan tüzelő szuka módjára a fenekét felém fordította.
-Szóval játszani szeretnél?- Kérdeztem Yuát, miközben megtöröltem a karjaimat, majd letérdeltem hozzá, és a derekára feldobva a farkát, a másik kezemmel elkezdtem ujjazni a punciját, a másik kezemmel pedig a csiklóját simogattam. Nem akartam vele azonnal a dolgok közepébe vágni, pedig a fürdetése után nagy kedvem lett volna hozzá.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openKedd Szept. 30, 2014 7:34 pm

Nem válaszoltam csak egy egyszerű ki vak-al. A bildóként használt farkat nem tudtam csóválni, de azt sem tudtam nem-e be épített vibrátoros-e. Mikor el kezdte ujjazni a puncim hamar be nedvesedtem és közelebb toltam magam hozzá. Próbáltam halk nyüszítéses sóhajt hallatni amivel jelzem, hogy jó érzés.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openKedd Szept. 30, 2014 7:46 pm

Yua halk nyüszítéssel jelezte számomra hogy mennyire élvezi az ujjazást. Tetszett hogy mennyire jól játsza a szerepét, ezért gondoltam megérdemli a jutalmat. Kivettem az ujjam a puncijából, majd lenyaltam róla a nedvek egy részét, a maradékot pedig az ujjamon felé nyújtottam.
-Jó kislány. Most jutalmat kapsz tőlem.- Dicsértem meg az addigiakért, majd elővettem a farkam, és mielőtt bedugtam neki a farkamat, bekapcsoltam a bildóban lévő vibrátort, hogy miközben dugom, a fenekét is érje pár kellemes érzés.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openKedd Szept. 30, 2014 7:54 pm

Úgy látszik jól játszom, mert meg akart jutalmazni. Meg is tette előbb a vibrátort kapcsolta be a fenekembe majd  a farkával a puncimba hatolt. Fel nyögve toltam magam hátrébb, hogy teljesen belém hatoljon. Aztán egyszerre mozogva élvezhettem vele ez ta kis játékot. Bár a kamera kint volt a fürdőn kívül így ezt az elő játékot nem láthatta semmi.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openKedd Szept. 30, 2014 8:03 pm

Szerelmem nagyon élvezte a kis játékunkat, amit nyőgéseivel tett színesebbé, amitől azt a hatást keltette bennem, mintha tényleg egy kutyával csinálnám, de ez engem inkább csak jobban izgatott. Menet közben előrehajoltam hozzá, és a nyakát csókolgattam, miközben a melleivel játszottam, néha belecsípve,néha megmarkolva azokat.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openKedd Szept. 30, 2014 8:17 pm

A kutya póz sosem volt számomra újdonság. Mindig is szerettem ezt a pózt, mert ebben voltam a fiúk igazán elemükben. Viszont a séta gondolatától és attól, hogy nekem kutyának kéne lennem az jutott eszembe, hogy mi lesz ha egy kutya rám veti magát. Vajon Mordi mit tenne ha meg történne? Tenne valamit ellene vagy le filmezve hagyná, hogy meg történjen? Bizarr és még is izgató gondolat volt egyszerre miközben alatta sóhajtoztam ahogy a melleimet csipkedve mozgott bennem.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 3:33 pm

Nem terveztem sokáig élvezni a Yuával való játékot, mert biztosra vettem hogy a végén még ott helyben ragadnánk mint általában, ezért msot direkt sietettem a dolgot, és nagy iramban csináltam neki, mintha egy (másik) kutyával csinálná, majd amikor éreztem hogy elmegyek, betoltam neki, és beleélveztem annak rendje és módja szerint, majd kivettem belőle a farkam.
-Rendben, most pedig nyald tisztára a gazdi farkát.- Kértem meg ré Yuát.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 3:39 pm

Gyorsan mozgott bennem még a megszokottnál is. Ami nem volt baj hiszen ha ki akarja élvezni a pillanatot meg teheti.  Nekem is sikerült el élveznem és ahogy meg fordultam kicsit folyt belőlem Mordi magja. Kicsit el kezdtem nyalogatni a farkát, hogy tiszta legyen. De amint meg pillantottam a heréit rögtön oda kaptam és bár finoman, de el kezdtem harapdálni az egyiket.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 4:07 pm

Yua nyelvtechnikája mindig is jó volt, és ez most sem volt másképp. Élvezetes volt ahogy letisztogatta a farkam, de várjunk csak egy kicsit. Mi ez a kellemetlen, szúró érzés a herémnél?
-Ez fáj! Ereszd el! Rossz kutya! Erre még szükségem van!- Szidtam meg Yuát, amiért megharapott. Ez gy olyan neveletlen kis szukakutyus esetében benne volt a pakliban, de én erre és még véletlenül sem gondoltam. Első cselekedetem akkor az volt, hogy elvettem tőle a farkam, és hamar el is tettem, nehogy megint próbálkozzon valami hasonlóval. Megfogtam a nyakörvénél a kis szemtelent, és kivezettem a szobába, ahol hamar rákerült a póráz, és kikötöttem az ágy lábához.
-Szégyeldd magad! Nagyon rossz kutya vagy! Nem harapsz abba a herébe amivel megtöltenek!- Korholtam le Yuát, majd visszamentem a fürdőbe a táskámért, majd elővettem belőle egy távirányítós vibrátort, és egy különleges szájkosarat, amiben egy nagy műfarok volt, amit már bátran haraphat, ha egyáltalán elbír vele.
-Nagyon csúnya dolgot csináltál! A harapós kutyáknak szájkosarat kell hordaniuk. Mutattam meg neki a furcsa darabot, amit hamarosan fel is szereltem rá, ezt követően pedig a tövig betoltam a puncijába vibrátort, amit be is kapcsoltam.
-Remélem most már meggondolod jól viselkedsz-e.- Szóltam meg a rakoncátlan ebecskémet, majd a távirányítóval azonnal maximumra tekertem a vibrátort, ami biztos hirtelen jöhetett neki.
-A vibrátor addig marad benned amíg nem látom hogy jó kutya módjára viselkedsz.-
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 4:25 pm

Egy kis nyüszítéssel válaszoltam arra, hogy el vette a játékom. Mint minden kutya én is szeretem a labdákat. Ki vetett a szobába és ki kötött az ágyhoz. Onnan fel másztam az ágy végére és ott feküdve vártam őt. A fenekemben lévő bildós vibrátor még mindig ment, de nem oly erősen. Aztán ahogy jött Mordi és mutatta a szájkosarat gyengén nyüszítettem. Majd ahogy rám tette a számba engedtem a farok részt amivel így nehéz volt lélegezni. Aztán jött a vibrátor ami olyan váratlanul ért maximális erőn, hogy kicsit össze ugráltam az ágyat. Aztán ahogy az ágyra ültem éreztem, hogy mélyebbre megy amitől jobban fel nyögtem.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 4:51 pm

Az a hang amit Yua kiadott amikor megpillantotta szájkosarat, olyan bűnbánó volt, mint egy igazi kutyáé. Persze késő bánat, eb gondolat. most már viselnie kell azt amit kapni fog. Persze ha jó kislány lesz, akkor nem fog sokáig szenvedni a büntetés miatt.
Nagyon tetszett hogy Yua milyen kis kiszolgáltatott számomra, ráadásul ugyanolyan bomba jól áll neki mint minden más szerep. 
-Jó, ennyi elég is lesz.- Kapcsoltam ki a vibrátort a távirányítóval. Nem akarom teljesen kifárasztani vele.
-Mivel eljátszottad a bizalmamat, be kell bizonyítanod hogy megérdemled a sétáltatást. Megtanítok neked páralap  trükköt. Ha ügyes leszel, leveszem a szájkosarat, és talán jutalmat is kapsz.- Magyaráztam, miközben elővettem a kamerát és bekapcsoltam, és egyenesen Yuára irányítottam azt.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 4:59 pm

Teljesen eláztam a vibrátortól ég el is élveztem aminek köszönhetően az ágyat koszoltam jobban össze. Mikor ki kapcsolta a vibrátort lassan le nyugodtam. Aztán neki ütögettem a száj kosarat a kamerának, hogy szagoljam. Bár jól tudtam, hogy nagyon bután nézek így most ki. Nem sok figyelmet  szenteltem a kamerának inkább az ágyon ülve meg ráztam magam kissé.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 5:13 pm

Yua gyakorlatilag olyan nedves volt hátulról, hogy egy nagy foltot hagyott a nedveivel az így is mosásra ítélt ágyneműn, és remélhetőleg máshol is hagy hajonló jeleket.
-Nocsak. Valaki megjelölte az ágyneműt.- Néztem sejtelmesen Yuára, majd bekapcsoltam a vibrátort, amit kis sebességen járattam benne, elvégre a kutyusnak tudnia kell hogy hová szabad végeznie a dolgát. Very Happy
Miután Yua megvizsgálta a kamerát, oda vezettem magam mellé a pórázzal.
-Most megnézem milyen ügyes vagy.- Mondtam neki, miközben a fenekét lefelé toltam, még a pórázzal fent tartottam a fejét.
-Így ÜL a kutya.- Magyarázom neki röviden és érthetően, hogy minél több megragadjon a kis buksijában.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 5:19 pm

Ahogy ismét be kapcsolta a vibrátort fel nyögtem. Kellemes sebességgel járt bennem én pedig ettől alig figyeltem Mordira. Ahogy kicsit le ültetett éreztem, hogy a vibrátor a g pontomat rezgeti. Könnyes szemekkel élveztem a hirtelen ért kellemességet. Nyál csorgatva néztem a kamerába ahogy remegni kezdtem.
~Ez így olyan kellemes.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 5:37 pm

-FEL.- Mondom Yuának, mikor a bildós farkincájának tövénél fogva felemelem a popsiját a földről, miközben kicsit megmozgatom jobbra-balra a fenekében, tovább növelve az élvezeti faktort.
-Ül a kutya!- Utasítottam, hogy leüljön, de most minden segítség nélkül. Ha nem csinálta meg a trükköt, kicsit még növeltem a vibrátor erején, majd minden minden egyes engedetlensége után még egy kicsivel. Ez után jött a következő trükk.
-PITIZZ!- Mondtam neki, miközben feltérdeltettem, és a karjait maga elé hajtottam, mint ahogy az igazi kutyák csinálják. Ha ezután magától, parancsszó nélkül megcsinálta megdícsérem, de ha ismét makacskodik, ismét tekerek a vibrátor erején.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 5:55 pm

Nem szívesen álltam fel, mert így nem volt olyan kellemes érzés. Bár a fenekemnél kicsit tágításnak éreztem a mozgatását. Mikor le ültet szívesen úgy maradtam. Örültem a kelleme érzésnek és a remegésnek ami a testemet járta át. De a számban lévő faroktól kezdtem kicsit rosszul lenni. Nem azért mert nem szerettem őket, de azok mozogtak é lehetett levegőt venni mellettük. De ez csak itt volt és nem csinált semmit csak csendben voltam tőle.  Eléggé zavart már és kissé rosszul voltam tőle.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 6:08 pm

Meglepetésemre Yua megfegyelmezte magát, és rendes kutyus módjára viselkedett, amivel kiérdemelte a jutalmat.
-Nagyon ügyes vagy. Látom kezdesz jól nevelt kutyus módjára viselkedni. Most viszont meg kell mutatnod hogy hogy kell szépen játszani.- Dicsértem meg, miközben oda mentem hozzá, és levettem róla a szájkosarat, majd lehúztam a sliccemet, és ismét elővettem a férfiasságomat, amit a látottak eléggé keménnyé tettek.
-Hogy játszik szépen a kutyus a gazdival?- Kérdeztem tőle, kiélvezve arra, hogy a kiskedvencem segítsen megkönnyebbülni a látottak után.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 6:23 pm

Fel lélegeztem ahogy le vette a kosarat és így ki vette a számból a mű farkat. Kissé lihegtem is, hogy múljon a rosszul létem. Szerencse, hogy vacsora és reggeli nélkül együtt, mert lehet a terhességgel járó rosszul lét kicsit zöldebb árnyalattá változtatott volna.Minden esetre ahogy lő vette farkát olyan volt mint a szájkosár tartalma amire egyből morogni kezdtem. Fogaimat mutatva elő jöttek a szem fogaim is. Ekkor jutott eszembe, hogy rég vettem már be a gyógyszereimből és ha jót akarok akkor jobb lesz, ha időben be szedem őket.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 6:34 pm

Meglepődtem hogy Yua a farkam látványára rám vicsorgott, sőt még a szemfogait is elővillantotta egy pillanatra. Gondoltam, hogy talán azért nem akarja bekapni mert hasonlít rá, de persze valahogy meg kell mutatnom neki mekkora a különbség a kettő között, így elkezdem verni magamnak, hogy lássa, hogy az enyém mennyivel elevenebb mint ami a szájkosárban van. Ha érdeklődik iránta, hagyom közelebb jönni, ha meg nem tetszik neki, akkor egyenesen az arcába lövöm, had kóstolja meg ismét, amivel talán kedvet csinálok neki.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 01, 2014 7:00 pm

Figyeltem Mordit aki verni kezdte a farkát. Tetszett a látvány fel izgultam volna rá ha a vibrátor nem mozog bennem folyamatosan. De most nem csak azt láttam, hogy verni magának hanem az ereit is. Azokat a vér csatornákat is látni kezdtem vélni ami belé pumpálja a vért. Csilló éhséggel kezdtem közeledni felé miközben figyeltem az ereit. Lassan közeledtem felé és ahogy meg csapót Mordi illata kezdtem kicsit észhez térni. Már éppen szólni akartam amikor egy nagyobb adagot vert az arcomra. A sós kesernyés íz eszembe jutatat mit is csinálunk. Ezért mohón rá vetve magam, hogy elessen el kezdtem nyalni és szopni a farkát. Kíméletlenül és agresszívan kényeztettem annak ellenére, hogy most verte rám.  Akkor sem hagytam magam amikor meg próbált félre taszítani. A kezeimet lábként használva sepertem el minden kísérletét amivel távol akart tartani. Addig akartam csinálni míg újra el nem élvez ezúttal a számba. Ha ez sikerül akkor  mosolyogva rá nézek miután le takarítottam.
-Öt perc szünet gazdi.
Fel állva vidáman oda léptem a szekrényemhez aminek egy fiókjából ki vettem egy fiolát é egy inekciós tűt. Ritkán kellet használnom ezt a szert, de már túl rég óta használtam és most már nem tarthattam magam távol így mindentől.  Az inekciót meg töltöttem a fiola tartalmával majd be adtam magamnak az orvosságot amitől erősen remegve négykézlábra borultam.
~Uhh csak pár pillanat ezt csak ki bírom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 4 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája
Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Flandre Scarlet szobája
» Scarlet Whitefang
» Scarlet Whitefang
» Clayton szobája
» Mitsui Yua

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: