Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openCsüt. Okt. 02, 2014 7:22 pm

-Neked is jó reggelt. De ne csak néz hozd a reggelit gyerünk.
Mutattam előre a kis konyha felé.
-A kávéba tejet kérek, csődör tejet.
Kacsintottam rá közben átöleltem a párnát.
-Na mi lesz hol a reggelim?
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 6:20 am

~Vagy úgy. Akkor ez most egy inasos játék lehet.~ Jegyeztem meg magamnak.
-Ahogy kívánja asszonyom. Esetleg kíván még valami mást is?- Ha volt még valami más jellegű kívánalma újdonsült úrnőnek, annak megfelelően jártam el, amikor a konyhában összeállítottam a kávéját.
Mialatt a kávé főtt, néha rápillantottan nyakig betakarózott Yuára, azon merengve hogy mi lehet rakta, ha egyáltalán visel valamit. A gondolattól hogy valószínűleg meztelenül fekszik az ágyban, munka közben a farkam merevedni kezdett, és egy idő után zavarni kezdett a munkámban, de rövidesen könnyíthettem rajta, amikor a kávéba beletettem a csődörtejet, amivel hamarosan tálcán szolgálhattam fel a reggelit.
-Elnézést hogy megvárakoztattam asszonyom.-Kértem bocsánatát a felszolgálás alatt, miközben félig merev farokkal álltam meg az ágy mellett, várva a további utasításokat, és az esetleges kritikáit.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 4:43 pm

Meg vártam a kávét é a reggelit. A kávé viszont sósnak tűnt.
-Legközelebb több cukort bele. 
Rá nézve láttam, hogy farka elég nedves még.
-Neked nem tanították meg, hogy meg tőrül-köz?
Egyik lábammal ki nyúltam felé és finoman végig simítottam a harisnyás lábammal rajta.
-Csupa lucsok vagy és most a lábam is az lett. Gyerünk tisztítsd le, de a nyelveddel.
Figyeltem mit lép erre közben lassan reggelizni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 5:05 pm

-Ahogy parancsolja asszonyom. legközelebb figyelek.- Felelem alázatosan, majd gondosan megjegyzem magamnak amit mondott. Hamarosan azonban további megrovásot kaptam.
-Elnézést asszonyom, legközelebb jobban odafigyelek.- Felelem, miközben azt figyelem ahogy harisnyás lábát végighúzza a farkamon, gyakorlatilag összekenve magát majd szemrehányó tekintettel azt parancsolta hogy nyaljam le róla. Egy ideig hezitáltam, mivel ez teljesen idegen volt tőlem. Igaz, már másodízben feküdtem mellette úgy hogy eláztattam őt, és az összemocskolt ágyban aludtunk, de ez most más. Viszont nem feledkezhetek el arról, hogy ő is megízleli a saját nedvét, ráadásul már megesett párszor hogy miután leszopott megcsókoltam. 
-Ahogy parancsolja asszonyom.-
Úgyhogy erőt vettem magamon, és letérdeltem mellé, majd lassan nekiláttam lenyalni a mocskomat. Már a gondolattól undorodtam hogy mit teszek, de azok a szemek, és a határozott utasítás amit kaptam, arra sarkallt hogy alázatos inasként engedelmeskedjem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 5:11 pm

Figyeltem az én inasomat és próbáltam félre tekinteni, hogy alkalma legyen gyorsan le törölni valamivel a lábam és annak egy másik részét tisztogassa a nyelvével. Kicsit sem vártam el tőle, hogy igazából le nyalja a saját magját. Igen tudtam arról, hogy vannak olyan férfiak akik ezt meg teszik esetleg magunka és más férfiaknak, de ő nem ilyen volt. De azért remélem tetszett neki a harisnyám, mert ha majd meg lát combfixben lehet jobban tetszem majd neki. Persze csak ha majd le veszi rólam a ki fekete ruhát ami felette volt.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 5:24 pm

Igazság szerint lehet hogy felesleges volt a félelmem. Ennél gusztustalanabbnak gondoltam a végtermékemet, de csak büdös és ragadós volt. Úgy éreztem cseppet nevetséges volt az előbbi hozzáállásom, hiszen ha másfelé figyel az ember, nem is olyan zavaró. Ami pedig lekötötte a figyelmemet, az Yua harisnyás combja volt, ami most is gondosan sima volt, és csak a harisnya adott neki némi durva érzést. Ahogy a szemem felszakadt a lábain, próbáltam betekinteni a takaró alá, hátha találok ott még más izgató dolgot is, ezért egyik kezemmel a takaró alá nyúltam.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 5:34 pm

Fél szemmel néztem döbbenten, hogy Mordi valóban meg teszi amire kértem.
~Csak nem ízlik neki? Ő is biszex lenne?
Nem tudtam el képzelni, hogy ő fiúval legyen bár amikor el képzeltem majd nem eleredt az orrom vére.
-Hűha lehet be kéne mutassalak pár jó képű srácnak.
Mondtam neki még mindig döbbenten. Majd egy falatott le vittem a takaró alá be kentem egy kicsit a saját nedvemmel aztán oda nyújtottam neki.
-Na melyik a finomabb?
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 5:47 pm

Felfigyeltem rá, ahogy Yua fél szemmel engem néz, mintha csodálkozna amit teszek, és ez milyen igaz is. az elején kicsit meg kellett erőszakolnom a jellememet, de ezt persze ő nem is tudja.
-Nincsen rá szükségem asszonyom, de köszönöm.- Felelem alázatosan, majd visszatérek a munkámhoz. Igaz, már eltűnt a folt, de nem hagyom abba, amíg nem kapok parancsot.
~Most komolyan biszexnek néz?~ Gondolkodtam el rajta, hiszen az előbbi után jogos lehet a feltételezése, de nekem sosem voltak efféle inspirációim, de most még kételyben hagyom őt.
Amikor Yua megkínált a szendvicsének egy általa nedvesített darabjával, ismét érezhettem a számban az ismerős írt, ami mennyei volt az előző után.
-Az öné a legfennségesebb asszonyom.-
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 5:56 pm

Örültem a bókjának ezért el mosolyodtam.
-Ennek örülök. Így meg engedem, hogy velem reggeliz. 
Meg vártam, hogy oda üljön mellém é közösen meg reggelizzünk. Mikor végeztünk egy apró puszival köszöntem meg neki a reggelit.
-Nos ha jól emlékszem ma van a születés napod. Ezért mint jó űrnő meg ajándékozlak azzal, hogy meg pillanthass. Aztán talán meg engedem, hogy meg érints.
Ki takaróztam, hogy lásson a fekete ruhában ami alatt ott volt a combfix.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 6:07 pm

Alázatos válaszomat és addigi fáradozásomat jutalom követte, mégpedig a reggelizés lehetősége, magával az úrnőmet játszó szerelmemmel.
-Alázatosan köszönöm asszonyom.- Hajtottam meg előtte a fejemet, majd a pusziját követően helyet foglaltam és kiszolgáltam magam.
-Úrnőm. Hálás vagyok hogy nem feledkezett meg rólam.- Hálálkodtam neki, majd rápillantottam, és megláttam azt a csinos öltözéket amit felvett. A fekete ruha és a hozzá illő szoknya gyönyörű képet nyújtott, akárcsak a harisnya és a combfix, ami ott feszült gyönyörű lábain. A látvány ami a szemem elé tárult, hamar felingerelte ismét a farkamat.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 6:16 pm

Látszott rajta, hogy tetszem neki. Reméltem azért majd menyasszonyként látva sokkal jobban le döbben. Kicsit el fordulva lábaim közé vettem a farkát és lassan simogatni kezdtem őt.
-Ó te huncut szolga látom izgat a látvány. 
Kicsit simogattam aztán egyik lábamat fel nyújtva a szájához érintettem.
-Azt hiszem tudod a dolgod. Gyerünk kényeztes kicsit.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 6:27 pm

A csodás látvány után már csak az következhetett, hogy Yua gondoskodni kezdett rólam.
-Nagyon is asszonyom. Ön isteni testtel rendelkezik.- És persze velem is, de ezt magától is tudta. A farkamat a lábai közé vette, és elkezdte kényeztetni, majd az egyik lábát a számhoz illesztette. Én finoman megfogtam a kezeimmel a lábát, majd szépen elkezdtem végignyalni azokat, majd néha bekaptam azokat. Az hogy ilyet teszek, még ha nem is kötelező módon, olyan mintha tényleg utasításba kaptam volna, amit tűzön-vizen át véghez kellene vinnem. Nem tudtam egészen pontosan mi folyik velem, de nem is igazán érdekelt. Tettem amit kellett, és kész.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 6:34 pm

Kissé fel sóhajtottam és hagyat feküdtem ahogy a lábam kezdte nyalogatni. Mindig is ez hozott a legjobban lázba főleg ha ő csinálta.
-Hmm igen folytasd csak éld ki amit a vágyaidat hátha meg kapod akkor az igazi ajándékot amit neked szántam.
Figyeltem és élveztem a gyenge simogatását masszírozását és nyalogatását amire most nagyon is vágytam tőle.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 6:41 pm

-Minden vágyam önt szolgálni és élvezetére lenni asszonyom.- Feleltem, miközben a lábát csókolgattam és maszírozással kényeztettem. Láttam mennyire élvezi amit kap, de nekem külön öröm volt hogy így kiszolgálhattam őt, hiszen megérdemelte. Valami megmozdulhatott bennem ennek a mondatnak a hatására, mert nem színészkedve mondtam, hanem őszintén, de ez csak kicsúszott a számon, semmi szándékosság nem volt benne.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 6:49 pm

-Az jó, mert én most nagyon élvezem. De tedd élvezetesebbé számomra.
Sóhajtottam halkan. Kicsit vágytam arra, hogy rám vesse magát. De akkor el kapkodnánk. Még rajtam volt a ruhám és addig biztosan nem akar magáévá tenni ő sem amíg nem lát csak combfixben.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 6:56 pm

-Örömmel asszonyom.- Felelem, most is alázattal, de a hangomba némi izgalommal vegyülve. Nem is igazán tudom mit történhetett velem, de biztosra vettem hogy Yua váltotta ki belőlem.
-Megengedi asszonyom, hogy levetkőztessem?- Kérdem, visszafojtott izgalommal, mert lassan már le is tepertem volna, ha nem lenne ez a szerep, és az érzés ami átjárt.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 8:16 pm

-Igen meg engedem.
Felleltem a kérdésére.
-De semmi kapkodás csak szépen lassan élvezd ki, hogy meg érinthetsz. Mert egy hamar nem lesz részes megint benne. 
Jegyeztem meg kicsit gonoszan és hagytam, hogy meg próbáljon közben ellazítani.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 8:26 pm

-Hálásan köszönöm.-
Az engedély után az öltözet felső részét kezdtem el levenni róla. Szívesen kezdtem volna a szoknyájával, de az nem lett volna olyan izgalmas. Szépen lassan elkezdtem levenni róla, majd ahogy lekerült róla, feltűntek fedetlen keblei, amik csak még tovább növelték izgalmamat, és boldogan beletemetkeztem volna ismét, de kötelességem volt. Végül a szoknya került sorra, amit ugyanazzal a finomsággal húztam le róla, figyelve a reakcióit. Amikor lekerült róla a ruha, egy pillanatig elnéztem őt a fekete bugyijában és combfixes harisnyájában. Nem tudom hogyan, de valami erőt sugallt felém az a viselkedés és kinézet amit Yua magán hordott.
-Megengedi úrnőm, hogy csókokkal illessem?- Kérdeztem a szerepemet játszva, ahogy azt illik.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 8:50 pm

Hagytam, hogy lassan el kezdjen vetkőztetni. Szemeiben mámor úszott ahogy folyamatosan engem nézet. Szemei és keze érintésétől testem meg feszült és jobban izgalomba jött akár csak az övé. Nem csodálkoztam volna ha csak a látványtól el sül. De akkor lehet le is takaríttatom vele, ha már nem képes kicsit vissza fogni magát. Hirtelen csókokkal akarta meg kóstolni a testem ami lázas elő játékunknak, hogy a lehető legjobban fel izgassuk a másikat nagyon is jó ötletnek tűnt.
-Igen meg engedem. Meg engedem, hogy az ajkaid érintsék a testem.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 9:04 pm

-Hálásan köszönöm asszonyom.- Hálálkodtam neki, majd megcsókoltam az ajkát és a nyakát, és fékezett irammal haladtam a mellei felé, amiket szintén megcsókoltam egy pár alkalommal, miközben a kezeimmel a combjait simogattam. 
-Ha tudná milyen hálás vagyok asszonyom.-
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 9:09 pm

Ahogy ajkaink találkoztak legszívesebben a nyakába kapaszkodva húztam volna magamra, de most nem tehettem. Uralkodnom kellet magamon ahogy finoman csókolgatott.
-Mutasd ki menyire.
Utasítottam és vártam mit talál ki. Már nagyon vártam rá és nagyon be is voltam nedvesedve, de még nem akartam arra utasítani, hogy belém hatoljon.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 9:18 pm

-Örömmel asszonyom.- Válaszolom, majd lassan lehúzom a bugyiját, hogy hozzáférhessek a puncijához, ami már alaposan benedvesedett, így amikor belenyaltam, azonnal megcsapta a nyelvemet az íze. Szorgalmasan nyaltam neki, ahogy tőlem telt, és míg az egyik kezemmel széthúztam a punciját, addig a másikkal a csiklóját cirógattam, ha nem épp egy puszit nyomtam rá egy kósza pillanatomban.
-Asszonyom nektárjának mennyei íze van.- Dicsérem a belőle származó nedvek ízét.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 9:26 pm

Türelmesen hagytam, hogy le húzza a bugyim majd ahogy el kezdet nyalogatni bele markoltam a hajába.
-Ohh ez nagyon jó érzés.
Nagyon szorgalmasan nyalt amitől egyre jobban kívántam magamba. Nem tudom ő mennyire bírta már vissza tartani magát, de nekem egyre nehezebben ment.
-Bennem lenni pedig sokkal jobb lesz.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 9:34 pm

-Megengedné?- Kérdeztem, habár egyértelmű volt hogy megengedi, így mivel már én sem bírok magammal, és úrnőm sem tudja tovább tartani magát, behelyezem a hatalmasra dagadt farkam, ami már rég arra várt hogy a jól ismert helyen barangolhasson.
Amikor odaillesztettem Yua puncijához a farkam, lassan toltam be neki, és hasonlóan lassú mozgással folytattam, próbálva elhúzni az élvezetet. Nem akartam anélkül elélvezni hogy megengedné.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-openPént. Okt. 03, 2014 9:43 pm

-Igen meg engedem.
Válaszoltam aztán fel sóhajtottam ahogy belém hatolt. Lassan mozogva szeretkeztünk ki élvezve ezt a pillanatot nem kapkodtuk el.
-Ohh én szolgám igen ez az dugj meg a és töltsd meg a spermáddal a méhem.  Csinálj nekem egy gyermeket amelyikkel meg mutathatod a világnak, hogy nem egy átlagos szolga vagy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 6 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája
Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Flandre Scarlet szobája
» Scarlet Whitefang
» Scarlet Whitefang
» Clayton szobája
» Mitsui Yua

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: