Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 3:01 pm

Yua csupa mocsokban, kitágult fenékkel, a nyakán nyakörvvel feküdt az ágyon, és élvezte az együttlétet. Ki nem izgulna fel egy ilyen látványtól? jó keményen megdolgoztam a pináját ahogyan az tőlem telt, hogy minél jobban be tudjam neki tenni a farkamamat és még hosszabb távon tudjak vele mozogni.
Igaz, az eddigi felvételek nem lehettek elég izgalmasak, hiszen rövid időn belül többször is elélveztünk egymástól, de ezt én a nagy egymásratalálásnak tudom be. Maximum homevideo lesz belőle.
Azért megpróbáltam a tőlem tellő módon késeltetni azt hogy ismét korán beleeresszek még egy adagot. Miközben mozogtam benne, eszembe jutott hogy talán változtathatnánk a pózon, ezért kihúztam belőle a farkam.
-Szukácskám! Vennéd fel a kutya pózt!- Kértem meg Yuát, aki miuán pózt váltott, ismét a puncijában érezhette a farkamat.
-Jó kislány.- Dícsértem meg kedvesemet, mint ahogy a jól nevelt kutyákat szokták.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 3:10 pm

Rendesen mozgott bennem amitől folyamatosan sóhajtoztam. Egyre jobban remegni kezdtem, de aztán ki húzta a farkát a puncimból ahol szintén lett egy nagyobb luk.
-Oké.
Tetem eleget a kérésének és így kicsit magasabbra kerültem ami talán kicsit még kényelmesebb is neki. Aztán ahogy belém hatolt ismét fel nyögtem és szinte biztos voltam benne, hogy ami még a fenekemből csorog le az a farkára csorogva dörzsölődik belül hozzám. Ezt is csak annyira éreztem meg, hogy kicsit könnyebben csúszót már bennem.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 3:23 pm

Amellett hogy az új póz kényelmesebb, a mozgás is könnyebb volt, ráadásul a fenekéből kicsordogáló cucc is kicsit gördülékenyebbé tette a dolgot, és még inkább bentebb hatolhattam, aminek hála farkam nagy része már benne mozgott, habár már nemigen tudtam volna bentebb tolni azt, mivel a farkam hegye mindig nekiütközött a méhe végének, ami miatt nem is igazán tudtam már hova türtűztetni magam, így amikor éreztem hogy elélvezek, betoltam YUának ameddig csak tudtam, és belelőttem minden cseppet.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 3:46 pm

Ahogy várható volt sokkal könnyebben hozzám fért és sokkal könnyebben is mozgott bennem. Hangosan sóhajtoztam és nyögtem alatta ahogy melleim is folyamatosan előre hátra lengtek. Testem hamar újból remegni kezdet, de csak azután élveztem el, hogy Mordi be tolva teljesen a farkát mindet magját a méhembe lőtte. Ennek hangot adva hangosan nyögve élveztem el aztán ahogy végig futott rajtam az orgazmus az ágyra rogytam.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 3:56 pm

Yua engem követve, hamarosan ismét elélvezett, majd az ágyra rogyott, amitől a farkam majdnem kicsúszott belőle.
-Mi a gond? Csak nem vagy fáradt?- Kérdeztem meg, miközben megsimogattam a hátát, hogy két keményebb akció között finomabb hatások is érjék őt.
-Mert ha kifáradtál, leállhatunk.- Ajánlom fel neki, hiszen erre biztos nem készült fel amikor ma felébredt. Persze ha folytatni akarta, és nem álltam ellen, hiszen van mit még levezetnem, és amúgy is úgy gondoltam ideje hogy most ő válasszon pozíciót.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 4:01 pm

Kicsit ki merülve nehezen lélegezve néztem fel.
-Nincs semmi baj csak nem tudtam, hogy ma vissza jössz hozzám. Kicsit el szoktam tőled ennyi, de máris folytathatjuk.
Fújtam ki magam közben élveztem a simogatását.
-Akár magadra is ültethetsz a kamerával szemben. De ha akarsz vissza változhatsz úgy jobban áttudlak ölelni. Mondjuk jobban szeretem mikor ilyen nagy vagy. De azt is szeretem amikor az vagy aki vagy ami lenni szeretnél.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 4:10 pm

-Én nem is rossz ötlet.- Dicsérem meg őt, majd átkarolom a hasánál, hogy póz váltásnál még véletlenül se csússzon ki belőle a farkam, majd a kamera felé fordulva leülök az ágy szélére, és megpróbálva Yuát azzal szemben beállítani, majd megcsókolom a nyakát hátulról és a hóna alá nyúlva elkezdek segíteni neki a mozgásban.
-Ha ezzel végeztünk rá akarok élvezni.- Közlöm vele mocskos fantáziám legújabb szüleményét.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 4:18 pm

Tetszett az ötlet az én csődörömnek. Finoman fel is emelt, de közben ügyelt, hogy ne csússzon ki belőlem. Ahogy le ült éreztem, hogy jobba rá csúszok és a dudor is jobban látszott a hasamnál. Ahogy mozogni kezdtünk a melleim finoman fel le kezdtek mozogni.
-Tehát most a hátamat akarod össze maszatolni te huncut?
Hátra dőltem és felé fordítva az arcomat meg csókoltam őt.
-Sokkal erotikusabb szemből kapni az öntetett.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 4:31 pm

-Én kis vadmacskám, akárhol összefröcsköllek ha marad még mivel.- Feleltem, mire válaszképp megcsókolt azzal az édes kis mocskos szájával, de ez kicsit sem zavart.
Amikor belejött a lendületbe a mozgás során, elkaptam az egyik fel-le ugráló mellét, és megfogtam a bimbóját. Nem is igazán kellet most sokat tennem, hiszen a mozgásával a mellbimbóit tulajdonképp magának huzigálta.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 4:40 pm

-Biztosan marad hiszen azt mondtad nem voltál azóta mással.
Mondtam neki majd a csók után ismét előre dőlve jobban mozogtam rajta. Mikor el kapta a mellem és meg fogta a bimbómat akkor elég furcsa volt amikor kicsit olyan volt mintha meg nyúlna. 
-Uhhhh
Nyögtem ahogy feszült a mellem.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 4:50 pm

Yua kéjes nyőgése amit a mellbimbója meghúzása serkentett, zene volt fülemnek, és azt az érzést keltette bennem mintha teljesen kiszolgáltatott lenne. Ott ült az ölemben, a méhében a lassan teljesen belemélyedő farkammal, amiből önerővel csak nehezen tudna kiszabadulni. Ez az egész olyan hatást keltett bennem, mintha az én kis foglyom lenne, akivel bármilyen mocskos kis dolgot megtehetek amit csak akarok, és neki nem lenne más választása mit azt tenni amit én akarok.
-Ez az folytasd csak én kis kiéhezett szukácskám. Már biztos rég vágytál arra hogy valaki úgy megtöltsön mint én most.-
Mondtam közel hajolva hozzá miközben szorgalmasan fel-alá mozgott a farkamon, ami hamarosan ismét készen állt arra hogy elsüljön.
-Azt hiszem még egyszer megjelöllek belülről.-
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 4:56 pm

Folyamatosan mozogtam Mordin amitől hangosan nyögdécseltem.
-Ha nem mentél volna el akkor mindig lett volna.
Sóhajtottam ahogy csattogva mozogtam rajta. 
-Csak bátran drágám. Talán ikreink lesznek így.
Mondtam és ahogy mozogtam rajta ő biztosan érezte ahogy a hajam folyamatosan végig simul a mellkasán.
-Te is biztosan ki vagy éhezve csődöröm.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 5:09 pm

Mindenben amit Yua mondott teljesen egyet értettem, nem is tehettem volna másképp. Viszont ahogy mozgott rajtam, egyszerűen egyszerűen tarthatatlan állapot volt, és lassan eljutatott az élvezet azon fokára hogy belelövelljem azt ami addig felgyülemlett.
-Az gyönyörű lenne.- Válaszoltam neki, mialatt hala a mellkasomat simította.
-Már egy ideje. Amikor egyedül voltam, az emlékek sem voltak elegek.- Meséltem el neki életen addigi egyhangúságának egyik pontját, aminek persze most már búcsút inthetek.
-Elsülök.- Figyelmeztettem  kedvesemet, akit abban a pillanatban megragadtam, és tövig ráhúztam a farkamra telelövelltem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 5:20 pm

Egyre jobban mozogtunk egyszerre lélegezve. 
-Az emlékekről az jutott eszembe, hogy apukád lehet nem fog örülni nekünk.
Sóhajtottam miközben éreztem, hogy annyira csúszok már rajta, hogy a farka hegye nem egyszer be hatolt a méhembe. Ez nagyon jó érzés volt főleg mikor egyenesen belém lővelt miután úgy le szorított, hogy elakadt a lélegzetem is. Hátra dőlve erősen lihegve pihengedtem. 
-Ehh ez olyan mintha egy dugó lenen bennem.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 5:32 pm

Mindketten ott ültünk a menet után, és úgy szuszogtam az én kis szukám nyakába, mint egy kifáradt versenyló.
-Tőle ne félj. Úgy is megbékél vele. Lehet hogy egy kicsit szigorú de ő jó ember. meg ha megtudja hogy nagypapa lesz, nem fog beleférni a bőrébe.- nyugtatom meg kedvesemet.
-Azt hiszem kihúzhatnánk azt a dugót, mert a végén még zsúfolt lesz a hely a kicsiknek. A végén még tényleg a személyi kaptáram leszel.- Mondom viccelődve, de azért megvárom hogy Yua mit szól hozzá.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 6:29 pm

-Remélem is. Hamarosan úgy is el kell mondanod neki.
Csak reménykedni tudok, hogy el fogad és be fogad a családjába annak ellenére, hogy egy korcs vagyok. Kevés olyan faj van amely más fajokkal keveredik főleg ha azok a fajok félig emberek.
-Nem mintha bánnám. Bár én egy gyermekkel is be érem vagy kettővel. Ikumi az aki nagy családot akar. 
Kicsit fel emeltem magam, de nem jött ki.
-Azt hiszem neked kell ki emelned ebből a helyzetből.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 6:41 pm

-Ő egy jó ember, aki ráadásul démonvadász. Nincs miért félned tőle kedvesem.-
Hiába próbáltam Yuát biztosítani arról hogy apám nem ítélkezik a félvérek felett, mert én is aggódtam amiatt hogy rossz szemmel nézi a kapcsolatunkat, hiszen ha nem is Yua félvérsége miatt, sokkal inkább forróvérűságe miatt ítélné el, de ha tényleg fiaként szeret, akkor elfogadja a döntésemet és előbb-utóbb megbékél vele.
-Azt sejtettem hogy te így gondolkozol. Egyszer talán bemutathatnál Ikuminak. Biztos kedves lány lehet.-
Mikor Yua megpróbált lemászni a farkamról, rá kellett jönnie hogy ehhez önereje kevés lesz. Jól gondoltam hogy, tényleg a farkam fogja lett.
-Nem mintha nem élvezném hogy félig felnyársalva ülsz az ölemben, de azért segítek.- Jegyzem meg Yuának, majd megfogóm a hóna alatt, és leemeltem a farkamról, amitől elkezdtek kifolyni belőle a nedvek, amiknek nagy része az ölemben kötött ki.
-Ezt majd le kell takarítanom.-
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 6:55 pm

-Akkor lehet, hogy jól ki jövők vele is. 
Jegyeztem meg.
-Hát ha akarod bármikor be mutatlak neki. De ha meg is döntöd akkor sem nélkülem. Főleg nem úgy, hogy őt választod helyettem. Egyébként aranyos egy lány, de ha fel mérgesíted lehet meg esz.
Mivel egyedül nem ment le emelt magáról én el kezdet ki folyni amit belém lőtt.
-Ha akarod állj felém és hagyd,hogy rám folyjon. Úgy is mintha be akartál volna teríteni az előbb.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 7:01 pm

-Nem is rossz ötlet.- Egyeztem bele Yua ötletébe, ami nem is tűnt rossznak, és úgy tettem ahogyan ő kérte, úgyhogy amikor kihúztam belőle a farkamat, minden benne lévő nedvem ráfolyt a testére, ami lassan beterítette őt. Tetszett hogy ilyen kis piszkos lett, pláne hogy én mocskoltam be őt, és biztosra vettem hogy ő sem érez különb módon. -Azért azt a keveset ami rám csöpögött az előbb, azt letakarítod?- Kérdeztem meg, tőle, miközben a nedvek végig csorogtak rajta.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 7:10 pm

-Ötlet?
Néztem rá aztán kezdtem érteni mire gondol.
-Á te kis huncut csak nem gondolod, hogy én nem vagyok így is sok neked?
Mohon végig nyaltam a farkán ahogy rám csorgott spermája. Már így is ragadtam így nem volt nehéz szépen le takarítanom az én bikámat. Aztán meg fogtam a kezét.
-Na jó most már mehetünk fürdeni. De oda nem férsz be oni ként.  Szóval meg engedem, hogy vissza változz. Ha pedig jó fiú leszel kapsz majd jó éjt puszit.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 7:23 pm

-Én nem gondoltam semmi rosszra. Csak mélyebben meg szeretnék vele ismerkedni.- Viccelődtem Yuával, de jelenleg igaza volt, hiszen most igazán csak rá vágyom.
Nem mellesleg egész izgató volt ahogy csupa lucsokban ázva elkezdte takarítani a farkamat, és talán bele is mentem volna egy kis folytatásba ha nem fáradtam volna el.
-Én nem siettetem a zuhanyzást, de ha te így szeretnéd, legyen.- Nem lenne ellenemre az sem ha úgy feküdne be mellém az ágyra ahogy most van, mert már úgy is ráférne a mosás az előbbi után, csak a fantáziáimat akarom valóra váltani.
Végül megengedte hogy visszaváltozzak, amit meg is tettem, és bementem vele a zuhany alá.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 7:28 pm

Mikor mondta, hogy ő még nem sietne a zuhanyozással meg fordultam é adtam neki egy puszit.
-Hátha még folytatni akarod akkor én is várhatók vele. Az ágyat úgy is át kéne húzni akkor ha le fürdünk.
Finoman végig simítottam a kezem a mellkasán.
-Akkor legyen az amit mind ketten szeretnénk. Én pedig azt szeretném amit te szeretnél.
Nyakába ölelkezve meg csókoltam közben így kicsit össze kentem őt is.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 7:43 pm

-Nem úgy szeretnék veled eljátszani mint az előbb. Szeretnék valami újat kipróbálni.- Mondom neki, amikor átölel hátulról, ami miatt kicsit összekeni a hátamat.
-Nem szeretném lelőni a poént, de azért megsúgom hogy a nyakörvednek köze van hozzá, és azzal csak elrontod a játékomat ha most elmész lefürdeni.- Húzom el az orra előtt a mézesmadzagot, amivel talán felcsigáztam az érdeklődését. Akár sejt amit szeretnék, akár nem, valószínűnek tartom hogy belemegy a kis játékomba.
-Úgyhogy ez a jó kislány szépen velem jön az ágyba, és kipiheni magát mielőtt elkezd velem játszani.- Mondom Yuának, miközben finoman megfogom a nyakörvét.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 7:49 pm

-Valami ujjat? Jól hangzik, ha úgy gondolod, hogy tudsz ujjat mutatni.
Kicsit el mosolyodtam aztán mentem vele az ágyhoz.
-Ó én elég ki pihent vagyok. Nem volt senki sem velem miután itt hagytál. De ne erről beszélgessünk. Ha pihenni szeretnél akkor pihenjünk és később meg mutatod mit szeretnél. Vagy most mutatod meg.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-openVas. Szept. 28, 2014 7:57 pm

-Nem. Most még nem alkalmas. Nem akarom elrontani a meglepetést. Meg nem szeretnél ha játék közben fáradnál el, mert lehet hogy kicsit megerőltető lesz számodra.- Válaszolom, majd kikapcsolom a kamerát és felteszem a töltőre amit a táskából veszek elő. Majd ha Yua az ágyban fekszik, befekszem mellé az ágyra és megcsókolom.
-Biztos tetszeni fog amit kitaláltam.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája
Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Flandre Scarlet szobája
» Scarlet Whitefang
» Scarlet Whitefang
» Clayton szobája
» Mitsui Yua

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: