Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
SzerzőÜzenet
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openHétf. Okt. 20, 2014 6:16 pm

-Rendben legyen ahogy szeretnéd.
Meg fordulva meg csókoltam majd teljesen le vettem a ruhámat. Le térdelve elő vettem a farkát amit kicsit meg szorongattam és góogy puszikkal halmoztam el.
-Ne haragudj drága téged is nagyon szeretlek, csak a gazdád nem tudja, hogy ha már el fenekel akkor jó rendesen el kell fenekelnie.
Ahogy kemény lett rendesen szopni kezdtem, hogy eléggé fel izgassam és közben a heréit is masszírozni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openHétf. Okt. 20, 2014 6:25 pm

Hamarosan Yua ismét a farkam előtt térdelt, amit hol megszorongatott, hol puszilgatott, ami egész jól esett a bennem bujkáló kis mazoistának, akárcsak a puszik tömkelege amit kapott, amitől hamar beindult a véráram a farkamban, ami szépen meredt Yua felé, aki persze szorgalmasan szopta a farkamat.
-Nagyon jól csinálod ám.-
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openHétf. Okt. 20, 2014 6:35 pm

Büszkén és mohon szoptam szerelmem farkát majd ki véve a számból a melleim közé téve mozgattam közöttük.
-Örülök, hogy tetszik a szolgáltatásom. De tényleg ne felejtsd el, hogy szeretem a kemény szexet. Nem zavar ha erőszakos vagy a fenekelés is jöhet igaz mértékkel, de el paskolgathatsz. Szeretem ha kicsit durva vagy főleg oni ként szeretem tőled, de így is szeretem tőled.
Elengedve a farkát ismét a számba engedve szopni kezdtem őt jó erősen.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openKedd Okt. 28, 2014 11:29 pm

-Hogy felejteném el? Tudod én hogy mit szeretsz. Fel is adod néha a leckét.- Mondom mosolyogva, habár tény hogy néha kicsit aggódom amikor keményebben csináljuk, mert nem akarok kárt tenni benne, amit főleg oniként tartok elképzelhetőnek.
-Nagyon ügyesen szopsz, azt tudod?- Kérdeztem tőle, habár válaszra nem számítok tőle, amíg a farkammal van elfoglalva.
-Tudod, azt hiszem nekem is bejövős ez a kemény szex téma. Tetszett amikor a szolgálód voltam.-
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openCsüt. Okt. 30, 2014 7:56 am

-Az jó, mert akkor tudom, hogy nem vagyok számodra unalmas.
Mohon szoptam a farkát és igenelően hümmögtem. Szerettem mikor meg dicsért. Ahogy ő azt szerette, hogy kényeztettem én úgy szerettem amikor végig simított a lábaimon.  
-Akkor néha be foglak házi szolgának. Még az is meg történhet, hogy az oni nyelveddel kell le tisztogatnod a lábam.
Kicsit el nevettem magam.
-Na jó ez kicsit már talán túlzás, de ha meg teszed lehet még jobban beléd esem.
Farkát erősen meg szívtam, hogy mihamarabb el élvezzen végre.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openPént. Okt. 31, 2014 11:29 am

-Na, látod azt szívesen megtenném. Persze azért lennének dolgok amiket semmikép nem tennék meg.-
Yua munkája végül persze meghozta az eredményét, és beleélveztem a szájába.
-Tudod, nem gondoltam ám volna hogy épp az iskola egyik lehevertebb lányát veszem feleségül. Amikor ide jöttem még arra sem gondoltam, hogy családot alapítsak. Sok dolgot kihoztál belőlem.- Mondom kedvesemnek majd homlokon csókolom.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openPént. Okt. 31, 2014 5:49 pm

-Hmm és miket nem?
Derekasan szoptam amikro el élvezett gyorsan ki vettem a számból és hagytam, hogy rám folyón. Mivel úgy is le akarta fényképezni. Szépen be is terített és mikor már nem jött több ott térdeltem tovább.
-Na jó kép lesz ez így?
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openPént. Nov. 28, 2014 5:03 pm

-Hát más srácokkal nem csinálnám, az biztos.-
Yua hamar el is érte hogy alaposan összespricceljem, így most rendesen össze is mocskoltam, ráadásul helyettem is figyelt, és nem a szájába elveztem.
-Igen, ez így tökéletes. Még így is gyönyörű vagy.- Dicsértem meg kedvesemet, majd elővettem a telefonomat, felkészülve a fotóhoz.
-Mosolyogj édesem.- Kértem, majd hamar le is fényképeztem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openPént. Nov. 28, 2014 11:18 pm

Hagytam, hogy le fényképezzen majd pár pózt fel vettem.
-Ha már fényképezel csinálhatsz képet még rólam. Tud mutogatni a haveroknak, hogy milyen kis perverz csajod van.
Farkát számba véve hagytam, hogy le fotózzon aztán a lábaimat szét nyitva húztam szét a puncimat neki. Még masztiztam is, de csak miatta, mert be indultam.
-Gyere te csődör keféj meg megint.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openSzomb. Nov. 29, 2014 6:56 pm

-Persze. Irigykedjenek csak.- Mosolyogtam hallottakon, miközben a képek sorra készültek a különböző pozitúrákban, amikor viszont a farkamat ismét a szájába vette, megbizseregtem és meg is keményedtem egy kissé.
Amikor viszont széttárt lábakkal, és és masztizott, alaposan begerjedett, a látottak pedig engem hoztak izgalomba, és kérésére rá is vetettem magam, és betettem neki, majd mozogni kezdtem benne.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openSzomb. Nov. 29, 2014 7:09 pm

Ahogy rám vetve magát belép hatolt hatalmasat nyögve karoltam át csókoltam meg. A testem és a szívem is az övé volt és nekem rajta kívül senki más nem kellett. Mert tudtam, hogy senki nem tudná meg adni nekem azt amit ő meg adott nekem. Soha nem tudnék így férfit szeretni mint őt. Még a sárkány szeretőimet akiket korábban tartottam sem tudtak így tűzbe hozni mint ő. Nem is akarom másnak adni még ki próbálásra sem szívesen, max talán úgy, hogy utána kétszeresen kényeztet el cserébe. De ő ennél is többet tudott adni nekem é ezért szerelmem és csókom őszinte volt.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openHétf. Dec. 01, 2014 6:16 pm

-Ugye tudod hogy szeretlek?- Kérdeztem Yuát, miközben folytattam a dugást, hiszen ha ugyanolyan romantikus és szexéhes egszerre, talán nem haragszik meg érte, ha csak a távollétem alatt nem változott meg valami.
Mozgás közben néha hozzásimulok és akaratlanul is összekenem magam a saját mocskommal amit rálövelltem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openHétf. Dec. 01, 2014 8:42 pm

-Tudom
Mondtam Leia-s válaszként az ismert filmből.
-Én is szeretlek.
Meg csókoltam és kétszer is elélveztem tőle miközben mozgott bennem. Kicsit nehézkesen engedtem el magamtól, de valamikor tovább kellet állni.
-Menjünk egy kicsit pihenni a tetőre mielőtt ki találsz valami újdonságot és itt éjszakázunk.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openKedd Dec. 02, 2014 4:19 pm

Miután a mai nap Yuácska keményen megdolgoztatott,eléggé kifáradtam, de ennek ellenére sikerült azt hiszem kielégítenem egy kicsikét.
-Rendben. Úgy is rám fér már egy kis pihenés. Hulla vagyok.- Közlöm mosolyogva aktuális fizikai állapotomat, de a fáradtságom abból a fajtából való, amit a sikeres, eredményes munka okoz, ezért nem voltam csalódott.
-És így, összepiszkolva szeretnél feljönni a tetőre? A végén még rosszat gondolnának.- Mondom ártatlan hangon, mint aki nem is tudja mi történhetett.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openKedd Dec. 02, 2014 10:03 pm

-Ennek örülök ezek szerint mind ketten jól fogunk aludni.
Finoman megcsókoltam utána egy kézzel össze szedtem a ruháimat.
-Inkább menjünk vissza a szobába. Én is fáradt vagyok. Ma ki tettél magadért én drága óriásom ezért holnap az orvosi vizsgálat után azt teszel velem amit szeretnél.
Meg pusziltam és ha  elengedett akkor fel öltöztem és vissza mentünk a szobába ahol meztelenül bújhattam ismét hozzá az ágyban.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openSzer. Dec. 03, 2014 6:08 am

-Na, ez tetszik.- Jegyeztem meg elégedetten, majd muután összeszedte a ruháit, én egyenesen felkaptam az ölembe, és elindultam vele a folyosón, vissza a
szobánkba.
-Tényleg? Hmmm... Jól hangzik.- Felelem neki a jutalmamat illrtően, de jelen helyzetemben semmi erőm nem lene a kihasználásához.
Beérbe a szobába letettem Yuát, majd a stílusosság kedvéért én is maztelenül bújtam mellé.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openSzer. Dec. 03, 2014 11:38 am

Mikor az ölében be vitt a szobába az pont olyan volt mintha már a felesége ként vitt volna át a küszöböm.
-Apukádat is értesítenünk kell majd.
Emlékeztettem majd meztelenül össze bújva aludtunk el. Mikor fel keltem hagytam az én óriásomat aludni és el mentem a mosdóba és fürdeni. Utána össze állítottam egy kis reggelit. Mordit egy csókkal ébresztettem fel.
-Ébresztő hét alvó. Készen van a reggeli uraságának.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openSzer. Dec. 03, 2014 7:14 pm

-Szerintem már holnap, a vizsgálat után meg kéne neki mondani. Nem szeretném ha nagyon meglepődne azon hogy unokát csináltunk neki, ő meg még rólunk sem tud.-
Ecsetelem fel a holnapi nap másik fontos tényezőjét, amire időt kell szentelnünk, és miután végeztünk a dolgok kitárgyalásával, egymáshoz bújva aludtunk el.
Órákkal később egy puha ajak tapadt az enyémhez. Yua volt az, aki reggelivel kedveskedett nekem.
-Jó reggelt kincsem.- Köszöntem vissza neki, miközben kikászálódtam az ágyból, egyenesen a mosdó irányába, ahol többé-kevésbé rendbe szedtem magam, majd nekileselkedem a reggelinek.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openSzer. Dec. 03, 2014 8:59 pm

Nem akartam megint azt mondani, hogy ha nem ment volna el akkor bemutatott volna régen, mert akkor megint nem tartanánk sehol. Sokkal jobb volt így kettesben mint egymás nélkül. Mellette sokkal jobban aludtam mint nélküle és az ágyat is jobb volt úgy áthúzni, hogy tudom az illata még mindig meg van. Annyira örültem,hogy ismét együt vagyunk, hogy a vér ampulla sem jutott eszembe ami átváltozásom esetén egy gyors reggelizéshez lett volna elég. De helyette inkább meg ettem a renden csokis croassonomat kakaóval aztán Mordi ölébe ülve egy csókkal édesítettem meg a napomat.
-Akkor most menjünk a rendelőbe drágám?
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openCsüt. Dec. 04, 2014 3:39 pm

-Igen. Szeretnék biztosra menni. Nameg, gondolom te is tudni szeretnéd hogy van-e pocaklakód. A fater még pár órát várhat. Most úgy is te vagy a fontos. Téged is biztos izgat már hogy mi a helyzet, nem?-
Magyarázom elégedetten a csók után, miközben a hasát simogatom. Kitudja, talán hamarosan jön a gólya.
-Nem akarlak többé elhagyni. Nem fogsz megszabadulni tőlem.-
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openCsüt. Dec. 04, 2014 3:52 pm

-Pocaklakó ez aranyos. Egy hercegnő akit kapsz örülni fog neki. Egy futballista vagy él portoló nem biztos, de akkor is aranyos.
Megint meg csókoltam utána fel álltam.
-Igen nagyon szeretném tudni és remélem a legjobbakat. Bár igazából még nem gondoltam bele milyen lenne, de remélem, hogy babát várok. ár csak miattad is óriásom. Mert különben nem hagylak nyugton míg nemsikerül.
Meg fogtam a kezét, hogy elindulhassunk.
-Ajánlom is, mert nem szívesen hálnék egy mű végtaggal amit belőled csinálnának a kedvemért. 
Mondtam egy bízar mosollyal mielőtt ki lépünk az ajtó.
-Élőben jobb vagy mint ki fektetve.

/Gyengélkedő/
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-openCsüt. Dec. 04, 2014 4:07 pm

-Jó pár hónapig ott fog kuksolni, tehát nagyon is illik rá.- Mosolyodtam el rajta hogy Yua aranyosnak gondolta a kifejezést, amit találtam.
-Nem sokat tudok biztosra a babákról, de ha külsőre rám üt és kislány lesz, akkor valószínű hogy lesz minimum két pici szarva.- Magyarázom el a babákat érintő ismereteimet, és kb. ennyiben ki is merült.
-Mű...Művégtag? affraid Ne mond hogy ilyet tennél velem, a férjeddel.- Válaszolom imitált meglepődéssel, bár nem hinnám hogy ilyesmit tenne velem.
-Gondoltam hogy vicc volt.-

/Gyengélkedő/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája   Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája - Page 10 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Mitsui Yua és Remilia Scarlet szobája
Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Flandre Scarlet szobája
» Scarlet Whitefang
» Scarlet Whitefang
» Ryuko szobája
» Mitsui Yua

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: