Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Lilith és William szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lilith és William szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith és William szobája   Lilith és William szobája - Page 2 Folder-openPént. Júl. 13, 2012 6:46 pm

Egyre jobban élveztem, ahogy mozog bennem és a váltás is jókor jött. Éreztem, hogy már bárhogy bánhat velem, én tudom majd élvezni azt is. Felkészültem rá és akarom is, hogy úgy csinálja, ahogy ő szereti és ne fogja vissza magát. Akár a véremből is ihat. Amilyen gyönyörben most részesít nem számít mellette egy kis fájdalom. Halkan nyögdécseltem félig emberi, félig állati "nyau"s hangot kiadva. Megszokhatta már tőlem, minden alkalomnál, mikor együtt voltunk sokszor hallhatta.
Gyengéden William vállaiba markoltam.
-Csináld...durvábban, kérlek.
Nem hittem volna, hogy valaha is erre fogom kérni Williamet, de most mégis arra vágytam. Hallani akarom az ő hangján is, hogy élvezi, ahogy bennem lehet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lilith és William szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith és William szobája   Lilith és William szobája - Page 2 Folder-openPént. Júl. 13, 2012 6:58 pm

Meglepődtem a kérésén soha se gondoltam hogy egyszer majd ezt fogja kérni tőlem de hát ki tudja néha mi üt ebbe a lányba d én csak eleget teszek a kérésének. Ondjuk én is jobban kezdtem élvezni mint az eddigieket. Szóval eleget tettem a kérésnek és durvábban csináltam ahogy szerette volna.
-Nem hittem volna hogy egyszer is ilyet fogsz kérni tőlem.
Mondtam neki kicsit lihegve mivel nagyon el voltam foglalva most és nagyon is élveztem a dolgot bár én eddig semmi jelét nem adtam vagy is az előző együttlétünk alatt. De most még ő is láthatja rajtam hogy én is élvezem a dolgot nem csak ő.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lilith és William szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith és William szobája   Lilith és William szobája - Page 2 Folder-openPént. Júl. 13, 2012 7:09 pm

Kéjesen és hangosan nyögtem fel, ahogy William durvábban mozgolódott bennem. Nagyon tudtam élvezni. Kezeimmel közben már gyengéden simogattam partnerem hátát. Még inkább élveztem, hogy tudtam ő is nagyon élvezi.
-Én sem hittem.
Lihegtem már én is, miközben a kérdésére válaszoltam. Tudtam, hogy élvezi, de hallani is akartam.
-Ugye élvezed?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lilith és William szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith és William szobája   Lilith és William szobája - Page 2 Folder-openPént. Júl. 13, 2012 7:16 pm

-Igen élvezem. Hogy ne élvezném ezt a gyönyört?
Közben a szabad kezemmel végigsimítottam az arcán egy mosoly keretében.DE kérdeztem is egy kicsit szemrehányóan de nem úgy hogy megsértődjön rajta. Most valahogy nem kívántam a vérét sem és talán távol tartott az az érzés is hogy nem akarok még egyszer balhét abból hogyha akkor szívom a vérét mikor együtt vagyunk. Szóval csak továbbra is folytattam amit eddig csináltam intenzíven.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lilith és William szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith és William szobája   Lilith és William szobája - Page 2 Folder-openPént. Júl. 13, 2012 7:23 pm

Mosolyogtam. Örültem, hogy ő is élvezi, akárcsak én. Ez már kezdett nem is szex lenni, hanem szeretkezés, aminek szintén örültem.
-Én is...
Bíztattam afelől, hogy egyformán élvezzük most mind a ketten.
-Most, így nagyon jó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lilith és William szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith és William szobája   Lilith és William szobája - Page 2 Folder-openVas. Júl. 15, 2012 8:52 pm

-Erre a szavakra tudod mióta várok? El sem bírod képzelni....
MOndtam neki mikor kimondta azt hoyg most neki is jó. VAlahogy olyan mintha rést találtam volna a védelmén és végre közelebb jutottam volna a valódi Lilithez nem ahhoz akit eddig mutatott nekem. Szóval boldog voltam és most már duplán élvetem a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lilith és William szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith és William szobája   Lilith és William szobája - Page 2 Folder-openHétf. Júl. 16, 2012 9:45 am

Mosolyogtam kicsit. Örültem a reakciójának. Még egyszer sem mondtam neki az igaz, de eddig minden alkalmat élvezni tudtam vele. Persze nem elejétől a végéig, inkább csak a végét. Most viszont alig kezdtük el, de máris nagyon élvezem. Kezeimet a nyaka mögött összekulcsoltam és időnként pár pillanatra sikerült elkapnom tekintetét. Szeretem azokat a szép szürkés szemeit. Olyan szívesen mondanám neki, hogy szeretem, de tudom, hogy az hazugság lenne. Nem vagyok szerelmes belé. Maximum kedvelem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lilith és William szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith és William szobája   Lilith és William szobája - Page 2 Folder-openPént. Júl. 20, 2012 8:35 pm

Én is szerettem vele együtt lenni mindig vag yi sélveztem csak nem nagyon tetszett hogy erőszakoskodnom kelett de én mondtam hogy így vagy úgy és ő az úgyot választotta. Néha szemkontaktusba kerültem vele és én is szerettem a szemébe nézni aranyos lány és az enyém aki bármikor megvédenék.
-Remélem még máskor is csinálhatunk iylet.
MOndtam neki lassan miközben egy percre megáűlltam majd a válasza utá durvábban mozogtam benne ahogyan szerette volna és én csak neki és az érzéseimnek és szükségleteimnek teszek eleget.

//Bocs a késésrt csak elromlott a gépem és nem nagyon tudtam írni.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lilith és William szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith és William szobája   Lilith és William szobája - Page 2 Folder-openHétf. Júl. 23, 2012 9:42 am

-Még meglátom.
Jelentettem ki. Fene se tudja, hogy lesz e kedvem akkor mikor neki is. Vagy neki lesz e mikor nekem. Az pedig már közel sem ilyen kellemes, ha úgy tesz magáévá, hogy nem akarom és ellenkezek. Tapasztalatból tudom...
-NYAUH!
Nyögtem fel hangosan ahogy gyorsabban és durvábban kezdett el bennem mozogni. Kezeimmel karjaiba markoltam. Le sem tagadhatnám, hogy nagyon élvezem. Éreztem is, hogy nincs sok hátra. Nem sokára el fogok élvezni.
-...veled szeretnék majd...
Próbáltam utalni rá, hogy szóljon, ha ő is közel van, próbálom bevárni, hogy egyszerre jussunk el a csúcsra. Remélem utána még bennem hagyja egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lilith és William szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith és William szobája   Lilith és William szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Júl. 26, 2012 9:15 pm

-Csak meglátod? Nekem tudod hogy az nem elég.
Bár hülye voltam hoyg ezt mondtam mivel ez még Lilithet elnézve haladás hogy egyáltalán idáig eljutott hogy gondolkodik rajta.
-Látom még mindig élvezed cicám. Jó dolog volt szerintem hogy nem egyből belevágtunk.
Mondtam neki miközben egyre gyorsabbra váltottam én sem sokra voltam attól hogy elmenjek szóvaltudom mire értette a a be nem fejezett mondatát.
-Nyugalom édes én is közel vagyok hozzá.
Mondtam neki lassan és kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lilith és William szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith és William szobája   Lilith és William szobája - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Lilith és William szobája
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Clayton szobája
» Ryuko szobája
» Kluzgor szobája
» Shina szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: