Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Ebédlő

Go down 
+16
Asako
Hana Mitsuki
Csák Farkas
Miria Wingo
Narazaki Ryuko
Random
Raven L'amour
Akira
Tochi Kusaru
Amago Aya
Ikumi
Aichi Tomoko
Egami Daisuke
Egami Mizuki
Akaki Kaede
Aono Tsukune
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Dec. 11, 2011 1:29 am

-Engem anyámék küldtek ide mert balhés voltam.- Aztán elgondolkodtam a válaszán.
~Ide hozták? Árva, vagy mi? Szegény. Nem csoda, hogy ilyen félénk.~ Hát ha bele gondolok, lehet, hogy youkaiok között egy youkai jobban fogja érezni magát.
-Reméljük, hogy tényleg jobb lesz itt neked.- Ha más nem, majd én gondoskodok róla. Igazán meg kedveltem, igaz nem tudom pontosan miért, de hát ez van.
-Majd én vigyázok rád.- Mosolyogtam rá, majd befaltam az utolsó szem sushi karikát. A vérből még volt egy kicsi, és azt is megittam.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Dec. 11, 2011 1:48 am

- Kicsit jobb már... - jegyezte meg lopva - itt mindenki kedvesebb
Mást nem is szólt, vagyis szólt volna ha közben Flandre ki nem jelenti amit korábban Mika is, azaz hogy vigyázni fog Kaedere. Ettől ismételten meglepődött, igaz különös volt hogy amióta ide érkezett ez már a második eset, nem is tudta mire vélni azt sem hogy itt miért nem cukkolták annyian. Nem igazán volt tudatában a démoni aura emberi viselkedésre gyakorolt hatásaival, pedig annyi mindent megmagyarázott volna
- Miért mondod ezt? - kérdezte némi feszült hallgatás után - Úgy értem... hát... hogy más is mondta de... előtte soha senki...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Dec. 11, 2011 2:04 am

Nem csoda, hogy mindenki kedvesebb. Az emberekre fura hatással van a youkai aura, de ezt a szüleim, nekem elmondták, viszont ezek szerint ő tényleg árva.
-De kis tudatlan vagy. Ezek szerint senki nem magyarázta el?- Tettem fel a költői kérdést, de ezek szerint még csak utána se olvasott, mióta itt van. Hát akkor elmagyarázom neki.
-Gondolom, azzal tisztában vagy, hogy nem ember vagy, hanem Youkai.- Tartottam egy kis hatás szünetet, majd folytattam.
-Itt elméletileg mindenki Youkai. Én is, bár köztünk is vannak különböző fajok, de ezt majd később. Tudsz követni?- Válaszát követően folytattam.
-Minden Youkai-nak van egy aurája, ami az emberekre negatív hatással vannak. Ösztönösen félnek tőlünk, és ezért piszkálhattak régen téged, vagy hasonló.- Magyaráztam el neki. Kíváncsi vagyok a reakciójára.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Dec. 11, 2011 2:22 am

Kaede ismét nekilátott a megmaradt finomságnak, zavarodottan pirulva el miután Flandre tudatlannak titulálta, főleg azért mert érezte hogy igaza van. Így hát megpróbálta magát lefoglalni az étellel, ami nem igazán sikerült mivel a lánynak ismét sikerült felkeltenie valamival a figyelmét. Feszengve hallgatta végig amit mondott és bólogatott hogy értette amit az mondott neki, azonban amikor a démoni aurához ért, Kaede a tányérra ejtette az evőpálcikáit és elég letörten lógatni kezdte a fejét
- É-én nem hiszem... - motyogta értetlenül - nem értem... miért bántana valaki aki fél tőlem... a-azok bántanak másokat akik... akik nem félnek...
A fejét rázta, csapnivaló filozófus lett volna belőle, igaz ezt nem nagyon lehetett volna jogosan a szemébe vetni
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Dec. 11, 2011 2:31 am

Szegény eléggé ledöbbent, de meg tudom érteni, bár a gondolat menetét nem egészen értem.
-Sokan azt mondják, hogy a legjobb védekezés a támadás.- Mondtam neki, filozófusokat idézve, bár ez már lerágott csont.
-Ha az emberek félnek valamitől, vagy valakitől, akkor kegyetlenek tudnak lenni. Elnyomják, hogy az ne tudja őket bántani.- Az emberek fura teremtmények, de hát ez van. Sok youkai sem jobb, és ráadásul az ember most az uralkodó faj, így nem tudnak ez ellen mit csinálni. Alkalmazkodnunk kell, és elviselni.
-Az embereket nem lehet megérteni. Furán gondolkodnak.- Ezzel szerintem ő is egyet fog érteni. Most már viszont kíváncsi vagyok milyen fajba tartozhat.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Dec. 11, 2011 2:59 am

A hajába túrva lógatta tovább az orrát, megint csak sikerült rajta kifogni, túlságosan tapasztalatlan volt
- De a támadás nem védekezés... - motyogta, mert nem jutott túl a két szó ellentétes jelentésén - ha az erősektől félnek... akkor... akkor hogyan lehetnek mégis ők erősebbek? Az erős a gyengét bántja... én például gyenge vagyok
Lassan vissza egyenesedett hogy az utolsó néhány falat sushit megegye, amint ezzel végzett, végigmérte az üres tálcáját
- Nagyon finom - bólogatott, de még mindig a gyenge-erős kérdés marta - már nem is vagyok éhes
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Dec. 11, 2011 3:11 am

-Hát ez egy bonyolult kérdés, de majd idővel megérted.- Mondtam neki mosolyogva, majd vállat vontam.
-Tőlem is féltek, de nem mertek szekálni, mert ők jártak volna rosszabbul.- Nevettem el magam. Örültem neki, hogy már nem éhes. Az emberek furcsák.
-Ne is foglalkozz vele. Nehéz megérteni az embereket.- Mondtam neki, majd fölkeltem. Kicsit ki kéne nyújtóztatnom a szárnyaim. Ha sokáig nem engedem ki őket, akkor elzsibbadnak...
-Jut eszembe. Azt tudod, hogy te milyen fajhoz tartozol?- Kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Dec. 11, 2011 10:02 am

Kaede a kezeit kezdte tördelni hogy levezesse a felgyülemlett feszültséget. Az embereket lehetetlenségnek tartotta megérteni, teljesen mások voltak mint ő még ha nagyjából hasonlóan is néztek ki. De itt nem voltak emberek, legalábbis nem tudott azokról akik mégis itt voltak, így hát esze ágában sem volt azzal foglalkozni hogyan feleljen meg az elvárásaiknak. Ha nem szerették, nem is akart visszamenni közéjük, remélte hogy nem küldik vissza egyhamar
- Igen - válaszolta kurtán Flandre kérdésére
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Dec. 11, 2011 1:37 pm

Ahogy a kezeit tördelte, kicsit meglepődtem. Erősebb lehet, mint képzeltem, ugyanis általában az tördeli a kezét, akinek valamicske kis ereje is van. Támadt egy ötletem, miszerint én kifogom valahol nyújtóztatni a szárnyaimat. Legalább azt tudja, hogy milyen fajhoz tartozik, de ha már idáig eljutott, akkor azért rákérdezek.
-És milyen fajhoz?- Kérdeztem tőle kíváncsian. Érdekel, mégis milyen lényt kedveltem meg ennyire.
-Fel jössz velem a tetőre, kicsit kiakarom nyújtóztatni a szárnyaim.- Mondtam neki halkan, majd tettem egy lépést az ajtó felé, mosolygós arccal.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Dec. 11, 2011 2:22 pm

- Nem szabad - válaszolta aggodalmasan - ha felfedem az iskolában akkor megbüntethetnek érte
Kényelmetlenül mocorogni kezdett a székében, nem nagyon esett jól belegondolni abba mi történhet ha megszegi az iskolai szabályzatot. Főleg úgy nem hogy inkább csak átfutotta azt és nem sok mindenre emlékezett belőle. Flandre felkelt a székéről és felhívta Kaedet az épület tetejére, mert levegőzni szeretett volna - Kaede legalábbis így értelmezte a szavakat. Feszengve körülnézett és felfedezte hogy néhány fiú és lány a közelben ült le enni. Nem nagyon szeretett volna tömegbe rekedni ha még többen jönnének, ezért kissé vonakodva bár de bólintott. Abban a reményben hogy odafent kellemes hűvös is lett, lepattant a székéről és félénken követte Flandret, próbálva kikerülni az útba kerülőket

/folytatás a tetőn/
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Jan. 29, 2012 11:26 pm

//folytatás Mizuki szobájából//

Mizukinak valóban nem esett nehezére felsegíteni bátyóját, amit igazából szükségtelen is volt megmagyarázni miért
- Talán mert itt egészen másmilyen mint otthon volt - válaszolta kicsit egykedvűen, majd nem engedve el Daisuke kezét kivezette a szobából
Miután bezárta maguk után az ajtót, ezúttal több tekintettel lévén bátyja sebességére szépen lesétált vele a kollégium földszintjére. Nem volt akkora forgalom a folyosókon mint nap közben, ám azért így is sok diák kerülgette őket vagy éppen nekik kellett kikerülni egy-egy csoportot. Mizuki otthonosan közlekedett és így meglehetősen hamar rátaláltak az ebédlőre ahol jó néhány diák eszegette a vacsoráját. Daisuket egyenesen a pulthoz vezette ahol egyaránt voltak menük és mirelit ételfélék is
- Kérj valamit én majd kifizetem - fordult Daisukehez és ha tiltakozott hozzátette - én hívtalak ide és te vagy a vendégem, egyébként is muszáj vacsoráznod valamit
Mizuki megvárta míg Daisuke hajlandóvá vált kérni valamit, aztán mivel így rákerült a sor egyszerűen kért egy "szokásosat". Bátyuskája megkapta a magáét aztán pedig eléje is tettek egy vértől szagló bögrét, elvéve pedig körülnézett. Nem tartott soká míg kiszúrta az egyik asztalnál magányosan ülő Lut aki előtt elképesztően nagy tálcányi mindenféle étel volt, hatalmas gyomra lehetett. Mizuki el is indult felé
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openPént. Feb. 03, 2012 11:05 pm

Hamar megérkeztünk az ebédlőbe, Mizuki odarángatott a pulthoz, majd mondta, hogy kérjek valamit és ő kifizeti, no persze valamit arról is magyarázott, hogy muszáj ennem.
- Ah, Hugi. Rosszabb vagy mint édesanyánk - mondtam neki, majd rendeltem valamiféle levest, ami ehetőnek tűnt. Amint megkaptuk mindketten az ételt én szép lassan komótosan elkezdtem enni. Az adag mérete révén, hamar befejeztük mindketten, s Mizuki felugrott és elindult a Lu srác felé, rövidesen én is elindultam utána, majd megálltam mellette, amikor odaértem.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openPént. Feb. 03, 2012 11:26 pm

Mizuki elvigyorodott Daisuke megjegyzésére, azonban amikor ő éppen le akart ülni hogy enni kezdjen elkapta a vállát és Ludovico felé kezdte vontatni
- Na hé ki beszél - dorgálta meg komolytalanul - most bezzeg hirtelen nagyon neki akarsz esni a vacsinak pedig az előbb még állítólag éhes sem voltál. Azt ne mond hogy Lutól félsz ennyire
Most tehát Mizuki enni nem hagyta bátyóját amíg el nem tudta juttatni a melák barát asztalához, aki egészen addig nem vette észre amíg lármásan le nem ült mellé egy székre, elengedve közben Daisuket
- Lu te falánk itt vagyok! - csapott az asztalra szabad kezével, aztán Daisukere kezdett mutogatni - Képzeld ez itt Daisuke az én bátyókám, ő már tudja a nevedet
Ludovico tekintete csak egy pillanatra vándorolt Daisukere, majd vissza is fordult a vacsorájához
- Oké - dörmögte
- Ez nem volt udvarias tőled - dorgálta meg Mizuki, aztán a szájához emelete a bögréjét
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openPént. Márc. 23, 2012 1:13 pm

Most először járt a kollégium étkezőjében, kénytelen volt tehát első lépésként körülnézni a helyiség és csarnok közötti átmenettel jellemezhető térben. Egyszerű megfogalmazásból nem volt egészen kicsi, de nem is volt olyan messze a plafon, mint például egy csarnokban vagy az iskolai ebédlőben. Reggel nézett be a másikba, ami az itteni modern berendezéssel szemben ijesztően réginek tűnt. Itt azonban egy diákoknak nyitott konyhahelyiség volt feltehetően elsősorban estére, miután a büfé bezárt. A kis büfépult tehát megvolt, kevés de annál üresebb asztal, valamint egy italautomata a falnál. A terep tisztának tűnt, kicsikét gombóccal a torkában de egyébként egészen természetesen sétált volna el a pultig, ha nem viselte volna azt a bizonyos "mindjárt beijedek" maszkot. A kiszolgálásnál mély levegőt vett és lassan kifújta, végig böngészve a vásárolható dolgok listáját, illetve a listán nem szereplő de látható ennivalót. Újabb mély levegő, hosszú kifújás, majd megszólalt
- Három rizsgombóc, egy adag sushi és... citromos tea
Sokat nem kellett várnia a kiszolgálással és fizetéssel, már vihette is magával tálcán ahova csak jónak látta, az pedig egy négy személyes asztal volt a diákkonyhába nyíló átjáró mellé. Csalódottan vette szemügyre a teát: műanyagpohár, túl édes íz, egyszóval ez bizony instant tea volt minden szempontból. A rizsgombóc újramelegített volt, ami érthető is lett volna ha nem lett volna biztos, hogy az íze alapján nem először járta meg a mikrohullámot. A sushi kellemes meglepetés volt, s bőven tett rá az összes asztalon megtalálható szójaszószból. Így eszegetve arra jutott, hogy muszáj lesz saját magára főznie az itteni vegyesboltocskában vett dolgokból. Ha pedig nem, akkor elvitelre vesz az iskolai ebédlőben rizst és teát, idehozza, aztán az itteni sushival együtt megeszi. A teához majd muszáj lesz vennie egy termoszt
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openSzomb. Márc. 24, 2012 9:58 am

*Ma nem volt kedvem főzni ezért le mentem az ebédlőbe. Ma sokan voltak lent,de ez engem nem zavart. Sokaknak köszöntem vagy intettem, mert ismertük már egy mást. Ahogy mentem sorok között Miuis haladt szorosan mellettem a pulthoz ahol ki szolgáltak minket.
-Na nézzük kezdjük béka levessel gyík pástétommal, egy adag szült denevér szárnyal hozzá sült krumpli majd gyík pite. Utána ennél egy kis rizs gombócot sushival és gőteszemekkel. Miunak sushit és fal fejet kérek, de azokból nagyadaggal.
*A ki szolgáló hölgy aki már meg szokott engem mindenből gyorsan adot és hozzá vizet és üdítőt adott. Ezután üres helyet kerestem. Egyik asztalnál találtam is.
-Szia! Le ülhetek ide?
*Kérdeztem Tomokot, majd a válasza után ha engedte, hogy le üljek le tettem az ételt magamnak és Miunak is.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openSzomb. Márc. 24, 2012 11:45 am

Azon törte most a fejét, hogy mire számíthat az akadémiai vegyesboltból, mert ha a büfék között is ingáznia kell ha rendes étkezésre vágyik, akkor az sem lehet kimondottan szép felhozatal. Azt jól tudta hogy az a bolt ahol csak egyféle szójaszószt árultak, egészen biztosan megbízhatatlan volt, volt ideje kitapasztalni. Komolyan a témát átrágni nem sikerült, mert akkor állt meg valaki az asztalánál. Megállt a kezében az evőpálcika és kicsit hátra hőkölt, mivel úgymond besurrant a sushira fókuszálás miatt lecsökkent látóterébe. Azon már nem lepődött meg ennyire hogy le akart oda ülni
- Eeee... - próbált valami értelmes választ kibökni, de csak aztán sikerült hogy a szemkontaktust kikerülve elfordította a tekintetét - igen
Ez nem volt egyáltalán igaz, de az utolsó dolgok közé tartozott hogy kockáztassa a játékot a tűzzel. Addig kell kihúznia zaklatók nélkül, ameddig csak lehet, szóval csak kerülni a hergelési lehetőségeket. Nyomás alatt, de folytatta az evést és nagyjából sikerült is visszaszerezni az ütemet
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Márc. 25, 2012 8:53 am

-Köszi és jó étvágyat.
*Mosolyogtam rá kedvesem. Miután le tettem az ételt magamnak és Miunak le ültem és bele szippantottam a levegőbe.
-Hmm csodás illatok. Egyébként én Hana Ikumi vagyok és a cicám pedig Miu.
*Ki nyújtottam a keze hátha kezet szeretne fogni, persze ha sérti a kesztyű akkor gyorsan le húzom.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Márc. 25, 2012 9:27 am

Kurta biccentéssel válaszolt a jókívánságra, de most sem vette magát arra, hogy másodszor is ránézzen. Az ennivaló szerencsére sikerrel kötötte le a figyelmét, így nem kényszerült arra hogy fél szemmel a macskás lányt figyelje. De a pillanat elszállt, a Hana Ikumiként bemutatkozó asztaltársa pedig úgy tűnt, hogy nem akart névtelen maradni. Tomoko ránézett a kinyújtott kézre és miután megbizonyosodott arról, hogy nincs a tenyerén rágó vagy valami ragasztóféle és a pálcikáit is átvette a baljába, lassan odaadta saját jobbját. A kézfogása gyenge volt és nem nézett Ikumi szemébe, ez ami azt illeti nem is volt ritka eset egy japán esetében, nem akart kihívónak tűnni egy erős kézfogás és szemkontaktus miatt
- Ő... - rágta meg egy pillanatra a szavakat - örvendek
Amint felszabadult a keze, villámgyorsan visszahúzta és már a pálcikáival a kezében folytatta az evést
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Márc. 25, 2012 2:32 pm

-Én is örvendek névtelen lány.
*Kuncogtam kis vidámsággal majd végig néztem rajta.
-Majd virágos haj pántnak foglak hívni.
*Mosolyogtam barátságosan, hogy értse nem akartam meg sérteni.
-Most érkeztél az iskolába? Melyik tagozatra az elsőre vagy a másodikra?
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openVas. Márc. 25, 2012 8:37 pm

Tomoko számára úgy tűnt, hogy a viszont bemutatkozás kihagyása sem bizonyult túl jó ötletnek, lévén Ikumi máris jól szórakozott nevek kitalálásával. A vicc ártatlanságáról persze nem bizonyosodott meg, ami azt illeti ha oda is figyelt volna a lány arcára sem lett volna meggyőzve, kezdte magát otthon érezni. Ezúttal nem lett elmebeli áramszünete, így hát a méreg kapta el. Ikumi már a tagozatáról kérdezősködött amikor görcsösen megragadta a poharát és kiitta belőle a maradék teát, majd összenyomta. Na persze ez egy megszokott módszer volt az eldobható poharakkal, de most jól látszott hogy a dühét akarta vele levezetni, nem sok sikerrel. Szürkéskék szemei vörös színbe váltottak át
- MI VAN?! - robbant fel hisztérikusan és persze jogtalanul, de ezt se nem tudta se nem érdekelte, rá is vágott az asztalra az öklével és aztán félredobta a műanyagpohár roncsot - MI KELL MÁR MEGINT?! NEM ELÉG?! MI BAJOD VAN VELEM?!
Sokkal inkább vitatkozott a fejében hallott hangokkal mint Ikumival, aki valószínűleg nem is értette, hogy mi rossz történt. Tomoko kétségkívül nem tudta hol van és nem is egészen tudatosan cselekedett, alaposan a tudatalattijában bujkáló emlékek világába került. A haját tépte és magával kiabált, rácsapott az asztalra és amikor fel akart ugrani hátraesett, mivel a lába beakadt a padba amin eddig ült és most magával rántott
- ELÉG MÁR! MI BAJOD VAN?! - záporoztak a szavak, fetrengett és dühében a padlót verte az öklével
Természetesen ha bárki megérintette, még hevesebben hadonászott, sőt még rugdalózott is
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openHétf. Márc. 26, 2012 3:31 pm

*Próbáltam a névtelen lánnyal beszélgetni és közben enni is aztán valamiért el kezdte csapkodni az asztalt.
-Ááá a béka leves még egészen elemében van.
*Vidáman kezdtem enni a levest, de a lány egyre angosabb és hevesebb lett. Végül elesett és a földet kezdte verni.
-Na jó ez már furi. Talán tennem kéne valamit.
*Elő vettem a pálcámat és rá varázsoltam az Élő talajt amitől térdig be süllyed a földbe és csapdába esik. Talán így le nyugszik egy kissé, de ha még sem akkor az arcába öntök egy kis hideg vizet.
-Na jobban vagy már?
Kérdezem utána kérdőn nézve rá.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openHétf. Márc. 26, 2012 3:51 pm

Szerencsére az Ikumi nevű lány eleinte nem foglalkozott Tomoko eszét vesztett dührohamával, csak kicsit később döntött úgy, hogy ami sok az sok. Elvarázsolta a padlót, ami képlékennyé vált és elkapta a lábánál fogva, majd a szó szoros értelmében véve lehúzta. Tomoko közel sem tért magához, ehelyett valahogy eljutott az agyáig, hogy bizony csapdába esett valahogy. A kiabálást abbahagyta, de a hangos sikítozást egyáltalán nem, szabadon maradt kezeivel pedig most is a padlót ütötte, miközben a feje úgy lógott előre mint egy zombi. Ikumi jobbnak látta leönteni egy pohár vízzel, aminek hatására Tomoko a padló ütlegelése helyett az ázott haját kezdte újra cibálni, reménytelennek tűnt. Egy idő után persze alábbhagyott a roham és elengedte a haját, még egy kis ideig tapogatta, végül eszméletét vesztve elnyúlt. Ha most állt volna, akkor a beragadt lábának hála hátra esett volna, de így eredetileg is háton az azt követő tarkóütéstől megmenekült. A még rajtuk kívül bent levő diákok időközben kereket oldottak, Ikumi varázsolt és inkább nem akartak belekeveredni, ha netalán tanári fülekbe jutna a dolog. Ami szerencsére nem történt meg
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openHétf. Márc. 26, 2012 4:07 pm

*Nem unatkoztam addig míg a lány el vesztette eszméletét. Míg ő őrjöngőt és meg ebédeltem Miuval. Aztán mikor el fogyott az enni való kértem volna még nasit, de a lány le higgadt és észméletlen volt.
-Na jó Miu a nasi későbbre marad.
*Miut sokkal nagyobbá és vadabbá változtattam majd a lányt ki szedtem a padlóból és Miu hátára téve elindultunk a gyengélkedő felé.
-Utálok nasi nélkül ebédelni.

/Gyengélkedő/
Vissza az elejére Go down
Amago Aya

Amago Aya


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2012. Aug. 26.

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openPént. Szept. 21, 2012 8:23 pm

//Folytatás Amago Aya és Tochi Kusaru szobájából//

Aya az ajtó bezárása után kicsit kapkodó léptekkel érte be a rá váró Tochit, aki a lépcsők tetején megfogta Aya kezét és rámosolygott, ő pedig talán kicsit bátortalanul és jelentéktelennek tűnően, de azért viszonozta. Érezte a lány szeretetét és ez bizony rá is pozitívan hatott, izgatottan remegő kezei azonban kis aggodalommal töltötték el. Így hát mintha csak egy rosszkedvű fának tenné, nyomott egy puszit Tochi karjára, hátha megnyugtatja. Furcsa volt a magasabb lány szeretete, mert ilyen erőset még tényleg nem érzett senkitől, ennek köszönhetően nem csupán kisugárzására figyelt nagyon, de néha azon kapta magát, hogy ránézett és a szemeivel is méregette őt. Aki pedig egyre közelebb ment mellette, Aya már szinte sajátjaként érezte ragaszkodását, annyira, hogy a különös másik jelenlétre nem is tudott, vagy nem is akart odafigyelni. Hiszen ez egészen új volt és tudta jól, hogy ő is viszont ragaszkodni kezdett hozzá, éppen hogy csak figyelt a lába elé, hogy ne botoljon el semmiben. A folyosón haladva már éppen azon volt, hogy azt mondja, ő is nagyon szereti, amikor befordultak az étkező ajtaján és Tochi már le is huppant az egyik asztalhoz. Aya néhány pillanatig csak nézett felé piros arccal, aztán szótlanul bólintott és a büfépulthoz sétált. Egy kissé nehezére esett két kakaós palacsintát venni, mivel a kiszolgáló egy férfi volt, végül csak sikerült elcserélni a jegyeket az ételre. Így bár elég komolyan egyensúlyozva, de elvitte a két műanyagtányért azt asztalhoz és gyakorlatiasan Tochi elé csúsztatta az övét. Miután leült, kiügyeskedte a pálcikával való palacsintafogást, majd mégis elengedte, s rámeredt az ételre.
- Én is nagyon szeretlek. - mondta neki, aztán odahúzódott és enni kezdett, biztonságban érezte magát.
Vissza az elejére Go down
Tochi Kusaru
Diák
Tochi Kusaru


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Aug. 23.
Age : 27

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-openSzomb. Szept. 22, 2012 12:53 pm

//Folytatás Amago Aya és Tochi Kusaru szobájából//

Kakaós palacsinta volt pont Tochi kedvence, szóval amikor meglátta a műanyag tányéron hozott tészta tartalmát, máris kivirult mosollyal nyúlt érte, mintha már vagy több napja nem evett volna, vagy egy kisgyerek nyúlna éppen az ajándék cukorkájáért. Ő nem törődött a japán etikettel, és nem várta meg, míg Aya átnyújtja neki a pálcikákat. Ő jobban szeretett inkább kézzel enni, hiszen így érezte hogy az étel az övé, és senki sem veheti el tőle. Aya egy szem mondata után mosolyogva látott neki ő is az ételnek, a reagálásra a társa pedig ne is számítson, hiszen már akkor megállt neki az idő, amikor megfogta a kezében lévő palacsintát. Nem tartott sokáig, míg bekebelezte az ételt, hiszen eleve éhes is volt, ami gyorsított a tempóján. Miután végeztek mind a ketten, Tochi körbenézett, majd odahajolt Aya füléhez, és súgott neki valamit.
-Nincsen a büfésen kívül most senki sem az ebédlőben. Megmutatod, hogy milyen képességeid vannak, mint tündérnek? Nagyon érdekel, hiszen mind a ketten más-más évszakot képviselünk, és ezzel együtt a képességeink is különböznek. A csillagképet képviselő alakváltásodat már reggel láttam, azonban nem elégszem meg ennyivel. Kíváncsi típus vagyok, de nagyon. Szabad? - kérdezi csillogó szemekkel, majd azért hozzá teszi -Ha te is megmutatod, akkor természetesen cserébe én is megmutatom, hogy milyen nagy hatalommal rendelkeznek az ősz tündérek képviselői. - valamiért nagyobb az érdeklődési vágya Aya iránt, mint más itt tanuló démonok iránt. Talán a szerelem válthatta ki azt is, hogy jobban figyel rá mint másokra? Talán azért van az, hogy senki más nem létezik a szemevilágának, csak Amago Aya két szép kék, csillogó szeme? Megeshet. Ha viszont ez igaz, akkor Tochi szeret szerelmesnek lenni, pontosabban minden egyes pillanatát élvezi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Ebédlő
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: