Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Ebédlő

Go down 
+16
Asako
Hana Mitsuki
Csák Farkas
Miria Wingo
Narazaki Ryuko
Random
Raven L'amour
Akira
Tochi Kusaru
Amago Aya
Ikumi
Aichi Tomoko
Egami Daisuke
Egami Mizuki
Akaki Kaede
Aono Tsukune
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openPént. Jan. 02, 2015 7:06 pm

Kicsit meg lepődtem amikor a lány közölte, hogy fiú.
-Mi? Fiú vagy?
Oda mentem és közelebbről meg néztem az arcát.
-Pedig az arcod alapján lánynak tűntél. Mondjuk fiúnak kicsit vézna vagy. De gondolom növésben vagy és egész fiatalka lehetsz. Így viszont már értem és bocsánatodat kérem. Azért adnék egy tanácsot ha nem baj. Kezdj el gyúrni és rendesen egyél olyan vékony vagy mint egy lány aki túlzásba vitte a fogyókúrát.
Vissza mentem a helyemre és a máik sráccal ki a tehenet ette már nem törődtem.
-Haj ez ma nem az én napom. Lehet pihennem kéne kicsit.
El akartam kezdeni enni a második fogásom amikor Draki a kezemre mászott.
-Ó, persze bocsi.
Süvegemet meg emelve fel emeltem és a fejemre tettem őt majd rá tettem süveget.
~Csak egy fajt ismerek amelyik meg egész akár egy tehenet az pedig nem más mint a sárkány.
Néztem ismét a szemem sarkából a fiúra és el döntöttem vele jobb vigyázni.
Vissza az elejére Go down
Ueda Gorō
Diák
Ueda Gorō


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2013. Mar. 07.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openPént. Jan. 02, 2015 7:31 pm

Szemérmesen elfordult és elcsusszant kicsit székével, amikor a boszorkány közelebb jött jobban megnézni őt. Egy cseppet sem tetszett neki az analízise és meg mert volna esküdni, hogy elsiette az egészet, de ha már lányos arcnál állapodott meg, társának miért nem mondta, hogy az álla fiús? Mondjuk barátnők lehettek, s általában barátok között ugyan vannak viták, de ha mással kapnak össze, elsősorban egymás pártját fogják és egyébként sem volt szokás témát váltani, ha valamiről vagy valakiről még szó volt. Szóval, végülis érthető volt viselkedése. Gyah, csak ne próbálta létezésével elterelni Gorō figyelmét a kawaii kis repülő bundagolyó, túl aranyos volt, hogy ne lehessen észrevenni... viszont, muszáj volt odafigyelnie.
- A nevem Ueda Gorō - mutatkozott be a másik lány kérésére, ignorálva megjegyzését és inkább a boszorkány véleményére reagált - de ha nem látta a karjaimat, senpai, miért mondja hogy vézna? Kicsi vagyok ugyan, de nem vagyok ember, itt nem szokás emberekhez mérni az erőt vagy az észt, itt semmiben sem lehet valaki elsőre elég biztos. Igazi alakomban akár két méter magas is lehetnék, nem vagyok ugyan, de érti miről beszélek. Ha esetleg nem igazán értik még az itteni dolgokat, bármikor szívesen segítek mindkettejüknek, csak kérdezzenek. Én már több mint egy éve ide járok, kiismerem magamat.
Igaz, túlzottan nagy késztetést nem érzett arra, hogy mondjuk körbe is vezesse őket, bár se nem voltak szimpatikusak vagy unszimpatikusak, aggódott amiatt, hogy megtalálná e kettejükkel a közös nevezőt. Ebben az iskolában egyébként sok diák csak azért volt készséges, hogy karnális célokat érjen el, hallott erről már elég szóbeszédet. Ő nem volt a nyáladzó és minden tetsző dologra bugyijában tapogató fajta lány, s fiút sem így akart játszani. Máskülömben már figyelmeztette volna őket az itteni diákok visszafogatlanságára, elvégre ha megteszi, azzal máris elsősorban rá terelődött volna a hamis gyanú.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openKedd Jan. 06, 2015 5:22 pm

Fölényesen húztam végig a kezem a hajamon, miután bemutatkozott, majd úgy szólaltam meg, mintha nehezemre esne leereszkedni az ő szintjére. A fölényeskedés amúgy sem állt soha távol tőlem, ha a helyzet úgy hozta.
- An Hiroko vagyok, neked An-sama - közöltem vele határozottan, hiszen meg kellett mutatnom itt ki is a főnök, még a végén túl sokat képzel magáról ez a srác. És valóban, rögtön fel is ajánlotta, hogy "segít nekünk", ami már-már a pofátlan bizalmaskodás határát súrolta. Persze egyúttal megnyugodhattam, ha csak ennyit tudott felmutatni a Nee-chanért folyó harcban, néhány információ igazán nem volt nagy ár.
- Szerintem elboldogulunk, de ha majd kell egy térdeplő, feltétlenül szólok - feleltem, majd oldalra hajoltam, felé fordulva törzsemmel, és kezem a szám elé raktam, mintha így Asako nem hallaná amit mondok neki.
- Ide figyelj! Onee-samát én láttam meg először, úgyhogy az enyém. Te csak itt másodhegedűs lehetsz! - súgtam neki oda, majd a választ meg sem várva ültem vissza a helyemre, és tüntetőleg hangosan szürcsölni kezdtem vérszörpömet. Ezek a mai fiatalok! Mi minden nem fér a képükre.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openKedd Jan. 06, 2015 5:53 pm

-Uhono Asako vagyok és igen tudom, hogy az igazi alakod más kép festhet. Pont ezért nem értem miért egy ilyen cingár külsőt választottál. De persze igazából nem is akarom tudni. A te döntésed nem az enyém.
Éreztem,hogy Draki a süvegemben feljebb kapaszkodva keresi azt a helyet ahol meg kapaszkodva fejjel lefelé pihenhet. Kicsit irigyeltem is ezért ő legalább pihenhetett. Nekem viszont most itt volt az a két személy akik kicsit hasonlítottak annak aminek mondták magukat.
-Köszönöm, de minden számomra szükséges információt meg találtam a brossurában. Ha pedig ennél többre lesz szükségem el megyek a könyvtárba.
Hiroko fölényes viselkedése a másik sráccal szemben nem illet a külleméhez ezt rögtön megjegyeztem.
-Ezt magyaráztam az előbb. Neked inkább azt kéne elérned, hogy az ilyen aranyosabb fiúknak tettszél. 
Elkezdtem enni a második fogást, mert már kicsit untam őket és különben is össze súgtak ami nagyon nem volt illendő. Hacsak nem tetszettek meg egymásnak titokban. Bár elég érdekes pár lennének így. Egy fiú akinek van némi lányos külseje egy olyan lánnyal aki kicsit fiúsabban öltözött és azt is ízléstelenül. Csodás pár lenne mondhatom. Ha viszont meg történik köztük a szikra akkor én nem szólók bele nem az én dolgom.
Vissza az elejére Go down
Ueda Gorō
Diák
Ueda Gorō


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2013. Mar. 07.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openPént. Jan. 09, 2015 1:27 pm

- Mi-micsoda? - kapta oda fejét, de egy arasznyit hátrébb hajolt, de ez a néhány szó sokat elárult eddigi viselkedéséről, szóval biztosítani kellett - Á... há... nenem, a magáé Senpai, természetesen... és csokoládé, vegyen neki csokoládét... és virágot...
Azt nem tette hozzá hogy nem az esete, mert azon még nem gondolkozott el hogy az esete egyáltalán, egyébként pedig egy ennyire rajongó személynek ilyet mondani inkább csak dühöt válthatna ki. El is képzelte agresszióját, amiért rosszat mond az ő Onee-samajáról... aki viszont mintha tényleg eltévedt volna. Az istenekre, ha egy iskolába valaki nem tudja mit és hogyan, mit keres a könyvárban. Vigyorogva vakarva meg fejét fordult újra felé, mert először inkább rá akarta hagyni, de végül úgy döntött, jelez.
- De Senpai, amm... csak még egy szóra! - igyekezett rövid és velős lenni, már eddig is zavarhatta - Ha tényleg nem találna valamit vagy valakit, akkor ne a könyvtárba menjen, hanem a portára... de tényleg!
S már el is fordult, arcába nyomva bögréjét, úgy apasztva lejjebb azt, ami benne volt
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openPént. Jan. 09, 2015 3:38 pm


Goro igencsak meglepődött a megszólalásomon. Biztos még szűz, gondoltam fölényeskedve, bár persze ha úgy vesszük, technikailag még én is az voltam, hiszem lánnyal még nem volt dolgom. De semmiképp sem volt ilyen elveszett képem, mint ennek a srácnak, aki rögtön hebegni kezdett. Végül is, ha nem rontja az én "üzletemet", kabalának akár meg is tarthatom, talán jobban vonzza is a szemeket, ha egy ilyen fiatalos sráccal tűnök fel valahol. Ki tudja, talán még azt is gondolnák, hogy az öcsém.
- Majd megfontolom a dolgot - mondtam neki, ezúttal minden fölényeskedés nélkül. Goro zavartan vigyorgott, majd mondott valamit arról, hogy a portán kell keresgélni, nem a könyvtárban. Közben Asako már megint engem vett elő, hogy az olyan srácoknak kéne tetszenem, mint Goro... kész vicc! Barátok talán lehetünk, de kisfiúkkal nem kezdek ki, annyi már szent.
- Te olyan okos vagy, Nee-sama - bólogattam sűrűn, elvégre nem akartam, hogy lemondjon rólam, amiért nem követem a tanácsait. A hátsó szándékaimról pedig igazán nem kellett semmit tudnia. Goro felé fordultam, szélesen mosolyogva, szokatlanul békülékeny és simulékony stílusban. - Na és mondd csak, te mióta tanulsz itt, Ueda-kun? Tetszik az iskola?
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openPént. Jan. 09, 2015 3:52 pm

Kérdőn néztem a fiúra nem értettem miért akarnék a portán olyasmit keresni ami könyvekben van.
-A portán aligha tudnának olyanban segíteni amire szükségem lehet a házi feladatokhoz vagy képességek el sajátításaihoz esetleg fajok le írása meg ilyesmik.
Világosítottam fel, hiszen nem ok nélkül említettem a könyvtárat. Utána folytattam az evést hiszen nem rám figyeltek. Szerencsére így legalább pihentek. Azt pedig már nem furcsálltam, hogy egy lány érdeklődik egy fiú után. A tévében is mindig ezt szajkózzák, hogy mára már ki fordult a világ. A fiúk többsége nyámnyila lett a lányokhoz. A lányok meg túl válogatósak vagy pont olyan pasit akarnak aki mellet szenvedhetnek. Úgy többen tudnak pletykálni a barátnőiknek. Azt a tehenet evő srácot sok ilyen csajnak be tudnám mutatni. Imádnák, de meg változtatni nem tudnák.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openVas. Jan. 11, 2015 9:04 am

*Mikor be értem az ebédlőbe szokatlanul nagyobb volt a társaság mint egyébként szokott lenni. Többek közt ott volt Rayn is aki nem kedvelt egy kicsit sem. Pár új arcot is láttam, majd Meg pillantottam egy süveget.
~Nini egy sors társ.
*Közelebb menve a lány egész csinosnak tűnt és békésen eszegetett. Viszont fel tűnt, hogy nagyobb mint a japán lányok ezért biztosan nem idevalósi. Fogtam egy tálcát és meg pakoltam egy csomó mindennel. Még Miunak is szedtem, mert úgy sejtettem mindjárt meg jelenik. Aztán oda mentem a boszi lány asztalának másik végébe ami túl oldalt volt és két székkel kicsit arrébb mint ő. Így őt nem zavartam, de meg nézhettem kicsit jobban őt.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openVas. Jan. 11, 2015 9:12 am

Ahogy a gazdim le ült máris ott teremtem és ölébe ugorva ki dugtam a fejem a mellkasánál. Valahogy sejtettem, hogy itt fogok rá bukkanni és cica formában sokkal gyorsabban meg tudtam keresni őt.
-Miáúú.
Dorombolva bújtam hozzá éhesen és kicsit koszosan és fáradtan. Mivel Momokoval jókat játszottunk akiben barátnéra leltem. Majd mikor a gazdim le tette nekem a padlóra az ennivalómat egy másik tálcán le ugorva falatozni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openVas. Jan. 11, 2015 11:41 am

Jó volt a tehén átütve a szakácsok nagyon ki tettek magukért. De már le kellet öblítenem valamivel. Csak hát itt bort nem adnak, hogy a fene esne beléjük pedig ilyen lakomához nagyon jól esett volna. Na mindegy ittam hozzá kólát. Az első négy litert kapásból öntöttem magamba és bár szolidan, de elengedtem egy levegő buborékot /böfögés ha nem érted/. Aztán ettem tovább és a nép is kezdet nagyobb lenni. Újabb illatok csapták meg az orrom és nem mindegyik volt kaja illat. Az egyik srác valami töményen zúdíthatta magára a férfi kölnit, mert bűzlött tőle rendesen. Ikumi meg ahogy be jött már érezni lehetett rajta két illatot is. Egy idegen vélhetőleg kicsit idősebb csajét és némi szexuális illatot.
~Na ez meg be csajozott vagy mi?
Persze lehet, hogy mások nem veszik észre talán még a macskáját sem amelyiknek szintén kicsit viseltesebb illata volt. De az én orrom jobb volt a legtöbb démonénál. Nem vagyok ugyan vadász kutya, de sárkány létemre a szaglásom nem volt hétköznapi.
Vissza az elejére Go down
Ueda Gorō
Diák
Ueda Gorō


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2013. Mar. 07.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openPént. Jan. 16, 2015 11:07 am

- Hát senpai, mint senpainak nem is a tanulmányaival kapcsolatban ajánlottam fel a segítségemet - vakarta meg fejét ezúttal őszintén.
Vagy a rövidtávú memóriával volt baj, vagy nem és tényleg az iskolában való tájékozódásról volt szó, amit egyébként a másik is félreértett az imént, akinek meg valamiféle próbálkozásként jött le a dolog. Csak egy másik diákot ismert köszönőviszonyon túl, de neki nem volt szokása máshogy értelmezni az egyszerűen megfogalmazott dolgokat, ezzel a két senpaial ellentétben. Eltűnődött, vajon megéri e bármit is megmagyarázni, vagy jó kōhai módjára ne mutasson rá az idősebbek hibáira? Lehet inkább ahhoz kellene továbbra is tartania magát. És ami azt illeti...
- Úgy egy éve... - válaszolta, mintha az előbb nem éppen azzal kezdte volna a túl sok port felvert segítségnyújtási kísérletét, s gyorsan kirázta fejéből a gondolatot, hogy egy bolondok házában volt. Ilyesmit nem illett gondolni idősebbekről...
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openPént. Jan. 16, 2015 11:21 am


Nee-sama szerencsére helyén kezelte a srácot, amikor ismét elutasította nevetséges ajánlatát, és aztán hiába próbált magyarázkodni, hogy nem is úgy gondolta. Megengedtem magamnak egy aprócska gonosz mosolyt a jelent felett. Hiába ajánlgatta, senkinek sem kellett a szánalmas portékája. Lehet jobban rokonlelkek vagyunk Nee-samával, mint elsőre gondoltam! Újból szürcsöltem kicsit a véremet, felbontás után ugyanis hamar képes volt elveszíteni a szavatosságát és kellemes folyósságát. De vajon honnan jön ez a sok vér? Üzletet kötöttek egy kórházzal? Esetleg titkos emberfarmot tartanak valahol? Felettébb érdekes.
- Ühüm, értem - válaszoltam, persze előtte sem tanúsítottam túl nagy jelentőséget bárminek, amit ő mondott. Persze azért vittem tovább a beszélgetést folyamát, mivel Nee-sama éppen igencsak zárkózottnak tűnt, és elterelte a figyelmét az egyre növekvő tömeg az ebédlőben. - És van valami értelmes hobbid?
Nem bíztam korábbi kijelentésében, ami szerint tiszták a szándékai Nee-sama kapcsán. Ráadásul mindenképp rá kellett jönnöm, a fiúk kapcsán egy oldalon játszunk-e, és ha vetélytárs, kiiktatni a képből.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openPént. Jan. 16, 2015 11:41 am

-Nem? Akkor meg mire? Nem vagyok valami nagy keresztrejtvényes szóval  örülnék ha rendesen meg mondanád mire gondoltál.
Tovább ettem miközben vártam az értelmes választ aztán meg pillantottam egy süveget. Ez a süveg meg egyértelművé tette, hogy egy boszorkány van a közelben. Elég közel is ment el az asztal mellet, hogy meg tudjam nézni. Sejtettem, hogy nem leszek egyedül, de ahogy meg pillantottam a lányt kicsit el csodálkoztam rajta. Arca mosolygós volt szemei kerekek, haja szőke göndör, teste vékony némileg nagyobb mell bőséggel mint ami nekem van és boszorkány ruhája. Kicsit össze kellet kapnom magam, mert megindult bennem egy kis izgalom. Tetszett a lány pont karcsú csinos és nagyon sexy. A pillantásomat egy böfögés zavarta meg amit a sárkány srác adót ki magából.
~Na a kultúra meg szólalt.
Vissza néztem a lányra aki az asztal másik végében némileg szemben ült velem le. Akkor jelent meg a cicája is ami rádöbbentett, hogy mindig is akartam egy cicát. Még Draki is ki dugta a fejét meg érezve az új mágia közeledését és meg nézte a másik lányt. Kicsit még néztem a lányt és el gondolkodtam vajon el tudna fogadni ha közelednék hozzá? Talán ha meg próbálok barátságos lenni vele akkor meg ismerhetem őt. 
-Üdvözöllek testvér és jó étvágyat kívánok. Én Uhono Asako vagyok ő pedig a fejemen Draki.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openPént. Jan. 16, 2015 12:03 pm

*Éreztem magamon több szempárt is egyik biztosan a malac Rayné volt aki ki mutatta, hogy ő bizony nem fogja vissza magát. El is mosolyodtam, hiszen az egész iskola halhatta. Ha kedvelt volna valaha is akkor lehet el is kuncogom magam, de ő nem szerettet engem csak meg tűrt. Aztán ott volt a másik boszi lány akinek a tekintette bizsergető volt. De rá nézve viszont kicsit mintha zavarban lett volna egy pillanatra.
-Ó bocsika feledékeny vagyok, vagyis nem vagyis....Hana Ikumi vagyok Asako testvér és neked is jó étvágyat. 
*Lepillantva Miura néztem.
-Ő pedig itt Miu. Gyere Miu ülj mellém és mutatkozz be szépen.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openPént. Jan. 16, 2015 12:09 pm

Boldogan faltam az ennivalómat amikor gazdim be mutatkozott és be mutatott engem is. Akkor kaptam fel a fejemet és éreztem meg, hogy máik boszi is van itt.
~Hogy nem vetem észre?
Gyorsan átváltoztam a testem cica formáját el hagyva nagyobb és egyre emberibb lett. Ruhám i hamar meg jelent a bundám helyet.
-Macska izom macska karom macska varázs tej hatalom..
Rá néztem Asakora és az ő denevérére Drakira majd le ültem a gazdim mellé.
-Hana Miu vagyok üdvözöllek titeket és jó étvágyat.
Aztán félig őket szemmel tartva félig az ebédemre figyelve nehogy el meneküljön megint enni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Ueda Gorō
Diák
Ueda Gorō


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2013. Mar. 07.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openKedd Jan. 27, 2015 4:49 pm

/oh, előbb nem nagyon figyeltem a másik reagokat, azt hittem Raynehez szólt. Elnézést/

Rendesen? Mit jelentett neki a rendes? Mit nem lehetett érteni már az elejétől fogva? Még csak össze-vissza se beszélt neki, s mintha nem érthető összefüggéssel tette volna javaslatát. Eddig visszatekintve az emberek tűntek ostobábbnak, most azonban a kocka megfordult és csalódottan vette tudomásul: sehol nem bújhat el a szociális zűrzavar elől. Aki az első pillanatban egy valahol nagy népszerűségnek örvendett, itt új és magabiztos diáknak tűnt, most inkább egy rossz felé kapcsoló egyénként viselkedett... ez nem valami amerikai sztereotípia volt? Máig nem hitt a létezésében, de kezdte átgondolni az egészet. Pislogott, s így még furcsábbnak tűnt hogy két másik lány ült asztaluknál és kezdte bemutatkozását, egymást követve. Ennyire elterelte volna figyelmét az egész, hogy éles érzékeivel egyszerűen. feltörölte volna a padlót? Vagy a semmiből bukkantak elő? Esetleg neki volt a fejével gond és most egy olyan blackout szenvedő alanyává vált? Tanácstalanul bámult egyikről a másikra, most sikerült zavarba hozni. Egy lány vele szembe és egy másik aki odaült mellé... ez maga volt a hirtelen halál, a káosz a nyugalom tengerében, a szakadás a túlcicomázott hasonlatok és metaforák sorában...
- He... ő... konnichiwa, Senpai...? - dörzsölte kezével arcát, mint akit arcul ütöttek, amire azért jelenleg senkinek se lett volna lehetősége - Öm...
Még szerencse, hogy elsősorban nem hozzá beszéltek és így nem igazán lehetett volna ráverni bvalamiféle etikai 'balhét'
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openPént. Jan. 30, 2015 3:58 pm


Ez a fiú remekül értett hozzá, hogyan sétálgasson ide-oda az idegeimen. Pedig én megpróbáltam kedves lenni hozzá, én tényleg megpróbáltam! Már csak Nee-chan kedvéért is. Erre még a fáradtságot sem veszi, hogy válaszoljon egy kérdésemre, ehelyett össze-vissza hebeg. Idegesen dobolni kezdtem az ujjaimmal, mivel közben úgy tűnik, idolom is inkább valami üresfejű szöszi és fura háziállata felé fordította a figyelmét. Dühösen fújtam egyet, ahogy hátradobtam magam a székben, és teljesen mellőzöttségem felett érzett minden dühömet beleadtam abba, hogy jó hangosan és lehetőleg minél zavaróbban szürcsöljem tovább az egyre jobban megcsappanó véritókámat. Ha valaki kedvelt vagy utált, azzal könnyen tudtam bánni, meg voltak rá a bevett módszereim, hogy elérjem, amit akarjak. De a figyelmen kívül hagyásomat sehogy sem tudtam feldolgozni, és ami azt illeti igencsak meg is ijesztett - ha teljesen izolálódom a társaságtól, védtelen maradok.
- An Hiroko - mondtam kelletlenül, nem igazán találva vissza szokásos szerepemhez. - Nem is tudtam, hogy létezik élet a légüres térben.
Zsörtölődtem picit, félig hangosan. Az a szőke boszi nem tűnt túl értelmesnek, ezt már viselkedése alapján leszűrtem róla. A macskája meg pontosan annyira céltalan és idegesítő volt, mint a macskák általában.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openPént. Jan. 30, 2015 4:13 pm

Nem igazán kaptam választ a kérdésemre így a szemre való Ikumit néztem meg jobban.
-Hát Szia feledékeny..
Kuncogtam el magam.
-Köszönöm és érdekes név választása van a szüleidnek. Feledékeny hehehe ez tetszik...
Kicsit meg néztem az arcát amikor a mellette lévő cica átváltozott. Ez kissé meg lepet. Nem ismertem olyan házi állatott boszorkánynál amely így vett fel alakot. Hogy névileg is passzoltak az meg még inkább érdekes volt.
-Hana?
Rájuk nézve egyértelmű volt, hogy nem testvérek. Ez biztos volt bár Miu is elég szemre való volt. Eszembe is jutott, hogy ha el kapnám Ikumit akkor Miut is meg kapatom. Még sosem voltam két lánnyal ez igazán izgató gondolat volt. De meg kellet ráznom a fejem.
~Higgadj le higgadj le. 
Hirokora néztem akit szemmel láthatóan zavart, hogy nincs a társaság közép pontjában.
-Látod Hiroko még egy cica is tudja mit kell fel vennie, hogy jól nézzen ki. Nagyon le vagy maradva, de ráncba tudlak talán szedni. De azt hiszem sok bajom lesz még veled. Szóval remélem hamar be bizonyítod, hogy érdemes-e veled majd foglalkoznom. Nem szeretem az időt pocsékolni vesztesekre szóval még ma leveszed ezt a göncöt és fel eszel valami csinosabbat.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openSzomb. Jan. 31, 2015 8:11 am

*Asako ki nevezett emiatt pedig el szégyelltem kicsit magam.
-Igenis egy kicsit feledékeny vagyok.
*Mondtam bár nem voltam őszinte. Sokkal feledékenyebb voltam mint amit neki be vallódtam.
-Igen Hana talán hallottál már a családunkról.
*Aztán Hirokora néztem aki állítólag nem nézet ki jól. Jobban meg néztem és  rá leltem egy furcsaságra.
~Kicsit fiús az arca a ruhája is fiús. Akkor ő biztosan fiú. Bár az nem lehet, hiszen lány neve van.
*Töprengésemet a velem szemben ülő zavarta meg.
-Őőő szia...őőőő......
......... ismerjük egy mást?
-Én Ikumi vagyok ő pedig a cicám Miu
*Mutattam a mellettem ülő lányra.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openSzomb. Jan. 31, 2015 8:41 am

Míg ők beszélgettem le vettem a szemem Drakiról. Vélhetőleg ő már evett, ahogy a gazdája is. Bár neki igen fura illata volt. De nem csak neki az orrommal éreztem, hogy Hiroko és a velünk szemben lévőnek is furcsa illata van. Sőt a velünk szemben lévőnek nagyon büdös férfi kölni szaga van.
-Nyaú..
Kicsit morcosan néztem rá, mert az illata nem volt kellemes. De ideje volt egy kis játéknak is amivel el terelhettem a figyelmem a szagokról. Míg a gazdim a szemben ölővel beszélgetett addig az én farkincám a jobb vállát ütögette meg mintha valaki keresné őt. Gyorsan vissza húztam a farkam mielőtt észre venné és csak ettem tovább ártatlanul míg ő keresi ki volt az.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openSzomb. Jan. 31, 2015 5:02 pm

Végre be fejeztem az ebédet a tehén csontjai kupacokban hevertek a cola is el fogyott. Ideje volt némi esztrának. Nem gyakran szoktam, de néha rám fért egy kis édesség. Egy jó nagy tálca almás süteménynél nem is lehetett volna jobb. Aztán elindultam ki felé persze, hogy meg akadt a szemem Ikumi macskáján mely átváltozott.
-Mi a jó fra....?
Sosem láttam még átváltozni és sosem láttam ilyen ruhákban sem. Kicsit el mosolyodtam, de aztán észbe kaptam. 
~Majd ha piros hó esik, különben is amilyen a gazdája olyan a házi állata.
Gondoltam majd ki mentem az érkezőből.

/Rayn Szobája/
Vissza az elejére Go down
Ueda Gorō
Diák
Ueda Gorō


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2013. Mar. 07.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openVas. Feb. 01, 2015 10:37 am

Most ő is magára maradt, amit nem feltétlenül bánt igazság szerint, túlségosan elvesztette a fonalat és a bögréje is kiürült végül. Nem volt hát oka maradni, gyorsan elővett egy tükördarabot zsebéből és megnézte az arcát, mivel pedig tiszta volt, nem foglalkozott a dologgal tovább
- Elnézést, további jó étvágyat... - mondta halkan, s az üres bögrével visszament a pulthoz, ott hagyta és elment. Ráfért némi pihenés ezek után

/áh, ezt lehúztam, azért köszi a játékot - nincsh konkrét helyszínváltás/
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openVas. Feb. 01, 2015 4:35 pm

/Érkezek, tulajdonképpen sehonnan/

Sorát kivárva totyogott előre a kiszolgálópult előtt, tűnődve szorongatva hóna alatt az irat és mappaköteget, amit általában mindenhova magával hordott. Persze hogy iskolai ruha volt rajta, ez lett volna egy rendes iskolában az elvárás és ő ehhez is tartotta magát, nem volt egyszerű harca, hogy rendbe tegye az itteni tanítási és mindennapi értelemben vett iskolai életet. De nem lehetett mindent egyszerre megvalósítani, koncentrálni kellett a részletekre és mindent elemről elemre kicserélni, már ha volt rá lehetőség. Végre sorra kerülve, magához vette a maga bögreadagját és körbenézett, lehetséges asztalt keresve
Érdeklődve állapodott meg tekintete egyiknél, ahol több új tanuló talált egymásra egy másik, iskolai körökben már jól ismert diák társaságában. Ó igen, Hana Ikumi, nem volt nehéz felismerni most sem, holott konkrétan nem ismerték egymást, Shina viszont mesélt már róla, s még azelőtt egyéb dolgokat is lehetett hallani, kontroverziálisakat. A külföldi diákokkal sok gond volt, legalábbis ami a fegyelmi dolgokat illette, ha pedig nem, akkor a kultúrájukkal igyekeztel benyomást tenni szorgalmasabb társaikra. Mindenesetre, fel kellett venni a kapcsolatot az újakkal és tisztázni néhány dolgot, s éppen volt üres hely az asztalnál, hogy tehessen az ügyben. Arra vette az irányt, kényelmesen téve meg a rövidke távolságot, nem sietve el és nem is vesztegetve az időt. Odaérve egy kicsit nagyobbat lépett, hogy cipője koppanása jelezze érkezését, s illedelmesen meghajoljon
- Konnichiwa, diáktársak! - mosolygott rájuk barátságosan, s nem feleslegeskedett továbbra sem - Legyenek üdvözölve az Akadémián, áh, üdvözlöm Hana-san. Ön sem ismer még szerintem, az én nevem Egami Mizuki, a diáktanács... nos, taghiány miatt jelenlegi "ieiglenes elnöke" vagyok
Nos, ezzel már meg is magyarázta, honnan is tudja az újakról, hogy újak, megspórolva nlhány kérdést
- Milyen szerencse, hogy valamennyiükkel egy helyen találkozom. Zavarnám önöket ha leülnék az asztalukhoz? Volna néhány kérdésem is, ha nem vagyok velük sem tolakodó...
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openVas. Feb. 01, 2015 5:01 pm

Onee-sama egy elég harmatgyenge viccet sütött el a szöszi kárára, ami valahogy nem igazán derített jobb kedvre. Persze biztosan nem vele, hanem ezzel az üresfejű lánnyal volt valami gondom, konstatáltam magamban, már csak azért is, mert jobb ötletem nem volt annál, hogy kivárom a dolgok végét, hátha kedvezőbbre fordul a helyzet. Igen béna helyzet volt, de reméltem találok valami olyan módot, amivel ez a ronda tehén örökre elvágja magát az én Onee-samám előtt! A lány végre észrevette, hogy én is az asztalnál ülök, és máris elég bizonytalannak tűnt.
- Bocsáss meg, hogy egy aranyos lányra számítottál, de csak én vagyok itt - mondtam morcosan. Aztán szörnyen bután megszólalt, én pedig kezemmel összegyűrtem a terítőt. Honnan a fészkes fenéből ismernénk egymást, ha most mutatkoztunk be. Ráadásul Onee-sama, aki valószínűleg ennek a ribancnak a hatása alá került, imponálni akart neki, és ő is engem kezdett piszkálni. Ne dőlj be az alantas trükkjeinek, Nee-chan!
- Igenis, Onee-sama! - mondtam neki, összekulcsolt kezeim arcom elé emelve, miközben csillogó szemeket próbáltam imitálni. - Ha te segítesz, biztosan egykettőre olyan divatos és csinos leszek, mint Onee-sama!
Szinte észre sem vettem, hogy a vézna fiú elpárolgott, de mire megörülhettem volna, hogy egy vesztessel kevesebb, már fel is tűnt egy újabb arc. Kami-sama hát ezek sosem fogynak el? Hideyoshi taikó érezhette így magát, amikor a kínaiak ellen harcolt. Kinézete és viselkedése alapján valami buzgómócsing, fontoskodó lány lehetett, és modoros viselkedése nem igazán javított az összképen. Nos, eléggé gyorsan ki is derült, hogy a diáktanács elnökével van dolgunk. Felőlem aztán Timbuktu elnöke is lehetett volna, az sem hat meg jobban. De talán itt volt a lehetőség, hogy jó benyomást tegyek Onee-samára, és amúgy sem volt rossz dolog a diáktanáccsal jóban lenni.
- Üdvözlöm, elnökkisasszony! - mondtam udvariasan megszólítására. - Örömmel látjuk szerény kis társaságunkban, foglaljon csak helyet! Ó, micsoda figyelmetlen vagyok! Ezer bocsánat! A nevem An Hiroko! Örülök a találkozásnak!
A jól nevelt, udvarias diákot volt a lehető legkönnyebb alakítani, ezt már régóta kitapasztaltam. Alig pár panelt kellett hozzá ismerni, hogy valaki tökéletesen hozza a figurát. Talán ezért is voltak egytől egyig annyira unalmasak.
- Szívesen válaszolok bármilyen kérdésre, és természetesen egyáltalán nem tolakodó, elnökkisasszony!
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-openVas. Feb. 01, 2015 5:48 pm

Kicsit tovább kuncogtam a dolgon.
-Jól van jól van Feledékeny-chan el hiszem neked.
Barátságosan legyintettem hiszen nem akartam piszkálni. Ikumi az a tipikus szőke lány volt aki jól néz ki, de esze semmi fogd meg jól. Talán kicsit túl könnyen is kaphatnám meg és magamhoz zárhatnám. De van egy olyan sejtésem, hogy sok szempár fordult meg már miatta. Persze vélhetőleg Miu miatt is aranyossága nem volt le becsülendő főleg ahogy Ikumival szórakozott.
~Hehehe szép kis csapat.
Draki közben kicsit fészkelődött, de nem sokáig. Eközben Ueda meg el ment. Aztán jött egy lány akit röviden meg nézve és végig hallgatva néztem meg magamnak.
~Nézzük csinos okos egy lány. Biztosan a fiúk kedvence. Szeretném el rabolni tőlük. Már látom is magam előtt ahogy meg csókolom amikor kettesben vagyunk aztán.....uhh(fejzárás) nyughass nyughass. Gyerünk higgadj le..(sóhaj)..túl régen volt már, hogy levezettem a feszültséget.
-Uhono Asako vagyok és örömmel felelek a kérdéseidre Mizuki-chan, de cserébe el jössz velem sétálni, hogy meg mutathasd az iskolát nekem. 
~Csak nekem persze, hogy kettesben lehessünk hihi...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ebédlő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 5 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Ebédlő
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: