Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Ebédlő

Go down 
+16
Asako
Hana Mitsuki
Csák Farkas
Miria Wingo
Narazaki Ryuko
Random
Raven L'amour
Akira
Tochi Kusaru
Amago Aya
Ikumi
Aichi Tomoko
Egami Daisuke
Egami Mizuki
Akaki Kaede
Aono Tsukune
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ebédlő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 6 Folder-openVas. Feb. 01, 2015 5:58 pm

*Kicsit durcásan néztem Asakora mert láthatóan rajtam nevetett. De legalább jó kedve van ezért én is el mosolyodtam. 
-???
*Néztem Hirokora értetlenül.
-De hiszen én őt kérdeztem.
*Mutattam előre a fiúra aki nem volt ott.
-Heee??? Hová lett?
*Néztem balra aztán éreztem, hogy a jobb oldalamon valaki meg érint.
-Igen tessék??........
*Senki nem volt ott.
-?????
~Talán egy szellem? 
*Aztán oda jött hozzánk egy aranyos lány aki tudta a nevem.
-De ha én nem ismerlek akkor te honnan ismersz?
*Kérdeztem miközben végig mértem.
-Kérlek hívj Ikuminak és fogad ölelésem, mert olyan kis cuki vagy.
*Fel állva oda léptem hozzá és meg öleltem.
-Olyan kis cuki vagy és a haj csatod különösen imádni való..
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Ebédlő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 6 Folder-openVas. Feb. 01, 2015 6:03 pm

Csak néztem a fiút aki el ment anélkül, hogy be mutatkozott volna.
~Fura egy fiú...
Rayn is el ment közben é a gazdim jól reagált a játékomra.
~Hihihihi....
Viszont így sem maradtunk kevesebben sőt egy új lány is oda jött hozzánk.
-Én Miu vagyok nyáuu.
Mutatkoztam be aztán a gazdim egyből le támadta egy öleléssel.
-Én is én is..
Vissza változva macskává ugortam az ölébe.
-Prrrrr
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Ebédlő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 6 Folder-openVas. Feb. 01, 2015 6:53 pm

- Áh, köszönöm szépen! Mindjárt rá is térek, ígérem gyors leszek! - hálálkodott a Hiroko nevű udvarias diáknak, s tette le elégedetten papírmaséját és bögréjét az asztalra, s már fordult is az új boszorkány tanulóhoz, aki éppen egy problémáját vázolta fel előtte
- Ó, nem adtak még tanulót maga mellé, hogy körbevezesse? - túrt hajába zavartan, mikor ő is szavai végére ért. De ekkor jött az első csapás, belekezdeni sem tudott az eszmefuttatásába, hála annak hogy nem figyelt oldalára, elkapták és modortalanul megölelték! Nyomban felpaprikázódott és ha nem engedi el, ő szabadítja magát. Persze nem lehetett nyugta, most a macska került macskaként az ölébe, Mizuki arca pedig néhány pillanatra bambává nyúlt. Aztán fogta Miut és határozottan az asztalra tette, végül cipőjével irdatlan nagyot dobbantott a padlón, sajnos hallotta hogy elreped az egyik járólap... megint cserélheti ki a pedellus...
- Áááááá...! Álljon meg a menet!!! - festette alá még emelt hanggal, s ökölbe szorított kézzel a reccsenést - Senpai, mióta szokás csak úgy megölelni idegeneket az engedélyük nélkül, áadásul amikor éppen beszélnek valakihez?! És miért kellett elmennie az illemtanárnak!!!
Még egyet dobbantott, egy darab elrepült és az egyik asztalon kötött ki, felé vonzva a figyelmet. Ezzel leülepedett haragja, de még mindig füstölgött, persze csökkentett hangerővel
- Nekem is vannak feladataim és éppen ezért, többek között azt is akartam mondani, Kōhai -  és most Miu felé fordult, egyértelműen neki címezve most szavait - Hogy a diákok viselkedjenek diáktársaikkal úgy, hogy nem sértik méltóságukat azzal, hogy csak úgy az ölükbe ugrik! Ezek illemszabályok, melyeket a beiratkozással ön is elfogadott! Fhhhhh... - mélyet sóhajtott, de gyorsan hozzátette, láthatóan higgadtabban - itt sok mindenki máshonnan jött, ahol mások a szokások és ezért van egy alap illem, amit valamennyien ismernek és értenek, egy olyan.................. közös nevező!
- Éppen ezért, kérem Senpai - ezúttal Asakohoz fordulva - maradjunk kérem, az Egami-channál amennyiben a Kōhait nem találta megfelelőnek, egyelőre. És ha nem talál mást, készségesen körbevezetem majd az iskolában én is...
Zsebkendőt vett elő és megtörölte vele arcát, szokásból mintsem mert izzadságcseppek borították volna, s még egyet sóhajtott
- Itt van a Senpai - intett "Hiroko" felé - nem ugrik idegenek nyakába, kimért és úgy öltözködik, mint aki iskolába jár! Persze, nem kötelezőleges, ez inkább egy dícséretes jellemi erősség, amit a tanárok is értékelni fognak! Ó deh... hol is tartottam......
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Ebédlő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 6 Folder-openVas. Feb. 01, 2015 8:00 pm


Onee-chan, korábbi bájosan megvető attitűdjét feladva kezdett egyre inkább úgy viselkedni, mint egy szexéhes bolond. Úgy tűnik senki sem volt biztonságban tőle, aki öt méternél közelebb került, és ez érdekesnek tűnt. Meglátjuk majd mennyire hatásos módszer, és mit érdemes eltanulni belőle, gondoltam magamban. Közben a szőke fruska mindent megtett, hogy minél jobban butának tűnjön fel, ez pedig igazán nem lehetett kihívás a számára. Persze ölelgetni én is szerettem húgit, de vadidegeneket? Egy marék hangya hozzá képest egyetemi professzor lehetne. És ha már szóba került a dolog, Mizuki nem volt sokkal kevésbé kíméletes, mint Sayuri lett volna, igaz itt legalább a direkt testi sérüléseket igyekezett kerülni. A cicalány pedig ismét macskává alakult, hogy az ölébe ugorhasson. Én persze ismételten kiváltam, és méla megvetéssel szürcsöltem tovább az itókám legvégét. Talán érdemes lenne más szórakozás után néznem, itt már kezdtek túlságosan hektikus formát ölteni a dolgok, futott át az agyamon, de igazság szerint jobb ötletem egyelőre nem volt. Esetleg visszamehettem volna a szobámba, de egyetlen húgom most még biztosan nem örült volna felhőtlenül a viszontlátásnak, őt pedig mindennél előrébb tartottam.
- Én szeretnék Uhono-channal tartani! - jelentkeztem azonnal lelkesen, majd jóval kimértebben hozzátettem. - Természetesen csak azért, hogy ne dolgozzék feleslegesen kétszer, elnökkisasszony!
Remek lehetőség lett volna ez arra, hogy Asakot "éles működés" során láthassam, mert hát mi lehet érdekesebb lehetőség mások megismerésére, mint az ismeretlen dolgok közös felderítése? Ráadásul Mizuki ezúttal engem tett meg mintadiáknak, ami kétségkívül jó érzés volt, és reméltem emeli kissé az igen gyér ázsiómat az asztal körül. Egy kis udvariasság, és mennyi ajtó ki tud nyílni... egy kis durvaság és mennyi ajtót be tudsz törni... A kulcs az volt, hogy tudjuk, mikor melyiket kell használni.
- Köszönöm a dicsérő szavakat, igazán jól esik, elnökkisasszony, mindjárt elpirulok - mondtam, és úgy tettem, mint aki tényleg zavarban van. - Szerencsés az az iskola, ahol olyan példaképek dolgoznak a diáktanácsban, mint az elnökkisasszony!
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Ebédlő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 6 Folder-openVas. Feb. 01, 2015 8:26 pm

-Mondjuk, hogy nem kértem eddig meg senkit.
Feleltem aztán láthattam ahogy Ikumi és Miu szó szerint le támadják Mizukit. 
~Na szép pedig én akartam meg kapni.
Telejen meg lepődtem ahogy a padlón való dobbantástól meg remegett az egész padló és hallani is lehet, hogy el tőrt itt ott. Aztán jöt az oktatói hangnem amivel aztán szépen el is ásta magát előttem a lány.
-Már meg bocsáss Mizuki, de a baráti ölelés mindenütt el fogadott tény a világban. Van aki persze túlzásba esik, de nem vagy idegen hiszen nem rég be mutatkoztál így nem vadidegent ölelt át. Ha pedig iskolai szabályokról és illemről van szó akkor mint diák elnöknek már ha az vagy példát kéne mutatnod. De nem azzal, hogy rongálod az iskolát, mert lehet neked el nézik, de nekünk nem, de így hivatkozhatunk arra, hogy ha neked szabad nekünk is. Jobban tennéd ha egyből le is mondasz a posztodról.
Felálltam és meg fogtam a tálcámat.
-Ami a kérdéseket illeti meg gondoltam magam. Alap elvem, hogy nem kerülök olyanok közelébe akik agresszívan viselkednek másokkal szemben. Köszönöm, hogy meg mutattad az igazi valódat elsőnek egy kedves bájos lánynak láttalak, de a külső el takarja az el kényeztetett kislányt aki valószínűleg vagy. Szóval köszönöm ezt a rövid ismerkedést és további szép napot.
Hiroko felé néztem.
-Gratulálok átmentél a vizsgámon fordítok rád időt, de a fiúkkal is így kell viselkedned ha meg akarod fogni őket.
El fordulva le tettem a tálcámat egy étkező kocsira majd ki mentem az ebédlőből.
~Na ennyit az álmodozásokról és a tervekről. De legalább tudom, hogy nem érdemes rá szánnom az időmet. Kár pedig a kislányos báját úgy élveztem volna minden alkalommal. (Sóhaj) Nem is tudtam, hogy ennyire hiányzik nekem. Kár, hogy el veszítettem.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ebédlő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 6 Folder-openVas. Feb. 01, 2015 8:41 pm

*Olyan jó volt meg ölelni Mizukit annyira kis cuki volt és annyira ki akart szabadulni, hogy végül elengedtem. A dobbantása annyira meglepő volt, mint az a darabka ami asztalon kötött ki.
-Ejnye nem szép dolog rongálni. 
*Végig hallgattam a kifakadását amin mosolyogtam.
-Ejnye Muziki-chan nem szép dolog így viselkedni. Nem áll jól neked ha durci vagy. 
*Lassan körbe néztem.
-Itt volt az illem tanár? Észre sem vettem. Vagy várjunk egy picit. Nincs is illem tanár a suliban. Vagy mégis van?
*Hosszan el gondolkodtam, de félig meddig figyeltem é mikor Miuhoz intézte a szavait már nem mosolyogtam.
-Ejnye bejnye nem zép dolog le kezelően bánni az állatokkal. De meg bocsátok neked, mert te ezek szerint nem tudsz róla. Miu igazából cicának született és csak nem rég lett diák. Egy kis kotnyeleskedésnek hála lett macska démon. Így bocsánat, ha még viselkedik meg felelően. 
*Meg fogtam a tálcámat meg Miuét és le tettem őket a helyükre.
-Köszönöm ezt a rövid ismerkedést remélem még találkozunk. Gyere Miu ideje pihennünk.
*Némileg gyorsan Asako után futottam és egy kis puszival leptem meg oldalról.
-Köszönöm és a mágia legyen veled Asako. Még biztosan találkozunk pápá.
*Ezzel gyorsan a szobámba mentem. Hiszen tanulnom és pihennem kellet.

/Ikumi szobája/
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Ebédlő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 6 Folder-openVas. Feb. 01, 2015 8:50 pm

Mizuki nem örült sem Ikuminak se nekem. Ami talán érthető is hiszen hirtelen le támadtuk. A felsője illatát még éppen, hogy meg éreztem miután fel tett az asztalra. Szerencsére még nem vedlettem le a téli bundámat így nem féltem attól, hogy bárkinek az ételébe macska szőr kerül. Viszont amit mondott nem tudtam hová tenni. Nem rég óta kerültem csak ilyen testi helyzetbe és hát be vallottam volna bármikor, hogy ez nagyon új és fura a számomra. Sokan már i olyan dolgokat vártak el tőlem amit még nem gondoltam át, mert ők mindig két lábon éltek. 
-Sajnálom ,de nem egészen vagyok diák. Csak a gazdim miatt vagyok itt. Bocsánat ha a viselkedésünk számodra degradáló. 
Azzal le ugrottam az asztalról és a gazdim után rohantam.
-Nyáúú.

/Ikumi szobája/
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Ebédlő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 6 Folder-openVas. Feb. 01, 2015 9:37 pm

Zavartan vakarta meg fejét, mikor dicséretrohamot kapott cserébe, őszintén szólva ennyire egyáltalán nem tartotta magát és így furcsának is tűnt. A hangja őszintének hangzott, amennyire az átlagos beszélgetések mennek, csak a tartalma hasonlított szarkasztizáló kritikusaira, így nem tudta az egészet hova tenii. Azon volt, hogy elkuncogja végül magát, hogy oldja feszültségét, Uhono-san azonban felkeltette magára figyelmét. Félrehúzott szájjal és összevont szemöldökkel hallgatta, tessék, nem is mentek messzire a gondolatai, itt volt egy tipikus tanuló, aki modern módon félig-meddig hadilábon állt a japán illemmel és a diáktanácsot is hasonlóképpen ítélte meg, mint az átlag külföldi diák. És a macska is, mint ahogy Hana-san, úgy beszélnek, mintha nem tudna a kartonján a problémájáról a balersetével, mégis miért beszélt volna neki a viselkedésről, ha nem éppen arról lenne szó? Miért magyarázkodjon, ha végig sem hallgatják és inkább elvonulnak. Amikor egy szót sem akar szólni és szó nélkül sem hagyhat mindent, az ilyen helyzetek tönkre tudtak tenni napokat
- Mondja amit gondol, nem ismernek engem, még az elnök sem én vagyok - ült le kényelmetlenül és fordult oldalt, fél szemmel Uhono-san háta közepére pillantva - a barátok ismerik egymást és ők szokták megölelni egymást. De a diáktanácsról maga is csak ugyanazt hiszi, hogy mi nem diákok vagyunk hanem kiváltságosok, hogy mi nem fizetünk ha kárt okozunk és hogy egyáltalán nem csinálunk semmit! A démonokról is gondolhat amit akar, például hogy a mi hibánk, hogy erősek vagyunk kicsit, és hogy azt hiszi, minket nem lehet meglepni és ezért már beszámíthatatlanoknak számítunk, ha mégis felmérgesítenek... az is tilos hogy stresszesek legyünk? EH! Eh... eh...
Egyáltalán ott volt még? Nem úgy tűnt... jobb is, ez olyan dolog volt amit már meg is szokott, meg nem is. Lehet jobban csinálná az ő dolgát, ő mégis honnan tudhatná? Mintha arról szólna ez az egész hogy idegesítsen másokat, de miért magyarázkodjon ha sosem akarja meghallgatni erről senki? Inkább a bögrét itta ki, s az egyik közelgő rendezvény iratait tette maga elé, azon kezdve törni a fejét, honnan szereznek ennyi idő alatt ennyi dolgot meg rá
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Ebédlő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 6 Folder-openVas. Nov. 29, 2015 6:27 pm

//Tomoko1, Tomoko2//

Nyugodt napja volt. Nem is tudta mióta nem volt már, de hogy egyik osztálytársa aki szeretett kezdeményező lenni az ő piszkálásában lebetegedett, hamar elteltek a szünetek és az órák is jobban látszottak sietni. Még csak nem is ő volt az utolsó aki elhagyta az osztálytermet ezúttal, ami még saját magát is meglepte. Ennyire jobbá tett egy napot ha egy rossz tényező hiányzott belőle? Talán a hét többi napja is ilyen lesz nélküle? Nem tudta, de nem sietett hogy kiderüljön a válasz, még elsietné az örömét
Szóval kisietvén a teremből, nyomban elhagyta az épületet és a kollégium ebédlőjébe sietett, leginkább mert ilyenkor a legtöbben inkább az iskoláét választották, ami a lustáknak közelebb volt. Nem volt itt ő az első, a sor viszont nem létezett mikor odaért és nem kellett várakoznia hogy vegyen magának valamit. Hamar lecsapott az érintetlen makikra és néhány rizsgombócot is sietve lefoglalt mellé, a következő pillanatban pedig már ment is az egyik sarokba, ahol egy üveg szójaszósz várta. Tényleg szerencsés volt, mert amint leült szivárogni kezdtek befelé a diákok, akik hozzá hasonlóan nem voltak annyira kiéhezve hogy ne bírják ki azt a talán ötven métert a két épület között. Milyen messze is voltak egymástól? Őszintén, fogalma se volt róla
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ebédlő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 6 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Ebédlő
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: