Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Rikka-chan szobája~

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Rikka-chan szobája~ Empty
TémanyitásTárgy: Rikka-chan szobája~   Rikka-chan szobája~ Folder-openSzer. Ápr. 13, 2011 5:28 pm

Egy takaros kis szoba, ami úgy néz ki, hogy nem fogom leírni, mert hosszú idő XD Leírása ITT található. ^^

[A 2. hely magam mellett még szalonképes - nem harapok, perverz vagyok, be lehet mellém költözni, csak egy PM-be kerül! Meg egy ismerkedős játékba.. Wink]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rikka-chan szobája~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rikka-chan szobája~   Rikka-chan szobája~ Folder-openSzer. Ápr. 13, 2011 8:05 pm

Felmásztam a lépcsőkön pont ahogy az első évben is tettem.
~ Ez akkor sem lett rövidebb
Gondoltam kissé cinikusan.Összeszedtem magam és végigsétáltam a folyosón és néztem hova is van kiírva a nevem.Sehol.
-Na szépen vagyunk...még szobám sincs...
Céltalanul sétálgattam még majd észrevettem Rikka nevét az egyik ajtón.
~Na ő már itt van? Beköszönök neki és ha már ott vagyok megkérdem elszállásol-e pár napra.
Odamentem az ajtóhoz.Bekopogtam.Semmi mozgás.Megfogtam a kilincset és benyitottam.
-Öm...szia kislány rég láttalak.
Mondtam majd szétnéztem a szobában.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rikka-chan szobája~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rikka-chan szobája~   Rikka-chan szobája~ Folder-openSzer. Ápr. 13, 2011 8:22 pm

Egy unalmas nap. Ugyanolyan, mint a többi.
Vagyis, majdnem ugyanolyan.. leszámítva azt, hogy körülbelül most kezdődött el az év, az emberek most költözködnek be. Bár, én nem találtam meg Kyo szobáját, hogy beköszönjek.. kár.. Sad
Én viszont már előre foglalt szobába érkezhettem. A berendezés, a szobaszám se változott semmit. Kicsit poros volt, de ez majd megoldom. Szépen lefagyasztom a berendezést, és nem jön elő az allergia. Voilá!
Épp az ajtó mögött kezdek el takarítani - a szokványos kis alul öltözött cselédruha stílusban, hisz nem hagyhatom, hogy minden poros legyen, a jég meg nem mindig megoldás Neutral - mikor kopognak.
Nem igazán törődöm vele, ám mikor hallom, hogy benyitnak, morcosan egyenesedek fel.
~ Ki lehet az ilyenkor? Agyonütöm. -.-
Ám egy ismerős, szeretetteljes hangot hallok meg. A szívem meglágyul, a könnyem megered, és visítva fordítok hátat, majd ugrok előre. Arra azonban valószínűleg nem számítottam a nagy hévben, hogy előttem az ajtó van...
Puffanva érek földet, és ahogy becsapom az ajtót az ugrásom lendületével, vörösen, könnyes szemmel bámulok az előttem álló srácra.
- Szia.. Kyo... T---T
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rikka-chan szobája~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rikka-chan szobája~   Rikka-chan szobája~ Folder-openSzer. Ápr. 13, 2011 8:36 pm

Keresem Rikkát amikor egy hangosabb visításra lettem figyelmes majd egy puffanásra. A következő pillanatban láttam hogy Rikka a földön ülve könnyes szemmel néz rám.Eldobtam a csomagjaim és odaugrottam hozzá.Odahajoltam és üdvözlés képen megcsókoltam úgy ahogy régen először tettem.Ugyanolyan mélyen és érzékien.Ezután felsegítettem a földről és magamhoz öleltem.
-Lenne egy kicsit érdekes kérdésem tőled-néztem a szemébe-be tudnál fogadni pár napra? Vagy simán beköltözhetnék hozzád? Mert tudod nem találtam sehol a szobámat.
Közben leporoltam a ruháját, és amikor a fenekéhez értem rácsaptam egyet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rikka-chan szobája~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rikka-chan szobája~   Rikka-chan szobája~ Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Rikka-chan szobája~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» An testvérek szobája
» Mia szobája
» Ryuko szobája
» Vash szobája
» Asako szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: