Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Yue Chan ikertesóm

Go down 
SzerzőÜzenet
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Yue Chan ikertesóm Empty
TémanyitásTárgy: Yue Chan ikertesóm   Yue Chan ikertesóm Folder-openVas. Május 21, 2017 1:26 pm

Név: Yue Chan
Nem: Futanari (hivatalosan lány, de mindkét nem intimmel)
Kor: 21
Faj: succubus

Jellem:
Kicsit szét szórt, rendetlen, még a fejét is elhagyná, ha nem lenne a nyakához rögzítve. Többnyire mindig másnak add igazatt, de van sokszór, hogy kiáll a maga igazáért is. Szeret beszélni, vagy is a hangját hallatni. Szereti a teli holdat bámulni éjszakánként, de nem csak olyankor. Kedves, segítő kész, és túlságosan is hiszékeny, de ez nem minden esetben igaz, van mikor tud gyanakvó is lenni. Van, hogy néha tapasztaltabbnak látszik a korához képest, de olyan is mikor úgy viselkedik mint egy rossz akaratos gyerek. Bár nagyon gazdagok a örögbe fogadói, de nem kényeztetik el teljesen és ő maga is megtanulta, hogy csak akkor kérjen valamit, ha annak van is értelme. Szereti a rament, a szecsuánit, a teákat. A női test nagy csodálója, főleg a formás kebleké, és az édes ajkaké.

Szexuális beállítottság: bisex

Küllem:
Egy gyönyörű álpolt nő, átlagos magassággal, és test sulyal. Teste sép idomos, formás. Arcát, a tarkójáig érő fekete haj keretez, amit elöl egy pár ősztincs tesz különlegessé. Szemöldöke vékony, színtén fekete, és nem egy egybe vonal az egész. Szemei kicsik, irisze gesztenye barna . Ajkai vékonyak, nem egy csókos ajka van neki. Szárnyai nagyok, és a változatosság kedvé ért feketék, akár csak a farka. Jobb fel karján, egy tetoválás található, amit a város központban varratott fel magára. Születése óta egyszerre rendelkezik, két ivarszervvel, a férfiéval, és a nőivel.

Viselt tárgyak:
Leg inkább bőruhákat hord felül, mert azokban sokkal kívánatosabbnak érzi magát, de a mindent megmutató, testre simuló ruhákkal sincs baja, azokat is szívesen hordja. Köldökében, egy test ékszer található, amit a tetoválásával együt csináltatott.

Előtörténet:
Üdv, a nevem Yue Chan, és valójában Angol vagyok, csak a örögbe fogadóim Kínaiak. Nevelő apám, egy nagy cég igazgatója, míg nevelő anyám a helyettese. Mind a ketten démonok, nevelő apám egy démon róka, míg nevelő anyám egy succubus. Bár örögbe fogadtak, ezt sose éreztették velem, mindig is kellemes családi környezetben voltam. Mondjuk, én is voltam az egyetlen, akit magukhoz vettek. Saját gyerekük, sosem lehetett így döntöttek ez mellett. A valódi szüleimről, csak annyit tudok, hogy a biológiai anyám bele haltt a szülésbe, és a biológiai apám pedig le mondott rólam, hogy jobb helyre kerüljek. Mind ezt a tizennyolcadik szülinapomon kellett megtudnom, de ezt majd késöbb. Bár, voltak is erre utaló jelek is, hogy nem vagyok olyan mint a többiek, de azért kellet az a idő, hogy megtudjam emészteni a hallottakat. Mint mindenkinek, nekem is van egy titkom, amiről eddig nem sokan tudnak, csak a nevelőim, és a rokonok. Már az oviban is sok barátom volt, mindenkivel játszottam. De én mindig külön jártam a WC re, hogy mások ne tudjanak a titkomról. Általánosban, persze könnyü volt a dolgom, hisz már ott fülkék voltak, így csak be kellett zárkoznom, hogy nyugodtan végezhessem a dolgom. Egy-két barátom, oda is követett. Bár, jöttek a régi barátokból, azért újjakat is szereztem. Itt, az általánosban a torna órára való át öltözés miattt lettem kivételezett, ami a többieknek nagyon nem tetszett, s nem mondhattam el az okát, hisz az egyik úgy mondkuzinomtól tudom, hogy más gyerekek milyen gonoszok is tudnak lenni, ha nagyon akarnak. Succubusi képességeim, már kilenc évesen megmutatkoztak, valamint szárnyaim lettek, meg farkam is, és a körmeim is megnőttek, és bármit el tudtam volna velük vágni, ha akarom. Meglepetés ként ért a dolog, de nem rémültem meg, és nevelő anyámhoz bátran tudtam fordulni. Mikor kiderült, hogy mi vagyok, ezt is titkolnom kellett a barátaim elött, mert a következmények beláthatatlanok lennének. Tizenöt évesen kezdtem modelkedni, és ekkor már rég nem az általánosba jártam, hanem egy másikba. A modelkedés miatt, abban a suliban magán tanuló voltam, míg ki nem jártam azt, és az egyetemet. Egyetem után, még mindig modelkedem, és közben nevelő apám cégének a társ tulajdonosa vagyok. A cég Japánban lévő részén, üresedés lett, így nevelő apám engem kért meg, hogy költözzek oda, és töltsem be az üresedést.

Képességek:
A Végzet Csókja: Ha valakit megcsókol a Succubus, akkor az élete végéig a kedvese lesz. Ezt a szerelmet semmivel sem lehet feloldani, még maga a Succubus sem tudja hogyan kell. Ha valaki megkapja ezt a csókot, állandóan a Succubus kívánságát fogja lesni.

Bűbáj: Hasonlít a vámpírok hipnózisára. A Succubus belenéz az áldozata szemébe, majd aktiválja a képességét. Ettől az illető lesni fogja a Succubus minden kívánságát, nem tud neki ellenállni. Az erős akaratú személyek ellen más női praktikákat is be kell vetni, hogy hasson a technika. A hatás megszüntethető ha mondjuk az elbájolt személyt megütik.

Áhitat: A képesség a Succubus kisugárzását növeli meg. Ha belép egy terembe, akkor mindenki a közelébe akar kerülni, ha mond valamit akkor az erős akaratúakat kivéve mindenki egyetért vele. Ha eltávolodik ezektől a személyektől, akkor azok emlékezni fognak a Succubus-ra, illetve arra is, amit mondott.

Karmok: A Succubus a képessége segítségével karmokat növeszthet az ujjaira(a lábujjaira is). Ezek hossza maximum a 40 cm-t érhetik el. Annyira élesek, hogy a fákat könnyedén át lehet vágni velük.

Illúzió: A Succubus képes minden érzékre ható illúzió létrehozására.
Vissza az elejére Go down
 
Yue Chan ikertesóm
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rikka-chan szobája~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Pályázatok-
Ugrás: