Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Tsutano Emiko szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 4 Folder-openCsüt. Aug. 30, 2012 9:18 am

Igen, ez jó ötlet, én is gondolkodtam ilyesmin. Akkor most elmegy a karim - de a te reagodat még megvárja - és majd a következő nap (játékban) meglátogatja újra. Smile //

Emiko kis gondolkodás után válaszolt. Natsumi bólintott.
~ Hát, el tudom képzelni, hogy milyen munka lehet... Azután, hogy simán behatolt egy cég rendszerébe, sokkal bonyolultabb dolgokat is kinézek belőle már. De ügyes, azt meg kell hagyni... ~
- Értem - mondtam mosolyogva végül. Az én kedvenc hobbimat meg úgyis tudod. A zenehallgatás. Már meséltem róla ko...
Tovább is mondta volna Natsumi, de valami történt. Hirtelen a zsebében elkezdett rezegni és a kedvenc zenéjét játszani a telefonja. Minden bizonnyal valaki keresi. Egy lendületes mozdulattal kivette a zsebéből és felvette.
- Halló! Ki az? - mondtam bele. Ó, hát te vagy az! Már tegnap óta várom a hívásod. Hogy hol vagy? Megyek mindjárt! - ezzel letettem és a lányhoz fordultam.
- A barátom volt az - mondtam neki. Már tegnap megbeszéltünk valamit, de ő csak ma ér rá. De tudom, hogy modortalan lenne tőlem, hogyha szó nélkül elmennék. Szóval elengedsz? Mert ha még azt akarod, hogy maradjak, szívesen teszem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 4 Folder-openVas. Szept. 09, 2012 11:19 am

//Rendben, amint minden oké, majd visszajössz és folytatjuk. Jelenleg kicsit lassú vagyok, ne haragudj... Ha jól alakulnának a dolgok, akkor veled majd hajlandó lennék kimozdulni!//

Úgy látszott, hogy Natsumi ismét a zenéről kezd el beszélni, azonban csengeni kezdett a telefonja és felvette. Talán egy barátjával váltott szót, de a távozási szándéka már azelőtt kiderült, hogy letette volna és szavakba öntötte. Emikot nem zavarta a dolog, már itt volt néhány órája és egy kis magány jól esett volna, tulajdonképpen általában jól esett
- Elmehetsz - bólintott neki
Kinyitotta neki az ajtót és eltávozásával utána intett, majd a kulcsot elfordította és bent is hagyta a zárban
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 4 Folder-openVas. Szept. 09, 2012 11:30 am

//Felőlem is rendben van és köszi. Smile Semmi baj, én is eléggé elfoglalt vagyok mostanában... Kimozdulni? Szuper! Very Happy //

Emiko nem tett ellenvetést Natsumi távozni akarására.
- Oké, akkor megyek. Remélem, minél előbb találkozunk! - köszöntem el.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tsutano Emiko szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 4 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Tsutano Emiko szobája
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Angela szobája
» Dracon szobája
» Miu Osaki szobája
» Shina szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: