Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Tsutano Emiko szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openVas. Júl. 29, 2012 5:33 pm

Nem kimondottan nagy helyiség, említésre érdemes látványosságai közé tartozik egy ruhásszekrény, egy félig pakolt könyvespolc, egy lámpás éjjeliszekrény illetve egy íróasztal számítógéppel. A falak szürkék, a padló piszkosfehér, a külső függönyök fehérek míg a belsők feketék rendszerint az ablakok elé húzva. Kiegészítésképpen egy kicsi hűtőszekrény is helyet foglal az egyik sarokban
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openCsüt. Aug. 02, 2012 7:58 pm

*Mivel új vagyok, mindenkinek be akarok mutatkozni és jó első benyomást kelteni*
* Hmm... kié lehet ez a szoba... bekopogok*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 1:27 pm

Emiko kicsinyke ember és állatalakokat irkafirkált éppen a jegyzetfüzetkéjébe, melyet egyébként általában egyhangúbb dolgokkal írt tele, mint például olyasvalamikkel amiket az internet útján vett észre, melyek közé egy kissé alantasan nyitott bankszámlaszám is tartozott. Tudniillik volt néhány számítógépes eszköz amiket szeretett volna beszerezni, de a szülei által néha küldött pénz arra bizony nem volt elégséges. Mivel igazán lekötötték a rejtvények, kódtörés vagy információgyűjtés magától érthető módon jól mentek neki, s talált is olyan illetőket akiknek csak egy svájci bankszámla kellett és bármilyen információért cserébe hajlandóak voltak pénzt utalni rá. Tehát pénzt gyűjtött, volt is már egy igencsak szép mennyiség azon a számlán és őt magát aligha tudták lenyomozni, ráadásul az akadémia sem volt éppen a leglenyomozhatóbb helyek egyike. Szerette "játék" közben szerezni a pénzt más "játékokra", számára tényleg nem volt a dolog több ennél, nem érezte magát bűnözőnek vagy hasonlónak

Talán délután lehetett vagy még délelőtt, hirtelen nem tudta megmondani mivel karóráját a fürdőben hagyta. Ami azt illeti éppen azon gondolkodott hogy visszamegy és lepihen egy kádnyi forró vízben, de végül az ajtó kopogása átgondoltatta vele a tervet. Kicsit szorongva de felkelt és eltette a füzetkét és a tollat, majd a szobakulcsért ment és enyhén remegő kézzel betolta azt a zárba, néhány másodperc gondolkodást követően pedig elfordította. Amikor az ajtó résnyire kinyílt, magasra emelve tekintetét egyik szemével kikémlelt a résen. Hosszú ideje először lepődött meg igazán, amikor nem látva ott arcot lejjebb vitte a tekintetét és nem is lány hanem egy fiú volt ott, méghozzá egy alacsony fiú. Persze magasabb nála így is, de ilyen alacsonyat eddig tényleg nem látott még. Félig az ajtó mögött bújva maradt és mindössze pislogott, várva hogy kiderüljön miért is volt itt, mert az ebédet az ebédlőből és a rágcsálnivalót a vegyesboltból már elhozták neki mások. Vajon leckéről volt szó?
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 2:21 pm

~Hmm... nem nyitja ki senki. Talán nincsenek itthon... de várjunk csak, nyílik!~
* Az ajtó csak résnyire nyílt *
- Helló, ki van ott? - kérdezem meglepődve, mivel senkit sem látok a résen át.
- Jaj, ott vagy! - nézek le és látok meg egy kis lányalakot, úgy tűnik, ő kémlel ki a résen.
- Szia, az én nevem Natsumi, nem rég kerültem be a suliba és szeretném ha megismerkednénk - mondom neki vidáman.
- Téged hogy hívnak?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 4:14 pm

Eleinte közömbös óvatossággal nézte a fiút, aki eközben be is mutatkozott neki Natsumi néven. Azt is mondta neki hogy meg szeretett volna vele ismerkedni, ráadásul még a nevét is megkérdezte. Emiko nem volt buta vagy undok lány és az internet is szolgáltatta némi információval a jó modorral kapcsolatban. Így hát ha legalább egy percig szótlanul tovább is pislogott, végül szemei megcsillantak, jelezve hogy érzett és látott
- Tsutano Emiko - suttogta igen halkan, akadozásnak vagy bizonytalanságnak azonban semmi nyoma nem volt a hangjában
Az ajtót lassan kinyitotta, de éppen csak annyira hogy a fiú bejöhessen. Nem félt beengedni hiszen tudta hogy egy kollégiumban voltak, attól viszont rettegett hogy ő menjen ki hozzá a folyosóra. Ha bejött hozzá, azon nyomban bevágta az ajtót és kulcsra is zárta, s megkönnyebbülten engedett el egy halk sóhajtást, hogy aztán ajtónak vetett háttal kíváncsian felnézzen Natsumira
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 5:10 pm

~ Most már tudom a nevét: Tsutano Emiko... ~
- Tsutano Emiko? Szép név. Hívhatlak Emikonak? - kérdeztem kicsit félve, nem akartam, hogy a tempó túl gyors legyen, mivel szemmel láthatóan bizalmatlan másokkal.
Közben Emiko beengedi Natsumit és egyből be is zárja utána az ajtót kulcsra.
~ Huh, ez aztán érdekes... Na, de térjünk a lényegre! ~
- Szép szobád van - mondtam neki mosolyogva, próbálva kicsikét bizalmat ébreszteni benne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 5:25 pm

Emiko ellépett az ajtótól és lassan közelebb sétált a fiúhoz, a megszólítással kapcsolatos kérdésére pedig néhány másodperc várakozás után némán rábólintott. Igen kevesen szólították őt néven, akkor is inkább vezetéknevén honorifikumokkal megtűzve, ez így most kicsit új és más volt, egyszerűen csak Emiko, semmi bonyolult. Nem sokat tudott az élőben folytatott "smalltakról", így hát a szobával kapcsolatos megjegyzés újnak számított, mondhatni érdekesnek. Pislantott, majd pedig körbenézett az elsötétített helyiségben, ahol valóban jól érezte magát. Biztonságban
- Igen - helyeselt kicsit hangosabban amikor visszafordult hozzá, s kipróbálta milyen feltenni egy kérdést - Szép a tiéd is?
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 5:34 pm

~ Talán egy picit feloldottabb most már... úgy tűnik, jó úton haladok ~
A kérdésre, amit a lány feltett neki, enyhe meglepődéssel így válaszolt:
- Igen, legalábbis nekem tetszik. Hasonlít a tiédre kicsit. - válaszoltam.
Mondott volna többet is Natsumi, de hirtelen semmi nem jutott eszébe. Így csak állt és várt, hogy Emiko szólaljon meg. Bár ez eléggé furcsa tőle, hiszen általában ő tesz fel kérdéseket és ő kezdi a beszélgetéseket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 5:42 pm

Elég régóta nem volt hasonló helyzetben, mármint hogy egy látogató ilyen sokáig maradt volna a szobájában. Még a tavalyi év elején volt legtovább nála, egy lány valamelyik szomszéd szobából és talán húsz percet ha maradt akkor. Azóta néha bekopog a tanárok kérésére, hogy hozzon e valamit az iskola vegyesboltjából, de már nem próbál beszélgetni vele egyáltalán. Emiko viszont most nem tudta hogy miként járjon el, hiszen a fiú nem mondott semmit mindössze várakozó tekintetét szegezte rá. Végül a számítógépe felé pillantott, s eszébe jutott valami
- Nem akarsz leülni? - kérdezte meg, mert valóban most is állt még, ülőhely egyébként mindössze a széken vagy az ágy szélén jöhetett szóba, esetleg a földön
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 5:48 pm

Kellemesen érte Natsumit a kérdés.
- Köszönöm, hogy helyet nyújtasz, elfogadom. - válaszoltam udvariassággal a hangomban, holott ő volt az, aki hellyel kínált.
A fiú leült és gondolkozni kezdett, hogy mit mondjon most. Támadt egy ötlete.
- Mesélj magadról valamit! - mondtam - szeretnélek picit jobban megismerni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 6:13 pm

Emiko megvárta míg a fiú leült valahova, majd pedig odasétált az ágyához és letette magát a szélére. Natsumi ezután nem tett már fel több kérdést, ellenben megkérte hogy meséljen magáról valamit. Nem volt könnyű dolga, már nyílt a szája hogy bemutatkozzon, amikor rájött hogy ez bizony már megtörtént. Ezután kis híján az hagyta el a száját hogy ez az ő szobája, de itt is időben becsukta a száját. Lehorgasztotta a fejét hogy könnyebben gondolkozhasson, mígnem eszébe jutott valami magáról
- Szeretem hogy hosszú a hajam - pislogott - mert tetszik amikor a tükörbe nézek. A fekete szín szép
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 7:00 pm

~ Nos, nem éppen erre a fajta válaszra vártam, de tőle már az is nagy szó... ~
- Igen, szerintem is szép hajad van. A fekete szín nekem is tetszik, bár nekem barna a hajam.
Natsumi ránézett a tükörre, mivel kedvet kapott megnézni magát Emiko kérdését követően.
~ Nem is rossz - mondtam magamnak némi iróniával a hangomban. ~
- Van még valami, amit úgy gondolsz, hogy megosztanál velem? - kérdeztem és ezzel kicsit még jobban fel akartam lazítani, mivel láttam, hogy általános megközelítéssel nem lehet nála sokmindent elérni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 7:25 pm

Csendben hallgatta végig és figyelte, ahogy Natsumi a tükör elé sétált és megnézegette magát benne. Gondolkodni próbált a fiúval kapcsolatban, de nem igazán volt képes bármit is felhozni amivel megmenekülhetett volna a további nehéz kérdésektől, így az egyik ilyen nemsokára nyakon is öntötte. Tényleg nem tudta, hogy mit oszthatott volna meg magával kapcsolatban
- A barna haj is szép - mondta meg neki végül, majd most inkább ő kérdezett - Éhes vagy?
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 7:48 pm

~ Hmm...valami azt súgja, hogy nem nagyon szeretne a kérdéseimre válaszolgatni. Mondjuk ez teljesen érthető. Vissza kéne vennem kicsit... ~
Az éhes vagy-e kérdésre Natsumi így válaszolt:
- Éhes nem vagyok, de kicsit viszont szomjas. Esetleg van egy kis vized? De persze csak akkor adj, ha szívesen adod. A világért sem szeretném, ha te kárát látnád a találkozásunknak!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 8:08 pm

- Nekem van elég - mondta tényszerű egyszerűséggel és felkelt az ágyról
Megnézte még egyszer a fiú tükörképét, majd elsétált a szoba sarkába ahol egy kis sötét színű hűtőszekrény foglalt helyet, s kinyitotta az ajtaját. Csak guggolnia kellett mivel mindössze egy homloknyival volt magasabb a fridzsidernél, így könnyebben is hozzáférhetett főleg az alsó dolgokhoz. Körbenézegetett, majd nem találva ásványvizet egy fémdobozos kólát vett ki és Natsumi felé mutatta
- Ez nem lesz jó? - kérdezte kissé reménykedve, mert a csapból tényleg nem akarta vízzel kínálgatni, ez pedig hideg is volt
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openPént. Aug. 03, 2012 8:53 pm

- Ó, hát persze hogy jó lesz! - feleltem, miközben elvettem a kólát.
- Köszönöm szépen, nagyon jólesett - köszöntem meg, miután felhörpintettem az italt.
*Csönd*
~ Most nekem kéne valamit mondani, de mit? Megvan! ~
- Ugye nem baj, hogy még egy kérdést felteszek? Mert ez fontos nekem... Szereted a zenét?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openVas. Aug. 05, 2012 7:26 pm

Natsumi nem fejezte ki tiltakozását az üdítő ellen, ezért kivett mellé egy csokit majd a fiúhoz ment és odaadta neki a dobozt. Amikor az elvette tőle, jó maga az édességet bontotta ki és lassan majszolni kezdte, nem is nézett közben a fiúra. Igazából gondolkodott, azon hogy vajon fog e még erre járni más alkalommal is. Miután Natsumi a zene felől kezdett érdeklődni, először még megrágta és lenyelte a maradék csokit, s aztán válaszolt csak
- A zene valamikor jó és valamikor rossz - osztotta meg a véleményét - ezért nem tudom
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openVas. Aug. 05, 2012 7:54 pm

Natsumi kettős választ kapott Emikotól.
- Igen, néha én is így érzem - válaszoltam a válaszra - de én mindig a kedvemnek megfelelő zenét hallgatok. Te milyen fajta zenéket szeretsz? Esetleg odaadjam a zenelejátszómat? Mindenfajta stílus van rajta.
* Előveszem a zsebemből és a lánynak nyújtom *
- Tessék, nyugodtan próbált ki - adom neki kedvesen - de ez nem csak egy szokványos lejátszó. Az érzéseid alapján kínálja fel a lehetőséget, így mindig a szívedhez közel álló zenéket hallgathatsz.
~ Jaj, csak nehogy megint túl messzire menjek! ~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openVas. Aug. 05, 2012 9:37 pm

Emiko ismét bajba került a következő kérdéssel kapcsolatban, a fiú azonban szerencsére nem várta meg a választ, ehelyett egy zenelejátszó kipróbálásáról kezdett érdeklődni, sőt mi több elő is vette és Emiko kezébe nyomta. Bizonytalanul nézte ugyan az eszközt de nem ejtette le, így hát mivel kicsit ezekről a dolgokról is tudott nem csak a számítógépekről, annyira óvatosan bánt vele amennyire arra szükség volt. Valóban kellemesen zenét játszott le neki, amire azonban Natsumi hamar rájöhetett ha maga is belehallgatott, hogy hangoknak inkább lehetett azt nevezni mintsem komplett zenének ( http://www.rainymood.com/ )
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 8:06 am

Miután Emiko érdeklődését fejezte ki a lejátszó után, Natsumi ellátta őt mégegy kevés információval ezzel kapcsolatban.
- Gondolom már észrevetted, hogy nem teljesen komplett zenéket játszik. - mondtam.
- De ez érthető is, hisz én raktam össze ezt a lejátszót és nem vagyok teljesen otthon az ilyesfajta dolgokban, sajnos. - tettem hozzá kissé szomorkás hangon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 10:02 am

- Nem teljesen... komplett zenék? - kérdezte vissza most zavartan, mert sajnos nem sikerült kibogoznia hogy mit érthetett az alatt. Igaz avval tisztában volt ő is hogy nem valami dal volt, de a kifejezést még nem használta semmire. Natsumi rosszkedvűnek látszott, aminek okait nehéz volt beazonosítani
- Mi a baj? - kérdezte meg, valljuk be azért kíváncsi volt
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 10:11 am

~ Elég zavartnak tűnik... ~
- A nem-komplett zenéket úgy értettem, hogy nem képes még teljes, normális hosszúságú zeneszámok lejátszására. - mondtam neki biztatóan.
Ezután Emiko megkérdezte Natsumit, hogy mi a baja.
- Semmi különös, csak azt hittem, hogy nem tetszik a zenelejátszóm. De azért köszönöm, hogy megkérdezted. Igazán figyelmes vagy.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 1:04 pm

Tehát nem futottak végig a feltett zenék vagy csak nem voltak végig feltéve, ez végtére is egyszerűbb válasznak bizonyult mint amire Emiko számított
- Tetszik - nézegette meg még egyszer a lejátszót - ilyet én nem tudok csinálni, nehéz volt megépíteni?
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 1:18 pm

- Örülök, hogy tetszik - mondtam neki mosolyogva.
- Hát igen... nem volt könnyű, egy kis segítség nélkül nem ment volna. Az apám segített a technikásabb részeknél. De ez már egy feljettebb verzió. Az elsőt, amit egyedül csináltam, egy érdekes utazás alkalmával hozzávágtam valakihez. - ezt a mondatot kissé ironikusan ejtettem ki.
- Na de ha már utazás, te voltál már valami érdekes, távoli helyen?
~ Ezt mondjuk kétlem, hiszen ahogy eddig megismertem, nagyon visszahúzódó személyiség... Mondjuk... én se vagyok az önbizalom bajnoka. ~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 3:21 pm

Tehát valaki más segített neki az eszköz készítésében, ráadásul az édesapja akivel úgy hangzott jó kapcsolatban volt. Nem volt számára persze idegen, mármint hogy vannak olyanok akik szülei egyben a barátai is, hiszen ott a nagy világháló hallani ezt-azt így tudta hogy ő a szülői kapcsolatokat illetően egy afféle extrémebb kivétel a kivételek között is, még ha saját szemszöge elnagyolta is a dolgot
- Otthon - válaszolta mindössze kis gondolkodás után - az messze van, inkább most ez ami az otthon mert tavaly óta vagyok itt. De voltam más otthonban, de az is messze volt az elsőtől
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tsutano Emiko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Tsutano Emiko szobája
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Angela szobája
» Dracon szobája
» Miu Osaki szobája
» Shina szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: