Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Shina szobája

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Shina szobája   Shina szobája Folder-openHétf. Aug. 22, 2011 2:47 pm

Végre itt a második év a suliban. Hiányzott kicsit, mert sok barátot szereztem. De mégis vannak fájó emlékek Zach hiánya miatt. Na mindegy, remélhetőleg majd túl leszek rajta valamikor. Talán kerítenem kellene egy fiút vagy egy lányt magamra. Mika bukik a csajokra, talán ideje lenne megkörnyékeznem. De először is ki kell csomagoljak rendesen. Ezzel pár óra alatt meg is vagyok, utána leheveredek az ágyamra és perverz dolgokról álmodozom.
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openHétf. Aug. 22, 2011 2:57 pm

Egy kíváncsi szem kukkant be a kulcslyukon, és az a szem az enyém. Shinát olyan jó újra látni, főleg, hogy az elmúlt tanév alatt még szexibb lett, mint volt. Amikor éppen hajol a ládája fölé csomagolás közben, kivillant a bugyija, ami teljesen izgalomba hozott.
~ Végre... újra érezni ezt a jó bizsergő érzést! Úgy tűnik, ma teszek róla, hogy nyugta ne legyen.
Megvártam, amíg Shina ledől és álmodozás közt hasra fordul. Addig észrevétlenül beosonok a szobába belülről zárva az ajtót, ott emelkedem fel hallkan, ahol a segge domborodik szépen.
~ Na most nem fogod tudni, hogy álmodozol-e vagy ez a valóság.
Elhelyezkedem úgy, hogy a bugyi féletolása után benyúlva az inge alá megragadom a melleit és az arcom a fenekénél. Nyelvem izgató táncot jár az ánusza és a puncija közt.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openHétf. Aug. 22, 2011 3:10 pm

Igazán jól elvagyok a fantáziálással. Annyira, hogy kezdek benedvesedni tőle. Jól esne egy partner segítsége, de ez híján kénytelen leszek magamhoz nyúlni egy kicsit. Hasra fordultam az ágyon és lassan a lábaim közé csúsztattam a kezemet. Hirtelen valaki elkap hátulról. Megfogja a melleimet, majd odalent kezd nyalakodni igen ügyesen. Nem nézek oda, mert ez a valaki talán meg akar erőszakolni. Ha akarja, hát legyen, úgyis erősen rám fér egy dugás, de nem szeretném tudni, ki csinálja, mert még kiábrándulok. Elkezdek nyögni alig hallhatóan és élvezem a játékot.
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openHétf. Aug. 22, 2011 3:21 pm

Shina egyelőre nem vette észre, hogy ki erőszakolja meg, de még nem akartam elrontani a meglepetést, úgyhogy folytattam a munkámat a fenekénél. A nyelvem egyre gyorsabban ficánkolt, de inkább áttért a puncihoz, hogy a csiklóját is izgassam. A villás farkam kibukkant a nadrágomból, az pedig szépen bevándorolt a seggébe. A nyelvem a puncijába indult ficánkolni. Kezeimmel a melleit masszíroztam és néha megcsipkedtem a mellbimbóit. Nem szóltam semmit meglepetés miatt, de azon kívül még a szám is most tele van. Még mindig olyan forró és finom, mint amikr utoljára dugtunk.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openHétf. Aug. 22, 2011 3:25 pm

Arcom a párnába fúrom, amit magamhoz húzok és próbálok viszonylag csendben maradni. Az idegen nyelve egyre inkább átvándorol a puncimra, miközben masszírozza a melleimet és csipkedi a bimbóimat. A csúcspont, amikor valami a seggembe hatol. Olyan, mint egy succubus, vagy incubbus farka. Van néhány a suliban, nem tudhatom épp kicsoda kényeztet. Az is lehet, hogy első éves. Nagyon jól csinálja, kezdek kíváncsi lenni rá. De majd távozáskor meglesem, most hagyom hogy tegye a dolgát.
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openHétf. Aug. 22, 2011 3:31 pm

Amit elkezdtem, nem hagyom abba, sőt egyre gyorsabban is csinálom. Tudom, hogy Shina szereti a vadulást és hogy a seggét is tolják. Ez neki máris sok volt, persze, ahogy csináltam neki. Ha már végül elélvezik az arcomra, a nyelvemet kihúzom belőle és helyébe berakom a másik farkam. Nem lazán, nem óvatosan, hanem egyből bele, hiszen szereti a kínzást. A kezeim és a démonfarkam még mindig tovább végzik a dolgukat. Legszívesebben már nyelogatnám a csöcseit is, de egyelőre még nem akartam ellőni a kilétemet.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openHétf. Aug. 22, 2011 3:58 pm

Az idegen egyre gyorsabban csinálja a dolgot, én pedig egyre közelebb érek a csúcshoz. Végül egy hatalmas sikolyt fojtok bele a párnába. Aztán meg akarnám nézni az új barátomat, amikor hirtelen behelyezi az igazi farkát. De nem finomkodik, nagyon durván csinálja. Kis híján még egyszer elmegyek rögtön, de aztán mégsem. Jó erősen dönget, miközben a seggemet és a melleimet és kényezteti elég szorgalmasan. Bárki is ez, hálás lehetek érte, hogy elkényeztet. Nagyon élvezem a dolgot, erről a halk sikolyaim is árulkodnak.
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openHétf. Aug. 22, 2011 4:03 pm

Shina sikolyai elárulják, hogy a lány élvezi, de nagyon. Néha, amikor úgy látszik, el fogunk menni, lassítok a tempón. Ezt is kínzásképpen.
A kezeimet levettem a melleiről és a farkaimat is kihúztam csak azért, hogy amazok helyet cseréljenek. a nemiszervem most a seggében, a démonfarkam meg a puncijában ficánkolt. Megragadva Shina derekát gyorsabb tempóban kezdtem tolni neki. Itt már nincs visszaút, mert bele akarok élvezni a seggébe.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openHétf. Aug. 22, 2011 4:06 pm

Valahányszor majdnem elmegyek, az idegen szándékosan lelassít. Talán kínozni akar ezzel? Nem tudom, de így még nagyobb az élvezet. Elereszti a melleimet és kihúzza a farkait, hogy azok helyet cserélhessenek egymással. Jó keményen a seggembe hatol és rendesen megdönget megint. Itt nem hiszem, hogy eljátszhatja az előbbit, mert az a nyílásom még szűkebb, mint a puncim. Az arcom a párnában, a kezeim pedig a takarót markolják. Nagyon élvezetes ez a dugás.
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openSzer. Aug. 24, 2011 6:39 pm

Minden pillanat nekem egy kihívás, a derekam hullámzó küzdelmet folytat Shina segge ellen, dárdám keményen dugja a bélrózsáját, az ostorom a puncijában csapkod, tökeim csattannak a két kapu közt vad, gyors tempóban.
Hirtelen magamhoz szorítottam hátulról Shinát és megfordultam vele az ágyon, hogy most ő ült az ölemben még mindig úgy, hogy nem lát, a fegyvereim még mindig az eszelősen vad dolgukat végzik a vár kapuiban. Újra megmarkaltam imádott melleitt, de ezúttal már kicsit lőrehajoltam, hogy vad, szenvedélys csókokkal borítsam és nyaljam a nyakát. Igen, azt a kellemes illatú selymes bőrt, amit már régóta újra meg akartam érinteni minden tagommal. Így akartam még kifejezni neki az iránta érzett szeretetemet és felkészíteni rá, hogy mindjárt belövöm az ágyút a várba.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openSzer. Aug. 24, 2011 6:46 pm

Kedvenc idegenem igen csak vad és gyors tempóban dönget. Ha nem lenne az arcomban a párna, akkor bizony az egész kollégium zengene a sikolyaimtól. Hirtelen magához szorít és megfordul velem az ágyon. Az ölébe kerülök, miközben még mindig változatlan tempóban és erővel tömködi a nyílásaimat. Megmarkolja a melleimet, majd a nyakamat kezdi csókolgatni. A kezeimmel csak arra koncentrálok, hogy a párna az arcom előtt maradjon. Nem szeretném, ha rajta kapna valamelyik tanár, hogy épp egy idegennel kefélek. Ráadásul nem is épp finoman.
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openSzer. Aug. 24, 2011 7:09 pm

Hogy elfolytsa a sikolyait, párnába nyög, amit még akkor is fog, hogy már az ölemből szurkálom. Jobban élvezném, ha hallanám, ahogy párna nélkül sikoltozik az élvezettől, de sajnos ezt már nem engedhetjük meg magunknak, mert a végén meghallanak, másrészt bíztatnám, mert beadulok minden kéjhangjától.
Most már annál szorosan öleltem magamhoz melleit markolva, és indent beleadtam a mozgásba. Már én is nyögtem az élvezettől, de a szám még mindig Shina nyakára tapadva. Végül nyögtem egy hatalmasat a selymes bőrbe, izmaim megfeszülnak és megmerevedik a villásfarkam Shina puncijában. Az ágyú megszólalt, a faszom megtöltötte spermával Shina segglukát. Miután a merevségnek vége, mindkét farkamat kihúztam, aztán megfordítottam Shinát, hogy végre felfedjem kilétemet. Ahogy megfordítottam, hátradöntöttem és ráfeküdve mohón megcsókoltam. A nyelvem vágyakozóan végig mártotta Shina száját, mintha régóta nem ízlelt már. Érezheti, hogy a farkam még most is áll.
- Shina! Minden egyes percben rád gondoltam! Nem voltam már olyan jók a szexuális életeim távollétedben! Küldetésem alatt irántad érzett szerelmem és vágyam tartott életben! Hiányoztál, bébi! Még jobban szeretlek, mint még soha senki mást!
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openSzer. Aug. 24, 2011 7:16 pm

Egyre szorosabban ölel magához, miközben vadul csókolgatja a nyakamat. Végül éreztem, ahogy megfeszülnek az izmai. A pumcimban lévő villás farok megmerevedik, a másik szerszám pedig alaposan tele tölti a seggemet. A párnába fojtom a kéjes sikolyom, amit a csúcsra érés közben eresztek ki magamból. Végül megfordít az idegen és nagy meglepetésemnek csak azért nem adhatok hangot, mert a kedves illető azonnal lesmárol. Nem mintha baj lenne, hisz hiányzott. Mikor végre szóhoz jutnék, csak lihegek egy percig.
-Zach...te is hiányoztál nekem...Senki sem volt elég jó utánad...Örülök, hogy vissza jöttél.-mondom mosolyogva.
Átölelem és hozzábújok, már alig várom, hogy megint játszadozzon velem.
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openSzer. Aug. 24, 2011 7:35 pm

Shina hozzámbújt, én pedig megöleltem.
- Hát igen. De ha nem sikerült volna kikönyörögnöm Wargból egy második esélyt Natival való esetem ügyében, akkor tuti, hogy sose láthattalak téged. Éppen miattad is tettem. Mesélj, Shinacica, hogy teltek az első éves tanéved eseményei? Ugye még megvan a játék, amit neked adtam?
Miután meghallgatom beszámolóját, én is elmesélem neki, hogy velem mi volt.
- Hát üldöznöm és megölnöm kellett egy démonvadászt, aztán csajoztam és buzultam egy kicsit, majd hazamentem a tanév elejéig az öregemhez Spanyolországba. Meséltem rólad és megmutattam neki a képedet is, máris megkedvelt. Jó újra itt lenni, és jó, hogy melletted lehetek.
Egy darabig még szép csendben ölelgettem Shinát, majd aztán teljesen levetkőztem és hanyat feküdtem az ágyon.
- Mi lenne, ha ezúttal te irányítanál? Szeretném érezni, milyen a te dominanciád, bébi.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openSzer. Aug. 24, 2011 7:51 pm

Zach megkérdezte, megvan-e még a játékszer, amit nekem adott. A szekrény felé sandítottam, majd elmosolyodtam.
-Még szép...Nem egy este azzal játsztom, mielőtt elalszom...Közben pedig rád gondolok....Nélküled nem volt ugyanaz. Össze szedtem pár fiút, meg lányt alkalmilag...de egyik sem volt elég érett az igényeimhez...Na jó, 1-2 megütötte néha a mércét...De velük csak alkalmi mókák voltak...A suli meg megyegetett, amennyire kellett neki...
Meghallgatom Zach kis beszámolóját. Örömmel hallom, hogy az apjának már kép alapján is tetszem. Bár a mi fajtánk szívesen párosodik fajon belül, így nem csoda. Végül Zach levetkőzött és hanyatt feküdt.
-Hát...oké...Bár ismersz, én jobb szeretek a játékszered lenni, mint irányítani téged...-mosolyodom el.
Négykézláb állok az ágyon és oda mászok hozzá, majd hosszan megcsókolom. Mire végzek, a csuklói már az ágyhoz vannak bilincselve. Oda guggolok az arca elé, egyértelművé téve, hogy mit is szeretnék. Az egyik kezemmel hátra nyúlok és megfogom a golyóit, majd a farkincámmal befurakodok a seggébe. Nem tudom, mennyire szereti durván, így csak finomkodva csinálom, majd később gyorsatok. Közben két ujjam közé fogom a farkát és lassan huzigálom rajta a bőrt.
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openSzer. Aug. 24, 2011 8:12 pm

Shina fölém kerekedik és úgy fogadom a csókját, mint aki erre van kiéhezve. A csók alatt a lány ágyhoz bilincseli a kezemet és az arcomhoz guggol.
- Tetszik, de nagyon.
Tudtam, hogy mit akar. Amíg elkezdtem falatozni a puncijából és a nyelvem a lyukába bemártani, ő hátradőlt, hogy megmaszturbáljon engem, közben az ő farkincájával pedig benyomult a seggembe. A kényeztetéseme hallkan nyögtem bele a puncijába.
- Ne kímélj, szeretem, ha kínoznak.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openSzer. Aug. 24, 2011 8:22 pm

Zach vette a lapot, de ez nem is meglepő. Egyformán perverzek vagyunk mind a katten. Elkezd nyaldosni, miközben én a farkincámmal és a kezemmel játszadozok.
-Szereted? Rendben...
Előre hajoltam és kihúztam az éjjeliszekrény egyik fiókját, majd egy kis szíjat vettem ki belőle és mosolyogva megmutattam neki. Ez után pedig a farkára tettem jó szorosan. Így nem fog tudni rendesen elélvezni, ami igen kellemetlen, de utána annál nagyobbat fog kilövelni. Erősen megmarkoltam a szerszámot és verni kezdtem neki. Csak akkor adok neki egy kis pihit, amikor elélvez.
-Na, ez hogy tetszik?-kérdem mosolyogva.
Még kétszer eljuttatom így a csúcsra, miközben ő a nyelvével kényeztet engem. Közben persze a farkincám a seggében van még mindig.
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openPént. Aug. 26, 2011 1:56 pm

Shina leszállt rólam egy kis időre, hogy a szekrényéből elővehessen valamit és megmutassa nekem. Ez egy szíj volt, és egyből tudtam már, hogy mire lesz majd jó. Visszaült ugyanabba a pózba, mint eddig, aztán szorosan a farkamra tette a szíjat, majd így verte ki nekem tovább, közben az ő farkincája a seggemben matatott. Persze közben kínzó gyönyörben folytattam a puncija kinyalását.
- Nagyon tetszik, gyakrabban is kéne majd csinálni. - válaszoltam a kérdésre.
Ezután a szorító, kínzó kényeztetést vad nyalogatással viszonyoztam neki mindkét lyuka környékén. Az idő alatt kétszer élveztem el és én is adtam neki néhány kellemes pillanatot.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openPént. Aug. 26, 2011 2:39 pm

Zachnak tetszik a dolog, annyira, hogy szerinte többször kellene csinálnunk. Hát azon ne múljon, néha felvehetem én is a domináns szerepet. Szorgalmasan kényezteti a puncimat és a másik nyílásomat is.
-Lehet róla szó néha...-mondtam mosolyogva.
Még egyszer eljuttatom a csúcsra, utána lemászok róla és megint a fiókhoz megyek. Előveszek egy felcsatolható szerszámot, ami persze két oldalú.
-Remélem ez is tetszeni fog.
Oda mászok hozzá és a szájába nyomom a szerszámot, hogy benyálazza egy kicsit. Mikor elég síkos lett, jöhet a folytatást. A lábait felemelem és szétnyitom, majd behatolok oda, ahol eddig a farkincám volt és elkezdek mozogni benne, miközben az egyik kezemmel megint a farkát kényeztetem.
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openPént. Aug. 26, 2011 2:56 pm

Miután egymásnak adtunk egy élvezetes pillanatot, Shina ezúttal egy újabbal állt elő. Első pillanatra lázba hozott a felcsatolhatós kétoldalú broki.
- Na hozd ide benyalni, hogy jobban csússzon, Shinacica!
Így is lett. Shina odajött és már szopogathattam is a játékát. Nem is volt baj, ha durvábban nyomta be, hiszen már jó ideje, hogy a homokozós játéknál én voltm a dugványozható szopósmalac és mindig is öröm megalázkodni a lányoknak.
Nyaltam, szoptam, majd végül elég nyálas lett ahhoz, hogy be lehessen nyomni a seggembe. Az első nyomásnál kicsit felszisszentem.
- Ne kímélj! - biztattam, mikor mozogni kezdett és újra kényeztette a farkam is mellé.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openPént. Aug. 26, 2011 3:10 pm

Zach felszisszent, mégis bíztatott, hogy ne kíméljem. Hát így is tettem a kedvéért. Jó erősen döngettem, ahogy ő engem. Persze érthető, tudta jól, hogyan szeretem. Egyszer megálltam, mivel utolért egy újabb orgazmus, de utána folytattam a dolgot jó erősen. Közben az egyik kezemmel jó erősen markoltam a farkát és dolgoztam ott is az élvezetén. Ahogy elnéztem, még legalább háromszor sikerült a csúcsra érnie. Már nagyon kellemetlen lehetett, hogy nem tudott rendesen elélvezni. Végül megvártam még egy utolsó orgazmust nála, majd kihúztam a játékszert. Le is vettem rögtön.
-Na most pedig jöhet a finálé.-mondtam mosolyogva.
Felmásztam rá és megcsókoltam, majd elővettem egy kulcskarikát tele kulcsokkal és eloldoztam a kezeit. Végül a puncim elnyelte a farkát és lassan mozogni kezdtem.
-Vedd le a szíjat, mielőtt elmész.-mondtam neki halkan és élveztem a szerszám mozgását a puncimban.
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openKedd Aug. 30, 2011 7:21 pm

Shina beleadott apait-anyait, és kicsit se sajnálta az ánuszomat, ezt pedig élveztem benne. Jó sokszor elélveztem a kis játéktól. Kár, hogy a műbroki nem tud lövelni, mert akkor azt is élvezném, ahogy a meleg, finom ondóspricc betölti a vastagbelem. Az én spermáim minden elélvezésnél Shina takaróját célozták. Szegénykéim most már ott csóválhatják a farkukat.
- Ez jó volt, bébi.
Amint Shina felmászott rám, csókolóztunk, addig kioldotta a kezeimet és megtöltötte magát a farkammal. Mivel már szabad voltam, levettem a szíjat a farkamról, megfogtam Shina seggét és gyors tempóban meglovagoltattam.
- Tudod, hogy kell izgatni, Shina... - nyögtem, miközben megpaskoltam a seggét.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openKedd Aug. 30, 2011 7:29 pm

Miután eloldoztam Zachot, levette a szíjat a farkáról, majd megfogta a seggem és jó gyors tempóban mozogtunk.
-Tudom, bizony...
Jól esett, ahogy a fenekem paskolta, de még jobban, ahogy meglovagoltam. Egyre csak fokoztam a tempót és ő sem kímélt, tömte a lukam rendesen.
-Aztán ne spórolj a tölténnyel, ereszd belém a táradat!-mondtam nyögve.
Bizony jó ideig nem hagytam elélvezni, most biztos jó nagy adag fog belém kerülni.
-Utána majd lehetek megint a kis cselédcicád?
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openKedd Aug. 30, 2011 7:36 pm

Vad tömés követően egy könnyedd nyögés után tartnom kellett Shinát, hogy az áradat nehogy kilője. Csordultig tele lett, hogy még a tömött lyukán át is kifolyt a sperma szerteszét az ágyon. Ezt az ágyneműt bizony mosásra kéne vinni most már.
- Lehetsz a cseléd cicám. - mosolyogtam Shina reménykedő kis kérdésére. - De sajnos nincs itt a jelmez. Ha neked van, akkor vedd fel.
Azért előtte lefektettem Shinát az ágyra kitett lábakkal, hogy a saját lövetemet felnyaljam kiszívjam a puncijából. De úgy, hogy élvezze is.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-openKedd Aug. 30, 2011 7:49 pm

A kitartó munka meghozta gyümölcsét. Igaz, nem kellett már sokat mozogni, hogy összejöjjön a dolog. Zach kegyetelnül nagyot élvezett. Éreztem, ahogy megtölt a meleg spermával. De nem csak megtöltött, túl is csordult. Elöször feszített, de aztán kifolyt a farka mellett, hiába tömbte be a lukamat. Alaposan elázott az ágynemű, de kit érdekel.
-Mégis miféle cseléd lennék, ha nem lenne saját ruhám?-kérdeztem mosolyogva.
Zach az ágyra fektetett és elkezdte a saját nedveit kiszívni belőlem. Élvezetes volt. De kíváncsi voltam, vajon mind képes-e lenyelni. Nagyon élvezetes volt. Végül felültem.
-Akkor gyorsan felöltözöm.-mondtam.
Lemásztam az ágyról és a szekrényhez mentem. Elővettem a cselédruhát, amit beszereztem. Hozzá vettem fel kesztyűt és harisnyát is. Meg ha már cica vagyok, akkor macskafüleket is.
Shina szobája !Bv(Dn1w!Wk~$(KGrHqN,!hkEv1+0FVpiBMEQ7(rVSQ~~_35
Kicsit körbefordultam neki, majd elővettem a dobozt,amiben a játékszerek vannak.
-Na, tetszik?
Oda mentem hozzá és elé tettem a dobozt, majd kinyitottam. Volt benne pár vibrátor, szíjak csuklóra és bokára. És az elmaradhatatlan nyakörv is, ami nélkülözhetetlen a játék hangulatához. Volt még pár bilincs, szájpecek és egyebek. Zach kezébe adtam a nyakörvet és egy kis lakatot, amivel lezárhatja, hogy csak ő tudja levenni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Shina szobája
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Angela szobája
» Mia szobája
» Rin és Alice szobája
» Hayate szobája
» Iwa Makiko Szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: