Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Tsutano Emiko szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 3:46 pm

~ Valami ilyesféle válaszra számítottam. ~
- Értem. Most nekem is ez az otthonom, bár én nem annyira régen költöztem ide. Nekem ezelőtt csak egy otthonom volt, a szülői ház. Számomra tökéletes lakhely volt. A régi iskolámbeli problémák miatt jöttem ide.
- Érdekel a története?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 5:07 pm

- Igen - válaszolta, bár abban sikerült lemaradnia hogy vajon a lejátszóról vagy az iskolás dologról beszélt
De ebben nem volt semmi szokatlan, hiába volt olyasvalaki aki általában figyelt arra amit neki mondtak, akadt olyan eset is mint most hogy kicsit lemaradt a gondolatmenetben. De ez Natsumi hibája volt, hiszen neki csupán eszébe jutott valami, ami azt illeti Emikot hajtotta a kíváncsiság, hogy mit is szeretett volna a fiú elmesélni neki
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 5:45 pm

- Rendben van, akkor elmesélem.
- Szóval, az eset annak a napnak a másnapján történt, amikor megtudtam a szüleimtől, hogy nem egy "normális" emberi lény vagyok. Ezt akkor mondták el először, így eléggé meglepett. Másnap vegyes érzelmekkel indultam a suliba, ahol - ahogy megtudtam, a kisugárzásom miatt - nem volt egy barátom se. Sőt, inkább bántani szerettek.
Szünetben oda is jött hozzám pár nagyon fiú és elkezdtek szidni, bántani mindenféle ok nélkül! - mondtam egyre megindultabban - De most nem futottam el. Most a dühtől, ami bennem volt, nekik estem. Mivel nagyobbak és erősebbek voltak, könnyedén feltartottak és elkezdtek vihogni. Akkor vettem fel először a démoni formámat. Érdekes érzés volt, szinte csak azt éreztem, hogy erősebb lettem és könnyedén el tudtam azután bánni velük.
Ők, miután felocsúdtak meglepetésükből, elrohantak az igazgatóhoz, aki mellesleg nagyon irtózott mindenfajta természetfeletti dologtól és elmondták, hogy mi történt velem és velük. Levitték az igazgatót az udvarra, ahol az eset történt, és én még mindig ott voltam.
Egy szó, mint száz, kirúgtak. Így kerültem ide. És most itt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 7:55 pm

Emiko figyelmesen hallgatta végig a fiú történetét, ami egyáltalán nem hangzott fényesen, sőt inkább mintha még ésszerű indokot is adott volna számára arra, hogy félt a szoba falain kívülre menni. Tehát a kinti világ tényleg veszélyes volt és nem csak valamiféle betegsége volt mint ahogy azt mindig mondogatták neki. Legalábbis most éppen így látta, hiszen úgy tűnt hogy megmagyarázta saját zsigerből jövő agorafóbiáját
- Akkor az iskola tényleg ijesztő - állapította meg - de itt bent biztonságos
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 8:13 pm

~ Most jöttem rá arra, hogy mi volt a hátránya annak, hogy elmondtam a történetemet neki. Még jobban elbizonytalanítottam szegénykét. De olyan jól esett valakinek elmondani! ~
- Igen, itt bent biztonságos. - kontráztam - de ez nem jelenti azt, hogy a kinti dolgok nem lehetnek jók. Esetleg...
Natsumi abbahagyta a mondatát. Kereste a legjobb kifejezésmódot ahhoz, amit mondani akart.
~ Ezt lehet, hogy nem kéne megkockáztatni pont most... Nem vagyok normális! ~
- Nem szeretnél esetleg egy kicsi időre lemenni a parkba egy kis friss levegőt szívni? - kérdeztem meg enyhe félelemmel a hangomban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 10:05 pm

A fiú egyetértett Emiko szobájának biztonságával, habár úgy tűnt hogy szerinte odakint is ugyanennyire biztonságos volt, amiben ő viszont egyáltalán nem volt biztos. Néhány pillanatig csend ülepedett kettejük közé, csak néha pillantott félre a könyvespolc vagy a számítógépasztal felé. Azonban Natsumi váratlanul a parkba invitálta, aminek Emiko már a gondolatára is megrezzent. Meglepetten nyúzott arckifejezéssel és leesett állal nézett fel (mondjuk mint a képen) a fiúra, majd hosszú pillanatokkal később vetett egy pillantást az ajtóra, de rögtön el is kapta a tekintetét. Végül hevesen a fejét rázta
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Aug. 09, 2012 7:30 am

Emiko nem szólt semmit, de viszont hevesen megrázta a fejét. Ez is egyértelmű jel volt Natsumi számára.
- Megértem, hogy nem akarsz kimenni és ezt el is fogadom. - mondtam neki együttérzően, bár egy legyőzöttséget is éreztettem a hangomban. De azt szerintem te is tudod, hogy néha, ha csak egyszer is, de ki kell mozdulni. Esetleg el tudnád - persze csak ha akarod - vágok gyorsan közbe - mondani, hogy miért érzed veszélyesnek a kinti dolgokat?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Aug. 09, 2012 9:56 am

Emiko a kérdésre zavartan nézett félre, megint csak az ajtó irányába és megint csak elkapta tekintetét egy pillanat múlva. Kényes téma volt, olyasmit megmagyarázni amiről magának sem volt semmi fogalma
- Nem jó kimenni... - próbálta szavakba önteni - rosszul érzem magam, billegek... fáj a fejem, lassan mozgok... és vissza akarok jönni
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Aug. 09, 2012 10:06 am

- Szóval rosszul érzed magad kint - foglaltam össze. Nem akarlak erőltetni, ha te úgy gondolod, hogy itt érzed jól magad, én nem rángatlak ki. - ezt az utolsó négy szót kissé komikusan ejtettem ki.
~ Hmm... most azt hiszem egy időre jegelem ezt a témát, hiszen előtte még meg is szeretném kicsit jobban ismerni. ~
- Esetleg nem lenne kedved valamiről beszélgetni? - kérdezem tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Aug. 09, 2012 12:34 pm

- Mrrr... - harapta be alsó ajkát a kérdésre, hisz az váratlanul érte
Miről is tudott volna beszélgetni vele, elvégre úgy tűnt hogy a kinti világ sokkal jobban foglalkoztatta Natsumit a négy fal közötti dolgokkal szemben. Igaz ott volt neki a lejátszója amit nagyrészt ő eszkábált össze, igen, az egy érdekes eszköz volt
- A lejátszó... - szólalt meg végül - miért nincsen rajta teljes zene?
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Aug. 09, 2012 12:45 pm

- Tudni szeretnéd? Szívesen elmondom. - mondtam vidáman.
- Mint ahogy korábban mondtam is, nagyjából az egészet én raktam össze. Nos, ennek megvoltak a hátulütői - mondtam és enyhén felnevettem. A belső szerkezet, amitől működik az egész, szerelése közben vagyis inkább utána vettem észre, hogy elállítottam valamit. Hogy mi volt az, arra már nem emlékszem, de az a lényeg, hogy nem tud teljes számokat lejátszani. Sajnos. - teszem hozzá. De, amint nyár lesz és szünet, hazamegyek és megjavítom.
- És... hamár egyszer megjavítom a sajátomat, azt hiszem, neked is csinálok egyet. Milyet szeretnél?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 9:47 am

Emiko most is figyelmesen hallgatta a fiú magyarázatát a szerkezet hibáját illetően, ami elgondolkodtató fejtörőnek bizonyult. Nem értett hozzá mert még nem volt vele dolga, de megmozgatta a fantáziáját hiszen nem hangzott bonyolultabbnak mint egy pc hardvernél. A kérdésre szinte már nem is figyelt oda, felkapta fejét és a számítógépéhez sétált majd bepöccentette. Engedelmesen kelt életre és mivel nem volt rossz darab, a bejelentkezést már meg is ejtette és belépett a nem windows operációs rendszert használó felhasználófiókjába. A bonyolultnak tűnő böngésző is inkább munkára mintsem könnyed szörfölésre volt való, de Emiko kiismerte magát a kuszaságban majdhogynem ösztön szinten. Egy elektronikai cég zenelejátszó repertoárját vizsgálta meg, majd néhány klikkel később már a vállalat magánrendszerébe való belépésen törte a fejét. Ez azért egy percbe mindenképpen belekerült a kódtörés miatt, de aztán megint néhány klikk és tervrajzokat kezdett el tanulmányozni hogy általánosságban megérthesse az eszközök felépítését és működését. Ha Natsumi esetleg megkérdezte hogy mit csinált, rövid választ adott neki:
- Játszok
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 10:52 am

Natsumi kérdésére Emiko nem válaszolt, ellenben bekapcsolta a számítógépét.
~ Többet tud ez a lány a gépekről, mintahogy én azt gondoltam! ~
A fiú meglepődött, amikor Emiko minden előzetes kérdés nélkül mondta neki, hogy mit csinál.
~ Dehát nem is kérdeztem tőle semmit! Mindegy, biztos arra koncentrál, amit éppen csinál. Ez logikus, hisz én is ilyen vagyok. ~
- Wow, már be is törtél a rendszerbe? - kérdeztem, miután rájöttem, mit csinál - nagyon ügyes vagy. Nekem azért picit több időbe telik egy kódot feltörni.
~ Vajon mit keres egy zenelejátszókkal foglalkozó cég adatbázisában? Nekem akar talán segíteni a lejátszómmal kapcsolatban? Az elképzelhető... ~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 4:52 pm

Emiko úgy tapadt rá a képernyőre mintha nem lett volna szoba, jó maga nem fogta fel hogy mennyi idő telt el de mire végigrágta magát a tervrajzokon majd áttért az alkatrészek vizsgálgatására már negyven perc biztosan eltelt. Ha Natsumi kivárta akkor még negyed órát követően végre bezárt a böngészőt és a fiúhoz fordult
- Hogy néz ki a lejátszód belülről? - kérdezte meg
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 5:05 pm

~ Huh, teljesen rátapadt a képernyőre... Szerintem is nem hallja, amit mondok neki. ~
Eltelt majd egy óra, mire Emiko odafordult Natsumihoz és nekiszegezett egy kérdést.
- Hogy milyen belülről? - kérdeztem vissza. Huh, ezzel most eléggé megfogtál. De várj csak picit, megmutatom.
Erre a fiú odaült a lány gépéhez, megnyitotta a böngészőt és ráment arra a honlapra, amire előtte Emiko is és elkezdett kutakodni a felsorolt lejátszók között.
- Nos, azt hiszem ez hasonlít legjobban az enyém szerkezetére - mutattam rá az egyikre. Persze kisebb-nagyobb modifikációk vannak benne, amik legnagyobb részt arra valók, hogy az érzéseidnek megfelelő, kellemes zenét tudjon játszani. De... miért akarod tudni? Nem mintha sajnálnám az információt, csak kíváncsi vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 5:16 pm

- Nem tudom hogyan kell érzelmekhez zenét lejátszatni - válaszolta - de azt elolvastam hogyan kell megcsinálni, hogy ne szakadjon meg bizonyos hosszúság után. Vannak antisztatikus csavarhúzóim is, azokkal szoktam dolgozni a gépházon belül
Még egyszer megnézegette a képet amit a fiú mutatott neki, majd matatni kezdett a számítógépasztal melletti polcon
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 5:19 pm

- Ez teljesen érthető. Én is csak kezdő vagyok az ilyesmiben. Igazából ez volt az a rész, amiben apám sokat segített. De mindegy. Tényleg segítenél megjavítani? Igazi barát vagy. Köszi! - mondtam neki mosolyogva. Segítsek a csavarhúzó keresésében?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Aug. 11, 2012 8:20 am

- Igen, nem látszik nehéznek - bólintott, amikor azonban Natsumi felajánlotta segítségét, kezébe akadt a kis szett
Egész pici kis kézi csavarhúzók voltak nagyobb és miniatűr csavarhúzófejekkel, az egész elfért egy tágasabb zsebben. Emiko kezéhez képest azonban nagyobb volt és a saját illetve ruhaméretei miatt az ő zsebébe tuszkolni sem lehetett volna
- Megnézzük akkor? - kérdezte érdeklődve
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Aug. 11, 2012 8:31 am

- Persze, tessék itt van - mondtam és kezébe adtam a lejátszómat. Várj egy kicsit, leszedem az fedőjét, hogy hozzáférjünk a belsejéhez.
Ezután Natsumi is elővett egy csavarhúzót, bár ez volt az egyetlen, ami nála volt. Könnyedén leszedte a fedőjét és odanyújtotta Emikonak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Aug. 11, 2012 3:56 pm

Emiko elvette az eszközt és már csavarozta is volta szét de Natsumi felajánlkozott és megtette helyette. Nem avatkozott közbe mert nem olyan volt a természete, mellesleg a lejátszó is az övé volt tehát ha kicsi dolog is de hagyta megcsinálni. Szemügyre vette a készüléket de semmi olyasmit nem talált rajta a kérdéses problémával kapcsolatban ami helytelen lett volna. Egy kis hardveres zűrt látott a hangerősség szabályozással így azt megpiszkálgatta, de végül visszacsavarozta a fedőt és Natsumihoz fordult
- Programozás lehet hibás - jelentette ki és a polcán egy vezetékekkel teli dobozkából kezdett el válogatni, majd amelyik illett az eszköz egyik be-kimeneti csatlakozásához, összekapcsolta azon keresztül a számítógép egy be és kimenetijével
Azután megint a böngészőhöz fordult és ismét belépett a cég rendszerébe majd egy programozási szoftvert töltött le és azon keresztül hozzáfért a lejátszó pici rendszeréhez. Igaz elsőre nehezen ment és nem is volt teljesen kompatibilis, de fél óra ügyeskedést követően a néhány perc maximumot átállította néhány órára és elméletben a probléma megoldódott. Kihúzta a vezetékeket és visszaadta a lejátszót Natsuminak
- Ki kell próbálni - mondta neki - ha nem lesz jó akkor nem tudom, hogy mi a hiba
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Aug. 11, 2012 5:29 pm

Amint Natsumi odaadta Emikonak a lejátszót, a lány egyből el is kezdett vele ügyködni. Egy kis piszkálgatás után kijelentette, hogy a programozás lehet a hibás.
- Hmm, az lehet - mondtam és nyújtottam a kezem a lejátszó után, de mielőtt visszakértem volna, Emiko bedugta a gépbe egy vezetéken keresztül és megint ráment annak a bizonyos cégnek a honlapjára.
~ Mit csinálhat? Úgy látszik, valami programozó szoftvert tölt le... De a többit nem látom. ~
Emiko egy kis gépen való babrálás után kihúzta a lejátszót a gépből és visszaadta Natsuminak a lejátszót és kipróbálásra buzdította a fiút.
- Oké, kipróbálom - mondtam neki.
Natsumi kiválasztotta a kedvenc számát és elindítás után beletekert, hogy meglássa a szám hosszát és hogy mennyit játszik le belőle. Végig lejátszotta. Az igazat megvallva, maga a fiú is meglepődött.
- Működik, köszönöm szépen! Ügyes vagy, gratula. - dicsértem meg. Na és mesélj, hogyan jöttél rá a problémára?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openVas. Aug. 12, 2012 3:32 pm

- Nem volt a szerkezetben rossz dolog csak egy - mondta válaszul - volt olyan ami semmire nem hasonlított, azokra azt hittem hogy ami a gondolatokkal csinálja a valamit. Ezért azokhoz nem nyúltam és megcsináltam a hangerőhibát amit találtam, azok után csak az adatoknál lehetett akkor baj. Ezért töltöttem le a programot hogy azzal írjam át az adathibákat, örülök hogy az megjavította
Körülnézett, majd odasétált a hűtőhöz és kivett belőle egy doboz epres tejet és azt kezdte el kortyolni
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openVas. Aug. 12, 2012 4:09 pm

- Aha, értem - nyugtáztam Emiko problémafeltárását. Azt jól tetted, hogy a gondolatos részekhez nem nyúltál, hiszen nagyon kényes az egyensúly abban a rendszerben. De tényleg gratula, hisz - már megbocsáss - de nem gondoltam volna - mondtam neki boldogan és kicsit büszkén.
Ezután Emiko elővett egy epres tejet és azt kezdte el inni, vagyis inkább kortyolgatni. Erre a látványra Natsumi is megszomjazott. De most nem a lánytól kért üdítőt, hanem odament a kis táskájához, amit még Emiko ágyára rakott le, még a megérkezése után kicsivel és elővette a vizes üvegét. Ő egész sokat megivott a vizéből, körülbelül a felét. Ezután visszarakta a táskájába és a lányra nézett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openKedd Aug. 14, 2012 7:53 am

Bólintott neki, nem igazán érezte nagy dolognak hiszen ábrák és leírások alapján csinálta meg, a kódtörés pedig nem volt nehéz. Natsumi a táskájából vett vizét kezdte el inni, amire Emiko korábban nem gondolt hogy volt neki, de most már mindegy is. Ő maga tényleg nem ivott sok tejet és vissza is rakta a helyére, majd rácsukta a hűtőajtót. Odament a számítógépéhez és kikapcsolta, amikor pedig megfordult Natsumi tekintetével találkozott össze. Mintha valamire várakozott volna, vagyis hát neki tűnt úgy a dolog de azt nem tudta hogy mit kellett neki mondani. Szerencsére volt egy elintézendő dolog is
- Mindjárt jövök - mondta neki és bement a fürdőszobába
Amikor ott végzett, megmosta a kezét és visszament a szobába, de még akkor sem tudta hogy mit kellett mondania
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-openKedd Aug. 14, 2012 10:43 am

Emiko nem szólt semmit, egyáltalán nem kérkedett, mondjuk ezt Natsumi nem is gondolta volna. Miután visszarakta a hűtőjébe az italát és lekapcsolta a számítógépét, elment a fürdőszobába.
- Persze, menj csak. Én addig elleszek itt - mondtam neki, miután mondta, hogy mindjárt jön.
Hamarosan vissza is jött. Bár a lány nem szólt semmit, Natsuminak hirtelen eszébe jutott valami.
- Vannak esetleg más barátaid is itt vagy a nagyvilágban? - kérdeztem tőle, bár elég egyértelműnek tűnt a válasz, de hát ki tudja.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tsutano Emiko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Tsutano Emiko szobája
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Angela szobája
» Dracon szobája
» Miu Osaki szobája
» Shina szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: