Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Tsutano Emiko szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openKedd Aug. 14, 2012 3:45 pm

Végül Natsumi törte meg a csendet egy kérdéssel, ami szerinte is egész nyugodtan lehetett volna egy költői kérdés is. Emiko gyorsan átfutotta azon személyek képét akik gyakrabban fordultak meg az ajtaja előtt a többieknél, majd miután dűlőre jutott velük kapcsolatban, határozottan megrázta a fejét
- Neked vannak? - kérdezte vissza
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openKedd Aug. 14, 2012 3:52 pm

- Nos, nekem vannak, de csak egy-kettő. - válaszoltam a visszakérdezésre. De ők igaz barátok. Igazából csak egy a barát, a másik a tesóm. Ő mindig mellettem állt és áll most is. Ezért nagyon hálás vagyok neki. A barátomat már jó ideje nem láttam, a tesóm otthon él és más iskolába jár. A legkülönlegesebb ebben a dologban az, hogy ő mit sem sejt abból, hogy én most hol vagyok. A szüleim nem mondták el neki, gondolom érted, miért. - mondtam el neki ezt a rövid történetet.
- Ha barátod nincs is, testvéred van? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openKedd Aug. 14, 2012 5:18 pm

Natsuminak voltak barátai, no persze Emiko ezen egyáltalán nem lepődött meg hiszen teljesen másféleképpen beszélt és viselkedett mint ő. Egy testvére is volt neki akinek viszont azt nem árulták el hogy a fiú iskolába járt, s kijelentésszerű költői kérdésére értetlenül a fejét rázta. Az igazi kérdés azonban már a nyakán is volt
- Nincsen testvérem - válaszolta, végre valahára szóban - egy sem
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openKedd Aug. 14, 2012 6:34 pm

- Értem. - mondtam neki együttérzően, bár nem volt - legalábbis is én nem éreztem - szomorúság a hangjában.
~ Na most én sem tudom, mit kéne mondanom... Esetleg várjak, hátha ő mond valamit? Hmm... Megvan! ~
- Esetleg nem szeretnél valamit játszani - kérdeztem tőle és elkezdtem kutakodni a táskámban. Nem, nem, nem. - mondtam magamnak, miközben kutakodtam. Hát... ez nem igazán játéknak nevezhető, de most csak ez van. - mondtam és felmutattam egy rejtvényes könyvet. Ezt mindig magamnál tartom, ha esetleg unatkoznék. Nem szeretnéd, hogy fejtsünk belőle egy keveset?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openKedd Aug. 14, 2012 8:00 pm

Emiko észrevette hogy a fiú mintha egy pillanatra kicsit búskomoran nézett volna, de mire jobban megnézhette volna már nem látta rajta. Sajnos a kérdésre hogy nem e szeretne valamit játszani válasz helyett gondolkodni kezdett, szerencsére azonban Natsumi eközben talált is egy könyvecskét és vele együtt ötletet is. Érdekesen hangzott, kíváncsivá tette hogy vajon miféle rejtvények lehettek benne
- De igen, játsszunk - bólintott rá
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openKedd Aug. 14, 2012 8:32 pm

Emiko nem fejeszte ki tiltakozását , nem is mondott nemet, sőt érdekelte a játék.
- Akkor rendben van, játsszunk. - mondtam neki. Adjak valamiféle íróeszközt?
*Ezután elkezdtem kutakodni ismét a táskámban és végül elővettem két tollat.*
- Tessék, vegyed el az egyiket - kínáltam fel neki. Odaadjam a könyvet is vagy én válasszam ki a rejtvényt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 15, 2012 8:31 am

Emiko figyelme egy pillanatra az ablakra terelődött, így mire ment volna egy ceruzáért a fiú már az orra elé dugott egy tollat, így hát elvette és maradt. Döntésekben soha nem volt jó, ezért nem igazán habozott a válaszadással Natsumi feltett kérdésére
- Te válassz rejtvényt
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 15, 2012 10:31 am

Bár egy pillanatra úgy tűnt, hogy Emiko elindult íróeszközt keresni, de végül elvette Natsumi egyik tollát és azt mondta, hogy a fiú válassza ki a rejtvényt, amit fejteni fognak.
- Rendben, akkor kiválasztom én - nyugtáztam le.
*Elkezdtem lapozgatni a könyvecskét és végül találtam is egy - szerintem - jót*
- Találtam egy jót - mondtam. Nézd meg, neked tetszik?
*Odanyújtottam neki a könyvecskét*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 15, 2012 7:21 pm

Natsumi nem tiltakozott a választás ellen végtére is ő ajánlotta fel, s lapozni kezdte a könyvecskéjét egy megfelelő rejtvény után kutatva. Emiko türelmesen megvárta hogy a fiú valamire jusson és közben visszaült az ágy szélére. Hamarosan Natsumi rá is akadt valamire és megmutatta neki. Figyelmesen megnézte a rejtvényt és bele is olvasott picit mielőtt válaszolt volna
- Ez jó lesz - bólintott rá
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 15, 2012 7:28 pm

Oké, akkor el is kezdhetjük - mondtam neki és leültem a szobában lévő asztalhoz. Gyere, ülj ide - biztattam, bár ez az ő szobája.
- Hmm, nézzük - gondolkodom hangosan. Ez megvan, ez is, ezt viszont nem tudom. Te tudod ezt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 15, 2012 7:46 pm

Natsumi az az íróasztalhoz ült le egyedüli asztal lévén, ő pedig mellé sétált és úgy vette szemügyre azt amit mutatott. Két szavon már túl volt de a harmadikat nem tudta megfejteni, ami azt illeti ezen picit neki is el kellett gondolkodnia. A könyv rōmaji betűkkel volt, vagyis amit nyugaton szoktak használni így hát kibetűzés helyett egyszerűen maga írta bele. "G-R-A-Z-I-A-N-I"
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 15, 2012 7:54 pm

//Átszerkeszve, ama bizonyos kavarás után. Remélem, most jó lesz. Very Happy//
Nem is tétlenkedett Emiko, amikor látta és hallotta, hogy Natsumi valamit nem tud, ránézett a rejtvényre és beírta a megfelelő helyre a megoldást: "Graziani"
~ Graziani? Ezt a szót nem nagyon ismerem. Persze, tanultam róla, de valahogy kiment a fejemből a jelentése. ~
- Lehet, hogy hülye kérdésnek tartod, de... Mit jelent ez a szó? Igaz, nem rég tanultunk róla, de valahogy elfejtettem. Pedig többek szerint is gazdag a szókincsem...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 8:29 am

//még egyszer bocsi érte//

- Egy vezetéknév - válaszolta neki - a feladványban egy ember volt aki nagyon régen énekelt. Könnyebb lett volna ha a katonával lett volna inkább, őt biztos többen ismerik
"Lodovico ... (opera énekes)" írta a feladványkocka, amire igazság szerint Emiko sem tudta volna a választ ha egyszer véletlenül nem bukkant volna rá egy internetes cikkre. Még gondolkodott azon, hogy mi lehetett a jelentése de nem emlékezett hasonlóra
- Nem tudom mit jelent a szó - mondta végül bizonytalanul, majd gyorsan ráírta egy "népszerű gyorsétel amerikában" kérdésre hogy "H-A-M-B-U-R-G-E-R"
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 8:56 am

//Abszolúte semmi baj. Smile //
- Aha, szóval egy vezetéknév - értettem meg. Á, zenei kérdés! - mondtam és ránéztem a feladványra. Hmm, mai modern, emberek körében népszerű stílus, 7 betű: "D-U-B-S-T-E-P" Mostanában én is eléggé rákaptam erre a stílusra. - jegyeztem meg mintegy mellékesen - felpörget, energiát ad.
*Léptem is tovább*
- Párbeszédekre épülő színházi mű, bár az alapja irodalmi alkotás, 5 betű: "D-R-Á-M-A"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 11:07 am

Emiko pislogott Natsumi szavaira amikor az hangosan gondolkodott, neki még nem volt szerencséje a dubstephez, vagy maximum nem tudta hogy valamit úgy hívnak. Ő maga egy ideig nézegette a sportokkal és irodalommal kapcsolatos érthetetlenségeket, míg végre egy "Pusztító Szellem" feladványra kifért az "A-H-R-I-M-A-N"
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 11:58 am

A lány értetlen pislogása arra engedte következtetni Natsumit, hogy nem ismeri a dubstepet. Mondjuk nem kell ismernie, hisz a fiú csak megemlítette. Natsumi látta, hogy Emiko pár kérdést egy ideig nézegetett, aztán továbbment. Erre a fiú odanézett, hogy meglássa, milyen típusú kérdések, feladványok azok.
~ Úgy tűnik, ezek irodalommal és sporttal kapcsolatos kérdések. A sporthoz én sem értek nagyon, de az irodalmat megpróbálhatom. Lássuk csak... ~
- Na szóval, irodalmi kérdések... - kezdtem el hangosan gondolkodni. Az irodalmi és az összes többi Nobel-díj alapítója. ...... Nobel. Pontosan beleillik az, hogy "A-L-F-R-E-D" Nézzük még... Á, számítástechnikai kérdések is vannak. A számítógép "szíve" ? Egyszerű! Már írom is: A-L-A-P-L-A-P
- Ugye nem baj, ha hangosan gondolkodom - kérdeztem felnézve a könyvből. Ha zavar, bocsánat, azért csinálom, mert általában egyedül fejtek rejtvényt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 7:59 pm

"A-N-N-A-M" írta be "Vietnam egyik korábban használt nevét", majd néhány aprócska szójátékkal kezdett el foglalkozni. Natsumi eközben az irodalomról mondott valamit, amire ő ezúttal csak fél füllel figyelt. Csak akkor nézett egy "K-N-I-E-V-E-L"t követően, amikor a fiú kérdezett valamit
- Nem zavar - biztosította
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openPént. Aug. 17, 2012 8:18 am

- Akkor jó - mondtam megnyugodva és újra szemügyre vettem a rejtvényt. De hiszen mindjárt befejezzük! - vettem észre. Ügyesek vagyunk. Na de, azt a pár hátralévőt is meg kell oldani. Nézzük csak...
~ Ezt ide pont be tudom írni, ezt is tudom, ide kell írni... ~
//Ugye nem baj, ha nem részleteztem a rejtvényeket?//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openPént. Aug. 17, 2012 2:29 pm

//Nem baj, én csak azért írtam mert a karim nem olyan beszédes és akkor legyen már neked is olvasnivalód (: a megfejtést rád hagyom//

- Polietilén - mondta ki az egyiket hangosan, majd tollal is a helyére írva első alkalommal kis mosollyal hozzátette - hangosan gondolkodok
A következőre pillantott, "Hannibál ..."... mi lehetett... á... "B-A-R-C-A" és aztán ott volt még egy "Kínai kikötőváros angol írásmóddal", s kis gondolkodást követően beírta hogy "S-H-A-N-G-H-A-I". Kiderült hogy alig volt már megfejtenivaló, így megállította a tollat a kezében és figyelte ahogy Natsumi megoldja a maradék szavakat
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openPént. Aug. 17, 2012 4:48 pm

//Oké, most már értem. Köszi Smile //

Mikor Emiko is "hangosan gondolkodott" viccből, Natsumi elmosolyodott.
- Igen, hangosan gondolkodsz - mondtam mosolyogva.
Miután a lány megoldott párat, megállt és figyelte Natsumit, hogyan fejt tovább. Ő nem is vette észre, hogy Emiko megállt.
- Nézzük azt a pár megmaradtat... Az Indonéziai Függetlenségi Nap hónapja: A-U-G-U-S-Z-T-U-S, a Római Birodalom latin neve, Imperium ....: R-O-M-A-N-U-M
- Már csak egy van hátra - jelentettem ki. Meg szeretnéd oldani vagy én oldjam meg - kérdeztem kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 22, 2012 1:52 pm

- Oldd meg te - döntötte el hamar, elvégre neki lassabban ment
Ez talán azért volt mert sok volt a pop és társadalmi élettel kapcsolatos szó és ezekből nem olyan sokról tudott ő, igaz nem elenyészően mert az internet ott volt tudakozásra. De Natsumi más dolgokat is tudott, például az Indonézes kérdésre Emiko meg nem tudta volna adni a választ utánanézés nélkül, ami viszont egy rejtvényben számára csalás lett volna
- Te okos vagy - mondta végül - nagyon sok válaszra tudtál írni
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 22, 2012 4:48 pm

//Örülök, hogy megint visszatértél. Megkérdezhetem, hogy hol voltál? Smile //

Eléggé meglepte Natsumit Emiko válasza, miszerint fejtse meg ő, hisz okos és sok kérdésre válaszolt.
- Ömm... hát... izé, köszönöm - mondtam kissé meglepődve. Akkor megfejtem én. Nézzük... meg is van. Ezt kifejtettük. - jelentettem ki boldogan. Most mit szeretnél csinálni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Aug. 25, 2012 11:06 am

//A közelben, csak volt néhány más játék és egyéb ügy amit egy bizonyos szintig rendeznem kellett. Az elmúlt három nap hasonlóképpen történt, most viszont egy kicsit ötlettelen vagyok//

- Nem tudom - válaszolta majdhogynem gondolkodás nélkül, s a kijött megfejtést olvasta végig
Felállt a helyéről és mivel valami zajt vélt hallani, lassan odament az ablakhoz és remegő kézzel csöppnyit elhúzta a függönyt. Odakint nem pillantott meg semmi zajforrást, így rögtön vissza is húzta majd néhány lépésre elhátrált, s az ágya széléhez ment. Leülve ismét a gondolatait kezdte szedegetni, elég sok idő elment a fiú érkezése óta és nem látszott rajta, hogy távozni szeretne. Emiko azonban nem tudott sok többszemélyes elfoglaltságot találni
- Nincsenek társasjátékaim - mondta végül - kompjúteren sem
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Aug. 25, 2012 6:01 pm

// Aha, értem. Az ötlettelenségnek én vagyok az oka? Én vittem rossz irányba a játékot? Sad //

Elég gyorsan jött a válasz Emikotól, hogy ő nem tudja. Hirtelen azonban felállt a helyéről, az ablakhoz ment és kinézett a függönyön. De úgy tűnik, nem látott semmi érdekeset, így leült az ágya szélére és tovább gondolkodott. Végül kimondta, hogy nincs többjátékos elfoglaltsága.
- Ó, semmi baj - nyugtáztam le. Akkor simán beszélgethetünk is. Mi a kedvenc hobbid?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 29, 2012 9:45 pm

//Cseppet sem a te hibád, a karakterem személyisége lehet az oka. Szerintem ha ez után is lassan írok, akkor egy-két reagon belül menjen el a karid (egyébként is órák óta ott van) és esetleg játszhatunk tovább úgy, hogy időugrást csinálunk és egy másik nap folytatódik ott, hogy a karid megint meglátogatja enyémet. Mit gondolsz?//

Emiko kicsit elgondolkodott a kérdésen, a fiú bizalomgerjesztő egyéniség volt de az egyenes válasz óvatlan is lehetett. Mert hogy igazán szerette az illegális munkáját csinálni, mert egyrészt lekötötte másrészt pedig jól is járt vele új dolgok beszerezhetősége miatt
- Dolgozok a kompjúteremen - mondta végül
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tsutano Emiko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsutano Emiko szobája   Tsutano Emiko szobája - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Tsutano Emiko szobája
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Angela szobája
» Dracon szobája
» Miu Osaki szobája
» Shina szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: