Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Rayn Delaver

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn Delaver Empty
TémanyitásTárgy: Rayn Delaver   Rayn Delaver Folder-openVas. Ápr. 10, 2011 1:18 pm

Név:Rayn Delaver
Nem: Férfi
Kor: 16
Faj:Sárkány
Jellem: Komoly, hirtelen haragú,
Szexuális beállítottság: Hetero
Küllem: Magassága:180 cm Testsúlya 70 kilo közt. Kék haj, Piros szem
Viselt ruhák: kék nadrág, fekete ing, fehér öv. plusz nyaklánc


Egy havas téli napon, Európa egyik legnagyobb vulkánjában születettem a húgommal Emilyvel. Mindig együtt játszottunk és mivel Emily igen gyenge volt mindig vigyáznom kellet rá. Mikor tudosok és turisták jöttek a vulkánhoz akkor egy ideig el kellet hagynunk a vulkánt. Szerencsére szüleink az emberré változást tanították meg elsőnek. De még így sem tudtam örülni annak, hogy az emberek miatt el kellet hagynunk az otthonunkat. Szülein mindig a legjobb suliba írattak be minket ahol én mindig jobban
tanultam mint a húgom Emily. Emiatt már nem csak meg védenem kellet
hanem segítenem a tanulásban is. Később szüleink meg betegedtek és senki sem tudott segíteni rajtuk. Egy év múlva meg is haltak és így nem tudtunk nyugodtan a vulkánban maradni. Ezért el kezdtünk világot járni Emily buta ötletére. Én inkább jobban éreztem volna magam egy másik vulkánban. Sajnos utunk során sokszor kellet Emilyt cipelnem mivel Emily nem sokat evet így nagyon gyenge volt az úthoz. Persze sokszor mászott rám ami kissé zavaró volt. A testvéri szeretete kissé kezdet túl nőni és szerelemé változott. Én is kezdtem lassan nem húgom ként tekinteni rá, de nem akartam vele a testvéri kapcsolaton kívül komolyabbat. Hamarosan Emily rá talált egy birtokra amin a Démon iskola állt. Emily persze oda volt érte és mivel én voltam nála a nagyobb mindig cuccoltuk egymást. Követtem Emilyt az iskolába de nem örültem neki, hogy találkoztunk az igazgatóval. Mivel semmi kedvem nem volt oda járni, de Emilyi ragaszkodott hozzá. Így most kéntelen vagyok én is ide járni.


A hozzászólást Rayn Delaver összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 26, 2011 6:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Akashiya Moka

Akashiya Moka


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Mar. 26.

Rayn Delaver Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayn Delaver   Rayn Delaver Folder-openVas. Ápr. 10, 2011 7:25 pm

Szia!

Ismét ELFOGADVA! Írj karakterlapot és mehet a játék.
Vissza az elejére Go down
 
Rayn Delaver
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rayn Delaver szobája
» Rayn dög unalmas naplója (csak azért is)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: