Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Miura Mari szobája

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Miura Mari szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája - Page 2 Folder-openSzer. Júl. 30, 2014 3:57 pm

*Úgy láttam kicsit tényleg össze szedte magát Mari sensei és ez kicsit meg nyugtatott. Én már el fogadtam pár ember nem tetszését az irányomban ahogy azt is, hogy olyanok hagytak el akiket szerettem.
-Rendben, de tessék erő lenni és meg ígérni, hogy tanít nekem mágiát is mivel én is boszi vagyok ahogy ön is.
*Mosolyogtam rá majd egy arc puszival el köszöntem és fel véve a ruháimat ki mentem az ajtón. Miu pár percig még maradt oda ment Mari sensejhez majd egy apró puszit helyezett az ajkára.  Szőre nyomban kicsit fel borzolódott és Mari sensei is érezhette, hogy némi mágia el hagyja a testét.
-Miáu tessék meg nyugodni és nem el feledni, hogy a szeretet mindent le győz miáu.
*Kintről halleni lehetett ahogy hívom magamhoz Miut aki egy nyávogással válaszolva utánam eredt, de az ajtóban vissza fordulva még a sensejesre nézet. Köszönés kép még nyávogott egyet utána el szaladt utánam, hogy haza menjünk vagyis a szobámba.
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Miura Mari szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája - Page 2 Folder-openSzer. Júl. 30, 2014 7:19 pm

Ikumi:

- Rendben van, Ikumi - mosolyogtam rá, miközben szememben még mindig ott csillogtam a könnyek. - Szívesen tanítalak téged.
Próbáltam erősnek mutatkozni, és kitöröltem a könnyeket a szememből, illetve az arcomról egy zsebkendő segítéségével. Hibáztam, de még mekkorát, azonban nem hagyom, hogy ez eltántorítson. Az utolsó éveim az állandó küzdelemről szóltak, és bár most megbotlottam, nem hagyhattam mindezt veszendőbe menni. Segíteni tudok majd Sayokón is, ha eljön az ideje, döntöttem el. Ikumi egy arcra puszival búcsúzott, amibe picit belepirultam. Cicája, Miu is odajött búcsúzni - micsoda okos macska! - és ő is puszit adott a maga állati módján. Mikor megszólalt, őszintén meglepődtem, méghozzá annyira, hogy válaszolni nem tudtam. Miu gazdija hívására ki is sietett, de az ajtóból még elköszönt. Összeszedve magamat felálltam, majd kulcsra zártam az ajtót, és elmentem letusolni.
- A tesztek! - kiáltottam fel a zuhanyrózsa alatt. Teljesen kiment a fejemből, hogy befejezzük őket. Aztán újból eszembe jutott valami. - Yui! Kami-sama, máris elkéstem!
Sietve fejeztem be a tevékenységem, és már el is siettem Yui szobája felé, persze csak miután tiszta ruhákba öltözködtem.

Kluzgor:
Az út eseménytelenül és csendesen telt el az iskoláig. Örültem neki, mert igazán volt mit átgondolnom. Kluzor felajánlotta, hogy végignézzem a képeket az úton, de nem igazán voltam olyan hangulatban, így udvariasan elutasítottam a felajánlást. Mikor megérkeztünk az iskolába, a szálló felé indultam, figyelve az elhaladó vidám diákokat. Ezt már igazán szerettem, és széles mosoly húzódott az arcomra az úton. Hamar eltelt a gyaloglás, és aztán lakrészem ajtaja előtt találtuk magunkat.
- Kluzgor, köszönöm, hogy körbevezettél - mondtam neki, miközben a kulcscsomómmal babráltam. - Igazán kedves volt tőled, és a sok jó program is. Az órád szívesen meglátogatom, amint alkalom nyílik rá.
Sikerült elbányásznom a kulcsot, amit aztán a zárba dugtam és elforgattam, majd hátrafordultam Kluzgor felé.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Miura Mari szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája - Page 2 Folder-openSzer. Júl. 30, 2014 7:29 pm

Mari végül nem kérte el a képeket így el tettem őket későbbre. Majd csak azt figyeltem hogyan haladunk. Természetesen nekem a buszozás csiga útnak tűnt, de még sem kérhettem azt, hogy repüljünk vagy ismét bízza rám magát. Mikor meg érkeztünk segítettem le szállni majd el kísértem a szobája ajtajáig.
-Szóra sem érdemes. Szívesen bármikor kiruccanhatunk amikor kedved tartja. Inkább nekem kell meg köszönöm, hogy egy ilyen bájos hölggyel tölthettem az időt.
Kezét meg fogva lassan közelebb léptem hozzá és egy könnyed csókot adtam az arcára.
-Jó pihenést drága.
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Miura Mari szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája - Page 2 Folder-openSzer. Júl. 30, 2014 7:35 pm

Kluzgor még egy kedves bókkal zárta le a találkozót, és kezemet megfogva adott csókot az arcomra. Úgy éreztem teljesen belepirulok a dologba, pedig nem is volt olyan, mint amikor a számra adta... már ha megtörtént.
- Köszönöm, Kluzgor - feleltem, majd kissé megszédülve betámolyogtam az ajtón, és bezártam. Hátam nekivetettem a fának, és kifújtam a levegőt, hosszan bámulva magam elé.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Miura Mari szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája - Page 2 Folder-openSzer. Júl. 30, 2014 7:44 pm

-Nincs mit. 
Feleltem majd meg vártam míg be megy és be zárja az ajtót.  Még pár másod percig maradtam ott állva majd csendben tovább mentem a saját szobám felé. Még fel kellet készülnöm a mai órámra ami nem ígérkezett most rossznak.

/Kluzgor szobája/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miura Mari szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Miura Mari szobája
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Miura Mari
» Miura Mari
» Mia szobája
» Angela szobája
» Iwa Makiko Szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Emelet-
Ugrás: