Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Miura Mari szobája

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 14, 2014 5:45 pm

A tanárnő ízlésének megfelelően modern bútorokkal felszerelt, nyugati stílust árasztó szoba. Közepén egy üvegasztal található négy fém székkel, amit étkezésre és korrepetálásra egyaránt használ. A fürdőszobába és konyhába vezető folyosó ajtaja mellett egy takaros franciaágy található, aminek a vége van az egyik falhoz tolva. Fémvázú, vékony fadeszkás könyvespolcán a legkülönfélébb könyvek sorakoznak regényektől tankönyvekig, Shakespearetől Churchillig. Szekrényei szintén fából vannak, a legújabb amerikai divatnak megfelelően. Az ajtó másik oldalán egy bőrkanapé áll szemben LCD tévéjével. A két fal sarkában még egy kisebb asztal áll, rajta egy integető japán macskával és egy laptoppal. A falakon néhány híres amerikai festmény másolata látható, például Washington átkelése a Delaware-en, de néhány modernebb mű is.
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 14, 2014 6:30 pm

Mikor megérkeztünk a szobámhoz, keresni kezdtem a kulcsot és egy pillanatra már megijedtem, hogy a teremben hagytam, amikor pár pillanat múlva előkerült a táska mélyéről. Izgatottan remegett picit a kezem, így több próbálkozásra sikerült csak beletalálnom a kulcslyukba, majd elfordítottam benne a kulcsot, és kinyitottam az ajtót.
- Gyertek - invitáltam be őket, majd kissé bizonytalanul beléptem a szobába. Miután követtek, gondosan becsuktam az ajtót, csak hogy rájöjjek, hogy a kulcs kintről maradt benne. Sietve nyitottam ki újra, majd ezúttal a megfelelő oldalra helyezve a kulcsot, ismét visszatoltam a helyére, majd fordítottam egyet a záron. - Kértek esetleg egy kis frissítőt?
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 14, 2014 6:51 pm

A tanárnőt követve az épületeken keresztül elfogta lassan a bizonytalanság, ami aztán kicsit átment szorongásba is. Mondhatni, egyszerre csak azon kezdett rágódni, jó ötlet volt ez az egész és rettenetesen szégyellőssé vált, ami mondjuk már megszokottabbnak lehetett mondható. Tulajdonképpen nemrég kért meg egy tanárőt, aki történetesen rámozdult, hogy ne a tanteremben folytassa, hanem inkább valahol máshol. Ráadásul Ikumi is ott volt, hármójuk közül pedig rajta volt a legkevesebb és legkevésbé formális ruha, s már emiatt is pír ücsörgött az arcán. Üllő és kalapács, avagy 'akarom' és 'ebből baj lesz' között őrlődött, belül mindenki vágyott valami hasonló dologra, csak neki voltak elég extrém hajlamai a téren.
Igyekezett azzal nyugtatni magát, hogy nem kerülte és inkább ott téblábolt körülötte, próbálva valamiféle szemkontaktusba lépni néha, bár ilyenkor hamar elkapta tekintetét, irulva-pirulva. Tényleg olyan dolgokat mondott? És mi van Ikumival? Amikor megérkeztek és bezárult mögötte az ajtó, mindenesetre kicsit megnyugodott és tűnődve kezdte bámulni magát a legközelebbi kéznél levő tükröződő felületen, haját kezdve igazgatni. Mikor azonban a tanárnő megszólalt, gyorsan felé fordult és gyors választ adott neki.
- Nekem... nem igazán szoktam ilyesmit, öm... - mondta nyugtalanul, s körbepillantott.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 14, 2014 7:07 pm

*Csendesen követtem a tanárnőt, de néha rá mosolyogtam Sayokora mikor egy pillanatra el bizonytalanodott.
-Ne aggódj semmi rossz nem fog történni.
*Miu persze kicsit izgatott lett ahogy én is. Soha nem jártam még a tanárok szállójánál és meg lepet, hogy elég ki halt a hely. Mikor elértük Mari sensej szobáját le tettem Miut, hogy körbe nézzen egy pillanatig majd ahogy nyílt az ajtó rögtön be is rohant. Én is be léptem utána el néztem ahogy a sensei kicsit meg viccelte magát a kulccsal.
-Úgy látszik nem csak én vagyok feledékeny.
*Kuncogtam aztán szét néztem és elég átlagos szobának találtam.
~Ez nem olyan mint az én szobám. Az enyém jobban hasonlít egy boszi szobához, ez pedig inkább emberi szoba.
-Én kérek frissítőt.
*Feleltem majd láttam, hogy Miu be mászik a szekrénybe majd nyomban ki is mászott az asztali fiókból egy melltartóval a szájában.
-Nem nem Miu azt tedd légyszí vissza, most vendégségben vagyunk.
*Miu hallgatott rám én pedig le néztem a földre.
-Őő sensei le vehetem a csizmámat?
*Kérdeztem és ha le vehettem akkor le húztam őket gyorsan és térdig érő zokniban voltam már helyette. A süvegem és a köpenyem is levettem, hogy ne verjek le semmit velük.
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 14, 2014 7:40 pm

Sayoko láthatóan akkora zavarban volt most, mint én, és udvariasan visszautasította az ajánlatomat. Ikumi már sokkal bátrabban kezdte külön kérés nélkül is otthon érezni magát a szobámban, és ő élt a lehetőséggel. Kissé izgatott sietséggel mentem be a folyosóra, majd az ott lévő hűtőből kivettem három üveg Dr. Peppert. Ha most nem is később még megszomjazhat Sayoko, főleg ha... A gondolat elől szégyenlősen visszamenekültem a szobába, ahol azt kellett látnom, hogy távollétemben Miu felfedezőútra indult ruhásszekrényembe.
- Azt tedd vissza kérlek! - tiltakoztam, amikor megláttam, hogy kedvenc rózsaszín-fehér csíkos melltartómmal a szájában került elő a szekrényből. Leraktam a három két és féldecis üveges üdítőt az asztalra, majd az ott lévő nyitóval lepattintottam mindegyikről a fém kupakot, amit gondosan egybe raktam. Ha egyszer eljön az Apokalipszis, ez még jó fizetőeszköz lesz. Felemeltem az egyik üveget, majd megindultam vele Ikumi felé, aki máris nagy vetkőzésbe kezdett, és odanyújtottam felé.
- Tessék a frissítőd - adtam oda neki, majd visszaindultam az asztalhoz, és a másikat Sayoko felé kezdtem el vinni. - Ha esetleg megszomjaznál... - mondtam kicsit zavartan, miközben odaadtam neki, és gyönyörű aranyszín szemeibe néztem ismét. - E-egyébként, amit mondtam az igaz... fontos vagy nekem!
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 14, 2014 8:26 pm

Egy kissé furcsa volt a szituáció, most hogy itt voltak, már nem is igazán értette hogy miért is jöttek ide. Most egészen más dolgokról kezdtek el beszélni, pontosabban Sensei és Ikumi, az egész amolyan bájcseverészésnek hatott, amit akkor szoktak csinálni, amikor semmi sem jutott az eszükbe. Inkább Miu attrakciója keltette fel a figyelmét, illetve a többiekét is, bár Sayo szemeit elsősorban a ruhadarab külleme vonzotta oda, s el is képzelte, vajon hogy festett volna benne Sensei, aztán a kisebb Ikumi, végül... hát, magát csak úgy tudta elképzelni, ahogy egy szál bugyiban áll magát takargatva, lábai pedig a lehullott melltartóba vannak gabalyodva.
Mellkasára tette a kezeit, túlontúl még nem gondolkodott el ilyen összehasonlításon, legalábbis már régóta nem. Szeretett hason feküdni, meg elég volt mutatóba való olcsó melltartót felvennie, de azon tűnődött, a méretek mekkora tekintélyt is jelenthettek a többiek számára? Vonzottak másokat, vagy a frizura is számított, meg másmilyen dolgok? Gondolataiból az elé lépkedő tanárnő zökkentette ki, aki egy italosüveget nyomott a kezébe azzal, hátha megszomjazna, s nyomatékosította egy korábbi kijelentését. Zavartan pillantott félre, az üveget meg elpasszolta az első kéznél levő szabad helyre - már nem igazán fogyasztott felesleges dolgokat, egyrészt gyanította hogy enyhe mérgek voltak számára, másrészt így nem kellett illemhelyre járnia, amitől tisztábbnak is érezte magát.
- Miért lennék olyan fontos? - túrt bele hajába, így segítve magán, hogy visszanézhessen rá - A sensei tényleg nem ismer engem... nem is tudja milyen vagyok, mondjuk lehetek, am... megbízhatatlan is?
Egy kicsit elpirult, vajon miért tette félre azt a témát, ami nemrég félbe szakadt?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 14, 2014 8:47 pm

*Engedélyt nem kaptam, de még is levettem a csizmáimat. Nem lett volna jó ha össze koszolom a padlót. Egy köszönőmmel fogadtam el az üdítőt, de mielőtt bele ittam volna ezért rá néztem a sensejre.
-Kér hetek egy kis tálkát is?
*Nem akartam meg zavarni semmit, csak gondoltam az én szomjazó Miumra is aki már vissza tette a fehér neműt a helyére. De még mindig ott kötött ki ahol éppen lenni akart. Egyszer még a senseij táskájából is ki bújt pedig előtte az ágy alatt rohangált.
-Kélek cicuskám viselkedj. Tudom kíváncsi fáncsi vagy, de most légy jó cica. 
*Miu egy nyávogással jelezte, hogy rendben van é pedig megint csak nézhettem ahogy a senseit el bűvölte Sayoko szemei.
~Most jobb ha csendben maradok, de később meg kérdezem a senseit, hogy tanítana nekem varázslatokat.
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 14, 2014 9:02 pm

Ikumi még egy tálkát is kért tőlem, de úgy döntöttem, hogy most Sayokonak nagyobb szüksége van rám, és ráérhet a dolog egy picit. Bármennyire is idealista voltam, tudtam, hogy a világ összes lakóján nem segíthetek, így hát rangsorolnom kellett, Sayoko pedig most jobban rászorult a szeretetre, mint Ikumi. A lány ezúttal próbálta hárítani a dicséretem, amit viszont nem szerettem volna hagyni.
- Én tudom, hogy belül egy rendes lány vagy - bizonygattam eltökélten, majd óvatosan kinyúltam, megfogva és végigsimítva haját arca mellett, ha nem tiltakozott. - Aranyos és rendes, aki szeretetre és figyelemre vágyik. Sosem csal a lélekismeretem.
Nem igazán tudtam, mit is mondhatnék neki. Tényleg nem ismertem nagyon, de a szemeiről egyszerűen nem tudtam levenni a tekintetem. Közelebb hajoltam ismét.
- Ezek a gyönyörű szemeid nem hagynak nyugodni - vallottam be kicsit evődve, majd még közelebb hajoltam hozzá, így melleim már az ő mellkasához értek. Majd ismét enyhén kinyitottam a számat, és miközben kezemmel hátul stabilan tartottam a fejét, az ajkam az övére nyomtam, reménykedve a pozitív válaszban.
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 14, 2014 9:37 pm

Ettől megint csak elbizonytalanodott, jó-jó, nem szerette a rendetlenséget és - ne próbálja játszani maga előtt a hülyét - nem is így értette, de azért tényleg nem ő volt a mintadiák. Legyezgetni kezdte a pólóját, a bókjai szinte lyukat beszéltek a hasába, csak hogy volt benne annyi önzőség hogy a fejébe is szálljon belőle valamennyi, legalábbis épp elég arra hogy elgondolkozzon vajon komolyan is vehetné egy kicsit? Tény, nem szerette amikor mellőzték és azt egyenesen utálta, amikor le se sajnálták a véleményét, pedig azt bizony a Sensei sem igazán értékelte - de végtére is, ki értékelte egyáltalán?
De azért furcsa volt a nő érdeklődése, emlékezett arra, amikor azokat a meglepő dolgokat mondta. És most megint valami hasonlót hallott szájából, puhítva Sayo zűrzavarát hiúságán keresztül, mert hiú lény volt bizony, hiú a szemeire, a hajára, s úgy mindent összevetve a külsejére. Bizony, szemhélyai össze is szűkültek, s egy pillanatra fölényes izgatottság lett úrá tagjaiban, de ahogy a sensei arca tovább közeledett felé, félénk kicsiségérzet szállta meg, ami... sokkal kényelmesebb és mélyebbről fakadó volt, mint a pszeudo-határozott teenager.
- Mi olyan külöhm... - akarta kérdezni, de összetalálkozott vele, s fülig elvörösödve belé ragadt a szó. Egy pillanatig csak bámult bizonytalanul, egy határozott tenyeret érzett tarkóján, aztán lehunyta szemét és apró nyelve hegyével megérintette a nő ajkait. Mennyire lehetett fontos?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 14, 2014 9:45 pm

*Nem kaptam tálat így varázsoltam egyet Miunak és öntöttem neki egy kis üdítőt. Miu hálásan ivott ahogy én is aztán láthattam ahogy a sensei meg csókolja a barátnőmet. Nem először láttam ilyet, de olyat igen, hogy egy tanár a diákot csókolt meg az új volt nekem. Vörösödve néztem őket. Azt nem tudtam én kapok-e, de azt tudtam, hogy ha sensei nem akarná, hogy itt legyek nem hív fel engem is. Persze kicsit féltékeny voltam hiszen kezdet rémleni, hogy mikor Sayoko egyszer rosszul lett akkor nagyon meg szerettem őt és ezért szerettem volna vele több időt el tölteni.
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 14, 2014 9:57 pm

Sayoko még éppen válaszolni akart valamit, de vakmerő akciómmal belefojtottam a szót. Reméltem, hogy nem sértődik meg ezen, hiszen sosem akartam volna megbántani. Mikor nyelve hegyét éreztem ajkamhoz hozzányomódni, rögtön tudtam, hogy szerencsére nem ez a helyzet. Én is felkeltettem Sayoko érdeklődését, aminek nagyon örültem legbelül. A kellemes nyelv érintésére én is egyre jobban elvörösödtem. Nem tudtam mi járhat most a fejében, pedig mindent megadtam volna azért, hogy kiderüljön. Bátorságomat ismét összeszedve saját nyelvemmel válaszoltam az övére, és lassacskán bedugtam a szájába, hogy ott folytassuk. Nem tudom meddig tartott ez a csók, de amikor lassan elhúztam a fejem, egy vékony nyálcsík húzódott ki kettőnk között. Mélyen azokba a gyönyörű szemeibe néztem, és felkészültem rá, hogy ismét megcsókoljam, ha hagyja. Oldalra pillantottam Ikumira, aki csakugyan belepirult a jelenetbe.
- Ne ülj ott egyedül, Ikumi-chan - mondtam neki kissé nehézkesen, majd visszafordultam Sayoko felé. - Szeretném, ha hinnél nekem.
Azzal ismét megcsókoltam, kissé talán túl önzőn és mohón - pedig adni akartam jobban, nem kapni -, miközben lassan megindultam vele az ágy felé.
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 14, 2014 10:18 pm

Pedig ha tudta volna, meglepődött volna hogy egyszer csak abbahagyta a gondolkodást és semmi nem jutott eszébe. Nem fogta fel egészen, mi történt és miért, a dolgok inkább csak történtek azután, hogy egy másik nyelvet talált a saját szájában. Vagyis, tudta mégis mi folyt éppen, de a miérteket nem igazán sikerült összetennie a fejében, nem mintha sokat próbálkozott volna ezzel. Túl kevés volt e mögött, még nem érezte át igazán, hogyan is működtek a dolgok. Miért történt mindez? Miért akarta ezt? És miért engedte?
Mozdulatlan maradt, mikor az arc ismét eltávolodott tőle, s bátortalanul kinyitotta a szemét. A sensei Ikuminak mondott valamit, de csak addigra tisztult ki hallása, mikor visszafordult hozzá. Félénken húzódott összébb, nem volt ez szokása, de az események túlságosan is megrohanták, ő pedig akkor nem tett ellenük semmit, így most egy meglepett macskához hasonlított, ami váratlanul ismeretlen környezetben találta magát.
- M-mit hinnék el? - kérdezte meg épp időben, mielőtt újabb csókot kapott, csak ezúttal sokkal határozattabbat és uralkodót. Alig merte nyelvét megérinteni sajátjával, a nő pedig magával sodorta, amerre akarta, de Sayon mégsem uralkodott el pánik, inkább örült hogy ez egyszer nem tőle várták el, hogy csináljon valamit magától.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 14, 2014 10:30 pm

*Csak figyeltem őket pirulva és némileg féltékenyen. Aztán a sensei mondta nem csak üljek egyedül. Kicsit fel derültem, hogy még sem kell el mennem és a kesztyűimet le véve oda mentem hozzájuk. Ők ismét csókolózni kezdtek én pedig elsőnek barátnőmet öleltem át gyengéden hátulról. Nem akartam, hogy hirtelen zaklatott legyen ezért finoman meg pusziltam a nyakát. Kezeimmel finoman simítottam végig a mellkasát amennyire hozzá fértem. Miközben ők csókolóztak kicsit meg néztem a sensej arcát és reméltem majd én is kapok tőle pár csókot.
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openKedd Júl. 15, 2014 6:20 pm

Élveztem a csókolózást Sayokóval és nyelveink harcát forró, nedves szájacskájában. Még mindig az enyém volt a vezetés, de mivel a lány nem ellenkezett, így reméltem, hogy ő is annyira élvezi a dolgot, mint én. A szívem egyre gyorsabban vert minden egyes pillanattal, és amikor másodszor is elhúztam a fejem, beletelt pár pillanatba, mire kitisztult a fejem. Ikumi eleget téve kérésemnek már Sayoko háta mögött tűnt fel, és éreztem kezét, ahogy a lány melleit markolja, hiszen kézfeje pedig az enyémhez nyomódott hozzá.
- Elhinni azt, hogy fontos vagy - duruzsoltam Sayokónak, miközben ismét a szemébe néztem. Most azonban nem akartam azt se, hogy Ikumi úgy érezze nem törődök vele. Miközben Sayoko nyakát csókolgatta, feltűnően engem nézett, és jól tudtam mit szeretne. Odahajoltam a lány nyakához én is, és csókolgatni kezdtem ugyanott, mint Ikumi, míg szájaink össze nem találkoztak. Mohón nyitottam ki ismét az ajkaimat, hogy megcsókoljam őt.
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openSzer. Júl. 16, 2014 7:52 pm

Hogy fontos? Aligha, gondolta, nem lehetett minden szót tényként felfogni, sosem volt rá jellemző, s inkább az időt választotta. Furcsa helyzetben volt, de önmagában keveset jelentett így, hisz keveset látott át belőle, majd csak utólag fog, most nem volt hajlandó ilyesmivel foglalkozni. Ennek ellenére messze volt még, hogy maga mögött hagyja a valóság határvidékeit, csak pislogott, főleg az után hogy valaki hátulról átkarolta, fogdosni kezdte és végül nyakon puszilta. Sensei pedig őhozzá fordult: Ikumihoz.
Ó inkább kicsusszant közülük és szuszogva leült mellettük a földre, s onnan nézte őket rövid ideig, miután felkelt és a franciaágyat méregetve elindult, hogy fölmásszon rá, arra gondolva hogy onnan nézze őket, s mulasson rajtuk egy kicsikét, ha megjön hozzá az igénye.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openSzer. Júl. 16, 2014 8:25 pm

*Sayoko nyakát csókolgattam amikor Mari sensei felém jött. Száját meg pillantva meg dobbant a szívem. Az ő csókja még idegen és bűnös volt, főleg, hogy ő tanár volt. De ez tette annyira izgalmassá és pont ezért vágytam is rá. Mikor közelebb ért az arcomhoz mohon rá csókoltam és nyelvemmel hevesen simogatni kezdtem a nyelvét és mikor Sayoko kicsusszant kettőnk közül akkor át is öleltem. Szememet be csukva élveztem a csókban, hogy minél tovább tartson. Mikor kissé el szakadunk én kezdek közeledni hozzá, mert néha nem érem be eggyel. Eközben Miu pedig el foglalja magát egy gombolyaggal amit ki tudja hol talált.
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openSzer. Júl. 16, 2014 8:45 pm

Ikumi örömmel fogadta közeledésem, és erőteljesen nyelvmozgásán jól látszott, hogy igencsak izgalomba hozta a helyzet. Puha ajkai az enyéimre tapadtak, ami nagyon kellemes érzés volt. Szünet nélkül folytattuk a csókolózást, mire azt vettem észre, hogy Ikumi átölel engem. Nem igazán tudtam mi lett Sayokóval, de nagyon reméltem, hogy nem gondolta meg magát. Most azonban jobban lefoglalt a csók Ikumival, aki nagyon értette a dolgát. Néhány pillanat múlva én szakadtam el tőle, levegőért kapkodva, ő azonban nem hagyott, és követve engem ismét megcsókolt. Bár kisebb volt nálam, ebben a pillanatban úgy éreztem, hogy ha ő nem ölelne át, mentene kifutnának a lábaim alólam. Folytattuk a fojtogató csókot, egészen addig, míg másodszorra ki nem szabadítottam magam. Zihálva álltam meg, és pár pillanatig a tudatom mellett a látásom is homályos volt.
- Good job... Ms. Ikumi... - nyögtem ki nagy nehezen, elvégre ez mégiscsak egy angol óra lenne. Ekkor vettem észre az ágyon ücsörgő Sayokót. - Miért nem... kényeztetjük ketten...?
A felvetésem tett követte, és kibontakozva Ikumi öleléséből hozzá léptem, majd az egyik kezemmel gyengéden megfogva az övét a zöld topom és a melltartóm alá vezettem, miközben mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openSzer. Júl. 16, 2014 9:34 pm

Kicsit már-már bóklászón vergődött el a franciaágyhoz, ám ott megállt és visszafordult, elgondolkodva figyelme az ott hagyott párost. Érdekes fejlemények vezettek idáig, a szitu pedig meglehetősen erotikussá vált ennek hála, csak valami mégis hiányzott. Határozottan, ez inkább húsfaló dologra hajazott, s az elhangzott szavak sem igazán jutottak mélyre, leperegtek a szenvedélyek alkotta héjakról. Nem tehetett róla, az egész tényleg megmozgatta a fantáziát, de érezte hogy az itteni dolgok még így aligha válnak maradandóvá, inkább zavarba hozzák majd a későbbiekben. Nem volt romantikus, nem ragadta meg érzelmeit, tömény opportunisztikus szexualizálás volt, ha valamiféle hülye szakkifejezést kellett volna rá kitalálnia. Egyelőre mindenesetre felült az ágyra, s lehuzigálta lábairól a cipőt és zoknit, mert jobb ötlet volt azok nélkül helyet keresnie az ágy tetején, de mikor félúton felfelé visszanézett, rá kellett jönnie hogy máris követték.

http://gelbooru.com/index.php?page=post&s=view&id=798169

Egy pillanatig visszabámult a nőre, majd gyorsan feljebb mászott és w ülésbe ült. Ekkor ért éppen oda, s se szó se beszéd kézen fogta, majd egyszerűen bevonta a felsője alá, s rámosolyodott. Vörös pír lepte el Sayo arcát - a tanárnő ezúttal tényleg beindult.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openSzer. Júl. 16, 2014 9:49 pm

-Kérem nyugodtan tegezzen.
*Mosolyogtam el a dicséretén aztán egyet értően bólintottam. Mire elindultunk Sayoko felé ő már le vette a cipőjét és a zoknit és úgy ült az ágyon. Nem lepet meg, hogy Mari sensei Sayoko kezeit a ruhája alá rejtette, bár úgy volt, hogy inkább együtt kényeztetjük. De sebaj gondoltam addig majd én játszok egy kicsit vele. Sayoko mögé ülve ismét meg csókoltam a nyakát majd lassan kezeimmel finoman végig simítva a testén próbáltam fokozni a hő mérsékletét. Már emlékeztem rá, hogy régen majd nem el jutottunk eddig, de arra már nem, hogy miért nem valósítottuk meg. Talán csak a betegsége miatt, de ezt most csak tippelni tudtam miközben kezeimmel simogattam és a puszikal elindultam kicsit fel felé a nyakán.
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openVas. Júl. 20, 2014 7:57 am

Kezdtem érezni, hogy túlságosan belehevülök a dolgokba, és ez talán nyomaszthatja Sayoko-chant, aki valószínűleg nem volt ennyire felkészülve az egészre. Kicsit szükség volt arra, hogy kellőképpen felhevítsük a jelenlegi helyzetet, mielőtt folytatni tudtam volna. Kezével még mindig a blúzom alatt letérdeltem, és lassan az ölébe simítottam a fejem.
- Sayoko-chan, szeretném, ha közelebb kerülnénk egymáshoz - duruzsoltam neki. - Nagyon gyönyörűnek talállak, és szeretnék segíteni rajtad.
Bókoltam neki, elmondva pontosan, mi is járt nem a fejemben, de sokkal inkább a szívemben, ami egyre hevesebben vert. Felpillantva a szemkontaktust kerestem vele, miközben kezemmel végigsimítottam egyik combjának belsejét. Fejemmel is követtem a példát, és ruhán keresztül nyomtam apró csókokat formás lábaira.
- Nagyon szép és karcsú lábaid vannak - dicsértem tovább, miközben feljebb haladtam, a hasa irányába.
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 21, 2014 10:08 pm

- De... így... hogy segít...? - húzódott összébb, mert tényleg visszatért a korábban rejtélyesen eltűnt nyugtalansága.
És ezzel együtt az imént még fokozódó kényelmessége is kezdett alább hagyni, már nem hogy hevültek pozitív érzései, hanem kihűltek. Nem lett ugyan dühös, de lehangolttá vált, a két "játszótárs" érintései pedig jelentéktelenekké, simogatásaik kellemetlen dörgölközéssé. Ráadásul megrohanták a rossz gondolatok is: egy régi baráttal készült valami erotikusra, aki könnyen megfeledkezett őróla, s egy vadidegen nővel, ki alig egy perc lefolyása alatt valami szexőrültté vált, aki így akarta "megismerni". Ez pedig rosszul esett, nagyon, ő... nem így akart megismerni másokat, nem így akarta megünnepelni rég látott... "barátokkal" való újbóli találkozást. Egyik oldalról elhajított és visszahúzott ágyasnak, másikról pedig rossz kéjlánynak, afféle szeretőnek. Erőtleül lazult el, kis híján megadta magát sorsának, ám egy percig sem tarthatott gyengesége, mikor észez tért, s ritkán demonstrált erővel és gyorsasággal kiszabadult, s már lent is állt a földön, ijedten kerülve a tekinteteket.
- Én nem is vagyok fontos! - fakadt ki, bár nem kiabált - Csak egy a sok közűl... mit értenek maguk? I-inkább ne segítsenek, ez nem így működik!
Rájött ugyan, hogy cipőjét hátrahagyja, de nekiiramodott, s mivel ő tette be az ajtót érkeztükkor, könnyen kijutott, s lélekszakadva menekült a folyosón keresztül az udvarra, majd be a fák közé hogy egy időre eltűnhessen mindenki szeme elől. Hogy fog majd a tanárnő elé állni ezentúl...?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openHétf. Júl. 21, 2014 10:41 pm

-Csak lazulj el Sayoko.
*Próbáltam segíteni és meg nyugtatni, de ő csak ki tőrt.
-De fontos vagy Sayoko. Tudom, hogy mostanában nem tudtunk egy kevés időt sem együtt tölteni és hidd el sajnálom.
*Próbáltam neki mondani, de ő már ki viharzót. Csendben rá néztem Mari sensejre és csak búskomoran tudtam ki nyögni a szavakat.
-Bocsánat ez az én hibám is. Nagyon buta vagyok és feledékeny. Mostanában annyi érzelem változáson mentem át, hogy ő róla is meg feledkeztem pedig nagyon szerettem.
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openSzer. Júl. 30, 2014 3:29 pm

Sayoko valamiért kényelmetlen helyzetben lévőnek tűnt, amit őszintén sajnáltam, hiszen azt szerettem volna, ha elengedi magát és sikerült megérteni, hogy számomra nagyon fontos, és bennem megbízhat. Segítségre szorult, én pedig mindent megtettem volna, hogy ezt neki megadhassam. Mégis felülkerekedett benne valami rossz érzés ugyanis felpattantva otthagyott minket, és még cipőjét is hátrahagyva szabályosan kimenekült a szobámból.
- V-várj, Sayoko! - szóltam utána fájdalmasan, de már késő volt. Hogy fogom ezentúl tudni tanítani? Annak szégyene, hogy mit készültem a saját diákommal elkövetni - elveim ellenére - saját önző célomból, és hogy így talán már soha nem segíthetek rajta, hirtelen hatalmas teherként nehezedett rám. Fájdalmas arccal néztem Ikumira.
- Kérlek hagyj most magamra, Ikumi - mondtam neki erőtlenül, majd felálltam az ágyról, szinte élőhalottként az egyik sarokig vonszoltam magam, majd leültem és térdeim felhúzva, azokat átölelve halkan szipogni kezdtem. Tényleg szörnyű egy ember vagyok!
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openSzer. Júl. 30, 2014 3:35 pm

*Halottam a tanárnő kérését. De az, hogy ott sír a sarokban a legszomorúbb látvány volt mind fölött. Oda mentem hozzá és le térdelve meg öleltem.
-Ne tessék sírni az nem jó. Sayokot biztosan meg tudjuk majd békíteni. Őt sajnos nehéz meg közelíteni engem is csak lassan fogadott el. Tudom, hogy nehéz el fogadni, ha valaki nem szeret minket. Nekem is nehéz volt, de volt aki végül meg szeretett. Tessék tovább próbálkozni és mosolyogni, mert a szomorú arca nem oylan szép mint a mosolya.
Vissza az elejére Go down
Miura Mari
Tanár
Miura Mari


Hozzászólások száma : 247
Join date : 2014. Jul. 09.

Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-openSzer. Júl. 30, 2014 3:47 pm

Igencsak meglepődtem, amikor szomorúságom falán áttörve hirtelen Ikumi ölelését éreztem magamon. Bár butácska, mégiscsak kedves lány volt, és rögtön megpróbált megvigasztalni. Erősnek kellett mutatkoznom előtte, hiszen egy tanár mégsem sírhat a saját diákja előtt. Felemeltem a fejem picit.
- Köszönöm, Ikumi-chan a kedves szavakat - mondtam, miközben újabb könnycseppek gördültek végig az arcomon. - Kérlek most már tényleg hagyj, hogy összeszedhessem kicsit magam.
Az előbbinél sokkal gyengédebben mondtam neki, nehogy úgy érezze, mintha el akarnám zavarni. Talán Sayoko megbocsát, ha visszaadom neki a cipőjét? morfondíroztam eközben magamban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miura Mari szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miura Mari szobája   Miura Mari szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Miura Mari szobája
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Miura Mari
» Miura Mari
» Mia szobája
» Hayate szobája
» Angela szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Emelet-
Ugrás: