Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Furude Rika és bábjainak a szobája

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openSzomb. Dec. 24, 2011 9:00 pm

Ebben a szobában pillanatnyilag két ágy van, hiszen egy férőhely kell Rikának, a másik pedig Aalinak van fent tartva, ha esetleg az emberi világban kívánna tartózkodni. Persze ha Rikának egyszer majd több bábja lesz, akkor több ágy lesz majd a szobában, természetessen összehúzható.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openSzomb. Dec. 24, 2011 9:24 pm

Ma reggel nagyon korán felkeltem, hiszen karácsony napja volt, és meg akartam nézni, hogy milyen szépen esik a hó. Lehetett szánkózni, hógolyózni, és hóembert építeni. Nem voltam egyedül az udvaron, hiszen sok yuki-onna, és simo-otoko is kint állt velem együtt az ajtó közelében. Én nem játszottam a többiekkel, csak figyeltem milyen boldogak. Most ahhoz volt kedvem, hogy "külső" szemlélő legyek mindenben, és reménykedtem, hogy így is lesz. A karácsonyi buli-t szerencsére elhalasztották, így nem kellett senkinek sem ajándékot vennem, szóval csak én fogok kapni a szüleimtől. Persze mivel démon vagyok nem hiszem, hogy most is kapni fogok. Talán majd a nagyanyától, vagy a nagyapától. Persze pont azok a nagyszüleim élnek még, akik híven őrzik Spellcaster énjüket, így biztos valami hülye démoni ajándékot kapok. Pedig most ,hogyan örültem volna egy jó kis füllbevalónak, vagy egy parfümnek, esetleg egy nyakláncnak. Tavaj (amikor még kiskedvenc voltam), egy hajcsat készletet kaptam, és egy pizsomát, de most kétlem, hogy az ajándékaim száma meg fogja haladni az egyet. Miután becsengettek (miért nem lehet szünetben legalább kikapcsolni az a rohadt csengőt?), elmentem ebédezni. A mai napon mézeskalács volt, és rántott hal rizzsel. Igazi amerikai/japán konyha keresztezés. A halat sajnos nem ettem meg, mert félek a szálkáktól, de viszont a rizst, és a sütit megettem, és nekem ennyi elég is volt. Ebéd után elmentem egy kicsit szunyókálni. Miután felébredtem egy levél volt az ajtóm alatt. Biztos valaki bedobta. A küldő neve helyén csak annyi ált, hogy "nagypapi", az üzenet résznél pedig, hogy ne nyissam ki. Ismerem nagy papát, ez csak annyit jelenthez, hogy nyissd ki, mert megéri. Én egyből ki is nyitottam a kis levelet, ami hirtelen megtriplázta a méretét, és egy kard ugrott ki belőle. Én a nagy ijedtségben elestem, és a kardot is ledobtam a földre. Gyönyörű, és kidolgozott volt, a markolattól kezdve a fémjéig. Annyira csillogott, hogy nem tudtam nem megfogni. Amikor megfogtam, egyszerre elkábultam, és kis kék foltokat kezdtem látni.
-Na vagány, be akar drogozni a nagypapa?! -Nevettem fel, bár kicsit sem tartottam viccesnek.
Vissza az elejére Go down
Kibō
Diák
Kibō


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Dec. 24.

Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openSzomb. Dec. 24, 2011 9:43 pm

Azok a bizonyos kék foltok mindig valami nem éppen testközeli élmény előjelei, ezúttal is így lehetett. Legalábbis Kibō hirtelen életenergiát érzékelt, ami mindenek előtt azt jelenthette hogy végre valahára kikerült abból a furcsa mágikus csomagolásból, amiben azóta hevert hogy az a spellcaster férfi gyakorlatilag bemutatott neki, miután Kibō kis híján térden állva kezdett könyörögni neki hogy kössön vele paktumot. Azóta is félálmok, látomások és emlékképek között kavargott, amik egyébként semmi jó hatással nem voltak a szerencsétlen kard elméjére. Azonban most szabadnak érezte magát, gyengének és... a következő pillanatban valaki megérintette, az életenergia pedig egy spellcasteré volt, ráadásul nem a férfié!

Egy sötét és anyagtalan helyen találták magukat mindketten, de Kibō legalábbis tudta hogy mit jelent ez, egy lányt pillantott meg akinek az elméjében voltak éppen. Ezúttal nem ronthatja el, különben ki tudja mikor találkozik egy ennyire alkalmas lélekenergiájú személlyel, gyenge lélekenergiájút pedig csak a legrosszabb esetben lett volna hajlandó kiválasztani. Kiválasztani... a gond ahogy az múltkor is volt, hogy az egyetértésnek kölcsönösnek kellene lennie. Végig mérte a fiatal lányt, aki talán még magasabb is volt a bábtesténél, aminek gondolatbeli manifesztációját látta Rika, nem pedig a kardot
- Üdvözöllek spellcaster - hajolt meg alázatosan de nem talpnyaló módon, s szónokolni kezdett jó benyomás keltés érdekében - Kibō vagyok, a fegyver akit most a valós világban a kezedben tartasz. Az eszmei értékem megfizethetetlen lenne ha híres lennék, mivel Masamune és Muramasa kovácsok egyetlen közös munkájaként születtem, kiket két évszázad választott el egymástól. Mi most a tudatalattid mélyén vagyunk, én pedig egy egyezséget kínálok neked, amit egyaránt elfogadhatsz és visszautasíthatsz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openSzomb. Dec. 24, 2011 10:18 pm

A kék foltok egyre ijesztőbbé váltak, majd a végén már a foltok egybe olvadtak, és egy valós képet váltottak ki. Már nem a szobámban voltam. Valamiért azt hittem, hogy ez a papa egyik illúziója, de aztán leesett, hogy papa nem az MS felmenőim közé tartozik, így ilyen mágia nem lehet a kezében. A szobám helyett egy bajjóslatú termet láttam, aminek a közepén egy korombeli lány állt. Ijesztőnek látszott, de ahogy közelebb jött hozzám egyre inkább lehetett észrevenni, hogy nem ijesztő csak kétségbe esett. A lány kedvesen, nem is...inkább alázatossan bemutatkozott nekem. Legelőször nem értettem mi is lehet ez. Egy lány aki valójában egy kard? És kovácsolták őt? Nem értettem. A bemutatkozása után egy jó ajánlatot akart nekem feltenni, ami egy kicsit megmozgatta a fantáziám. Ahogyan jobban elkezdtem koncentrálni, éreztem, hogy ő egy báb, de nagyobb volt az ereje, mint Aalinak. Mivel óvatos akartam lenni, ezért megpróbáltam megidézni Aalit, de a kis piros villanáson kívül semmi sem jutott át a védőfalon. Talán azért, mert még mindig nem hagytam el a szobát, csak az elmémben vagyok. Közben olyan érzésem volt, mintha Aali itt lett volna a közelben, és nem hiszem, hogy az érzékeim tévednének, de inkább hagytam.
-És, és mi lenne az a ajánlat, mármint szerződés, vagy nem is tudom ,hogy hívjam?! -Tértem rá a tárgyra. Kicsit borsózott a hátam, mivel féltem. Tudtam, hogy nagy félelmem nem kell hogy legyen, hiszen nem tud megsebesíteni, de a lány mégis olyan sötét aurát bocsájtott ki magából, amilyet Yuusuke démoni formája óta nem éreztem.
Vissza az elejére Go down
Kibō
Diák
Kibō


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Dec. 24.

Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openSzomb. Dec. 24, 2011 10:36 pm

- Meglehetősen egyszerű - válaszolta és egy csipetnyi remény gyúlt benne legbelül - Én egy öntudattal rendelkező fegyver vagyok, így az ajánlatot felfoghatjuk egy afféle paktumként, vagyis közös megegyezésként. Egy fegyver senki egy mester nélkül, nekem pedig pillanatnyilag nincsen mesterem amióta az utolsó elhalálozott, szükségem van valakire aki mesterként életenergiával táplál engem, ami a létemnek értelmet ad. Ha egyezséget kötsz velem én rá fogok kapcsolódni a lélekenergiádra, így a saját lélekenergiám nem fog elapadni, ami annyit tenne ki hogy öntudatlanná válnék és ha valaki azután találna rám és kötne velem egyezséget, sokáig egyáltalán nem venné hasznomat. Ami neked ebből jó az hogy hűséget fogadok neked életed végéig és a parancsaidnak engedelmeskedem, valamint hogy hasznát veheted még el nem vesztett képességeimnek, amelyek megvédenek fizikai vagy mágikus ártalmaktól. De a védelmeden kívül ellenségeid vérbe fojtásában is kimondottan hasznos eszköz lennék. Fogj fel úgy mint egy zsoldos aki nem kér fizetséget, csupán azt hogy érted harcolhasson. A lélekenergiád elfogyása miatt ne aggódj, csupán annyit használok fel amennyi neked fölöslegként egyébként is használhatatlanná válna, elvégre spellcaster vagy, kiknek lélekenergiája számomra a legtisztább. Ha képes vagy kardforgatásra, használhatsz olyan kardként mely bizonyos tulajdonságokkal ruház fel, ha pedig nem, akkor én forgatom saját magamat egy hús és vér bábként. Úgy gondolom, hogy bábokról szükségtelen felvilágosítani téged, elvégre egyet érzek is a közeledben. Ellenben jobban érezném magamat, ha saját magammal a kezemben is engednél harcolni és nem parancsolnál vissza az igazi testembe minden küzdelem után, a bábtestemben szabadabban érzem magam. Ennyi volna, hátulütő az én tudomásom szerint nincsen, így most rajtad áll a sor hogy elfogadd a szolgálataimat vagy sem. Hogy döntesz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openSzomb. Dec. 24, 2011 10:47 pm

A lány alapossan elmagyarázott mindent. Aki ismer engem, az azt hinné, hogy elutasítanám. Biztosan ezért küldte a nagyapám is, mert azt hitte, hogy elfogom utasítani. De én nem vagyok olyan gyáva nyúl, aki megfutamodik egy szegény lány elől, akinek segítségre van szüksége. A válaszom tehát igen.
-Értem. Nos, azt hiszem a válaszom... -Húztam az időt. -Tudom nagyon fontos neked, ám.. -Próbáltam beijeszteni. -Ám nem hagyhatok ki egy ilyen ajánlatot én sem, szóval elfogadom! Légy hűtársam, és jóbarátom! -Nevettem fel, és kezetráztam vele. A következő pillanatban elkezdett szétfoszlani a világ, és kezdtem újra látni Aali kétségbe esett arcát.
-Szia! Nyugi semmi bajom, visszamehetsz! Azt hiszem egy kicsit belaludtam! -Nyugtattam meg. Tudom, Aali ellenezné, hogy ilyet tegyek, szóval még egy kis ideig eltitkolom ezt előle, és majd ha rákerül a sor, akkor elmondom. Közben a kardra nézek, ami a földön feküdt. Lassan lehajolok, majd megfogom és felemelem a kardot.
-Öhm, nem tudom neked mi a hívóidézeted, úgyhogy gyere elő, légyszives! -Kezdtem el vakarni a fejem, és reménykedtem, hogy neki nem kell külön "jelszó".
Vissza az elejére Go down
Kibō
Diák
Kibō


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Dec. 24.

Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openSzomb. Dec. 24, 2011 10:55 pm

Kibō egy kicsit ideges lett a lány tétovázása hallatán, de nem mutatta ki ezt, habár meglehetősen feszült temperamentum kezdett kavarogni benne. Végül azonban a lány nem adott elutasító választ, így a paktum meglehetősen egyszerű módon létre is jött. A sötétség eloszlott és a földön heverve találta magát. Egy név futott át a kard lelkén: Furude Rika
- Nem tudom hogy mi az a hívóidézet - hallatszott Rika fejében, ha azt akarod hogy jöjjek elő vagy teremjek nálad bárhol is vagyok éppen, tedd azt
Azzal a kard eltűnt Rika kezeiből és Kibō bábteste materializálódott előtte, ő maga pedig a bábteste oldalára volt már kötve, tudata azonban a bábban volt már
- Képtelen vagyok megmondani hogy mikor álltam két lábon utoljára - mondta emberi hangon, s meghajolt - Furude Rika, mostantól a te kardod vagyok
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openSzomb. Dec. 24, 2011 11:31 pm

-Nos, Kibou...mit kezdesz velem akkor, ha azt mondom, hogy nincs érzékem a kardforgatáshoz? Az erőm is még gyenge, hiszen egyszerre csak egy bábot tudok megidézni, és egyenlőre csak két bábom van veled együtt. A masou shoujo énemből pedig csak energiagömböket és falakat tudok idézni, szóval...Remélem nem fogod megbánni, hogy engem választottál.. -Mutatkoztam be, én mint egy Spellcaster. Igen, eléggé gyenge vagyok, de nem tehetek róla, hiszen a szüleim nem tanítottak, és az öregapám is csak ezt a kardot küldte nekem, semmi leírást hozzá. Valamiért most nincs karácsonyi hangulatom, és kezdem már azt is megbánni, hogy a világra jöttem. Tudom, azért vagyok itt az iskolában, hogy gyakoroljak, de azóta, amióta itt vagyok, csak egy emberrel ismerkedtem meg, az is rámtámadt. Nem jók az esélyeim, és tudom, hogy a szüleim miért akartak megvédeni ettől a helyzettől. De Aali, és Kibo segítségével csak túlélem valahogyan..Remélem.
-Nos, ha nem bánod, akkor szeretnék rólad többet megtudni. Mesélj magadról! ^^ -Mosolyodtam el, majd leültem az ágyra, és figyeltem rá. Közben ránéztem az órára, és láttam, hogy már fél órája elmúlt szent este.
~Karácsony van. Pff, azt hiszem megvan a karácsonyi ajándékom..~ -Néztem rá Kibo-ra.
Vissza az elejére Go down
Kibō
Diák
Kibō


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Dec. 24.

Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openVas. Dec. 25, 2011 12:56 am

- Őszintén? - kérdezte kurtán, s megsimogatta saját markolatát - Bevallom hogy jobban szeretem ha a saját kezemben vagyok mint máséban. Habár a te kezedben tudnám hogy mit készülnél tenni velem ha történetesen értenél a kardokhoz, de így sokkal biztosabb vagyok a dolgomban
Kíváncsian nézett körbe a szobában és hamar feltűnt neki hogy ilyen kicsi "lakásban" még soha nem járt. Rika vagy szegény volt, vagy pedig valami új dolog volt ez Kibō számára, ami azt illeti a berendezésből megítélve talán az utóbbi volt a helyzet - az ő mércéjén legalábbis. Ami a lélekenergiát illeti, meglepően sok démoni aura vegyült össze a környezetben, melyre Kibō rá is kérdezett volna ha Rika meg nem előzi
- Nos egy kard vagyok amit soha nem kell kiélezni - válaszolta - esetenként megtisztítani nem árt a vértől, mert ugyebár harc után az bőven akad. Természetesen képes vagyok megtisztítani magamat, de egy kard értékeli ha a mestere szán rá némi időt. Bizonyára hallottad hogy egy jó kard hasznavehetetlen, ha a forgatója nem ért a forgatásához... ez az én esetben nem igaz, mert képes vagyok önmagammal a kezemben harcolni, sőt mi több képes vagyok átalakulni ha a helyzet úgy diktálja. Mint a mesterem, kölcsönadhatsz bárkinek akinek ilyenkor köteles vagyok követni a parancsait ugyanúgy mint máskor neked, ha pedig visszakérsz függetlenül attól hogy a kölcsönző akarja e vagy sem én bárhonnan visszatérek hozzád. Ez igaz akkor is ha megengeded nekem hogy néha tegyek kisebb-nagyobb sétákat, csak gondolj rám és kívánj vissza magad mellé, én ott termek ahol te is vagy. Ha mágiával vagy fizikai erővel kerülsz szembe, számíthatsz rám mivel ebben a testben is viszonylag mindkettő ellen fel vagyok vértezve. Ezt nem szó szerint értem, ahogy magad is látod - nézett végig könnyű ruháján - ez a test sokat kibír, igazi testem pedig elpusztíthatatlan... azonban mint mondtam, mester nélkül a lélekenergiám szinte a nulláig képes kimerülni, amikor is nem vagyok képes önálló gondolatokra. A báb testem azonban az igazi testemben tárolódó lélekenergiát használja, így hát ha harcban úgy tűnik hogy az meghal, az igazi testem magába szív. Azonban ez magam sem tudom miért de a megtanult képességeim elvesztésével jár, így mindent elölről kell kezdenem, csupán egyszer történt meg velem
Megtapogatta a ruháját, majd kicsit megmozgatta a végtagjait, beleértve ujjai megroppantását is
- Lenne néhány kérdésem - folytatta - Először is: hol vagyunk? Másodszor: miért érzek több száz démont közvetlen közelségben? Végül pedig: van valami parancsod számomra?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openVas. Dec. 25, 2011 12:42 pm

Kibo mindent elmesélt, amit mint kezdő Spellcasternek, tudnom kell. Miután válaszolt minden kérdésemre, ő is feltette a sajátjait. Kicsit felnevettem, hiszen vicces kérdéseket tett fel.
-Az azért van, mert mi egy iskolában vagyunk, egy démon iskolában! Ez válaszol mindkét kérdésedre. Az én "parancsom" pedig csak annyi lenne, hogy ne mondd el senkinek, azt ,hogy az én bábom vagy. Örülnék neki, ha te lennél a titkos fegyverem! És ha nem bánod, akkor beíratlak az iskolába, hogy ne legyen annyira feltűnő az, hogy mindig itt vagy körülöttem! Azt hiszem csak ennyi lenne. -Fejeztem be. Kibonak nem lesz nehéz eltitkolni a faját, hiszen az iskolában nem szükséges, sőt nem is lehet felfedni a saját fajodat. Az pedig, hogy most lett egy új bábom, egyel több fejfájást hozhat nekem. Közben-közben visszagondoltam arra, hogy le kell törölgetni a vért a kardjáról. Ez egy kicsit megijesztett, és rá is kérdeztem.
-Ő, mondd Kibo. Az előző mestered...gyilkos volt? -Sóhajtottam. -Ne vedd magadra, csak amikor azt mondtad, hogy gyakran véres a kardformád, kicsit megijesztett. Tudod, én nem vagyok az a vérengzős típus. De ne félj, azért megtisztogatlak esténként! ^^ -Próbáltam azért mentegetőzni, és reméltem, hogy ő is örülni fog annak, hogy nem kell folyton csak ölnie. Valamiért úgy éreztem, hogy sötétség van a szívében, de ha velem marad, és a barátom lesz, akkor ezt én könnyedén kimoshatom belőle.
Vissza az elejére Go down
Kibō
Diák
Kibō


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Dec. 24.

Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openVas. Dec. 25, 2011 4:46 pm

- Démoni iskola - ismételte a szavakat, igyekezve mindeközben felfogni is őket - tehát ahová nem emberek járnak... ez végtére is lehetséges, elvégre te sem vagy ember, a lélekenergiád legalább is nem egy emberé, te spellcaster vagy. Azt megértem hogy titokban akarsz tartani, elvégre a Tokugawa klán meglehetősen szívfájdalmas ha az én keresésemről van szó. De hogy egy iskolába engem beíratni... én mindent tudok a kard iskoláiról, azonban... ha a parancsod ez, kötelességem alávetni magam az akaratodnak!
Kissé furcsán érezte magát, valamiért az az érzés kerülgette hogy egyáltalán nem volt képben Rika szavaival kapcsolatban, ami talán Rika tudatából származhatott így alapja is volt. Tehát sok tanulnivalója van, rengeteg év eltelhetett amíg ő magába roskadva várakozott
- Te-tessék? - kerekedett el a szeme bizonytalanul, sőt néhány pillanatig még dadogott is - Már... mármint, úgy értem... természetesen, az előző mesterem gyilkos volt és én is az vagyok... elvégre egy fegyver vagyok, a fegyverek életet vesznek el miközben megvédik a forgatóikat. Ne legyen a nevem Kibō ha nem faltam fel legalább százötvenezer lelket az elmúlt hétszáz évben! De sajnos az elvett lélekenergia nagy részét elvesztettem az elmúlt nagyjából száz évben
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openVas. Dec. 25, 2011 5:01 pm

Nagyon de nagyon meglepődtem, amikor elmondta, hogy hány ember halála szárad a kezén khm, pengéjén. Most már értettem, hogy mi volt az a sötét aura, amit először éreztem, de sebaj, majd elpusztítjuk.
-Nem, egy fegyver élete nem csak a vérontásból áll. Azt jól tudod, hogy a kardnak meg kell védeni a mesterét. De ezt meglehet anélkül is csinálni, hogy gyilkolnál. Ha nem tudsz megvédeni, anélkül, hogy embereket ölnél....már nem kellesz!!! -Keményítettem be egy kicsit. A nagyapa nagyon kiakart velem szúrni ezzel a karddal, vagy lehet ,hogy csak azért küldte, mert gyilkost akar belőlem faragni? Vagy a kardot tanítsam meg inkább szeretni? Érdekes. Én inkább az utóbbira saccolok. Kibo nagyon nem szeretett volna iskolába járni, de ez volt az egyetlen lehetőség arra, hogy elnyomjam a gyilkolási vágyait.
-Nos, akkor el is mondanám az öt alapszabályt!

1. Ne ölj, még akkor se ha én kérlek meg rá!
2. A kapcsolatunkat, és a fajodat soha ne áruld el senkinek, csak ha engedélyt adok rá!
3. Tanulni szintén kötelező neked az iskolában, hiszen ha megbuksz, akkor már nem lehetünk egy szobában!
4. Próbálj természetessen viselkedni, és ne úgy mint egy robot..
5. Érezd jól magad, és ha csak kell valami, akkor merj segítséget kérni tőlem. Én nem vagyok az a hű de szigorú mester, akiket eddig ismertél.. ^^


Fejeztem be, majd a végét bezártam egy "remélem érthető voltam" szöveggel. Nagyon remélem, hogy a nagypapám tudta, hogy milyen kardot akar rám sózni, és nem csak azért küldte, mert nem volt pénze ajándékot venni..
Vissza az elejére Go down
Kibō
Diák
Kibō


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Dec. 24.

Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openVas. Dec. 25, 2011 5:42 pm

- Te-tessék? - dadogott ismét, szemei pedig furcsán csillogni kezdtek - De hiszen... egy fegyver pusztításra készül... életek kioltására... én... miből nyernék életenergiát ha nem gyilkolásból? Én... hibát követtem el... - talán folytatta is volna, ha Rika nem mondta volna hogy nem kell neki, ebből új erőt merített - Erre már késő, én a te fegyvered vagyok, nem hagyhatom hogy megöljenek vagy hogy a saját életednek vess véget!
Kibō azonban hiába magyarázkodott, Rika telhetetlennek bizonyult és szabályokat kezdett sorolni. Kibō arcára az elárultak kétségbeesése ült ki
- De... de... de én... - buggyantak ki szeméből a könnyek, s eddig határozott testtartása megingott, hátrálni kezdett - megesküszöm hogy iskolába fogok járni... a parancsod viszont, hogy ne teljesítsem a parancsod... érvénytelen, és képtelen vagyok rá... továbbá nem tudom mi az a robot. Sajnálom, de... állandó utasítások egy paktum alapvető részei... nem, nem tudom hogy mit értesz az alatt hogy ne öljek a védelmedben, de... de csupán közvetlen parancsként engedelmeskedhetek

Egy világ omlott össze benne, nem volt bolond és felfogta hogy Rika nem akarta hogy Kibō akár egyetlen embert is megöljön, aki ezt képtelen volt megérteni. Hátat fordított a lánynak de szédülni kezdett és beesett a fürdőszoba ajtaján. Még volt annyi lélekjelenléte hogy becsukja maga után, aztán neki vetette a hátát az ajtónak és zokogott. Ha végleges parancsokat nem is kaphat, Rika akár minduntalan utasíthatja arra hogy senkit ne öljön meg... de... de akkor, mi értelme az ő létezésének?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openHétf. Dec. 26, 2011 9:58 am

A lány nagyon kiborult attól, hogy nem kell már többet ölnie. Emiatt is elkezdtem hidegvérrel gondolkodni. Ha a lány annyira szereti a véres harcokat, talán nem szabadna ilyen gyorsan elvennem tőle, majd csak apránként.
-Kibo, úgy látom, hogy te nagyon a véres harcokhoz vagy szokva! És mi lenne, ha azt mondanám, hogy vannak olyan démonok is, akiket megölhetsz? Bizony, vannak még a világon olyan elkorcsult lények, akiknek már nincsenek érzéseik. Én viszont őket, ezer örömmel elpusztítanám. Segítesz ebben? -Kezdtem el kinyitni lassan az ajtót, majd legugoltam, és megöleltem Kibo-t, hogy érezze azt, milyen gyorsan ver a szívem.
-Van értelme az életednek. De most egy kicsit változtathatunk rajta. Mivel látom, téged harcra teremtettek, ezért nem veszem el tőled ezt a kiváltságot, de ígérd meg, hogy csak olyan lényeket fogunk elpusztítani, akik tényleg megérdemlik. Rendben? -Egyre szorosabban kezdtem ölelni, míg végül a könnyeim is lecsordultak. A spellcasterek ha nagyon közel vannak a bábjukhoz, akkor a bábuk gondolatai, nem is..inkább érzései átszálnak rájuk. Én sírtam Kibo helyett, hiszen az ő méltósága túl nagy, hogy megengedje azt, hogy előttem mint a mestere előtt sírjon.
Vissza az elejére Go down
Kibō
Diák
Kibō


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Dec. 24.

Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openHétf. Dec. 26, 2011 10:24 am

Rika ismét beszélne kezdett, ezúttal az ajtó mögül, mire Kibō gyorsan összeszedte magát és megtörölte a szemeit. Háta mögött az ajtóval némán hallgatta mestere érvelését, de abban kevés vigaszt talált csupán, dühös volt
- Megteszem amire utasítasz engem - szólalt meg halkan és megmagyarázta - ha egy mester nem használ aként ami vagyok, az olyan mintha éppen annyi ételt tennének eléd amitől még nem pusztulsz éhen. Egy kard rendeltetése hogy vért ontson
Rika végül benyitott az ajtón bár először Kibō nem tágított az ajtó útjából, azonban amint szóval kérték félre kotródott. Nagyon meglepődött amikor Riku leguggolt mellé és megölelte. Tehát gonosz démonok gyilkolása lenne majd a dolga, talán jobb mint a semmi, de egy gonosz démon korrupt lelke nem mérhető össze egy tiszta lélek erejével s vére zamatával. De ez kell hogy történjen, magának ásta meg a gödröt noha talán nem volt igazán más választása. Ez azonban majd még kiderül, nem tudni hogy a jövő mit tartogat még a számára. Jelenleg boldogtalannak érezte magát, ám Riku még szorosabban ölelte át s most ő kezdett el sírni, amit nem hagyhatott szó nélkül
- Nincs miért sírnod - beszélt belőle Masamune, mert Muramasanak erre nem volt vigasztaló szava - az hogy különbözünk egymástól nem fog gátat vetni a szolgálatomnak. Egy kardot nem csupán...
A szavai azonban elakadtak, onnantól már nem érezte volna szavait őszintének, első készítője temperamentuma csupán addig ébredt fel míg betöltötte Muramasa hiányosságát
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openHétf. Dec. 26, 2011 10:45 am

-Nem csupán mi? Ha már elkezdted folytasd, végre valami kedveset mondtál.. -Mosolyodtam el, ám közben éreztem, hogy Kibo nem éppen a legelégedettebb azzal amit én mondtam.
~Pont nekem kellett kifognom egy vérszomjas bábot...bár jobb mint egy bestia.~ -Gondoltam bele, de még ez sem nyugtatott meg. Semmi ötletem nem volt, hogy hogyan tudnám elnyomni Kibo vágyait, így ha az ellenfél túl erős, álj át hozzá.
-Kibo, látom nagyon nem akarsz engedni. Így hát felajánlok egy egyezséget. Hetente vagy hónaponta egyszer, megölhetsz egy tiszta lelkű démont, de az alanyt én választom ki. Így talán enyhíteni tudom a hiányt, amit a gyilkolás okozott neked! -Próbáltam valami jó tervet kitalálni, és azt hiszem sikerült is. Ha elfogadja, akkor az ereje hónaponta felfrissülne, és legalább ha megkapja a kiskutya a napi adagját, akkor nem fog rátámadni senkire. Így fogok cselekedni Kibo-val is, ha persze elfogadja. Még akkor is, ha ez az ötlet sem tetszik nekem annyira, de Kiboért mindent..
Vissza az elejére Go down
Kibō
Diák
Kibō


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Dec. 24.

Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openHétf. Dec. 26, 2011 11:18 am

- Nem... nem tudom mit akartam mondani - vallotta be őszintén, majd folytatta - Mesterem, ha azt parancsolod nekem hogy ne öljem meg akit te nem akarsz, akkor én nem fogom. Az én dolgom hogy szolgáljalak téged és az ilyen kompromisszumoktól óvakodj, nem áll érdekemben hogy miattam boruljon fel az összpontosításod és a lelki egyensúlyod, különben mindketten hasznavehetetlenekké válunk. A harc akkor az igazi ha nincsen előre eltervezve és beosztva, hanem belevetem magamat amikor arra kerül a sor. Arra kérlek, hogy kit ölhetek és kit nem döntsd el majd akkor, ha eljön a harc ideje. Megelégszem azzal hogy harcolhatok és életeket vehetek el, egyenlőre ez is elegendő. Mindössze annyit kérek tőled hogy ne hagyj a hüvelyben porosodni, mert a fegyver csak küzdelemben fegyver
Nem volt kedve ahhoz hogy beosztott időrend szerint gyilkoljon és akkor sem azt ölhessen meg amit nem ő szemelt ki magának, így hát inkább bízta rá volna magát Rika közvetlen döntéseire, elvégre az igazi élete egy fegyvernek a harc heve és nem a jutalom azután
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openHétf. Dec. 26, 2011 2:35 pm

-Értem, köszönöm! -Mosolyodtam el, majd felkaptam a könnyű testét, és leraktam az ágyamra, én pedig a másikra feküdtem.
-De most menjünk aludni, holnap be kell írattatnunk téged a szobámba, mint távoli rokon! -Mondtam, majd átöltöztem pizsomába, és a másik kék pizsimet, pedig Kibonak nyújtottam.
-Azt mondtad, nem szeretnél beporosodni. Akkor maradj emberi formában, engem nem zavar! -Nevettem fel, hiszen nagyon aranyosan nézett ki, úgy ahogyan az ágyon feküdt. A karácsony napja lassan véget ért, és egyre inkább elkezdem hinni, hogy ez a szeretet ünnepe..
Vissza az elejére Go down
Kibō
Diák
Kibō


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Dec. 24.

Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-openHétf. Dec. 26, 2011 3:05 pm

- Állom a szavam - mondta kurtán, azonban számára meglehetősen váratlanul Rika felemelte a földről, s a megszeppent Kibōt visszavitte a szobába hogy ott az egyik ágyra fektesse rá
- Most mit csinálsz? - kérdezte zavarodottan
Mulatságos látványt nyujtott ahogy a pislogó és szinte mozdulatlanná meredt "lányt" Rika átcipelte a helyiségen. Az ágyon amint mestere letette már fel is ült és értetlenül nézett vissza rá megpróbálva kikövetkeztetni annak gondolatmenetét. Rika közölte vele hogy távoli rokonként beíratja majd a szobába, ami leginkább úgy hangzott mint egy fogadószoba. Aztán mestere levette a ruháit és átöltözött egy másikba, majd Kibōnak nyújtott át egy hasonló ruhadarabot, ami kék színű volt. A báb zavartan piszkálta meg a haját és felkelt az ágyból, a pizsamát pedig letette rá. Csettintett, mire saját ruhája eltűnt felfedve mesteréhez képest gyermekiesebb alakját. Furcsamód a kardhüvelye még mindig az oldalára volt kötve, melyben természetesen igazi teste pihent. Ismét kezébe vette a pizsama alsó részét és lassan felvette magára, melyet aztán a felső része követett, végül pedig végigmérte magát, ha volt akkor tükörben is
- Köszönöm - szólalt meg hosszú percek után újra, tapogatva magát hogy rendesen áll e rajta - így kényelmesebb mint az igazi testem a hüvelyébe csúsztatva
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Furude Rika és bábjainak a szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furude Rika és bábjainak a szobája   Furude Rika és bábjainak a szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Furude Rika és bábjainak a szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Clayton szobája
» Ryuko szobája
» Kluzgor szobája
» Shina szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: