Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hiányzások

Go down 
+21
Kluzgor
Shushu
Random
Mordon Ismur
Sendō Yukari
Csák Farkas
Akira
Raven L'amour
Amago Aya
Aichi Tomoko
Natsumi Thetis
Moriya Sayoko
Akaki Kaede
Luna Mimosa Sophocardia
Rhea
Elfie McSnow
Zacharias Storm
Natria Hamachi
William Wandern
Warg Linderoth
Aono Tsukune
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 32

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openPént. Okt. 12, 2012 10:06 pm

Hétvége off leszek (bár fel fogok nézni, de posztot nem ígérek), mert jön az első zh időszak és hétfőn kezdek c proggal, aamiből gyakorlatilag semmit nem tudok
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 32

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openKedd Okt. 23, 2012 11:39 am

Lehet ritkábban leszek és ritkábban írok, mert játékfüggő lettem és emiatt egy percet nem tanulok, így muszáj leépítenem egy kicsit a játékot
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 31, 2012 10:27 am

A ZH időszak vége, ma fogok írni mindenkinek, akinek tartózásom van (Caleb, Yua, Raven, Rayn stb)
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openSzer. Okt. 31, 2012 1:32 pm

Én hivatalosan is alig érek rá mostanság, sok a meló kevés a fizu, többet vagyok ott és úton mint itthon, stb stb. Ezért van hogy jkimmal nem mindig és nem mindenkinek írok, de igyekszem majd jobban beosztani mert vannak akik régebben várnak, stb. És nem, ma még megyek vissza szóval éjfél után nem tudom mennyire lesz erőm írni
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 32

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openHétf. Nov. 26, 2012 9:59 pm

Bocsánatot kérek mindenkitől, h beragadt a játék, a következő két hétben talán 1-2 helyre írok, utána viszont lesz egy nyugis hetem és behozom magam, tényleg mindenkitől elnézést kérek.

Ikumi neked meg megpróbálom a héten összehozni azt az előtörit egy nyugis estén
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 32

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openSzer. Nov. 28, 2012 10:37 pm

Na egész termékeny fázisban állhatott a hold, mert írtam jó pár hosszú posztot máma mindenkit letudva, már csak egy Yuára várok, hogy írjon a Calebes kalandhoz
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 32

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openVas. Dec. 09, 2012 10:28 am

A jövő héten ritkán leszek, aztán ha meg vannak a zh-k, akkor a vizsgaidőszak alatt ritkán fogok írni és csak addig leszek fenn, amíg írok
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openSzer. Dec. 12, 2012 7:34 pm

Rendben, tudom, hogy jóóó hosszú ideig teljesen inaktív voltam, amiért elnézést is kérek! Mondhatjuk úgy is, hogy összecsaptak a fejem felett a hullámok...
De, visszatértem! Úgyhogy számítson mindenki válaszra, akinek tartozom!
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 32

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openPént. Dec. 14, 2012 8:38 am

Na most akkor újra írok Very Happy
Zh és vizsga lesz a jövőhéten és tanulnom kell, így nem fogok feljönni, ha mégis, akkor se biztos, h fogok posztolni. Ha valaki nagyon régen vár (asszem olyan nincs, akinek több, mint 5 napja nem írtam, ha mégis nyugodtan írjon pm-et, akkor rá szakítok időt)
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 32

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openPént. Dec. 21, 2012 11:27 pm

A hétvégén nem leszek megint valószínű, de jövőhéttől megpróbálom aktiválni magam és írogatni. Na nem annyit, mint nyáron, h napi 100 poszt, mert ahogy látom most másnak sincs annyi ideje. Napi 1 poszt talán, de lehet, h csak 2-3 naponta posztolok. EZ még kiderül.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openVas. Dec. 23, 2012 5:12 pm

Bocsi, hogy eltűntem egy időre, de sajnos összejött nekem annyi minden, és volt egy házi égési balesetem, ami miatt még jó ideig köötözve marad a bal középső ujjam. Azért igyekszek mindenkinek írni, ahogy tudok.
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openVas. Dec. 23, 2012 5:23 pm

Natria Hamachi írta:
és volt egy házi égési balesetem, ami miatt még jó ideig köötözve marad a bal középső ujjam.

Szegény. Sad Remélem hamar felépülsz!
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 32

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openCsüt. Jan. 10, 2013 1:49 pm

Na még itt a vizsgasuck végefelé ismét bele kell húznom, úgyh még a januári aktivitásom nem lesz túl magas, úgyh elnézést kéek mindenkitől (max este, megnézem hova kell írnom és eldöntöm ki kap posztot, ami általában várakozási időtől fog függni, vagyis a régebbiek előnyt élveznek)
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 32

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openCsüt. Jan. 17, 2013 8:05 am

Na újra írok, remélhetőleg 24-én vissza tudok térni, de nem ígérek semmit.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openPént. Jan. 25, 2013 4:50 pm

Elnézést szeretnék először is kérni mindenkitől hogy csak úgy eltűntem minden előrejelzés nélkül csak történt egy két dolog pl beadta a gépem az unalmast és ugye vizsgaidőszak is kicsit keresztbe tett szóval még egyszer mindenkitől elnézést szeretnék kérni és most már igyekszem az ilyesmit elkerülni és újra aktív tagja lenni az oldalnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openVas. Jan. 27, 2013 6:12 pm

Hajhó emberek ^^
Raven üzeni, nagyon sajnálja, ha esetleg gondot okozott, de úgy tudta, mindenkinek szólt, aki érintett volt, hogy nem lesz egy ideig. Igyekszik ma bepótolni mindenkinek a tartozását, és még egyszer elnézését küldi.
Vissza az elejére Go down
Raven L'amour
Diák
Raven L'amour


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Aug. 23.

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openHétf. Jan. 28, 2013 6:51 pm

Na emberek, változás. Mivel anyámék b*sztak kifizetni a számlát, így nincs netem, telefonon lopom a szomszédtól a wifit, de az eléggé kiszámíthatatlan, nem tudom, mikor leszek rendesen. Nagyon sajnálom, telefonról igyekszem írni, de ez most nem rajtam múlik. És az adminoktól is elnézést a káromkodásért, de ideges vagyok.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openKedd Feb. 12, 2013 6:22 pm

Tudom, hogy én voltam a játékra hívó zömében, de szerintem befuccsoltam. Ezt át kellett gondolnom, és effektív átgondolva, szerintem valahogy nem passzol össze az én reagolási stílusom a többiekével, akikkel játszom. Velem van a baj, mert ti jól elvagytok egymással, míg én keveslem az írásaitokba fektetett energiát. Túl sokat akarok a kevés szabadidő miatt, kifejtett érzelmi világokat olvasgatni, miközben minden olyan elsietett és pár szóval letudottként jön le. Nem vádaskodok, mégis teljesen biztos, hogy most megbántottalak titeket, de így is talán csak én vagyok aki nem tudom értékelni valahogy a minőséget és azt akarom, hogy bár ne így lenne. De hogy pontosan mi is az, amit érzek az az, hogy az utóbbi hetek kapott reagjaiból már nem vagyok képes érzelmeket meríteni. Olyan az egész, mintha bábukkal lenne dolgom, hiába olvasom az írásokat, nem tudok beléjük kapaszkodni. Nyersé vált a játék azt hiszem.

Nem tudom, hogy mennyire fogok tudni írni, de lehet megpróbálkozom új játékot kezdeni, hogy most tényleg a semmiért pánikolok, vagy esetleg a minőség nem az én ligám. Elnézést a hajcihőért.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 32

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openSzer. Feb. 13, 2013 8:59 pm

Tomo teljesen igazad van. Én magamon is érzem, hogy nem mindig sikerül azt a színt vagy érzelmet kihozni magamból, amire képes lennék, elsősorban az én hibám is, de én is azt érzem, hogy kezdenek kiégni az érzelmek a játékokból, írjuk, amit írunk, de plusz érzelem nincs benne, már csak azért írunk, mert a másik vár ránk. Én is ezt érzem, amit leírtál és nem tudom, h lehet ezen változtatni. Ezért van az is, h én egyre kevesebbet vagyok fenn az oldalon és egyre kevésbé van erőm írni. Az elején még jók voltak a játékok, de utána átmentek abba, h ok, ezt meg ezt csinálom a másik meg leírja, h ez neki mért jó. Valahogy magamban is érzem, de egyre több játékban van ez.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openPént. Feb. 15, 2013 8:36 am

Sajnálatos módon egy időre abba kell hagynom a játékot, de nem kell kétségbe esni, hisz ez csak ideiglenes eset. Megkérnék mindenkit akivel játékom van hogy ne féljen, mert amint alkalmam lesz, folytatom a játékot.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openCsüt. Feb. 21, 2013 1:35 pm

Üdv emberek. jelentem visszatértem.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openKedd Feb. 26, 2013 9:41 am

Bocsi, hogy eltűntem, csak netelérhetőség szokásos módon... igyekszek írni mindenhova, ahonnan még hiányzom, de csak módjával.
Caleb, neked üzenem, hogy azért ezer éve várok a reagodra a szobámban. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openSzer. Feb. 27, 2013 6:04 am

Bocs, h eltűntem, elkezdtem tanulni xD
Szeretném a csütörtököt és a szombatot kijelölni reag napnak, de ha lesz erőm máskor is próbálok írni
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openKedd Márc. 26, 2013 4:40 pm

Ismét írok, most talán jó hírrel Very Happy Úgy tűnik kezdenek a dolgaim összerendeződni, lehet, h a hétvégén már vissza tudok térni
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 32

Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-openSzer. Ápr. 03, 2013 7:30 pm

Na úgy tűnik, h ezt a karit nem annyira fogom írni, bocsi Rayn, de szerintem 2-3 játéknál többet nem fogok megtartani vele.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzások - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 4 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: A Nagy Könyv :: Média-
Ugrás: