Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hiányzások

Go down 
+21
Kluzgor
Shushu
Random
Mordon Ismur
Sendō Yukari
Csák Farkas
Akira
Raven L'amour
Amago Aya
Aichi Tomoko
Natsumi Thetis
Moriya Sayoko
Akaki Kaede
Luna Mimosa Sophocardia
Rhea
Elfie McSnow
Zacharias Storm
Natria Hamachi
William Wandern
Warg Linderoth
Aono Tsukune
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openHétf. Ápr. 08, 2013 10:20 am

Üdv!
Szörnyű hírem van a számotokra, mint az egyik legrégebbi user, aki játékosként többet rakott le az asztalra, mint bárki más.
Abbahagyom a démont. És ezúttal nem kisebb vagy hosszabb időre, hanem végleg.
Először is azért, mert nagyon idegesít, hogy mindenki egymással eljátszik szépen, de velem meg senki, miközben azért én megpróbáltam az illetővel egyeztetni. Jó lett volna, ha mások keresnek fel engem játszási célból, nehogy már én rohangáljak mindig a másik után.
Másodszor ebbe a sok szex-témába belefáradtam. Teljesen tönkrement ezzel is a fórum minősége, hogy ahelyett, hogy több lehetőséget kihasználtunk volna, mindenki csak ilyen típusú játékot akar űzni. A legérdemesebb karakterekkel meg nem is lehetne rendesen játszani, mert vagy olyan a karakterük, vagy már nincsenek is itt. A démon nem csak a szexlehetőség miatt létezik/létezett.
Harmadszor a fórumnak annyi. Warg itt hagyta a fórumot és már nem fog visszajönni. Voltak, akik azt mondták, hogy játékosok admin nélkül tudják vinni... ez nem igaz. Ahhoz, hogy egy FRPG fennmaradhasson, egy teljesen aktív adminra van szükség, aki felügyel és kordában tart itt mindent (és Kluzgor esetében nem kijelölni valakit admini szintre, aki egyáltalán nem ért a moderátori tevékenységhez, csak az előtörténet elfogadásához). A multik mennyisége viszont nem sokat segít (én is már beláttam, de soha nem tagadtam le a multijaimat). William se ér rá mindig mostanság, a többiekről meg ne is beszéljünk, mert ők még ritkábbak, mint a fehér holló. Ezek szerint Warg mindent rá hagyott szegényre már a bukás idején...
Az én PokémonHUN fórumon is hasonló módon szűnt meg, és a démon se fog jobban járni. És nem is tagadom le, hogy nagyon javasoltam Williamnek, hogy akármennyi munkát fektetett bele a semmiért, neki is sokkal nagyobb megkönnyebbülés lenne, ha megszünteti az oldal működését. Tudom, hogy fájdalmas dolog ez, én is átéltem, de utána minden sokkal jobb lesz, és egy gonddal kevesebb még a játékosok számára is, Williamnek meg még annál is.

Wargnak igaza volt, a fórumnak már ebben a formájában meg kellett volna szűnnie! Hiba volt ragaszkodnunk ehhez... egy teljesen más világ sokkal jobb lehetett volna... talán még működött is volna a dolog. De már mindegy.

A lényeg, hogy így ennek az egésznek már semmi értelme, és nekem is jobb lesz, ha felszámolok az itteni játékommal is. Akik a SAO-n játszanak, azok megtalálhatnak engem Judy Noxiaként vagy Clio Chronosként. Smile

Viszlát mindenkinek! Örültem, hogy egy hosszúéletú szerepjátékos fórum tagja lehettem!
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openHétf. Ápr. 08, 2013 2:25 pm

Nati, értem, h mire gondolsz, de itt nem csak a játékosokkal van a baj, mert valljuk be, velük is, de minden éremnek két oldala van. Én például szívesen játszanék kalandot is, csak mostanában nincs annyi időm, h itt legyek, na meg nem is indult, így nehéz.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openHétf. Ápr. 08, 2013 3:22 pm

Az a baj, hogy a fórumnsak nincsenek kapcsolatai, így sosincs új gémer.....
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openKedd Ápr. 16, 2013 8:15 am

És mi nem tudunk normálisan játszani, engem kissé zavart, hogy a közeledéseimet zömében elég durván elfogadták/viszonozták, volt öszvisz egy kari, aki nem akart tőlem semmi -olyasmit- de még csak meg sem fordult a fejében. Meg amúgy is, itt barátokat karaktereknek alig lehet találni, hát még szerelmi kapcsolatokat: maximum ágyasokat! Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy totál rossz az olyan témájú játék, csak... akkor már minőséget kellene belevinni, fogalmazásilag és érzelmeket is hozzáadni, ami nem ekvivalens a "olyan jó vele csinálni asdfghjkl", a tartós kapcsolat meg nem az, hogy pajzánkodás másokkal is és aztán hoppá, akkor az legyen meg nem történt! Ennyivel elintézve karakterek felelőssége... Az én karim tudott örülni, de tudott csalódni és önhibáztatni is, mert nem tettem nem megtörténtté a játékaimat! Igen, szerintem Tomoko színes egyéniség, meg van még néhány szegény pára, akik hasonlóak, csak nem tudnak szintén kibontakozni. Mondjuk abban nem értek egyet fentebb tartalmasan szólóval, hogy oly sok hasznos mindent tett volna le az asztalra. Például, szerintem nem csak nekem nem tetszett az ötlet, hogy ő és a multijai vegyék markukba az iskolai élet irányítását. Szóval, azért az ilyen játék sem kell egy ilyen oldalra annyira... ha aktivitást akar valaki elősegíteni, akkor valami közösségibb, nem alárendelt játéklehetőségben kellett volna gondolkodni. Viszont Spicer Urat vártam büntetésre (a részletek meg nem szexuális célból voltak általam megjavasolva), meg még legalább két játékospár várta az érkezését, de vagy nem jelentkezett, vagy "majd" sort kerített rá... soha. Nem mintha én annyira aktív lettem volna, de az oldali dolgokat figyelembe véve, szerintem érthető...
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openKedd Ápr. 16, 2013 5:45 pm

mindegy... én azért örültem hogy létezett ilyen oldal is. No meg aztán sikerült olyanokkal is megismerkednem akiket talán sose lett volna szerencsém... Ez az igazi lényege az frpg-nek. A többi csak a ráadás hogy kalandozhatsz stb.
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openSzer. Ápr. 17, 2013 6:30 am

Tomokonak sajnos igaza van, de valóban az FRPG szerepe tényleg az ismerkedés és a szórakozás, de valóban nem csak az kellene, hogy végigdugjátok, hanem olyat is kéne csinálni, amit amúgy egy párkapcsolatban, pl randi, vagy elmenni kalandra, ha lenne.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openSzer. Ápr. 17, 2013 9:01 am

Attól, hogy már nem játszom, még figyelem a fórumot, de ezt nem állhatom meg szó nélkül.

Tomoko, neked megmondtam nem egyszer, hogy veled többet én nem játszom, és szerintem nagyon is jól tudod, miért. Még mindig nagyon haragszom rád és egyáltalán nem bízom benned azután, amiket tettél, amiket mondtál a hátam mögött és hála neked elvesztettem egy nagyszerű játékost és egyben egy barátot, aki miattad változott kissé negatív irányba (tudod, kire gondolok: akinek majdnem lenyúltad köbö 2 évvel ezelőtt a fórumát).
És nincs igazad azzal kapcsolatban, hogy mit tettem a fórumért, mint játékos. Nem a multilétszám volt az, amivel haladt volna a fórum, hanem az, hogy amiben tudtam, segítettem. Te egyáltalán nem voltál még itt, mikor én és az összes többi régi játékos már igyekeztünk mindent beleadni, amit tudtunk. Menj és kérdezd meg szépen Williamet vagy Wargot, ők meg tudják neked mondani, fiacskám.

Csák: Szerintem ne számíts jövőben sem kalandra, sem sokkal normálisabb ismerkedős játékokra. Sajnos idáig fajult a helyzet (talán Ikumi hibája is, hogy csak dugás van, mert folyton azt akar mindenkivel, és ezt kell látnia mindenkinek?). Elindult ugye 1-2 kaland, abból semmi se lett végül, mert nem haladt a játék. Ilyenkor néhány troll azt mondaná, hogy a bukásért Warg és William tehetnek, én szerintem nem az ők hibájuk. Fentebb leírt hosszú posztban ugye leírtam mindent, amint gondolok, és tartom magam ehhez.
Vissza az elejére Go down
Shushu

Shushu


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Sep. 01.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openSzer. Ápr. 17, 2013 9:24 am

Valószínűleg én is abbahagyom az itteni játékot... szerettem ezt az oldalt,az eltünedezéseim és az inaktívságaim ellenére is. Viszont ha Jack nincs itt, Henriettének sincs értelme, a többi karakterem nem sikerült túl jól (maximalista vagyok ^^') de amilyen az oldal aktívsága most, értelmetlen lenne új karaktert csinálni...
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openSzer. Ápr. 17, 2013 4:17 pm

Nos ami engem illet én elfoglalt vagyok az utóbbi időben tanulás érettségi stb. De tudnám magam aktivizálni de nem látom értelmét a dolgoknak. Egyszerűen már kétszer beindítottam az oldalt és kalandokat is kiírtam és meséltem de az összes szereplője lelépett vagy nem akart írni így egyiket se tudtam végig vinni. Szóval ilyen téren fölösnek érzem a munkámat és nem tudom hogy érdemes-e még valamit is kezdeni az oldallal. Szóval én egy választást intézek hozzátok. Maradjon-e az oldal vagy ne? HA azt akarjátok hogy maradjon akkor szükségem lesz a segítségetekre és én is igyekszem majd minden óhaj sóhajt teljesíteni. Amennyiben a szavazás nemmel zárul abban az esetben szép volt jó volt de sajnos be kell zárni az oldalt... Szóval döntsetek róla mivel én nem akartam egyedül elhatározni és megtenni.
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openSzer. Ápr. 17, 2013 4:37 pm

Szerintem indítsuk újra az oldalt egy kicsit más koncepcióval, csak az alapok maradjanak.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openCsüt. Ápr. 18, 2013 10:08 am

Felesleges lenne még törekedni ezen, én ezt magyarázom végig. WIlliamnek is ezerszer jobb lenne, ha nem szenvedne még a jövőben azért, hogy a végén semmi se legyen belőle.
Szóval tudjátok, én mit választanék...
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openHétf. Ápr. 22, 2013 11:23 am

Natria Hamachi írta:
Tomoko, neked megmondtam nem egyszer, hogy veled többet én nem játszom, és szerintem nagyon is jól tudod, miért. Még mindig nagyon haragszom rád és egyáltalán nem bízom benned azután, amiket tettél, amiket mondtál a hátam mögött és hála neked elvesztettem egy nagyszerű játékost és egyben egy barátot, aki miattad változott kissé negatív irányba (tudod, kire gondolok: akinek majdnem lenyúltad köbö 2 évvel ezelőtt a fórumát).
És nincs igazad azzal kapcsolatban, hogy mit tettem a fórumért, mint játékos. Nem a multilétszám volt az, amivel haladt volna a fórum, hanem az, hogy amiben tudtam, segítettem. Te egyáltalán nem voltál még itt, mikor én és az összes többi régi játékos már igyekeztünk mindent beleadni, amit tudtunk. Menj és kérdezd meg szépen Williamet vagy Wargot, ők meg tudják neked mondani, fiacskám.

Nekem ilyesmit soha nem mondtál, egyszer sem. Összekeversz valaki mással, maximum elfelejtetted mondani nekem is! És nyilvánvaló, hogy nem beszéltem én semmit sem a hátad mögött: mindig is teljesen tisztában voltam vele, hogy amit én chaten írok, azt te vissza tudod olvasni, mint ahogy bárki más is! Amit pedig a dolgaiddal beszéltek meg admin chaten, azt egyébként hozzád is eljutott rögtön, staff tagon keresztül, mint érintett fél!

Ha pedig már úgyis említették, ki vagyok, akkor azt le sem tagadhatod, hogy nem próbáltam meg veled is megbeszélni a problémákat. Én most is ugyanúgy nyitott vagyok és beszélnék, ha nem lenne probléma azzal a nyamvadt msn-nel meg skypal, most is akár meg tudnánk beszélni! És igen, szívesen beszélnék veled, hogy rendezzük a problémát, mert nem mellesleg annyira sem ismerjük egymást, hogy reálisan fiacskámnak szólíts! Kulturáltan fogalmaztam, egyszerű nem tetszést kifejezve, hogy volt két multid, akik egy pillantás alatt fejesekké váltak. Te viszont lekezelően írsz rólam, olyan múltbéli dolgokra hivatkozol, amik nem erre az oldalra tartoznak. Én ilyet nem tettem veled szemben! Nem kell kedvesnek lenned velem, de szeretném, ha megadnád a kortársnak járó ha nem is tiszteletet, de toleranciát! Szépen kérlek!

Más oldalát pedig soha nem kíséreltem meg ellopni, összvissz, ami erre emlékeztető dolog volt máshol, az ugyanaz a benevolens dolog, amit te is csináltál itt: részt kértem egy oldal dolgaiból, kaptam és ragaszkodtam hozzá. Ezen kívül maximum kritizáltam, s ugyanúgy fogadtam más kritikáját, ahogy most a tiédet is.

Olyat ellenben senki sem állított, főleg nem én, hogy az oldalt böngészned bűn. Nem halok meg sértődöttségtől, csak mert elolvastad és lereagáltad a hozzád tartozó részt, amihez jogod van! Ha túloztam, elnézésedet kérem, azért volt, mert nem ismerlek elég jól. De ez terád is igaz, nem ismersz elég jól, azt sem tudod, hány éves vagyok!

Ettől függetlenül, szeretnék beszélni veled, kibékülni ha haragban állunk és bocsánatot kérni, amiért bocsánatot kell kérnem. Nem vagyok gerinctelen személy, elismerem ha valamit hibáztam, de ahhoz beszélnünk kellene és kölcsönösen beismerni tévedéseinket. Legyünk kicsit gyerekek és béküljünk ki, ahelyett, hogy felnőttek módjára veszekszünk, vagy morgunk egymásra sarkokból!
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openKedd Ápr. 23, 2013 8:55 am

Ó mily érdekes! Visont milyen szépen "elbeszélgettünk" a facebook-on, ahol nyilvánvalóvá vált, hogy te is az erősebbik nemhez tartozol. És nem is értem, ezen mit kell kiakadni, és letagadni. Nincs azzal semmi baj, és a kutya se törődik ezzel. Megsúgom neked, hogy Ikumi nemét is ismeri mindenki, és szerinted ezzel törődött a mai napig valaki? Nem.
Ha tudnám, bebizonyítanám neked, hogy miket műveltél, amiért egyszerre két embert is magadra haragítottál. Sajnos már nincsenek meg azok a PM-ek arról, hogy kijelentettem neked, hogy soha nem fogok veled játszani (muszáj törölnöm a postaládámat, mert elég gyorsan betelik, ahogy beszélgetek mással PM-ben) és a részletek a digimonról. Visszaéltél a hatalmaddal és lelkileg örökre összetörtél egy embert, csak ő nem veszi még észre. Viszont szembesíthetlek Aurával, ha akarod. Ugyanis ő mondta el nekem, hogy te miket mondtál rólam, és én is elmondtam, hogy nekem mit mondtál róla. Velem egyidős ember létedre ilyen undorító gyerekes kavarással eléggé elbuktál. Wargnak is okoztál már elég problémákat, amiért szerencsére megkaptad büntetésed. Igazából erre a pontra akartam igazán kilyukadni, hogy miket mersz rólam mondani, de a chaten és a fórumon írt rólam tett nyilvános megjegyzések is nagyon fájtak. Valóban nem ismersz elég jól,és én se téged bizonyos pontig. De sajnos 2 alkalommal játszottad már el nálam az esélyedet, és ez elég ok arra, hogy többet ne is foglalkozzam veled. Ne számíts rá, hogy a jövőben beszéljünk. Semmiben nem hibáztam, és igazam is van, hogy ha nem foglalkozom veled. Eggyel kevesebb a gondom, és még ezerszer is könnyebb. Ugyanis elég bajom van nélküled is.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openKedd Ápr. 23, 2013 6:42 pm

Már bocs, hogy bele szólók, de az ilyesmi nem ide való. Nem a hiányzásokba kell meg írni a gondjaitokat. Békességben is lehet játszani és nem kötelező azzal akivel nem akarunk. Én sem panaszkodom, hogy a kutya sem nyavajog értem.
Szóval ha lehet vagy a chatot használjátok vagy a levelet és ha lehet ott is próbáljatok rendesen beszélni egy mással. Köszönöm.

ui: szerintem ha új oldalt akartok 1szerübb 1 másik helyen ujjat kezdeni itt pedig aki akar még mindig tud valamit később játszani.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openKedd Ápr. 23, 2013 6:55 pm

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mert nem itt kell rendezni a nézeteltéréseiteket és nem is vág még az egész a témához szóval eddig nem is jutottunk semmivel előrébb mert a szavazás továbbra is döntetlenen áll.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openSzer. Ápr. 24, 2013 10:33 am

Már ne haragudj, de nekem nincsen facebook profilom és nem tudom, hogy kicsoda Aura! Egyértelműen összekeversz valaki mással, s egy illető már jelentkezett is nálam, hogy minden bizonnyal róla beszélsz éppen! Ő Mizore volt, amíg itt adminisztrátorkodott. Én '87-es születésű vagyok, lány és nem mellesleg William, Kluzgor, de akár maga Warg is tanusíthatja, hogy ő és én két külön személyek vagyunk. Még csak nem is ugyanúgy írunk, a karaktereink stílusai is eleve mások és ugyan aktív mostanában nem vagyok, de voltak igencsak hosszú játékaim is, mely nem feltétlenül Remiliara vall.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openSzer. Ápr. 24, 2013 4:11 pm

Akinek van facebookja az jelizzen már be had tudjak vele társalogni xD ugyan így Kusuki Eiko vagyok szóval a név kereséssel nem kell sokat bajlódni szerintem. Ami pedig ezt a vitát illeti tényleg lerendezhetnétek máshol is. Nem csak ez az egy oldal van a Földön szerencsére. Nah nem tudom lehet még írok ide. Mindenesetre, ha kerestek jelizzetek be. Very Happy
By Kusuki
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openSzomb. Ápr. 27, 2013 1:07 pm

Már ne is haragudjanak a vitás felek, de jó lenne az egymással való vitákat félre tenni, és kezdeni valamit a kérdéssel, amit William tett fel. Akarunk-e még egy normális, ezen (vagy hasonló) világon alapuló játékkal játszani, esetleg nem.
Nem bántásból, de elég szomorú dolognak tartom hogy ebbe mint "segédbíró" kell hogy beleszóljak.
Ahelyett hogy az ellentétekre és a vitákra összpontosítanánk, előtérbe kell helyeznünk minden mást, amivel az oldal felvirágzását segíthetjük. Elhiszem hogy vannak dolgok amik miatt egyesek be rágtak a másikra, vagy épp nem tetszik valami a másik stílusában, és szóvá akarják tenni, de nyomatékosan kérek mindenkit, hogy zárja a vitát, vagy ha nem megy, próbálják meg barátságos hangnemben PM-ben kezelni a másik féllel, de ha megoldható, a feleslegessé vált energiákat fordítsuk arra hogy segítsük Will-t. Azok, akik megtennék ezen csekélységeket, azoknak előre is köszönöm szépen.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openKedd Ápr. 30, 2013 7:20 pm

Elnézést, mindössze publikus vádat éreztem publikus válasszal lezárni, mert elég nagy személyazonosság összekeverést csinált. Egyébként igen, engem még érdekel az oldalon a játék.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 32

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openCsüt. Május 02, 2013 1:23 am

A héten nem fogok olyan állapotba kerülni, h írjak, mert XXV. VEN van, volt lesz (Very Happy) a héten és hát ez nem éppen a józanságról szól, na meg egy ballagás is lesz holnap, húgomé és arra is használható állapotba kell kerülnom és hát az alvás mostanában átlag napi 4 óra, ami még egyetemi szinten is soknak számít...
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openSzomb. Május 04, 2013 3:32 pm

FIGYELEM!!!
Will-t érdekelné, hogy a fórum működése továbbra is fennálljon, vagy sem. Kérek minden játékost, akinek okozott legalább egy kevés jókedvet is a játék, és szeretné a folytatást, szavazzon igennel!

IGEN!!!!
Én Támogatom a fórum további fenntartását, és ajánlom szolgálataimat!
Vissza az elejére Go down
Miria Wingo
Diák
Miria Wingo


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Apr. 30.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openSzomb. Május 04, 2013 3:46 pm

Igen! x)
Vissza az elejére Go down
Suzuki Yukiko
Diák
Suzuki Yukiko


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2013. May. 01.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openSzomb. Május 04, 2013 4:13 pm

Igen.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openSzomb. Május 04, 2013 5:03 pm

igen az összes karimmal igen de csak 1el jelölöm Smile
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-openSzomb. Május 04, 2013 5:07 pm

igen
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzások - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 5 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: A Nagy Könyv :: Média-
Ugrás: