Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hiányzások

Go down 
+21
Kluzgor
Shushu
Random
Mordon Ismur
Sendō Yukari
Csák Farkas
Akira
Raven L'amour
Amago Aya
Aichi Tomoko
Natsumi Thetis
Moriya Sayoko
Akaki Kaede
Luna Mimosa Sophocardia
Rhea
Elfie McSnow
Zacharias Storm
Natria Hamachi
William Wandern
Warg Linderoth
Aono Tsukune
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openKedd Márc. 06, 2012 7:05 pm

Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem (megint...). Nem tudom, hogy és mint leszek, mert eléggé nyakamba szakadtak a dolgok, főleg tanulásügyileg (nem állok rosszul, csak feltorlódtak a vizsgáim, nagyjából mostantól minden héten egy, hű de örülök neki...), szóval szeretnék szólni, ezért van, hogy mostanság sokat kések válaszokkal. Azért igyekszem lenni és írni, de tényleg fogalmam sincs, hogy lesz az életem a kövi pár hónapban, bocsánat!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openSzer. Márc. 07, 2012 1:01 pm

Az elmúlt hónapokban teljesen inaktív voltam, aminek több oka is volt, az életem eléggé gallyra ment mostanában. De mostantól igyekszem aktivizálni magamat!
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openPént. Márc. 09, 2012 4:19 pm

Bocsánat fiúk lányok hogy nem voltam vagy is csak keveset elég zűrös heteim vannak és nem leszek annyit mint régen de megpróbálok azért még adminkodni egy kicsit és jó látni hoyg növekszik a létszámunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openPént. Márc. 16, 2012 1:36 pm

Üdv! Mindenkitől szíves elnézését kérem - főleg Ikumitól, Natitól és Elfie-től -, amiért szó nélkűl eltűntem. Mentségem nincs sok...csak...eléggé zavaros lett az életem mostanában. De most megpróbálok visszatérni! ^^
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openSzomb. Márc. 17, 2012 9:57 am

Semmi baj, vártam rád. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openVas. Márc. 18, 2012 9:14 pm

Hello! Bocsánatot kérek, amiért nem voltam sokáig, csak ugye ott az a sok meló, és külföldre is elég gyakran járok ki, időm meg alig. Aktivizálom újra magam, bár nem leszek túl gyakran, amíg telik rá időm, írok. Köszönöm, és még egyszer bocsi! A kedvenc biszex incubi visszatért! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openKedd Ápr. 17, 2012 4:16 pm

Elnézést kérek, hogy mostanság nem voltam. Kicsit sok dolgom volt, meg lusta is voltam, na meg még bennem volt némi sértődöttség, ami már rég elmúlt még a dolgaim előtt.
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openKedd Ápr. 24, 2012 3:37 pm

Jöttem szólni, hogy ma még nem írok reagot. De holnap már valószínűleg igen!
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openSzomb. Május 05, 2012 7:58 am

Sajnálom hogy eddig nem voltam csak az utóbbi időben sok minden a nyakamba szakadt de most már igyekszem fent lenni amennyiszer tudok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openVas. Május 13, 2012 1:42 pm

Az elkövetkező időszakban, úgy 6 hétig csak elvétve leszek, elindult a vizsgaidőszak. Kérem mindenki türelmét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openVas. Júl. 01, 2012 7:34 pm

Holnaptól nyolcadikáig táborban leszek, addig ne keressetek
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 10:25 am

Üdv!
Tudom, mostanság nem igazán voltam jelen, és nem is akartam lenni, mert a múltkori balhézásokból nekem elegem lett (nem is tagadom, hogy egyesekből is, de megtanultam megbocsátani lelkileg is). Addig szépen vártam, hogy minden újra a régi legyen, és elmúljon a feszültség. Emellett megvolt a vizsgám, és sikeres lett, meg hazaköltöztem, és ilyesmi, mostanság melót is keresek.
De most már minden oké nálam, feldolgoztam az idegesítő tényezőket, és készen állok játszani holnaptól. Very Happy

Natria/Judy/Zach


A hozzászólást Natria Hamachi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 07, 2012 2:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openKedd Aug. 07, 2012 12:06 pm

Örülök, hogy helyrerázódtál! Smile Meló téren meg sok sikert!
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openVas. Aug. 19, 2012 7:46 am

Sziasztok!
Mától (aug. 19.) egészen aug. 22-éig nem leszek, Pestre megyek.
Addig is mindenkinek jó játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 22, 2012 9:58 am

Bejelentem a hírt, hogy a különc Mahou Shoujo visszatért! Very Happy Igen, Mahou Shoujo, nem Masou ^^ Mert átírom őket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 22, 2012 3:54 pm

Szerintem ne akarj többet változtatni rajta! D8 Am üdv újra. Smile
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openSzomb. Aug. 25, 2012 7:18 am

Habár privátban anno szóltam Atsuminak, hogy egy ideig nem írok, azért most szólok az újbóli elérhetőségemről. Meg azért is, mert elviekben kellenék játékra!
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openSzer. Szept. 05, 2012 5:26 pm

Elutazom két hétre. Ahogy tudok feljövök, de nem leszek egy ideig annyira aktív. Köszönöm a megértéseket! Smile
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openSzer. Szept. 05, 2012 5:51 pm

Én is bejelentem hogy a hét maradandó részében elutazom szóval én sem leszek elérhető.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openCsüt. Szept. 20, 2012 4:32 pm

Üdv, ismét itthon vagyok, most már aktív vagyok, mint kiutazás előtt voltam. Smile
Vissza az elejére Go down
Amago Aya

Amago Aya


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2012. Aug. 26.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openKedd Szept. 25, 2012 7:45 pm

Az altis késésemért elnézést kérek. Fáj a torkom és náthás vagyok, de még így is nagyjából minden nap mennem kell valahova, ezért alkalmanként nehézkesen fognak gördülni tőlem a reagok.
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openKedd Szept. 25, 2012 8:20 pm

Amago Aya írta:
Az altis késésemért elnézést kérek. Fáj a torkom és náthás vagyok, de még így is nagyjából minden nap mennem kell valahova, ezért alkalmanként nehézkesen fognak gördülni tőlem a reagok.

Szóval ez az ok. Így már érthető. Gyors gyógyulást kívánok! Smile
Vissza az elejére Go down
Raven L'amour
Diák
Raven L'amour


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Aug. 23.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openSzer. Szept. 26, 2012 6:51 am

Nya~ madárka is benézett ide sajnos avagy nem sajnos, madárka speciel kivételesen örül, hogy nem lesz otthon pár napig. Csütörtöktől vasárnapig nem leszek elérhető, mert barátnőimhez megyek. Igyekszem addig mindenkinek írni, köszöntem a figyelmet ^^
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openSzomb. Okt. 06, 2012 11:51 am

Sziasztok!

Elnézést szeretnék kérni elsősorban Ikumitól, amiért már egy hete nem írtam neki. Az ok: a suli. Eléggé sok időmet lefoglalja és húzós is, tehát kevesebb időm jut játékra. De most itt a hétvége és bepótolom az elmaradásomat! (Meg a kalandra is írok majd) Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-openHétf. Okt. 08, 2012 3:18 pm

Elment otthon a netem, és csak időnként tudok fent lenni. Bocsi mindenkitől, akivel játszom!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: A Nagy Könyv :: Média-
Ugrás: