Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hiányzások

Go down 
+21
Kluzgor
Shushu
Random
Mordon Ismur
Sendō Yukari
Csák Farkas
Akira
Raven L'amour
Amago Aya
Aichi Tomoko
Natsumi Thetis
Moriya Sayoko
Akaki Kaede
Luna Mimosa Sophocardia
Rhea
Elfie McSnow
Zacharias Storm
Natria Hamachi
William Wandern
Warg Linderoth
Aono Tsukune
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openSzomb. Május 04, 2013 5:44 pm

Adminként, valamint az összes publikus és titkos multim nevében, igen
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openVas. Május 05, 2013 12:58 pm

mivel jó oldal így egyértelműen igen
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openVas. Május 05, 2013 2:20 pm

Örömmel látom hogy szépen gyűlnek az igenek:D Nos, hogy segítsem Will-t az fórum felvirágoztatásában, (szép hosszú szóVery Happy ) Feltenném a kérdést, amit Will is feltett.
Ha kell valamin változtatni, mi legyen az?


Rajta, halljuk az ötleteket, szerintem biztos tudtok valami apró ötlettel szolgálni, hogy mi is segítheti a fejlődést.
Vissza az elejére Go down
Suzuki Yukiko
Diák
Suzuki Yukiko


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2013. May. 01.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openVas. Május 05, 2013 5:17 pm

Láttam a tanórákat, abból talán lehetne néhány? Más oldalakon az van, ha valaki nem ír xy időn belül, szól neki a mesélő, s ha még xy időn belül nincs reag, ki van téve. Ez lehet órán is így, hogy van sorrend, de ha nem ír valaki időben, akkor jöhet a következő és maximum pótolja utána?

Lehetnének szakkörök is, a karakterem például gimnasztikára jár, s érdekes lenne néha kijátszani másokkal együtt.

Legyenek iskolai rendezvények, sok oldalon vannak listázva ünnepek Japánban és az alapján lehetne néhány. És itt nem Karácsonyra gondoltam, a karakterem nem keresztény.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openKedd Május 07, 2013 12:42 pm

Ez érdekes. Nem rossz elképzelés, és ha mondhatok ilyet, biztos lenne rá igény valamennyi játékos felől.
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openKedd Május 07, 2013 1:33 pm

Lehetne valami képesség fejlesztés is, nem csak töri, matek stb óra is... Lehetnének csoportosulások (pl sport, tancsoport stb) Ha van akkor nem szóltam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openSzer. Május 08, 2013 10:19 am

Az képességfejlesztési órák bevezetése remek ötlet lenne, de erre konkrétan kellene egy veterán játékos, aki elvállalná a tanár szerepét, vagy egy NJK-t kéne kidolgozni, ami nem is akkora fáradság, de a fejlesztéshez már külön rendszert kellene felállítani, ami már macerásabb, bár nem tartom kizáró indoknak hogy ne legyen komolyabban átgondolva ez a ötlet sem.

A tanulói csoportosulásra már volt kezdeményezés, de tiszavirág életű társaság volt, mert Kinshi felszámolta őket az emberutálatuk végett... Dehogyis, vicceltem. Csupán mint ahogy az lenni szokott, mindenki akit érdekelt a téma, felszívódott az éterben.
Egy ilyen üzemeltetésére én úgy tudnám elképzelni, hogy megállapítunk egy minimális létszámot, és ha feláll a minimális játékosmennyiség, akkor a kis klikk hivatalos iskolai szervezetté válik.
Vissza az elejére Go down
Miria Wingo
Diák
Miria Wingo


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Apr. 30.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openCsüt. Május 09, 2013 3:55 pm

Nem akarok kukacoskodni, de ezt valami "ötletelő" témában kellene megvitatni a hiányzások helyett... Surprised

Egyébként nem tudom meddig, de nem tudok majd írni...
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openCsüt. Május 09, 2013 5:33 pm

Hát igen, de Will már eleve itt látott neki az ötletek és az igenek gyűjtésének, és csak kavarodás lenne egy másik lap nyitása.
Vissza az elejére Go down
Miria Wingo
Diák
Miria Wingo


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Apr. 30.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openPént. Május 10, 2013 6:10 am

Téma nyitás, aztán meg linkelés... Surprised
Vissza az elejére Go down
Ueda Gorō
Diák
Ueda Gorō


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2013. Mar. 07.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openSzer. Május 15, 2013 9:34 am

Én is nagyjából ráérek már, elnézést a kellemetlenségekért.
Vissza az elejére Go down
Miria Wingo
Diák
Miria Wingo


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Apr. 30.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openSzomb. Május 18, 2013 2:13 pm

Két hétig nem leszek, bocsiii! :SSS
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openCsüt. Május 30, 2013 5:05 pm

Kicsit kések, ma késő éjjel vagy holnap írok!
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openSzer. Jún. 05, 2013 10:30 am

Nem leszek péntektől szerdáig, de még a június is kérdéses, mert fontos vizsgák lesznek.
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openVas. Aug. 18, 2013 9:51 pm

Elnézést megint, el voltam a héten havazva és most még a gépemmel is zűrök lettek. Nem kellene pont ezt az oldalt hanyagolnom, itt többen is várnak főleg multi karikra. Igyekszem rendeződni
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openSzomb. Aug. 24, 2013 6:31 am

Hétvégén nem nagyon leszek, vagyis jóval kevesebbet, mint szoktam Smile
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openCsüt. Szept. 05, 2013 4:54 pm

szeptember 9-től hetente 1 posztot tudok vállalni, de inkább 2 hetente fogok posztolni.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 32

Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-openVas. Okt. 20, 2013 11:05 am

A következő héten nem szeretnék feljönni, így a mai nap során mindenki megkapja a posztját, de 2013. 10. 27-ig nem leszek fenn. (24-én ünnepeljétek meg, h 1 éve vagyok az oldalon Farkassal Cool)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzások - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 6 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: A Nagy Könyv :: Média-
Ugrás: