Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Aichi Tomoko szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Jún. 07, 2012 9:01 am

Egy kicsit prüszkölt, amikor a víz néha a szájába vagy az orrába került, de azért nem akadályozták a dolgában. Közben végre kitisztult valamennyire a feje, így nem kellett noszogatni. Amikor úgy látta, hogy rendesen sikerült megmosnia Ikumi hátát, visszaadta neki a pamacsot, hogy ő megmosakodhasson és elhúzta az fülkeajtót
- Één közben megtörölközök - mondta - meert csak egy van
Viszonylag gyorsan megvolt vele, így aztán a törülköződ a fürdőben hagyva kislisszant és a pizsamája keresésére indult, noha inkább volt afféle ujjas hálóing, egyébként kék. Amint megtalálta, nyomban bele is bújt
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Jún. 07, 2012 6:03 pm

*El vetet a pamacsot és viszonyleg gyorsan meg mosakodott. Ezután meg törülközött és mikor elég száraz volt magára varázsolt egy vékony fekete háló inget. Ezután ki mentem hozzá és szemmel meg kerestem Miut. Miu most nem foglalkozott Tomokoval kereset egy puha és meleg helyet és oda vackolta be magát egyenlőre. Én pedig meg ittam egy két korty üdítőt.
-Most mit csináljunk?
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openPént. Jún. 08, 2012 5:39 pm

Egy pillanatra elgondolkozott, majd az éjjeliszekrényhez ment, amiben mint egyetlen fiókos szekrény a szobában a fehérneműit tartotta, majd kivett belőle egy bugyit és felvette a hálóing alá. Eközben Ikumi már végzett a fürdőszobában, s Tomoko kétségbe vonhatatlan meglepetésére egy fekete hálóingben lépett be a szobába és az asztalhoz sétált. Tomoko még mindig bámulta, amikor az néhány korty italt követően megkérdezte, mit csináljanak
- H-honnan vetted azt elő? - kérdezte válaszadás helyett, elég bamba képet vágva
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openPént. Jún. 08, 2012 5:44 pm

-Ó ezt? Magammal hoztam.
*Mosolyogtam egy nagy víz cseppel homlokom tájt.
~Nem szép hazudni, de ha meg tudja, hogy elő varázsoltam biztosan megint meg sértődik. Már Miura is haragszik pedig ő csak játszani szeretett volna.
*Kicsit Miura néztem aki a meleg kis vackában éppen engem nézet.
-Na te is kíváncsiskodsz?
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openPént. Jún. 08, 2012 5:56 pm

- Ő... heeehe... oké - billent oldalra a feje, szemei akár egy pár karika is lehettek volna, elég furcsa elképzelései voltak arról, hogyan csempészte be a szobába és a fürdőszobába is. Gyorsan kirázta fejéből az összeesküvés elméleteket, s inkább azon tűnődött, mivel is üssék el az időt. Szeme Ikumi ajándékain állapodott meg, így hát gyorsan előkerített egy nagy üvegpoharat, majd miután a fürdőben teletöltötte vízzel, beletette a virágokat és a polcra rakta. Aztán leült a székre és a süteményt nézte meg, hogy vajon miféle?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openPént. Jún. 08, 2012 6:01 pm

*Úgy tűnt Tomoko el hiszi legalábbis reméltem el hiszi, mert hát nem akartam hazudni, de nem akartam meg bántani az igazsággal sem.
~Biztosan haragudna ha meg tudná az igazat. Eddig sem örült a mutat ványoknak.
*Oda mentem Miuhoz és meg simogattam a bundáját amit ő dorombolva fogadott. Tomoko közben vízbe tette a virágot majd a csokis süteményeket nézte amiket hoztam neki.
~Remélem szereti a csokit. Nem szívesen hoztam volna neki gőte szem csemegét. Attól biztosan frászt kapott volna.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openPént. Jún. 08, 2012 6:18 pm

Tomoko megszagolta az egyik sütit, majd további gondolkodás nélkül rágni kezdte, nem találta túlságosan édesnek, egyszóval nem sikerült rosszul. Amikor körbenézett, Ikumit már a cicájával játszva látta, aki már megint a cuccai között bujkált. Kényelmetlenül, de úgy döntött hogy mára feladja vele a küzdelmet, nehogy Ikumi megharagudjon az újabb tiltakozásra. Odasétált és Ikumi felé nyújtotta a dobozt, hogy vegyen belőle ő is
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openPént. Jún. 08, 2012 6:24 pm

*Mikor Tomoko meg kínált sütivel el fogadtam, de Miu kíváncsian őt kezdte nézni. Persze nem zavartatta magát a meleg kis zugában pihengetet tovább, de látszott rajta, hogy ugrásra készen áll. Fülét hegyezve figyelte ahogy ropogtatjuk a sütiket.
-Nem tudom nem kellene inkább le pihenni. Biztosan fáradt agy már.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openVas. Jún. 17, 2012 11:53 am

- N-nem is tudom - csóválta meg a fejét, aztán félre tette a sütis dobozt és maga elé kapta az ágyról a legnagyobb párnát, aztán leült Ikumi mellé - szerintem nehezebb elaludni, mint mondjuk ébren maradni. Mire megy ki ez a suli?
Inkább magát kérdezte mintsem Ikumit, tűnődve és a párnába kapaszkodva eldőlt az ágyon és felhúzta a lábait, aztán bámulni kezdett maga elé és néha pislogott az orráig húzott párna mögűl. Lábaival kalimpálni kezdett, közben pedig dúdolászott valamit
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openVas. Jún. 17, 2012 11:59 am

-Nehezebb? Szerintem sokkal könnyebb csak be kell csuknunk a szemünket és el képzelni valami szépet és hip hop már alszunk is.
*Mosolyogtam és Miu helyeslően nyávogott.
-Nem értem a kérdésedet. De azt tudom, hogy itt fel készítenek minket, hogy be tudjunk illeszkedni és meg tanulni az erőnk kezelését.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openVas. Jún. 17, 2012 4:33 pm

Nem értett egyet Ikumi álláspontjával, legalábbis a saját maga részéről nem, míg neki valószínűleg működött, ha már állította. A macskáját igyekezte kiverni a fejéből, elképzelni sem tartotta jónak mi nyávogni valója volt megint, éppen az ő cuccai között. Hátára fordult és még jobb az arcába húzta a párnát
- Szerintem szabályokat akarnak belénk nevelni, biztos azt hiszik, hogy ami szerintük jó az nekünk is az...
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openVas. Jún. 17, 2012 6:09 pm

*Kicsit elgondolkoztam.
-Nem nem hiszem. Ha tényleg ezt akarnák akkor nem démonoknak csinálnak iskolát. Az emberek jobban kezelhetőbbek ilyen téren.
*Mondtam majd közelebb mentem hozzá.
-Most mit szeretnél csinálni? Szeretnél le pihenni filmet nézni vagy valami egészen mást szeretnél csinálni?
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openHétf. Jún. 18, 2012 10:52 pm

- Te vagy itt a vendég - válaszolta a kérdésre, az iskola témát inkább elvetette - ha filmet szeretnél, akkor nekem van néhány, akció és animációs... meg hasonlók. Játékom is sok van, meg pc és konzolok, más nem jut eszembe...
Törte a fejét, volt elvétve egy-két könyve, de azok inkább a tananyaghoz kötődtek... persze ott volt az ő kis Necronomiconja, még most is elbújva a táskában, pedig ilyenkorra már javában lapozni szokta... meg beszélni hozzá, tulajdonképpen a falnak
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openKedd Jún. 19, 2012 6:01 pm

-De én azt szeretném amit te szeretnél.
*Makacskodtam, mert nem egyszerű vendég voltam nála hanem minta a barátnője.
-Hiszen tudod jól, hogy én mit tennék veled a legszívesebben. Ezért kell neked választanod.
*Rá néztem és vártam a válaszát illetve a döntését
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openKedd Jún. 19, 2012 6:12 pm

Ikumi hozzá hasonlóan nyomban makacskodni kezdett, aztán pedig hipokrízist állított fel miszerint Tomoko tudta, hogy mit szeretne. Ezen elgondolkodott, hirtelen nem tudta, hogy végtére is miből kellene tudnia és egyáltalán mit. Úgy döntött, tovább kérdezi
- De én nem tudom - tette vissza a párnát a helyére, aztán ráfeküdt - főleg, ha nem is mondod meg
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openKedd Jún. 19, 2012 6:16 pm

*Kicsit szomorkás lettem majd közel hajoltam hozzá.
-Mi lenne ha meg mutatnám? Vagy meg lepne egy csók?
*Kuncogtam vidáman.
-Kezd későre járni talán akkor nézzünk meg valami filmet. vagy csak nézzük meg mi megy a tv-ben. Bár elég késő van nem tudom, hogy adnak-e még valamit a tvben. Talán csak olyan dolgokat amiket a szerelmesek csinálnak. meg a reklámok az unalmas reklámok.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openKedd Jún. 19, 2012 6:32 pm

- ÁÁÁ, csókolózni szeretnél? - kérdezte vissza megkönnyebbülten, már-már attól félt, hogy valami lehetetlenre gondolt - Ha lenne műsor se mutatná, nem állítottam be a tvn a csatornákat. Csak a konzolokhoz csináltam meg, mert a tvben nem az a műsor, amit én akarok. Arra ott van a számítógép
Felült az ágyon és a fal felőli részére húzódott, majd kicsit zavartan megvakarta az orrát
- Sz-szóval... azt mondtad... csókokat szeretnél. Ha igen... akkor gyere fel ide!
Így utólag annak is örült, hogy nem egy ismétlésre gondolt a délutánról, csókok és ölelések nem hordoztak magukkal elgondolkodtató dolgokat
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openKedd Jún. 19, 2012 6:36 pm

-Hát nem csak csókokat, de én be érem most velük.
*Oda mentem hozzá, hogy meg ölelhessem.
-Csak szeretném, hogy tud te leszel a barátnőm akire mindig vigyázni fogok és nagyon foglak szeretni.
*Lassan kezdtem átölelni őt hátha még is visszakozna.
-Ha akarod konzolozhatunk. De akkor tényleg olyat csináljunk amit te szeretnél.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openKedd Jún. 19, 2012 6:52 pm

- Ő... hát... jó... - zavarodott kicsit össze, talán mégiscsak arra gondolt - majd talán...
Kicsit aggodalmasan hallgatta, közben pedig ledobálta a takarót és a párnákat. Kicsit odébb húzódott, hogy ő is rendesen elférjen idefent, aztán pedig a karjai közé ügyeskedte magát és felnézett rá. Már most kalapált a szíve, pedig nem készült semmi komolyra, de hát ez normális
- Most nincs kedvem konzolozni - válaszolta némi késéssel - inkább az ölelés és a puszik, olyan nem lehet minden nap
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openKedd Jún. 19, 2012 7:00 pm

*Miután Tomokot melegen átöleltem meg pusziltam a száját.
-Tőlem minden nap meg kaphatod. Tudod, hogy szívesen adok neked ilyeneket és hasonló finomságokat.
*Lassan ismét a szájához közeledtem és ha engedte meg csókoltam. Hosszan csókoltam meg és forrón magamhoz ölelgettem. Csak nehezen tudtam el engedni.
-Ügye nem is volt olyan rossz?
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openKedd Jún. 19, 2012 7:22 pm

Ikumitól kapott egy puszit és néhány nyugtató jó szót
- Köszi - simogatta meg az oldalát, örült, hogy volt aki megölelje
Ahogy az ajkaik ezúttal összeértek, nem húzódott vissza, átadta magát neki, had vezesse a csókot. Nem volt nagy ügy most sem, érezte a testét elöntő melegséget, de visszafogta magát attól, hogy közben mással is próbálkozzon. Igazság szerint most így ő is szerette volna, de azt nem, hogy a saját ágyában legyen, meg még fiatalnak is érezte ahhoz, hogy sűrűn kockáztasson meg olyasmivel, a korábbi elég volt mára. Vagy még majd meggondolja, de most a csók végeztével mást akart
- Nagyon jó volt! - biztosította, aztán kibújt a karjaiból és elfeküdt az ágyon - Nem jössz ide? Sz-szeretnék hozzád bújni kicsit... ülve nem olyan jó...
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openKedd Jún. 19, 2012 7:54 pm

*Jó volt Tomokot ölelgetni és csókolgatni. Jó érzéssel töltött el testének melege. Mikor el feküdt az ágyon úgy éreztem menten le támadom és sűrű csókokkal le meztelenítem őt. De úgy éreztem nem örülne neki hiszen korábban mondta, hogy nem jó ha folyton ez jár a fejemben. Lassan oda mentem hozzá és hozzá bújtam, hogy ő is hozzám bújhasson.
-Olyan jó így veled lenni.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openKedd Jún. 19, 2012 8:03 pm

- Uhum - helyeselt, aztán adott egy gyors puszit az ajkára
Elgondolkodva pislogott és kicsit közelebb bújt hozzá, nem akarta még, hogy elengedje. Megpróbálta átölelni a csípőjénél és noha nem voltak hosszú kezei, azért valamennyire sikerült neki, így hát lassan simogatni kezdte a hátát, hátha örülni fog neki
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openKedd Jún. 19, 2012 8:26 pm

*Miután meg puszilta az ajkaimat vissza pusziltam majd el kezdtem simogatni a hátát. Majd lassan a nyakát kezdtem el csókolgatni.
-Szólj ha túl lépek egy határt. Nem szeretném ha meg bánkódnál amiatt én esetleg be indultam.
*Mondtam neki és tovább csókolgattam a nyakát és ha engedte kissé lejjebb húzva a ruháját a vállát.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-openKedd Jún. 19, 2012 8:37 pm

Tomokonak jól esett a simogatás és a puszik, főleg a nyakán, azoktól igazán kidőlt a Föld a sarkából. Na jó, ez kicsit azért túlzás, de mindenképpen kellemes, biztonságos érzést keltett benne, mintha tényleg vigyáztak volna rá. Lassan tényleg megnyugodott és némán bólintott Ikumi szavaira, hogy megértette őket. Most nem igazán gondolkodott feleslegesen, megpróbált ellazulni és közel maradni hozzá, nem akadályozva meg Ikumit abban, hogy a vállához férjen
- V-vegyem le a hálóinget? - kérdezte végül mégis, mert a ruhadarab csapdába ejtette a karjait, egyébként pedig bugyi volt alatta, ami takarta amit takarni hivatott
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aichi Tomoko szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Aichi Tomoko szobája
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Shina szobája
» Shushu szobája
» Miu Osaki szobája
» Kuroshiro Tomoko
» Mia szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: