Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Aichi Tomoko szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openHétf. Május 07, 2012 4:09 pm

Eredetileg egyszerű szoba volt szürke szőnyeggel és függönyökkel, illetve piszkosfehér falakkal. Tomoko azonban láthatóan egész komolyan berendezte mindenféle kacattal és egyéb holmival. A falakat animés vagy játékos plakátok tömkelege tarkítja, a két könyvespolc tele van mangákkal, DVDkkel, CDkkel, illetve platform játékokkal. A ruhásszekrényben is inkább vannak ugyanilyen dolgok, mint ruhák. Az ágy alatt üres bőröndök vannak, rajta pedig jó néhány féle párna. Van még egy kisasztal, egy televízió, egy számítógépasztal (számítógéppel), illetve egy kis éjjeliszekrény
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openHétf. Május 07, 2012 5:14 pm

*Tomokonak nem volt egyszerű ajándékot vennem. Nem igazán tudtam mit szeret ezért vettem neki pár szál virágot és sütöttem hozzá kis süteményt. Persze a találkozó előtt meg fürödtem és tiszta ruhát vettem fel. Miut is ki keféltem, nehogy a bundája miatt macska szőr legyen mindenütt. Szerettem volna jó be nyomást kelteni új barátnőmnek ezért részben rendesen szerettem volna viselkedni. De gondolatban és a fantáziámban már le támadtam volna egy csókkal és az ágyon kényeztettem volna tovább.
~Olyan kis huncut vagyok.
*Kicsit fejbe kolintottam magam.
-De elég a butaságból Ikumi ideje rendesen viselkedned.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openKedd Május 08, 2012 9:38 am

Tomoko az eltűnése után a város egyik sikátorában bukkant fel, közel a sétálóutcához. Először vett egy lefordított nyugati szakácskönyvet, aztán betámadta a boltokat, ahol vett kész és félkész dolgokat is egyaránt. Amikor pedig abszolút se ember, se kamera nem figyelt, becsempészett néhány üveg sakét a táskájába, hátha valamikor összekóstolgatja majd. Később, amikor már minden megvolt, ami kellett, behúzódott egy jól takart helyre és visszautazott az iskolába, pontosabban a szobájába

Ott gyorsan lezuhanyzott és a haját is megmosta, majd miután megszárította és megfésülte, összeszedte a dolgokat, s lement a konyhába. Rengeteg dolga volt, először a liszttel és társaival kezdett el játszadozni, mert annak a tésztának a könyv szerint majd állnia kell egy kicsit. Így hát a gyúrás-dagasztás után nekiállt a rendes ételeknek. Rizst főzött, vágott, no meg aprított a nyugati dologhoz sokféle dolgot. Órák munkáját követően elképesztően nagy tálcányi lazacos nigiri gyűlt össze, aztán persze néhány egyszerű onigiri is, de éppen ezért hozott egy üveg szója szószt is. A nyugati dolgot pizzának hívták és csinált belőle néhány félét, hátha Ikumi válogatós lesz. Persze egyiken főleg lazac volt, a másikon gomba, a harmadikon temérdek paradicsomszósz temérdek fokhagymával

Ezt a sok mindent egyenként kényszerült felvinnie, a szobájában lepakolta a kisasztalról a magazinokat, aztán odatolta az ágya széléhez, kiegészítve a székével. A tálcák főleg a számítógépasztalon és az éjjeliszekrényen voltak, de akadtak az ágyon is, főleg a pizza foglalt sokat. Lopott persze néhány kis pohárkát is, s némi vonakodást követően elővette őket egy üveg sake mellé, hátha Ikumi nem szól bele a dolgába, meg ha már előkerül, illik a vendéget is megkínálni. Még főzés közben, amikor nyitva volt az iskolai vegyesbolt, vett egy-egy flakon ásványvizet és szénsavas narancsitalt. A végeredmény a szobában szétszóródott tálcák és a az egyáltalán nem megterített asztal volt, vagyis leszámítva a ráhányt evőpálcákat, sőt egy kést és villát is, mert ugye ő maga elhatározta, hogy a pizzából kézzel fog enni, Ikumi lehet máshogy képzeli majd. Desszert az persze nem volt, mert Tomoko szándéka az etetés volt inkább, mintsem romantikus vacsora. Szóval most váltás iskolai ruha volt rajta, a másikat pedig a kollégiumi mosodában hagyta, elvégre a fél délután a fűben hevert
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openKedd Május 08, 2012 2:45 pm

*Be kopogtam Tomoohoz hátha készen van. ha igen és ajtót akkor átadom neki a sütit és a virágot egy puszival. Ha be hív magához be megyek és körbe nézek. Remélem nem vitte túlzásba a dogot és csak egy szerény kis esti vacsora lesz ami után el kényeztethetem. De ha nem az sem baj, mert jól szerettem volna érezni magamat vele. Persze már az ajtónál észre vettem Miu türelmetlenségét ami eszembe juttatta, hogy szereti a halat.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openSzer. Május 16, 2012 5:44 pm

A helyzet már akkor bonyolódott amikor Ikumi még nem is kopogtatott az ajtón, előbb vagy utóbb a dolgok máshogy sülhetnének el, mint amire éppen számítottak. Tomoko etetni akarta Ikumit és esetleg aludni mellette, míg Ikumi ezzel szemben sietett volna a vacsorával, mert valami mást is akart alvás előtt. Egyenlőre azonban falak, folyosók és emeletek választották őket el egymástól, mígnem aztán Ikumi egyszer csak bekopogott Tomoko szobájának ajtaján. Tudta, hogy ki lesz az, elvégre nagyjából akkor érkezett meg, mint amikorra hívta. Körbe nézett az étellel telepakolt szobában, olyan volt az egész, mintha legalább hat vendéget várt volna, aztán ott volt még az a pizza dolog is. Mikor végre rájött, hogy a tálcákat nézegeti és az ajtó túloldalán várták, odasietett majd miután elfordította a kulcsot, lenyomta a kilincset és kitárta. Ikumit találta ott, ami nem volt egyáltalán meglepő, azonban a ruhája és a magával hozott egyéb dolgok megütötték benne a vészharangot: nem ártott volna neki is kiöltözni? Összeszorított fogakkal nézett fel rá, s mivel zavarodottságában nem tudta, hogy mit is mondjon, sietve invitálóan hátrébb lépett
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openSzer. Május 16, 2012 5:56 pm

-Szia Tomoko.
*Oda léptem hozzá és meg pusziltam az arcát.
-Látom jól fel készültél. Hoztam egy kis sütit és virágot neked.
*Átadtam neki a sütit és a virágot.Közben Miu a kis türlmetlen be szaladt a szobába és körbe nézet.
-Bocsi, de Miu néha türelmetlen típus.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openCsüt. Május 17, 2012 10:00 am

- Szia Hana-san - hívta illedelmesen vezetéknevén, majd meg is hajolt, merthogy eddig elfelejtette
Miközben azon gondolkodott, hogy mit mondjon ezen kívül, Ikumi a kezébe nyomta a virágot és a süteményt, a cicája pedig beljebb surrant a szobába. Arra nem gondolt, hogy az állatkát is magával hozza, márpedig az eddigiekből kikövetkeztethette már volna, hogy nagyjából egybe voltak nőve. A fagylaltot persze megette, de Tomoko egyáltalán nem hozott desszertet, nem hogy olyan alapvető dolgot, mint amilyen a macskaétel
- Uwááá, neki nem csináltam semmit! - húzta meg saját haját, de szerencsére csak egy kézzel
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openCsüt. Május 17, 2012 4:54 pm

-Ejnye hívj csak Ikuminak.
*Feleltem Tomokonak majd mikor el kezdte tépni haját rá tettem az egyik kezem a fejecskéjére.
-Kértem már, hogy had a hajadat. Nem bántott téged és nem baj, hogy Miunak nem késztettél semmit. Alapvetően ugyan olyan mint én meg eszik bármit.
*Kicsit el mosolyodtam.
-Na akkor most légyszi fogad meg, hogy soha nem bántod a hajadat.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openCsüt. Május 17, 2012 5:16 pm

- Értem Ikumi-san - javította ki magát gyorsan, s becsukta utána az ajtót
Bizonytalanul nézett körbe a szobában, miközben Ikumi kimagyarázta Tomokot a saját bocsánatkéréseiből. El kell ismerni, nem igazán hagyta görcsösködni, még ha a noszogatás kimondottan nem is érte el a kívánt hatás egészét
- Megpróbálom - adott egy biztonságos választ, amit be is tud tartani, majd gyorsan megpróbálta elterelni a beszélgetés fonalát - Ezeket a dolgokat csináltam, mert nem nagyon tudtam, hogy melyik ízlene jobban. Ilyen pizzát is csináltam neked, ha inkább az olyan dolgokhoz vagy szokva, de talán majd belekóstolok én is, főleg mert... hát nehogy véletlenül rossz legyen. D-de azért remélem minden ízleni fog, amit megkóstolsz, mert jó lenne, ha nem csak én enném azt, amiket csinálok
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openPént. Május 18, 2012 3:24 pm

-Ne csak próbált, tedd is meg a kedvemért. Ha kopasz leszel akkor szomorú leszek.
*Mondtam neki meg egy hűlve és egy puszit adva.
-Köszönöm kedves vagy. Biztos finom lesz minden és különben is én meg Miu has pókok vagyunk mindent szeretünk.
*Meg fogtam Tomoko kezét és elindultam vele az asztalok felé.
-Gondolom előbb vacsizni szeretnél utána pedig még biztosan ki gondoltál valamit. Ha szeretnéd együtt is fürödhetünk.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openPént. Május 18, 2012 5:47 pm

- E-egyáltalán nem fértek el az asztalra - folytatta az étellel kapcsolatos gondolatmenetét, igyekezve nem gondolni a hajtépős dologra - meg amúgy is azon lenne jó enni, én majd az ágy szélére ülök, te pedig a székre
Így vezette hát be a nem éppen nagy szobába, Ikumi elképzelései hallatán pedig olyan képet vágott, ami elárulta a tényt, miszerint nem gondolkodott semmi további programon
- Ő, hát fürödhetünk is majd, persze... - dörzsölte össze a tenyereit zavartan - de azt hittem, hogy a vacsora miatt van ez az egész
Valóban úgy hangzott, mintha Ikumi számára a vacsora olyasmi lett volna jelenleg, amit előbbre és későbbre lehetett dobálni... mintha nem is azért jött volna? Tomoko elgondolkozott, úgy vélte, hogy elszámította magát valamivel kapcsolatban. Talán rossz ötlet volt, esetleg az étel nem tetszett neki?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openPént. Május 18, 2012 6:04 pm

-Igen a vacsora miatt amire meg hívtál. De arról is szó volt, hogy együtt alszunk nem? Le fekvés előtt meg lehet egyet pancsizni. Pancsi után meg nem hiszem, hogy egyből aludni szeretnél. Vagy filmezni kellene vagy rosszalkodni.
*Egy huncut mosollyal néztem rá és szerettem volna ha tudja, hogy én komolyan szeretem őt.
-Na melyik fogással kezdjük?
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openPént. Május 18, 2012 6:12 pm

- Á, értem - vakarta meg a fejét, talán volt a dologban valami
Végtére is a számítógépén tudnának majd nézni filmeket, vagy éppen animációs filmeket, ha Ikumi is szerette a hasonlókat. De nagyon nem gondolkodott most el ezen, mivel elsősorban arra volt kíváncsi, hogy az elkészített dolgok hogyan fognak ízleni neki. Ikumi a kezdőfogás felől érdeklődött, mire Tomoko tanácstalanul megrázta a fejét
- Nem igazán vannak fogások, igazság szerint abból egyél, ami megtetszik és étvágyad van hozzá. A pizzán van hal, ha le szeretnéd szedni a macskádnak. Csak ne járja össze az ételt...
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openPént. Május 18, 2012 6:16 pm

-Rendben akkor vadászok.
*Jegeztem meg mosolyogva és mikor a pizzára néztem Miu a szélénél kezdve már el kezdte a pizzát enni.
-Nos úgy tűnik Miu már el kezdte a vacsit.
*Elégedetten nyávogott egyet én pedig el véve egy szeletettet meg kóstoltam.
-Finom.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openVas. Május 20, 2012 3:53 pm

Tomoko az égvilágon semmihez sem volt hajlandó nyúlni, amíg Ikumi meg nem kóstolt valamit Jól számított, mivel egy szelet pizzával kezdte, ami ízlett is neki. Ezután már ő is hajlandó volt enni, s a lazacos nigirikből kezdett magának pakolászni, végül pedig csipegetni kezdte. Fél szemmel az evőpálcikáin, fél szemmel Ikumin
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openVas. Május 20, 2012 8:04 pm

*Hogy meg ne sértsem Tomoot mindenbe belekóstoltam szépen lassan. Miu főleg a halas ételeket támadta meg, de mikor már nem bírt többet enni fáradtan és egy kis vizet lefetyelve végül az ágy végén össze gömbölyödve aludt el. De nem csak Miu telt meg én is gyorsan meg teltem a sok finomságtól.
-Hu teli vagyok. Köszönöm Tomoko minden finom volt.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openKedd Május 22, 2012 10:30 am

Tomoko gyanakodva figyelte szeme sarkából, ahogy Ikumi mindenből evett valamennyit, de nem tudta megmondani, hogy ízlett e neki, vagy csak udvariasságból kóstolgatott. Ez elég komoly dilemma volt, mármint hogy nem tudott arcból és tekintetből olvasni, ami most tényleg jól jött volna. Legalább a macskáról tudta, hogy ízlett neki, mert ők aztán nem nyúlnak ahhoz, amit nem szeretnek. Végül ő evett a legkevesebbet, a gondolatai teljesen elvették az étvágyát, így csak a tányérját ette ki, máshoz nem is nyúlt
- Értem... az akkor jó - válaszolta Ikuminak, s hogy a figyelmét elterelje, összegyűjtötte a maradékokat kevesebb tálcára, aztán letakarta őket papírszalvétákkal
Aztán viszont nem tudta, hogy mitévő legyen, így hát az ablakhoz sétált és kinézett a sötétbe
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openSzer. Május 23, 2012 7:21 am

-Később mindent meg eszem.
*Mondtam neki, utána segítettem kicsit össze pakolni.
-Most mit csináljunk?
*Kérdeztem, de láttam, hogy ki nézet az ablakon. Kis varázslatot alkalmazva egy kis fényjátékot csináltam, hogy legyen mit néznie. Mikor ez sikerült kicsit meg öleltem és egy puszit adtam az arcára.
-Te vagy az én szeretett barátnőm.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openSzer. Május 23, 2012 11:48 am

Odalent csak a fákat és a bozótosokat látta, nem csatangolt senki talán azért, mert borús volt az ég a csillagnézéshez. Elnézelődött még volna kicsit, ha hirtelen nem villan fel valami fényesség majdhogynem az orra előtt. Volt mit ezen megijedni, s egy sikoltás kíséretében lehúzta a fejét és védekezően összekuporodott a földön, nehogy az a valami be találjon a szobába törni. Egy percig biztos nem mozdult meg, bármit csinált vagy mondott Ikumi
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openCsüt. Május 24, 2012 4:34 am

-Ejnye meg ijedsz egy kis fény játéktól?
*El tüntettem a varázslatot majd le guggolta hozzá.
-Olyan kis helyes vagy így meg ijedten, de őszintén nem tudom mit csináljak azzal, hogy folyton meg ijedsz. Légy kicsit bátrabb.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openPént. Május 25, 2012 1:12 pm

Amikor végre megnyugodott, Ikumit találta mellette guggolva, ahogy az iménti dologról beszélt. Tehát ő csinálta? Eddig persze egyáltalán nem firtatta, hogy mi vagy ki csinálta azt a nagy fényességet, el volt foglalva azzal, hogy elbújjon a valami elől. Felkapta és elengedte a fejét, bár kicsit bosszús képet vágott
- Áh, legközelebb szólj előtte!
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openSzomb. Május 26, 2012 4:19 pm

-Rendben legközelebb szólok ha a szórakoztatni szeretnélek valamilyen tudományommal.
*Mondtam egy baráti mosollyal.
-Olyan aranyos az arcod mikor bosszús. Ki engeszteljelek valamivel?
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openCsüt. Május 31, 2012 4:31 pm

- Nem, nem, nem kell! - váltott át tiltakozásba zavartan
Az hiányzott, hogy munkára fogja vagy valami hasonló, elvégre meghívott vendéggel ilyesmit nem illik csináltatni. A földön viszont nem maradhatott, így hát jobbra araszolt hátával a falat súrolva, majd mikor Ikumi már nem volt előtte, felkelt és leporolta kicsit magát. Oda sétált az egyik tonhalas pizza maradványhoz és legyűrt egy megmaradt falatot. Úgy találta, hogy egészen finom volt. Viszont, ahogy már Ikumi is rámutatott, valamit bizony lehetett volna csinálni, mert saját részről nem érezte magát fáradtnak. Körbenézett és eszébe jutott a délutáni bevásárlás, így hát a magazinos polcához ment és levette róla a kis üvegpoharakat
- Ő... van itt valami - fordult Ikumihoz, homlokát dörgölve zavartan - csak e-egy pillanat és hozom!
Letette az egyik most már üres tálcát az ágya végén a szűnyegre, majd miután letette a felszabadított asztalra a poharakat, egy kicsit bizonytalanul besétált a fürdőszobába, s belenyúlt a szennyes kosárba. Egy üveg sake volt benne, azzal tért vissza a szobába, de nem volt egészen biztos a dolgában
- H-hát izé... - hebegett elvörösödött arccal, ahogy megmutatta Ikuminak az üveget - m-meg akarom kóstolni ezt... t-te nem kérsz?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openCsüt. Május 31, 2012 6:14 pm

*Meg vártam míg összeszedi magát aztán úgy tűnt ki találta mit is szeretne. Én addig ha el feledkeztem levettem a süvegem és a köpenyem és oda tettem ahol az ilyesmik lenni szoktak. Ha már ott volt csak én feledtem el akkor csak meg bizonyosodtam, hogy tényleg ott vannak-e. aztán Tomoko vissza jött egy üveggel. Meg néztem az üveget majd bólintottam.
-Még nem ittam ilyet próbáljuk ki.
*Feleltem határozottan majd nyávogásra lettem figyelmes. Miura néztem aki ismét aktívan az egyik szekrény polcát húzta ki majd be bújva a ruhák között nyávogott. Mire oda mehettem volna Miu az ágy alól mászott elő.
-Jaj te kis rossz csont ne csinálj Tomokonak fel fordulást.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-openPént. Jún. 01, 2012 3:13 pm

Ikumi nem talált akasztóállványt, vagy ahhoz hasonló alkalmatosságot, a szekrényben is volt talán két fogas, de mindkettőn ruha volt. Maradt hát a szék háttámlája, mert az ágy még mindig a tálcákkal volt megpakolva, letakart ételmaradékkal. Tomoko visszatértekor Ikumi nem utasította vissza az üveget, de csak letenni sikerült, mivel Ikumi a cicája után indult, aki az éjjeliszekrény egyik fiókjából nyávogott, vagy az ágy alól? Bosszúsan fújtatott, de nem Miu, hanem Tomoko
- Egy kicsit... sz... vigyázhatnál rá! - fonta össze karjait, tiltakozva a macskajárás ellen, de szerencsére eszébe jutott az üveg, mielőtt még tényleg elkapta volna a pulykaméreg. Megbontotta hát és teletöltötte a kicsi üvegpohárkákat, na persze meg is szagolta, aztán egy húzással megitta... nem tűnt erősnek, nem mintha ivott volna ezelőtt alkoholt. Forró sakeval bizonyára máshogy járt volna
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aichi Tomoko szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Aichi Tomoko szobája
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Iwa Makiko Szobája
» Angela szobája
» Kuroshiro Tomoko
» Dracon szobája
» Mia szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: