Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Aichi Tomoko szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openPént. Jún. 01, 2012 4:59 pm

*Tomoko mérges lett amit én meg értettem, de nem tehettem róla, hogy Miu szeret játszani. Majd nem teljesen olyan volt mint én és mivel meg értette, hogy most Tomko haragszik rá nem is ment a közelébe. Inkább az én karjaimba vettette magát és dorombolni kezdett.
-Majd vigyázok az én ciculimra.
*Mondtam majd vissza ültem Miuval Tomoko elé.
-Na milyen?
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Jún. 02, 2012 7:30 pm

Egy pillanatra pislogni kényszerült, de a melegség a torkában egyértelműen jól esett neki, tehát arra a következtetésre jutott, hogy a sake jó. Ekkor kérdezősködött Ikumi az ital felől, Tomokonak pedig rá kellett jönnie, hogy még hozzá sem nyúlt az övéhez. Vajon előkóstolónak használta fel?
- Sz-szerintem jó... - válaszolta, s már töltött is újra magának - te miért nem kóstolod meg?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Jún. 02, 2012 8:03 pm

*Miu rendesen le foglalt így nem kostóltam még meg az italt, de már szemeztem vele. Tomoko meg nyugtatott, hogy szerinte jó. Lassan magamhoz emeltem a poharat majd egy kortyot mertem csak belőle inni. Elsőre csípős érzés volt a nyelvemen majd ahogy haladt le a torkomon el árasztott melegséggel egészen a gyomromig. Ez újdonság volt és a kesernyés íz is a számban amitől majd nem fel köhögtem.
-Nem hiszem, hogy gyakran innék ilyet.
*Mondtam kissé meg szeppenve a kesernyés íztől.
-Elég fursa ez az ital és úgy érzem mintha ki vörösödtem volna.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Jún. 02, 2012 9:26 pm

- Tényleg? - tágultak ki a szemhéjai, s úgy vette szemügyre Ikumi arcát - nem tudom, hogy piros lett e... de mintha kicsit tényleg más lenne?
Tűnődve itta ki a második poharat is, mindössze egyszer érezte úgy, hogy meg kellett köszörülnie a torkát. Egy kicsit mintha valóban megváltozott volna Ikumi, vagyis hogy Tomoko élénkebbnek érezte magát. Beszélhetnékje támadt, szóval leereszkedett az egyetlen székbe és teletöltötte a poharát harmadszor is
- Te mit szoktál csinálni, ha nincsen éppen tanítás? - kérdezte hangosabban, mint ahogy általában beszélni szokott
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Jún. 02, 2012 9:34 pm

-Pedig pirosabbnak érzem.
*Feleltem és hogy kárba ne vesszen ki ürítettem a poharat. Kicsit megint folytogattot, de most nem annyira mint az előbb.
-Néha sétálgatok, de többnyire a barátommal szoktam játszani. Vagy más fiúkkal esetleg a barátnőimmel, de mostanában velük nem gyakran szoktam. Miura vigyázok és próbálok jól viselkedni.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Jún. 02, 2012 9:56 pm

- Nem játszol gyakran... pedig olyan sok barátod van? - dörgölte meg a szemét, mert sűrűn kellett pislognia - Nekem nincsenek, de sokat játszok a játékaimmal...
A polcára tévedt a tekintete, de mintha csak egy kicsit késve tudta volna kivenni a részleteit. Gyorsan megitta a harmadik pohárral is, így aztán úgy maradt, hogy inkább az üvegből kezdett kortyolgatni, elvégre olyan finom volt...
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openVas. Jún. 03, 2012 6:45 am

-Azért mert Wilivel szoktam mostanában egész nap játszani. Van amikor több napon át játszunk.
*Tomoko meg ivott még egy pohárral míg én is meg néztem a játékait majd üvegből kezdett inni.
-A te arcod is kezd ki pirosodni. Lehet vigyázni kellene ezzel az inni valóval. Nem biztos, hogy jót tesz neked.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openVas. Jún. 03, 2012 10:09 am

- Eeegész nap játszani jó... - értett vele egyet, arra nem gondolt, hogy talán egészen másról beszélnek - leülni és fel se kelni... amíg nem muszáj... seenki se zavar
Felkelt volna a székből de kicsit mintha megszédült volna, így meggondolta magát és visszaült a székre. Ikumi kezdett aggódni az ital miatt, de Tomoko nem érezte magát hajlandónak egyetérteni vele
- Nincs vele semmi baj... nem romlott... - érvelt, aztán nyomatékosításképpen lehúzott az üvegből egy-két nagy kortynyit, elvégre most már sokkal könnyebben csúszott lefelé
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openHétf. Jún. 04, 2012 4:55 am

-Hát igen, de én nem olyan játékra gondoltam.
*Tomokon látszott, hogy egyre furcsábban viselkedik.
-Azt értem, hogy nem romlott, de különös hatással van rád. Szerintem tedd le és talán menjünk zuhanyozzunk le. Be kapcsolunk egy jó filmet és ha szeretnéd elalvás előtt még kényeztetlek is egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openKedd Jún. 05, 2012 7:39 pm

- Mmmmmmm jóóó... - ment bele vonakodva és feltette az üveget az asztalra, majdnem felborítva azután
Felkelni azonban már komolyabb kihívásnak bizonyult, ha a nagy mennyiségű alkoholt eddig nem is érezte, a mellékhatásai azonban igen. Persze nem gondolt a lehetőségre, így hát botladozva elindult a fürdőajtó felé, ám ehelyett letért jobbra és a könyvespolcnál lyukadt ki
- Neem akartam errejönni... - jelentette ki és folytatva az útját halkan vihogott a dolgon
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 6:33 am

*Mikor láttam, hogy eléggé furcsán viselkedik oda mentem hozzá, hogy segítsek fel kelni. De azt képzelni sem képzeltem, hogy minek ment a könyves polchoz.
-Elég érdekes hatással van rád ez az ital.
*Ha engedte meg forogtam a kezét és be segítettem a fürdő szobába.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 9:18 am

A fürdőszoba felé Ikumi karon fogta, így szerencsére nem tért le újból egyensúly probléma miatt. A kifelé nyíló ajtót viszont úgy tűnt mindenképpen ki kellett nyitni neki, ugyanis Tomoko befelé próbálta meg, s miután elsőre nem sikerült, döngetni kezdte
- Mrrr... vaaaanvalaki a fürdőmben bezártamagát... GYEEEEEEEERE ELŐ!
Szemei egyre nehezebben fókuszáltak a néha elmosódó világra
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 4:04 pm

*Kicsit el kuncogtam magam azon amikor a ki felé nyíló ajtót befelé próbálta meg lökni és aztán dörömbölni kezdett.
-Ejnye Tomoko az ajtó ki felé nyilik.
*Segítettem ki nyitni az ajtót majd mikor be mentünk vigyáztam nehogy valamiben elessen.
-A ruháid le vételében is segítsek?
*Kérdeztem tőle miután szét néztem a fürdőben.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 4:24 pm

Némán duzzogott, amikor kiderült, hogy igazából csak rossz felé próbálta kinyitni az ajtót. Betrappolt hát a helyiségbe és a lábbelije levételével kezdett el ügyködni, mivel fürdőkád nem lévén a zuhanyzófülkét nem kellett előre megengedni
- Mrrr... - morgott még mindig kicsit bosszúsan - nem kell... meeeg tudom csinálni egyedül is...
Így hát nehézkesen, de azért megbirkózott a ruháival, amiket jelen pillanatban akkor se tett volna be a szennyes kosárba, ha nem fürdött volna egy-két órával ezelőtt. Amit egyébként mostanra már elfelejtett, máskülönben nem jött volna be. Miután végre végzett a vetkőzéssel, beügyetlenkedte magát a zuhanyfülképe és a zuhanyzóval kezdett el babrálni
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 4:28 pm

*Láttam, hogy Tomoko kissé ügyetlenkedik, dele tudta venni a ruháit. Én is le vettem őket majd be léptem mögé a fülkébe.
-Várj majd én segítek.
*Mondtam neki, mert láttam rajta, hogy nagyon furcsán viselkedik.
-Elég furcsa vagy az inni való óta. lehet meg kéne nézni a könyvedben, hogy mitől van. De előbb meg fürösztelek.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 4:42 pm

- Milyeeeen könyv... - duruzsolta, ahogy a víz jönni kezdett a zuhanyrózsából - azthiszemcsak... bevagyok... csípve... picit...
Neki támaszkodott a fülke szélének és behúzta az ajtót Ikumi után, aztán a fürdőpamacsot próbálta meg elérni, de csak a tusfürdőt sikerült neki. A víztől egy kicsit kezdett magához térni, de azért leült a fülke egyik sarkába és lehunyt szemmel pihenni kezdett az "esőben"
- Eeeeez most jobb...
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 4:49 pm

-Ami nálad volt. Abban nincsenek ilyenek le írva?
*Kérdeztem majd azért segítettem neki, hogy elérje a dolgokat. Ezután le ült én pedig mellé ültem és kissé átöleltem.
-Nem igazán tudom ez miit jelent, de szerintem nem tenne jót ha most el kezdenék játszani. Lehet le kellene pihenned. Az talán segítene neked ha jól ki aludnád magad.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 5:02 pm

- A biológia tankööönyv? - kérdezett rá, de más nem is lehetett - neeeem emlékszem... hogy van ilyen abban... talán... a kémiakönyvben aaaaaz... eeetil-alkoholnál...
Kirázta egy kicsit a fejét, aztán felnézett Ikumira
- "Játszani"... - értette meg ezúttal, hogy mire gondolt, s egyet értett vele, mivel nem is tervezett hasonlót - most neeee... itt neeee... de üüülj le te is... már jobban vagyok. Haaa megmosol... ééén is megmoslak... ott van fent aaa pamacs... meg a tusfürdőőő
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 5:10 pm

-Rendben van akkor mutasd magad.
*Mondtam neki, majd a pamacsra tettem tusfürdőt és el kezdtem mosni őt ahol kérte.
-Azért remélem nem leszel rosszul az éjjel. De ha még is tudd én ott leszek melletted és vigyázni fogok rád.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 5:28 pm

- Aaa hátamat kellene... - válaszolta - éésmajd... ha nemnagybaj... a vállam kicsit nem jóóó... megtudod erősen masszírozni?
Ez fontos kérdés volt, mivel eddig senki nem volt, hogy megmasszírozza a vállát, márpedig néha neki is el szokott gémberedni. Szóval megfordult, hogy Ikumi meg tudja neki mosni a hátát, ha a vállmasszírozásba nem is megy bele
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 5:40 pm

*El kezdtem meg mosni a hátát majd mikor kérte a vállát kezdtem masszírozni.
-Nagyon feszült vagy. Gyakrabban kellene lazítanod.
*Jegyeztem neki.
-Én a legtöbbször játék után lazulok el. Miután sikerült el jutnom arar a pontra mikor meg könnyebülök az nagyon jó érzés.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 5:50 pm

Tomoko megfogadta a jó tanácsot és ellazult, igaz a feje előrebillent és ki kellett magát támasztania, de a hátát is megmasszírozták közben. Ikumi megint a "játékairól" kezdett el beszélni és el kellett ismerni, hogy mostanra már kicsit zavarta, hogy ilyen gyakran felhozza a témát
- Leheeet... de beszééljünk valami másról... az olyaaan elég kínos...
Ez igaz volt, kezdte kínosnak érezni a délutáni dolgot, nem gondolta, hogy annyira akörül fog forogni minden. Mást akart inkább, társaságot és nagy öleléseket, megértést és kicsit hasznossá tenni magát valakinek, mondjuk főzni neki. De az is igaz volt, hogy nem lehetett mindent azonnal, szóval majd máskor teszi szóvá, ha egyáltalán szükség lesz rá
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 5:56 pm

-Bocsi nem akartalak meg sérteni sem kínos helyzetbe hozni.
*Kicsit el csüggedtem, de folytattam a masszírozást.
-Ha ilyen furcsa hatásai vannak annak az inni valónak lehet nem kellene fogyasztani belőle. Lehet baj lesz belőle.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 6:07 pm

- V-valami rosszat mondtam? - rezzent meg, pedig azt hitte hogy már tényleg jobban van, de úgy tűnt Ikumi ezt nem így gondolta
A vállai legalább kezdtek rendbe jönni, közben pedig felvette a fürdőpamacsot és megmosta a többi részét is
- Elég, köszönöm - mondta, amikor már úgy érezte, hogy rendbe jöttek a vállai - most én mosom meg a hátad, jó?
Ha belement, akkor óvatosan megfordult és átment térdelésbe, mivel úgy rendes magasságba került. Tedd még egy kis tusfürdőt rá és meghabosította, aztán pedig óvatosan mosni kezdte a hátat
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 06, 2012 6:28 pm

-Nem semmi rosszat nem mondtál. Nyugodj meg nem tudsz rosszat mondani.
*Mosolyogtam utána engedtem, hogy meg mossa a hátamat.
-Vigyáz kicsit csikis vagyok.
*Figyelmeztettem nehogy meg ijedjen harángatozóm.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aichi Tomoko szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aichi Tomoko szobája   Aichi Tomoko szobája - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Aichi Tomoko szobája
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Iwa Makiko Szobája
» Angela szobája
» Kuroshiro Tomoko
» Dracon szobája
» Mia szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: