Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Akaki Kaede szobálya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openSzomb. Szept. 29, 2012 6:54 pm

Kaede kicsit jobban érezte már magát, sosem vágyott nagy társaságokba de azért tudott örülni annak, ha nem volt egyes egyedül egész nap. Mika szavai azonban nehéz súlyt tettek a vállára, így hát válaszolni is eléggé nehéz volt. Mit mondjon neki, hogy ígérhet meg olyasmit ha nem tudja mikor zuhan mély depresszióba legközelebb
- M-megpróbálom...
Mika az ágyra ült és kicsit magához ölelte Kaedet, aki elviselte. A szavak sokkal inkább nyugtalanították, főleg a kérdések ugyebár
- N... n... n-nem bántottak... - mondta halkan és ez igaz is volt, hiszen nem tudta hogy olyan érzésektől meg tudja egyáltalán Flandren kívül védeni bárki is, mellesleg őszintén eszébe sem jutott Mika olyan régen találkozott vele
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openCsüt. Okt. 18, 2012 11:26 am

-Nem bántottak? Akkor ne csinálj többet ilyet. Ha egyedül érzed magad, hozzám mindig jöhetsz. Szívesen látlak bármikor.
Továbbra is öleltem, nem akartam elengedni, míg meg nem nyugszik. Bár talán épp én izgattam fel a szavaimmal. Pedig nem az volt a szándékom.
-Én mindig itt leszek neked. Oké?
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openCsüt. Okt. 18, 2012 10:53 pm

A kezdeti közömbös tűrés kicsit enyhülni kezdett, ahogy lassan megszokta hogy Mika magához ölelte. Ő soha nem bántotta és mindig kedves volt, így nem számított az hogy nem találkoztak éppen sűrűn. Érezte azt is már hogy próbálta megnyugtatni, persze ebben nem aratott éppen elsöprő sikert. Nem nagyon álltak vele szóba itt sem, ami annak ellenére hogy néha nem is kicsit nyomasztó tudott lenni, azért valamennyire értékelni tudott. Mert hát ha néha vágyott egy pici kis társaságra, azért mégsem szeretett annyira mások között lenni. Flandre nélkül azonban a világot főleg borúsan volt képes látni, ha most teljesen egyedül lett volna máris visszakívánkozott volna a kötélhurokra. De nem így volt, most itt volt egy barátja, vagyis egy a nagyon kevés közül
- O-oké... itt vagy - erősítette meg feleslegesen, s picit közelebb csusszant
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openPént. Okt. 19, 2012 8:24 pm

Azért valamennyire mintha mégis kezdett volna megnyugodni. Közelebb is csusszant hozzám, így hát nem engedtem el. Most egy darabig azt hiszem itt maradok vele, nehogy megint butaságot csináljon. Tény, hogy ezer más dolgom volt és nem tudtam mindenre és mindenkire időt szakítani. Úgy tűnik neki nagyon is kell a törődés. Ha más nem törődik vele, akkor majd én megteszem. Akkor is, ha cserébe másokat kell hanyagoljak kicsit.
-Jobban érzed magad?
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openVas. Okt. 21, 2012 11:43 am

- I-igen - válaszolta kurtán, ahogy a nyakát dörgölte
Ez persze féligazság volt, a nyaka ugyan már nem égett és a szíve is kicsit könnyebb lett, de Flandre nélkül olyan üres volt a szoba. Nehéz volt betölteni még egy baráttal is akit egyébként nem nagyon ismert még, de legalább biztonságban érezte magát ha boldog nem is volt egészen. Szorosabban ölelte magához a játékbabát, valahogy segíteni kellett ezen az ismeretlenségen. Pislantott, majd szóra nyitotta ajkait
- J-jól megy az i-i-iskola? - próbálkozott egy gyenge smalltalkal, de elég rossz beszélgetés kezdeményező vagy kérdező volt
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openVas. Okt. 21, 2012 11:59 am

Kezdett megnyugodni, így lassan én is. De viszont magára nem hagyhatom, mert még megint butaságot csinál magányában. Most egy ideig vele maradok, hogy ne legyen egyedül.
-A suli? Megyeget. Sosem voltam kitűnő tanuló, de elég jó ahhoz, hogy ne legyen okom szégyenkezni.-válaszoltam a kérdésére.
Kicsit megsimogattam a fejét, közben figyeltem, hogy szorongatja azt a babát.
-És neked? Jól megy?
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openHétf. Okt. 22, 2012 9:40 am

Kaede sakkot kapott, vagyis inkább sakkba lépett elővigyázatlanul. Megigazította a játékbabát és azon tűnődött hogy milyen választ adjon a visszakérdezésre. Nem akarta nyíltan kimondani hogy eléggé rossz jegyeket gyűjtött be, de hazudni sem lett volna képes ilyesmiről, nem azt tanulta
- N-nekem nem olyan j-j-jól - motyogta, miközben a baba szárnyait masszírozgatta
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openHétf. Okt. 22, 2012 8:03 pm

Kaede láthatóan nehezen vallotta be, hogy nem túl jók a jegyei. Nem szokásom együtt tanulni senkivel. Illetve csak Shinaval, de az általában más tevékenységgel végződik. De talán Kaedenek segíthetnék valamennyit.
-Akarod, hogy segítsek tanulni? Mármint úgy értem, hogy tanulhatnánk együtt. Mondjuk egy év végi közepes osztályzatra? Mit szólsz?
Jobb ötletem hirtelen nem volt. Elvihetem mulatni, de annál most több törődés kell neki.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openKedd Okt. 23, 2012 9:36 pm

- T-tanulni t-t-tudok... - bizonytalanodott el, s lehunyta szemét - f-f-f-fel... felelni... nem tudok... n-n-nehéz... g-goromba sensei...
Elhallgatott, nem tudta jobban elmagyarázni és ennek nem a szégyenlősség volt az oka, elég volt pusztán belegondolni hogy összezavarodjon. Elképzelte hogy ott áll egy egész osztály előtt és a tanár szúrós szemeivel akart beszédet kicsikarni belőle. Összébb húzódott
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openSzer. Okt. 24, 2012 7:22 am

-Á, tehát a feleléssel van a gond. Melyik sensei goromba veled?
Kicsit összébb húzódott szegény. Bizonyára nem kevés kellemetlen élménye volt emiatt. Sajnos nem minden tanár alkalmas a tanításra. A legtöbb bőven jó volna portásnak. Vagy annak se.
-Akkor kellene gyűjtened egy kis bátorságot.-mondtam kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openKedd Dec. 25, 2012 7:29 am

//tch, eddig vártam a "harmadik játékosra" de most már ne próbáljon jönni!//

Kényelmetlenül pillantott félre, s az ablakon keresztül ki a késő augusztusi égboltra. Azonban nem vigasztalta, hiszen arról is csak az utolsó nagy kánikulák jutottak eszébe melyek közül egy most is ott kísértett a fal túloldalán. Átrendezkedett a helyén, majd némi további szöszmötölést követően kiült az ágy szélére. Olyan nyomasztó volt, csak a rossz gondolatok akarták a főszerepet játszani míg a jók messze voltak, talán éppen ott ahol Flandre is
- Ők... erősebbek nálam... - motyogta
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 12:01 am

/Jó türelmes vagy Smile /

Nem igazán kaptam választ a kérdéseimre. Na nem mintha tehetnék bármit is egy tanárral szemben. Mármint kockázat nélkül. Csak csendben figyeltem, mit is csinál a leányzó.
-Ha nem hagyod, nem tudok segíteni.-mondtam végül.
A vállára tettem a kezem és egy kicsit magamhoz húztam. Szeretném éreztetni vele, hogy rám számíthat.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openHétf. Feb. 11, 2013 8:48 pm

Megrezzent, de ez mindössze csak feltétlen első reakciója volt az érintésre, utána nyomban el is lazult, legalábbis annyira amennyire előtte is volt. Pici elkeseredettséggel a szemében nézett fel Mikara, nem tudta hogyan értelmezni a szavait, egyszerűen... nehéz volt elképzelni, hogy az ő szívének fájdalmával bármit is lehetett volna kezdeni. Hogyan jutott idáig és miért éppen ő?
- H-h-h... ho-hogyan t-tudnál... s-s-se... segíteni? - kérdezte aztán dadogva
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openHétf. Feb. 11, 2013 9:43 pm

Félénk lányka, még az érintésemre is összerezzen egy kicsit. Tényleg ráférne egy kis keményítés. Vagy valaki, aki mindig kiáll mellette. Bár nem láttam a fejébe, így nem tudhattam, mi történt vele igazából.
-Még nem tudom. Kiokoskodjuk valahogy. Addig is, szólj, ha bármikor bármire szükséged van. Ha csak beszélgetni akarsz, itt vagyok. Akárcsak akkor, ha egy ölelés kell. Oké? De ne csinálj mégegyszer ilyen butaságot. Mindig van tovább. Ne add fel, mert egyszer nem sikerült valami.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openHétf. Feb. 11, 2013 9:55 pm

A nyakát tapogatta, nem volt egyszerű ez az egész egyáltalán. Más volt megígérni valamit és megtartani, főleg ha nem igazán hitt bennük. Ezért sem szokta könnyen beadni ilyenkor a derekét, félt hogy ha valamire rászánja magát valaki kérésére, nagyon lehet hogy talán el fog bukni. Az eltökélt ígéretei azonban mások voltak, mert hogy tett ilyeneket korábban és most sem felejtette őket... azonban a személy akinek megígérte mindezt, még csak elképzelése sem volt róla hogy éppen hol járt. Hiányzott, nagyon. És nem látott kiutat, még csak nem is nyílt egy sem előtte, most sem
- A-a-akkor... n-nem tu... tu... tudsz segíteni... - vonta le a következtetést, tenyerébe temetve az arcát
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-openHétf. Feb. 11, 2013 10:01 pm

Láttam, hogy nem nagyon sikerült meggyőzni. Pedig tényleg nem tudtam, hogy hogyan segíthetnék rajta. De nagyon szerettem volna. Végül lassan átöleltem, amikor azt mondta, nem tudok segíteni.
-Kitalálom, hogyan segítsek neked. De ne lásd olyan sötétnek a világot, hogy butaságot csinálj miatta. Semmi sem éri annyit, hogy csak úgy eldobd a legértékesebbet magadtól.
Megsimogattam a fejét és a hátát is. Azt akartam, hogy higyjen nekem és végre lássa azt, hogy nem az a megoldás, amit ő akart tenni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Akaki Kaede szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Akaki Kaede szobálya
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Chou Atsumi szobálya
» Akaki Kaede
» Lunacicus szobálya
» Christia szobálya
» Alexander Flash szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: