Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Elriel szobácskája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 8:27 am

- De jobb, és sokkal érezhetőbb – válaszoltam kipirultan. Akármennyire is nem voltam már szűz, még mindig kicsiz zavarba ejt a témáról való beszélgetés.
- Ezt én sem tudom, megkérdezni meg a mesteremtől nem merem. Nem tudom mit szólna a dologhoz. De talán az iskolaorvos majd tud nekem mondani valamit, ő csak nem kérdezősködne annyit, meg hát elvileg köti az orvosi titoktartás is.
Elmosolyodtam, és már azon gondolkoztam, hogy mikor keressem fel. De azt hiszem az ajtóig jobb lesz, ha Shiru is elkísér majd,mert a végén megszököm, pedig jó lenne gumi nélkül csinálni, mert akkor sokkal jobban éreztem Shirut.
- Elkísérsz majd legalább az ajtóig, ha elmegyek? – néztem rá kíváncsian, majd közelebb bújtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 8:34 am

-Igen, az iskolaorvos jó ötlet!
Láttam hogy Elriel zavarban van, nyugtatóan megsimogattam az arcát.
-Persze hogy elkísérlek!
Megcsókoltam Elrielt, majd behunytam a szemem és pihentem, közben Elriel hátát simogattam ahogy átöleltem. Jó volt vele lenni, sőt, nem akartam, hogy a pillanat bármikor is véget érjen. Bár Elrielnek ez volt az első szeretkezése, belegondoltam, hogy majd mikor mégjobban kötődünk egymáshoz hogy jobban beleássuk magunkat a témába, micsoda nő lesz belőle. Persze csak nekem, vagyis ezt reméltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 8:41 am

Felvidultam picit, amikor jó ötletnek találta a dolgot, amit mondtam.
- köszönöm, hogy eljössz – adtam neki egy hosszú csókot, majd visszabújtam, és magunkra húztam a takarót. Jól esett, hogy még mindig cirógatott és így feküdtünk egymás mellett. Ez az első éjszaka és az első nap is, hogy fiúval vagyok minden értelemben. És hogy olyannal lehetek, aki még a szívemet is megérintette boldoggá tett.
- Megtanítasz, majd a szerelem ezen nyelvére? – kérdeztem tőle, majd a fejemet visszatettem a mellkasára, és hallgattam szívének ütemes dobogását, majd lassan el is altatott a hangja. hozzábújtam, mint egy cica, hogy egész éjjel érezzem magam mellett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 9:03 am

Elriel felhúzta ránk a takarót, én az alatt folytattam teste cirógatását.
-Meg, de azért még én is csak tanulgatok dolgokat Smile. Legalábbis ha tudtam eddig bármit is, azt csak most próbálhatom ki veled...
Mondtam, és a szemébe néztem.
-Csak te szeretsz engem úgy, és csak téged szeretlek én úgy, hogy értelme is legyen...én így érzem. Mással ez lehet nem is működne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 9:09 am

- Tanulgatsz? –néztem rá kíváncsian ,majd egy pár dolog megfordult a fejemben.

- Shiru neked én voltam az első lány, akivel lefeküdtél? – kérdeztem kíváncsian, és még mindig vörösen, bár ez a kérdés inkább őt hozza zavarba, mint engem.

Szavai hallatán elmosolyodtam, majd kinyújtózkodtam kellemesen mellette. Egész éjjel öleltem és reggel az ő arca volt az első, amit megláttam, majd adtam neki egy jó reggelt csókot.
Még soha nem aludtam ilyen kellemesen, mint most. Egyrészt jól esett az esti szórakozás után , másrészt pedig Shiru itt volt mellettem, és hozzá bújhattam, és nekem ennél több nem is kell.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 9:19 am

Kicsit zavartan megvakartam a fejem.
-Hát...volt már lány akivel együtt voltam, de valóban ez volt az első szeretkezésem...minden eddigi csak amolyan szárnypróbálgatás volt, hogy úgy mondjam...
Nem voltak épp kellemes élmények, mert mind csalódással végződött, de ezt nem tettem hozzá. Azok a lányok csak tipikus futókalandok voltak ahol a szeretkezés túl komoly dolog volt ahhoz, hogy sor kerüljön rá... velük ezt nem tudtam volna megtenni, ellenben Elriellel igen, és csak ez számított.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 9:38 am

Elalvás előtt még végig hallgattam, majd adtam neki egy jó éjt csókot. Kicsit megnyugodtam, hogy ilyen téren én voltam neki az első, és remélem az utolsó is.
Mivel még aludt, így óvatosan ki keltem mellőle az ágyból, és kiosontam a fürdőbe. Ott megengedtem a vizet, majd ha már jó volt, akkor beléptem. Lassan párás lett a fürdőben minden, én pedig lassacskán mostam lefelé magamat. Körkörösen kezdtem mosni először a mellemet, és ettől kicsit most felizgultam. Régen is volt ilyen, de akkor nem értettem mi történik a testemmel, nem úgy mint most.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 9:54 am

Láttam hogy már Elriel álmos, és rájöttem, hogy én is ki vagyok merülve. Adtunk egymásnak egy jóéjt csókot, majd én hátrahajtottam a fejemet, Elriel pedig a mellkasomra hajtotta a fejét, és úgy ahogy voltunk, meztelenül elaludtunk.
Az álmom nyugodt volt, nem úgy mint máskor.
Arra ébredtem, hogy víz csobog a fürdőszobából, Elriel pedig nincs az ágyban. Kidörgöltem az álmot a szememből, majd felültem és végigropogtattam izületeimet. Kicsit megtornáztattam a vállamat is, majd kibattyogtam a fürdőbe. Elriel állt a zuhany alatt és mosakodott. Éppen a melleit mosta, ami elég izgató látvány volt.
Beosontam a zuhanyzóig, beléptem Elriel mögé és lassan, gyengéden hátulról átkaroltam miközben megcsókoltam a nyakát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:12 am

Mosogattam magamat, és kicsit lázba is kerültem, ahogy a melleimet simogattam. Azon morfondíroztam mit érezhetek akkor, ha megérintem a puncimat, de meglepetésemre hátulról Shiru karolt át, és a nyakamba csókolt, mire én felsóhajtottam.
- Jó reggelt szerelmem – megfordultam és csókolózni kezdtem vele. hosszan masszíroztam nyelvemmel a nyelvét, és átkaroltam. Így teljesen hozzá préselődtem meztelen testéhez. Így érezhette,hogy a melleim kis rózsái mennyire is kemények most.
- hogy aludtál? kérdeztem ajkától elszakadva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:16 am

Megfordult és csókolóztunk. A mellei nekem nyomódtak, ami jó érzés volt, hát még a bársonyos, nedvességtől csillogó bőrét simogatni. A csókja édes volt, nem is engedtem el sokáig.
-Soha jobban - válaszoltam. -És te?
Miután válaszolt, én is elkezdtem mosakodni picit, majd Elrielt simogattam újfent. Eszembe jutott a tegnap este (vagy a ma hajnal?), és kicsit felizgultam. Éreztem hogy lent megkeményedek, de nem figyeltem rá. Ehelyett még egyszer megcsókoltam Elrielt, és végigsimítottam nedves testét. Áthaladt a kezem a hátán, a mellein (ott elidőztek kicsit), a hasán, és a combján, majd a fenekén is. Ismételten megdöbbentett, mennyire tökéletes teste van az én angyalomnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:33 am

Hosszan tartott a karjai között, amit egyáltalán nem bántam.
- Én is, még soha nem aludtam ilyen jól, és pihentetőn – válaszoltam a kérdésére.
Tovább mostam magamat, majd ő is munkába látott, de végül a keze rám kerülté s engem kezdett el simogatni. Megcsókolt, én pedig örömmel viszonoztam ezt, majd mikor kezei a mellemen időztek felsóhajtottam, majd mosolyogva láttam, hogy mennyire keményen áll neki.
- te is kívánsz engem? – kérdeztem kicsit elhaló hangon, mert megőrjített, ahogy simogatott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:36 am

A kérdésre a fenekénél maradt a kezem, és gyengéden masszírozgattam, majd megkerülve a csípőjét a combjai közé is betévedtem.
-Ami azt illeti, nincs perc, hogy ne kívánnálak...
Megcsókoltam Elrielt, egyik kezemmel a mellét simogattam, másikkal gyengéden megérintettem a punciját, és megsimítottam. Nem mentem tovább, inkább vártam, hogy ő mit szeretne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:42 am

Azt hiszem a mozdulatát igennek vehetem.
Elmosolyodtam, ahogy a lábam közé nyúlt és megérintette a puncimat.
- De hogy csináljunk? gumi nélkül még nem lehet, az meg most nincs, és nem akarom, hogy most elszaladj – mondtam szomorúan, de közben meg fel kellett sóhajtanom simogatására.
- És tudod,hogy én is örömet akarok neked szerezni,de az a másik dolog meg még nem megy – inkább megcsókoltam most. És tanakodtam magamban, hogy mi legyen. Vállaljam a kockázatot, vagy hagyjuk a dolgot most. De ez utóbbihoz meg túlságosan is fel voltunk izgulva mind ketten.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:48 am

Gondolkodtam, hogy mit tegyünk, és támadt egy ötletem, még ha kicsit mocskos is.
-Hát ha már zuhanyzóban vagyunk, megoldás lehet, hogy mikor elélvezek, akkor azt már nem benned teszem meg. Lehet hogy fog rád menni, de hát egy pillanat alatt le lehet mosni. Jobbat nem tudok sajna.
Megértettem, hogy Elriel még nem szeretne a szájával kielégíteni, azonban gumi nélkül én se akartam kockáztatni, amíg nem tudjuk, hogy egy angyalnál ez hogy is működik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 8:08 am

Elszomorodtam kicsit, hogy nem tudjuk egymást boldoggá tenni. Pedig jó lett volna most szeretkezni vele. Kívánom őt, és szeretnék vele lenni. Talán gumi nélkül kellene csinálnunk, hiszen ő is már fel van izgulva, és én is. De aztán Shiru elmondta, hogyan is lehetne. Hogy nem belém élvez, hanem gyorsan kiveszi és így rám, a víz pedig majd lemossa.
- És ki tudod venni olyan gyorsan? – kuncogtam, majd inkább megcsókoltam, majd szépen leguggoltam elé, és a farkával kezdtem játszani. Közben magamat is megérintettem, és nagyon jól esett. Éreztem, hogy milyen nedves a puncim.
- Próbáljuk meg – álltam vissza fel, amikor már teljesen kemény volt Shiru.
- De hogy? – néztem rá döbbenten, mert itt se letérdelni elé nem tudok, se semmit XD. Már megint elszomorodtam teljesen, mert nem tudtam, hogyan is kellene itt csinálni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openHétf. Május 09, 2011 1:21 pm

-Igen, ki tudom venni olyan gyorsan - válaszoltam.
Elriel leguggolt és játszadozni kezdett a farkammal. Aztán nemsokára felállt újra elém, és tanácstalanul nézett körbe, hogy hogyan csináljuk.
-Mondjuk...fordulj meg!
Ha megfordult, a csípőjére raktam a kezem és úgy mozgattam hogy felém pucsítson, majd kezeimmel végigsimogattam a testét, és megállapodtam a melleinél. Közben a farkamat a puncijához érintettem.
-Így jó lesz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openKedd Május 10, 2011 5:21 am

Elmosolyodtam a szavaira majd játszani kezdtem a farkával, amíg olyan állapotba nem került,mint az este. Aztán zavartam néztem rá,hogy most hogyan is fogjuk csinálni, mert nem értettem.
- rendben – súgtam csók után az ajkába, majd hátat fordítottam neki. Keze a csípőmre csúszott, majd úgy mozgatott, hogy felé pucsítsam a fenekemet. Nem mondanám, hogy kényelmes így annyira, de a cél érdekében mindent. Egy picit még terpeszbe is álltam, és az egyik lábamat felraktam a tusoló kis peremére.
- hmmm – hümmögtem jól esően, amikor végig simított a testemen, majd a melleimen megállapodtak a kezei. Farkát pedig megérezve felsóhajtottam.
- jó – válaszoltam kérdésére, majd hozzá dörgöltem magamat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openCsüt. Május 26, 2011 10:37 am

Mikor felrakta a lábát a tusoló peremére, az egyik kezemmel a combja alá nyúltam, míg a másikkal továbbra is a melleit kényeztettem.
A farkam gyengéden a puncijához ért, ő pedig kicsit odadörgölte még magát. Nem vártam tovább, szép lassan becsúsztam Elrielbe. Minél mélyebbre hatoltam, annál forróbb és kellemesebb érzés volt. Ha Elrielnek is tetszett, elkezdtem lassan mozogni benne.
-Ezt az érzést képtelenség megszokni, annyira jó... pedig meg tudnám :3! - suttogtam Elriel fülébe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 28, 2011 10:23 am

A combom alá nyúlt, amitől kicsit megijedtem, de ahogy a melleimet kezdte kényeztetni már minden bizonytalanságomat magával ragadta a vágy, amit keltett bennem.
- Oh, Shiru – nyögtem fel, amikor farka a puncimhoz ért. Lassan becsúsztatta, nagyon jó érzés volt vele megint együtt lenni. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen jó ez a dolog. Sőt egyáltalán nem bűn, tele von boldogsággal, és szeretettel.
Még jobban kitoltam a fenekemet, hogy kényelmes legyen a dolog, és kezemmel próbáltam őt elérni, de nem nagyon tudtam. Így csak néha simítottam meg itt-ott.
- Igen…- nyögdécseltem, ahogy mozogni kezdett bennem
- Meg tudnád mit? – kapaszkodtam a csempébe, de csúszott. jól tudom, hogy az ágyban mennyivel kényelmesebb lenne, de most a cél,hogy csináljuk, és ő el tudjon úgy élvezni, hogy aztán lemossa rólam szerelme megnyilvánulását.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openVas. Május 29, 2011 8:37 am

-Hát meg tudnám szokni. - adtam magyarázatot Elrielnek. Láttam, hogy nem igazán kényelmes számára ez a helyzet, úgyhogy egy számára sokkal jobb pózon gondolkodtam. Kihúztam a farkamat, és gyengéden magam felé fordítottam őt. Ahogy szemembe nézett, láttam a kérdő tekintetét, de én csak elmosolyodtam, és mindkét kezemet a fenekére raktam. Az enyémhez képest kisebb teste volt, ez és még az erőm miatt könnyedén fel tudtam őt emelni a legkisebb erőfeszítés nélkül is. Fölemeltem őt hogy a csípőnk egy szinten legyen, így kicsit olyan volt mintha az ölemben ülne, azzal a különbséggel, hogy én állok.
Kezemmel kicsit a combja felé húztam, hogy lábait kulcsolja össze körülöttem. Aztán egyik kezemmel a fenekénél tartottam őt, másik kezemmel a hátát tartottam, hogy ne kelljen annyira kapaszkodnia. A farkam máris a puncijához ért, és ahogy lentebb engedtem Elrielt, be is csúszott.
-Na ez hogy tetszik?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openCsüt. Jún. 02, 2011 11:28 am

- Akár csak én – nyögdécseltem, és próbáltam magamat kitámasztani, de nem igazán ment a dolog. Egyszer csak kihúzódott belőlem, és magam felé fordított. Azt hittem, hogy végzett, bár ez túl gyors lett volna, hiszen éppen csak játszani kezdtünk egymással.
- Mi… -nem tudtam megkérdezni, mert mosolya levett a lábamról, ráadásul a keze a fenekemre csúszott, melleim neki feszültek a mellkasának, és megremegtem kicsit. Pillanatokon belül arra eszméltem, hogy felkapott, és ő tart engem.
Ösztönzésére körbe fontam a lábamat a dereka körül, és amikor leengedett belém hatolt újra.
- már hiányoztál – suttogtam a fülébe.
- nagyon –sóhajtottam, majd neki támasztottam a falnak a hátamat. Így sokkal kényelmesebb volt, ráadásul formás kis kebleimet eléje tártam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzomb. Jún. 04, 2011 11:39 am

Nem volt nehéz tartani Elrielt, egészen kényelmes póz volt, a csípőmet minden akadály nélkül tudtam mozgatni. Mélyre hatoltam Elrielben, minden nyomásnál kellemeset sóhajtottam. Csókolgattam Elriel nyakát, ajkát, arcát, és gyorsabban mozogtam benne. Aztán pár perc után éreztem, hogy megremegek, és elönt a forróság. Kicsit lassítottam, hogy véletlen se menjek túl messzire.
-Elriel... - nyögtem az ajkai közé - én nem sokára elélvezek...
Kíváncsian figyeltem őt, hogy hogyan szeretné, hogy elélvezzek, és engedtem kicsit a tartásán, hogy ha szeretne csinálni valamit, akkor csinálja bátran.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-openSzer. Jún. 08, 2011 8:32 pm

Aprókat nyögtem minden egyes mozdulatánál, és igyekeztem kapaszkodni is. Majd ahogy gyorsított egyre erőteljesebben nyögtem, és már csak a vállát fogtam, mert a vágy teljesen eluralkodott rajtam. Éreztem, hogy remeg, ahogy én is megremegtem egy mélyebb mozdulatánál, így kicsit megkönnyebbültem, amikor lassított.
- ne hagyd abba – válaszoltam neki remegő ajkakkal és megcsókoltam. A vágy teljesen eluralkodott rajtam, és a testem kielégülésért kiált.
- szeress ahogyan kell – suttogtam ajkába, és mozgatni kezdtem a belsőizmaimat, hogy még jobban feltüzeljem magunkat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elriel szobácskája  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 4 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Elriel szobácskája
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Aya és Aisha szobácskája
» Kuronoma Rima szobácskája
» Sophi szerény szobácskája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: