Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Elriel szobácskája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openSzer. Május 04, 2011 8:55 pm



Szenvedélyesen csókolóztunk ő pedig magához ölelt, éreztem minden egyes porcikáját, talán még azt is ott lent. Keze a fenekemre csúszott, amire kuncogni kezdtem, majd megcsókoltam.
Szívem úgy kalapált ,mint még soha, amikor pedig kiejtette azt az egy szót, akaratom ellenére is előjöttek a szárnyaim.
- hoppá- kuncogtam, majd rendre utasítottam gyorsan magamat, de addig sem felejtkeztem meg róla, mert lábujjhegyre álltam, és a fülébe súgtam:
- én is szeretlek - majd elzártam a vizet, és kézen fogva kimentem vele a hálóba, ahol az ágyra húztam magam mellé és megcsókoltam.
- szeretlek -doromboltam újra, majd csók közben simogatni kezdtem őt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openSzer. Május 04, 2011 9:07 pm

Miután kimondtam a szót, Elriel szárnyai egyszercsak megjelentek. Olyan érzésem lett, mintha ez legalább annyira intim dolog lenne, mint amit eddig csináltunk, de ő csak kuncogott. Kíváncsi voltam a szárnyaira, egyszer szívesen megnézném őket. Egy angyal szárnyai...
Aztán Elriel elzárta a vizet, kézen fogott, és bevezetett a hálóba. Még vizesek voltunk, de hát ha ő nem foglalkozott vele, akkor én se problémáztam rajta.
Elriel lefeküdt meztelenül az ágyra, majd magamellé húzott és megcsókolt.
Mivel ez eddig is tetszett neki, gyengéden cirógattam a hasát, és immár a melleit is, meg a combját. Aztán néha huncutul eljárt a kezem a combjai közé, de csak a combja belsejét simogattam, vigyázva hogy ne érjek olyasmihez amihez még nem kéne. Ellenben bíztam abban, hogy ez jól esik Elrielnek, és kicsit izgalomba hozza.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openSzer. Május 04, 2011 9:18 pm



Az ágyon fekve simogattunk egymást, Shiru kicsit már bátrabb volt, mint eddig. Már bátrabban simogatta a mellemet, és a hasamat is. finoman csókolgattam, ahol értem és közben tovább cirógattam a hátát, és a mellkasát is, de mindig szigorúan a dereka felett maradtam. Azt hiszem a lentebbi dolgokhoz még túlságosan is szemérmes voltam.
Ahogy a combomat simogatta, majd belülről is valami furcsát éreztem a testemmel kapcsolatban, mintha többre vágyna.
- Shiru -szólítottam meg halkan.
- szeretnék a tiéd lenni - suttogtam továbbra is.
- olyan furcsán érzem magamat, de még is kellemesen, és a testem mintha többet szeretne, és én is. Veled akarom átélni ezt az egészet - néztem rá nagy cica szemekkel, majd kezemet a derekáról a fenekére csúsztattam most először.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openSzer. Május 04, 2011 9:27 pm

Simogatott mindenhol, de a derekamnál nem ment lejjebb. Bizonyára még tartózkodik a dologtól, amit nem bántam. Csak azt akartam, hogy neki jó legyen, és semmi mást. És ekkor kérdezett meg valamit, ami váratlanul is ért, és egy pillanatig értetlenségemnek adott okot. Azt hittem, hogy nem akar előre szaladni, de ez a mostani kérése nem épp lassúságról és óvatosságról árulkodott. De ha ő így döntött, akkor tiszteletben tartom, na meg aztán nekem is megdobogtatta a szívemet a gondolat.
-Rendben.
Ennyit feleltem, és szenvedélyesen megcsókoltam, közben ha engedte, a kezemmel immár olyan területre tévedtem, ahová nem hittem, hogy még ma lekeveredek. Jónak találtam mindenek előtt kicsit "bemelegíteni" Elrielt.
Így hát ha engedte, gyengéden megsimogattam Elriel punciját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openSzer. Május 04, 2011 9:32 pm



Láttam rajta, hogy váratlanul érte a dolog.
- lehet hogy korai, de a testem vágyik még többre, és én is szeretném - motyogtam szégyenlősen.
Csak azt tudtam, hogy vele akarok lenni, és szeretem és nem akarok tőle elválni, és mindent megteszek azért, hogy boldog legyen. És ez a dolog, amire most készülünk sok boldogságot hordoz magában állítólag. Én pedig még soha nem éreztem ilyet, hogy ennyire keljek valakinek.
- szeretlek - mondtam neki újból mielőtt megcsókolt volna. Majd éreztem, ahogy a keze lejjebb és lejjebb vándorol, egészen érzékeny pontomig. Mikor először megsimította teljesen feszült lettem, picit meg is ijedtem.
- várj egy picit - kértem, majd hogy tudja, hogy nincs baj megcsókoltam. Csak szoknom kellett, hogy a keze ott van.
-semmi baj, csak váratlanul ért a dolog. elviekben tudom hogy működik de még soha nem csináltam. Embarassed
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openSzer. Május 04, 2011 9:36 pm

Elriel kissé feszült lett és meg is ijedt picit mikor a kezem levándorolt. Kérte, hogy várjak picit, úgyhogy elvettem onnan a kezemet.
Visszacsókoltam, majd magyarázta, hogy még elég bizonytalan a dologban. Én csak elmosolyodtam, és megsimítottam az arcát.
-Akkor mond, hogyan szeretnéd, és én úgy fogok tenni. Nekem akkor jó, ha neked is jó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openSzer. Május 04, 2011 9:40 pm



- köszönöm,hogy ilyen vagy, és vagy nekem - adtam neki egy csókot.
- jó nekem így,ahogy csináltad, és szeretném ha folytatnád. tetszett a dolog, csak a kezed ott járt ,ahol még senkié és én a dolog gondolatától is zavarba jövök.
Hogy lássa nincs semmi baj sem csókolózni kezdtem vele és a kezét én magam irányítottam vissza oda ahol volt. Majd simogatni kezdtem őt, először a vállát, a hátát, majd a fenekét. végül vettem a bátorságot és végig simítottam egyszer férfiasságán is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openSzer. Május 04, 2011 9:45 pm

Visszacsúsztatta a kezemet oda ahol ezelőtt volt, én pedig folytattam. Gyengéden és óvatosan simogattam, hogy ne okozzak hirtelen élményt. Éreztem, hogy egészen benedvesedett Elriel, amitől mégjobban felizgultam. Ezt csak tetőzte amikor végigsimította a férfiasságomat, igaz kicsit félve, de az érintésétől megremegtem, annyira kellemes volt.
Szép lassan és gyengéden simogattam, majd ha láttam, hogy tetszik neki, akkor gyengéden beljebb csúsztattam az ujjamat, de éppen csak a hegyét.
Közben végigcsókoltam Elriel arcát, nyakát, és egyik mellét. A mellbimbóját gyengéden csókoltam meg, és a nyelvemmel kezdtem kényeztetni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openSzer. Május 04, 2011 9:50 pm


Meg - meg remegtem érintésétől,és éreztem, hogy neki is jó. Főleg mikor megérintettem én is őt.
Gyengéd volt velem, és ettől azt hiszem csak még jobban bele habarodtam.
A következő pillanatban a levegő megragadt, és elmaradt, meg az ujja finoman belém csusszant. Majd nem elfelejtettem lélegezni, csak édes ajka nyoma térített magamhoz, hogy vegyek levegőt. Sóhajtozni kezdtem, ahogy nyelve a mellemmel játszott.
- Shiru -sóhajtottam a nevét, és aprócska kéjes hang hagyta el a számat.
- ez finom - mondtam, majd a tarkóját simogattam, ahogy lentebb haladt. A puncim pedig egyre nedvesebb lett, attól, amit csinált.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openSzer. Május 04, 2011 9:54 pm

Felbátorodva a szavaitól beljebb csúsztattam az egyik ujjamat, és lassan mozgatni kezdtem benne. Eközben a nyelvemmel befejeztem a melle kényeztetését, és folytattam a teste csókolgatását, folyamatosan haladva lefelé. Csókolgattam a hasát, majd elértem a combját, és ha engedte, befeküdtem a lábai közé. Először csak a puncija körül csókolgattam, majd ha engedte, kihúztam az ujjamat, és a következő csókot már az ő legfinomabb, legédesebb testrészére leheltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openSzer. Május 04, 2011 9:58 pm




A következő pillanatban beljebb csúsztatta az ujját és még mozgatni is kezdte. az érzés leírhatatlan volt és meglepő így a vállába mélyesztettem picit a körmömet.
Ajka folyamatosan vándorolt a testemen, és egyszer csak ott volt lent.
Kíváncsian néztem, hogy mit szeretne, majd mikor megcsókolt ott megremegtem kellemesen.
Kivette az ujját, és tovább csókolgatott ott, amitől a nevét sóhajtottam újra és újra.
Kezemmel a vállait cirógattam, majd az egyikkel megfogtam a mellemet és megsimítottam, ez is jó érzés volt így tovább csináltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openSzer. Május 04, 2011 10:04 pm

Láttam, hogy tetszik Elrielnek, úgyhogy tovább mentem. Nyelvemmel kezdtem masszírozni a punciját, lassan és forrón. Közben felnyúltam hogy a melleit is simogassam, de az ő kezét találtam ott. Jót mosolyogtam, majd becsúsztattam a kezemet az övé alá, és gyengéden megmarkoltam a mellét. Masszírozgattam, miközben a nyelvemmel a csiklóját kezdtem izgatni. Tudtam, hogy ez elég intenzív élményt nyújthat neki, úgyhogy óvatosan csináltam. Gyengéden nyalogattam, közben szabad kezemmel ismét bedugtam egy ujjamat. Óvatosan játszottam, hogy ha Elriel elélvezne, véletlen se legyen neki váratlan, vagy kellemetlen.
Ha engedte, folytattam a kényeztetését, amíg közel nem került az elélvezéshez.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 6:17 am

Nagyon tetszett, amit csinált, és élveztem is. Pedig egyesek szerint ez bűn, amit csinálunk most, de nem érzem annak. sőt tele van örömmel és boldogsággal, érzem és nem csak a testemmel, hanem a szívemmel is.
Kezét a kezem alá csúsztatta így együtt simogattuk a mellemet, ami sokkal jobb volt így, mint az előbb amikor csak én. Egyre többször sóhajtoztam, és eddig soha nem hallott hangokat adtam ki magamból. főleg, amikor csókok helyet, már a nyelvét használta a puncimnál, és az ujját is visszadugta.
Az érzés egyre erősebb volt és néha meg ívben megfeszült a hátam ettől a dologtól. Nagyon óvatos volt és gyengéd is. Egyre közelítettem valami felé, ami megőrjítette a testemet.
- Oh, Shiru – nyögtem egy nagyobbat és valami történt velem. Belekapaszkodtam a lepedő, és erősen megszorítottam közben, testem pedig teljesen megfeszült.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 4:00 pm

Miközben elélvezett, kihúztam az ujjamat, de tovább csókolgattam, hogy az érzés ne tűnjön el csak úgy hirtelen, hanem tartson ki egy ideig. Aztán mikor Elriel orgazmusa véget ért, és kimerülten elernyedt az ágyon, apró csókokkal visszahaladt a testén az arcához, és megcsókoltam. Örültem, hogy az első ilyen alkalmát ennyire élvezte, és hát ez csak az előjáték volt, és hamarosan, mikor újra ellazul és felizgul, tovább haladhatunk egy sokkal élvezetesebb dologra, amit már nagyon vártam... nem csak az érzés miatt, de Elriel miatt. Maga a szex gondolata nem volt rám őrjítő hatással, ellenben az, hogy mindezt Elriellel, az mámorban úsztatott.
Gyengéden simogattam Elriel testét, ahogy az orgazmus utóhatásai szépen elenyésztek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 4:15 pm

Testem egyre jobban megfeszült, majd megkönnyebbültem. Shiru tovább csókolgatott így az érzés nem tűnt el olyan hamar. ajka végül elindult felfelé a testemen beborítva újra csókokkal, majd csókolózni kezdtünk, és végig simítottam a hátán, az oldalán és a karján.
- szeretnék én is örömet szerezni neked, de nem tudom, hogyan kell Embarassed - teljesen elpirultam ismét. Jó lenne tudni, hogy mit kell csinálnom.
- Az tetszett neked, ahogy az előbb megsimogattalak az ágyékodnál? – néztem rá vágytól csillogó szemekkel, majd apró puszikkal hintettem az arcát, ahol csak tudtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 4:23 pm

Nagyon aranyos volt Elriel, mert viszonozni szerette volna a kielégítést, de nem igazán tudta, mit kell tennie.
-Igen tetszett. Csináld úgy ahogy szerinted jó, majd szólok ha valami nem jó...vagy éppen nagyon jó Smile. Ha szeretnéd, próbáld ki úgy ahogy a legjobbnak gondolod.
Mondtam, majd újra megcsókoltam, aztán feljebb ültem és hátradőltem, megadva számára a terepet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 4:50 pm

Akkor jól éreztem, hogy tetszett neki a dolog, amit akkor csináltam.
- de tényleg szólj – néztem rá pirospozsgás arccal komolyan, majd ráfeküdtem először és megcsókoltam őt. Aztán kicsit oldalra lecsúsztam, és a hasát cirógattam csók közben, és a kezecském folyamatosan haladt lefelé, amíg újra végig nem simítottam férfiasságán.
- ez tetszik most? – kérdeztem mosolyogva, ahogy simogattam őt.
A válasza után megcsókoltam, és hasonlóan kezdtem én is csókolgatni a testét, ahogy ő csinálta velem. A derekához érve viszont megtorpantam kicsit. remegő ajkakkal adtam egy puszit deréken álló kis katonának, és nem mertem felnézni most Shirura,nagyon szégyenlős lettem ettől most.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 4:57 pm

-Szólni fogok. - válaszoltam.
Elriel megcsókolt, közben kezével végigsimogatott, majd ismét megérintette a férfiasságomat. A keze selymes volt és meleg, nagyon jó érzés volt, főleg hogy most nem csak óvatosan megsimította, hanem meg is fogta.
-Igen, ez jó. - válaszoltam halkan.
Elriel csókokkal haladt lefelé a testemen, ahogy én is csináltam vele, de a derekam táján megtorpant, és habozni kezdett. Apró puszit adott a kezében tartott farkamra, látszott hogy nagyon zavarba jött a helyzettől. Én bíztatóan megsimogattam az arcát, és végigsimítottam a haját.
Gyorsan vert a szívem, és mélyeket lélegeztem, pedig még Elriel el sem kezdett semmit. Már az, hogy megérintett, az nagyon felizgatott, és a gondolat hogy mit fog még csinálni, csak még jobban felforralta a véremet. Hagytam, hogy kipróbálja a dolgot, nem akartam beleszólni, legfeljebb ha olyat csinál ami nem jó, például a herémre könyököl vagy megharap XD.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 5:19 pm

Elmosolyodtam, ahogy a válasza pozitív volt, majd tovább simogattam, és aztán jött a fenn akadás. Nem tudtam, hogyan folytassam a dolgot, végül egy csókot hintettem a vesszejére. ami nekem kicsit fura volt, mert mikor fürödtünk, meg neki kezdtünk a dolognak akkor nem így állt XD.
Megsimogatta az arcomat, akkor biztosan jó volt neki, ezért csókolgatni kezdtem, meg simogattam még neki.
- Shiru nem tudom, olyan fura XD biztos,hogy jó ez neked, mert egyre keményebb leszel xD . Tényleg jól csinálom? – néztem rá aggódva.
- segíts ,hogy mit csináljak – kértem suttogó hangon, majd odabújtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 5:24 pm

Furákat kérdezett, de készségesen válaszoltam neki.
-Ez azért van, mert egyre jobban tetszik amit csinálsz. Szóval jól csinálod.
Közelebb bújt hozzám, és kérdezte, mit csináljon. Hát szavakba önteni baromi nehéz volt, nem is nagyon akaródzott, de aztán egyszerűen és nagyszerűen válaszoltam;
-Kényeztesd a nyelveddel, a száddal, ahogy én is csináltam neked.
Kicsit zavarodott voltam mert így úgy tűnt mintha csak én akarnám, és utasítgatnám őt, hogy hogyan elégítse ki önző vágyaimat, pedig ez nem így volt.
-De ha nem szeretnéd csinálni, akkor nem kell.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 5:41 pm

- akkor megnyugodtam, már azt hittem, hogy valami bajt csináltam – kuncogtam el magamat, majd ajkammal megint végig vándoroltam a testén, hogy ágyékához kerüljek ismét.
- megpróbálom, úgy ahogy mondod – néztem rá kipirultan.
Először megint csak simogattam, majd puszikat adtam neki rá. Aztán nem tudtam, hogyan kellene a nyelvemmel is csinálni, végül megnyaltam egyszer és tartottam a kezemmel. furcsa volt,mintha fagyit nyalnék. Aztán oda képzeltem a fagyit, és nyalogatni kezdtem,aztán meg a nyalóka is eszembe jutott. De azt be szokták kapni, akkor most én is? Valahogy erre nem tudtam rá venni magamat.
- Shiru nem baj ha most ez nem csinálom tovább,ígérem legközelebb megpróbálom, vagy majd gyakoroljuk, de azt hiszem ehhez nekem idő kell Embarassed - vissza másztam mellé és megcsókoltam.
- ugye most nem haragszol ezért rám ?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 5:47 pm

Visszament a farkamhoz, és ismét nekikezdett játszani vele de aztán hirtelen abbahagyta, és újra feljött hozzám, mondván hogy nem szeretné csinálni.
-Dehogy haragszok. Mondtam, én olyat nem szeretnék, amit te se szeretnél.
Azért kicsit bántott hogy ilyen gyorsan feladta, de amit mondtam komolyan mondtam, és a következő pillanatban már nem is érdekelt.
Megöleltem Elrielt és a nyakát csókolgattam.
-Akkor most mit szeretnél?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 6:00 pm

- biztos? – valami azt súgta, hogy csalódott.
Hozzábújtam, ahogy magához ölelt, és simogattam a karját, másik kezemet pedig visszatettem férfiasságára és simogattam. Ez már megint, és nem okozott gondot.
- én téged szeretnélek, mert szeretlek – komolyan néztem rá, majd vettem egy mély levegőt és kibújtam a karjai közül és megpróbáltam még egyszer a dolgot, mert szerettem volna boldoggá tenni. Megint először csak csókolgattam, majd nyalogattam, és erősen gondoltam a nyalókára és így sikerült a számba venni, és szopogatni kezdtem finoman .
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 6:05 pm

Biztos látta rajtam hogy kicsit csalódott vagyok, de a lehető legjobban próbáltam elrejteni az arcomról ennek bármi jelét. Aztán mégis meggondolta magát Elriel, és újra lecsúszott a lábaim közé, és ismét megragadta a farkamat. Először csak puszilgatta, nyalogatta, majd a szájába vette és gyengéden szopogatta. Végigfutott a testemen a forróság, és halkan sóhajtozva simogattam Elriel haját.
-Ez nagyon jó...
Ellazultam, és élveztem ahogy kényeztet. Megfordult a fejemben, hogy csak játszadozni szeretne velem, vagy ki is akar e elégíteni? Ha utóbbi, akkor nem tudom, hogyan oldjam meg az elélvezést, elvégre nem szeretnék rögtön Elriel szájába élvezni, mert az neki tuti nem tetszene. Ha előbbi, akkor csak játszadozik picit, aztán meglátjuk, hogyan tovább.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 6:16 pm

Finoman nyalogattam szopogatta a férfiasságát, amitől még keményebb lett. simogatása, és szavai megdobogtatták a szívemet, így nem hagytam abba. De amikor egy kicsit megremegett, akkor abba hagytam, mert az hittem, hogy most már jó és vele is hasonló történt.
- jól csináltam? most veled is olyan történt mit velem, amikor te csináltad? – bújtam oda hozzá majd csókolózni kezdtem vele. Ha a kezét a hasamra tette, akkor felhúztam azt a mellemhez.
Hátra dőltem, hogy ne csak féloldalt feküdjek, az ágyon miközben játszunk egymás nyelvével és simogatjuk egymást.
- szeretnél velem lenni? – hangom kicsit rekedtes volt, mert a testem megint bizserget a csókjától.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elriel szobácskája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Elriel szobácskája
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Aya és Aisha szobácskája
» Kuronoma Rima szobácskája
» Sophi szerény szobácskája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: