Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Elriel szobácskája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openKedd Ápr. 26, 2011 7:26 pm

Elriel szobácskája , ide hajtja le a fejecskéjét aludni
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openKedd Május 03, 2011 8:36 pm

Elmosolyodtam a szavain.
- azért remélem, nem engem akarsz megenni! – kuncogtam, majd adtam neki egy puszit, mert nem gondoltam komolyan a dolgot.
- Shiru …. – álltam meg félúton a konyha felé, majd inkább tovább mentem. Nem tudtam, hogy mondjam el neki, így most elnapoltam, mert közben a konyhaajtóba értem. Ott összeszedtünk pár finom falatot, meg gyümölcsöt, és elindultunk a szobám felé.
Egész végig azon gondolkodtam, hogy mondjam neki, vagy kérdezzek rá, vagy nem is tudom. Majd miután beléptünk a szobámba, és letettem a tálcát vettem egy mély levegőt és neki fogtam.
- Shiru tudod én nem tudom pontosan mi is az, nekem még soha nem volt olyanom, mint te. Tudom, hogy mit jelenthez ez a dolog, meg már láttam az emberek világában, de még soha nem éltem én át – teljesen kipirultam és zavartan motoszkált a kezem, nem tudtam vele mit kezdeni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openKedd Május 03, 2011 8:55 pm

Szereztünk ennivalót, majd felmentünk Elriel szobájába. Fura volt mert még sosem voltam más szobájában, egy lányéban meg aztán főleg nem. Meg aztán...ez Elriel szobája!
De valami látszott Elrielen, ami más volt mint a boldogság. Valami zavartság, valami gondterheltség. Vagy tanácstalanság.
Letette a tálcát a szobában, és komolyan felém fordult. Mondott valamit, amit először furcsáltam, aztán megértően mosolyogtam.
-Tudom mire gondolsz. Amit érzünk, az szerintem több mint barátság! Meglátod, szép lassan magától felfedi magát előtted, egyértelművé válik, és ha a sors is úgy akarja, mindez mellettem fog kibontakozni. Szerelemnek hívják, azt hiszem. Én is érzem...
Leültem Elriel ágyának szélére, és odébb csusszantam, helyet adva neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openKedd Május 03, 2011 9:02 pm



Nehezen ,de kimondtam, ő pedig érthető választ adott nekem. Talán kicsit meg is ijedtem ettől a dologtól, mert nem ismertem csak szóbeszédből. És az emberek mondtam olyanokat is, amiktől én akkor is zavarba jövök ha csak rá gondolok. De ha ez tényleg az, akkor az a valami majd velejárt, de hogy leszek képes végig csinálni?
- szeretném ha melletted bontakozni ki ez a dolog. Nem csak azért, mert szeretek veled lenni, és nagyon jó érzés, hanem mert közel érezlek magamhoz, meg neked van türelmed elmondani, hogy mi is ez. Olyan nagy a világ és olyan keveset tudok róla. Eddig is eldugva éltem, és talán most is, de te itt vagy nekem.
Először oda ültem mellé az ágyra, végül pedig inkább átültem az ölébe, és ajkamat megint az övére tapasztottam. Majd picit megnyitottam, és nyelvemet átdugtam picit az övéhez. próbáltam úgy csinálni, ahogy egy filmben láttam. szerettem volna ezt kipróbálni,mert állítólag a szerelmesek ezt csinálják, én pedig nem akarok csalódást okozni neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openKedd Május 03, 2011 9:13 pm

Megértettem minden szavát, együttéreztem vele. Vérfarkasként az emberek közt sokat jártam és járok ma is, megfigyelhettem azokat a dolgokat, amiket ők szerelemnek hívnak. Nem értettem pontosan mi az, de már éreztem hasonlót, így nem volt számomra idegen. A mostani alkalom pedig ugyanazt támasztja alá amit eddig is hittem.
-Számunkra veszélyes hely ez a világ, de nem hiába kaptuk a képességeinket. Te is meg fogod ismerni a világot kívül-belül, és én segítek neked benne.
Először az ágyra ült, majd az ölembe akart ülni. Félreraktam a tálcámat, és engedtem neki. Ölembe huppant, én átöleltem a derekát. Egész közel volt az arcunk, csókot akartam adni Elrielnek, de ő megelőzött. Ismét forrón csókolóztunk, de most még kényelmesebb volt a puha ágyon. Simogattam Elriel hátát és derekát a csók közben, majd mikor elhajoltunk egymástól, rámosolyogtam.
-Ha bizonytalan is vagy, mindig azt tedd, amit az érzelmeid diktálnak. Azoknál nincs őszintébb!
Mint egy példaképp én hagytam, hogy az érzelmeim irányítsanak, és lefektettem Elrielt az ágyra, majd fölé hajoltam. Romantikus helyzet volt (legalábbis annak szántam), újabb csókot adtam neki.
-Most mit súg a szíved? - kérdeztem szinte suttogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openKedd Május 03, 2011 9:25 pm

- köszönöm, hogy segítesz nekem.
Először csak a homlokának döntöttem a fejemet, majd megízleltem édes ajkát. De most sokkal jobb volt. Szinte táncot jártak ajkaink egymással. A gyomrom fel s leliftezett attól, amit csináltunk.
Keze a derekamra csúszott, amitől megremegtem kellemesen, majd levegő után kapva szakadtam el tőle.
- az érzéseim és az érzelmei most nagyon kuszák, mert olyan helyen járnak, amik ismeretlenek- mosolyogtam alóla, ahogy felém magasodott, majd viszonoztam a csókot, amit adott.
- azt , hogy csókoljalak meg újra és újra. hogy öleljelek és ne engedjelek el – mondtam kipirultan.
- de közben félek is ettől az ismeretlen dologtól – szégyenlősen lesütöttem a szemet, majd átkaroltam őt és magamhoz húztam ha engedte.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openKedd Május 03, 2011 9:36 pm

-Az ismeretlen a legizgalmasabb, és a legélvezetesebb! Ezt megtanultam az idők során.
Válasza a kérdésemre jól esett, éreztem, hogy a szívem majd kiugrik a helyéből. Éreztem már hasonlót, de nem ennyire intenzíven. Vérfarkas vagyok, a vadonban nincs helye ilyen érzelmeknek...mondaná egy veterán...de szerintem nem így van. Éppen ezért szomjaztam annyira ezt az érzést.
-Nem baj ha félsz. Én nem fogok olyat tenni, ami neked nem jó.
Magához ölelt, én pedig viszonoztam az ölelést. Jó érzés volt ahogy szuszogott a fülem mellett. Éreztem az angyali auráját, és kezdtem jobban kielemezni, mint elsőnek. Nem direkt küldött energiák ezek, hanem Elrielből automatikusan, nyilván érzelmek alapján működő erők ezek. Nem értettem hozzá, nem nagyon ismertem az angyalokat, de egyenlőre ennyire jutottam.
Mikor engedett szenvedélyes szorításából, rámosolyogtam;
-Ha kívánságod van, én teljesítem, legyen bármi is az. Csak ne félj soha elmondani, mit szeretnél.
Tekintetembe annyi őszinteséget raktam meggyőzésképpen, amennyit csak tudtam.
-Én nekem csak egy kívánságom van, mégpedig ez, hogy sose habozz elmondani mit kívánsz, vagy gondolsz, érzel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 7:05 am

- Élvezetes? –néztem rá kérdőn közben hozzá dörgöltem az orromat,mint valami kis cica.
Sejtettem, hogy élvezeten mit érthet, ezért kicsit el is pirultam, de lehet én gondolok rögtön sokkal többre, mint ami van. Annyira nem értek ehhez a dologhoz. Az emberek között nem is érdekeltek a fiúk. Sőt mostanáig se nagyon, csak a városban Kyle csinálta azt a valamit, ahogy éreztem a kezét magamon, meg a leheletét, valamit megmozdított bennem, ahogy most Shiru is, de ez sokkal jobban tetszett, és többet éreztem, mint délután a városban.
- tudom, és érzem is – megsimítottam az arcát, a haját pedig kisöpörtem a szeméből, hogy láthassam, és belenézhessek. Hiszen sokak azt mondják, hogy a szem a lélek tükre. Hallottam meséket, amikben azt állították, hogy a vérfarkasok fenevadak, de most Shirura nézve nem tudom ezt elképzelni.
- hát… szeretném, ha itt maradnál velem estére – motyogtam egészen halkan és szégyenlősen. Nem akartam őt elereszteni most magam mellől. Meg attól félek, hogy egyszer csak felébredek ebből az álomból és akkor ő nem lesz itt. Mert olyan ez nekem, mint egy szép álom, mert sose hittem volna, hogy én magam is fogok ilyet érezni. Mások közelében már éreztem ilyet, de magam átélni sokkalta másabb, és kellemesebb.
- velem maradsz éjszakára? – kérdeztem meg újból a dolgot tőle.
- nem fogok ígérem – megint csak hozzá dörgölőztem, majd puszit adtam az arcára, az orrára, majd az ajkára, hogy csókban forrjak össze vele.
- Shiru … - néztem rá megint csak szégyenlősen.
- nem akarok tőled megválni egyetlen pillanatra sem, nem tudom mi a szerelem, de azt hiszem ilyesmi lehet
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 7:29 am

Megkérte, hogy maradjak itt vele estére. Először meglepett a kérdése, hisz általában még az első szerelem során se alszanak együtt a párok, de végülis... én vérfarkas vagyok, ő meg angyal, ez már rég nem egy általános helyzet! Az "alvás" szó itt sokmindent sejtet, de igyekeztem nem gondolni semmi olyanra, ami esetleg nem tetszhet Elrielnek. Vagy ha gondoltam is, kicsit elméláztam rajta, de nem engedtem hogy cselekvésre ösztönözzön. Hiába na, az ösztönök nálam igencsak szeszélyesek.
Végigpuszilta az arcomat, majd egy csókkal fejezte be. Az ajka finom ízét nem lehet megszokni. Minden csók, még ha sokadik is, valódi mámor.
Aztán elvörösödött, és mondott valamit, ami csak fokozta a melegséget a szívemben;
-Igen, én is érzem, és azt kívánom, hogy bárcsak sose érne véget.
Megcsókoltam most hosszan, forrón, és közben gyengéden masszíroztam a vállát és hátát, hogy ha van benne egy kis feszültség, akkor lazítson rajta. Végül elengedtem a csókból, és összeérintettem vele a homlokomat.
-Veled maradok estére. Sőt, az azutánira is, ha akarod.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 11:09 am

- én nem fogom hagyni hogy véget érjen – suttogtam a fülébe, majd úgy megörültem annak, hogy velem marad, és akár holnap este is,hogy örömömben túl nagy lendületet vettem, hogy megöleljem szorosan, és odabújhassak hozzá, hogy átfordultunk.
- hoppá – kuncogtam, mert éppen nem estünk le az ágyról.
- szeretném, szeretném – ujjongtam örömömben, és ragyogó mosollyal néztem rá, ahogy felültem mellette. Felpattantam és oda hoztam az ételes tálcát, majd kibújtam a pulóveremből, mert melegem volt. Alatta egy pántos kis topvolt, amiből kilátszódott a vállam, és szép, egyszerű dekoltázsa volt, ami csak sejtelmet engedett meg.
A szőlőről levettem egy szemet, és megettem, majd egy másikat, de ezt Shirunak kínáltam az számban. Ezt is egy filmben láttam, és hát itt az alkalom, hogy kipróbáljam a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 5:33 pm

Elriel annyira megörült, hogy meg is lepődtem. Szinte ujjongott örömében, minden bánat és rossz érzés eltűnt a szeméből. Úgy megölelt, hogy majdnem lefordultunk az ágyról, de aztán csak nevettünk.
Elriel odahozta az ételes tálkáját, én pedig magamhoz vettem a sajátomat. Volt a tálon sok finomság, már igazán éhesnek éreztem magam. Felnéztem, és máris nem érdekelt a kaja...
Elriel levette a pulóverét, ami alatt csak egy egyszerű pántos top volt. Nem mutatott sokat, de éppen eleget, hogy kissé elvörösödve nyeljek egyet, majd mikor odajött hozzá, visszafordultam az ételhez, hogy ne lássa hogy szinte levetkőztetem a tekintetemmel.
Elriel egy szőlőszemet rakott a szájába, de csak félig, és odahajolt hozzám. Én is odahajoltam, leharaptam a szőlő felém eső végét, majd puszit adtam neki.
Én is leszedtem egy szőlőszemet az én készletemből, és Elriel arcát kezdtem simogatni ujjaimmal, majd a köztük lévő szőlőt lassan a szájába adtam. Lehet hogy a külső szemlélőnek ez kissé nyálas jelenetnek hatott, de számomra nem volt az, és ahogy néztem, Elrielnek is tetszett.
Én is bekaptam egy szőlőt, majd Elrielre mosolyogtam.
-Finom! Bár fele olyan finom sincs, mint te.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 5:47 pm

Shiru kicsit furcsa volt, mert elfordította a fejét és zavarban volt. Nem értettem a dolgot, hogy miért.
Finoman megetettük egymást. És ez a csók dolog már nagyon tetszett, és jól is ment. Kicsi farkasommal pedig nagyon finom is volt.
- szóval finom vagyok? – kérdeztem merészen, majd megcsókoltam, és egy hosszabb csókcsatát indítottam felé. Hogy kényelmesebb legyen visszadőltem az ágyra.
Sóhajtva szakadtam el tőle, és elég nehézkesen.
- Shiru ha más lány lenne, most itt vele mit csinálnál még? – kérdeztem tőle, mert volt egy olyan érzésem, hogy visszafogja magát.
- Szeretném, ha te is őszinte lennél velem, ahogy én is veled, és kimondanád, hogy mit szeretnél, vagy érzel, vagy gondolsz – komolyan néztem rá, majd vártam, hogy mit fog mondani.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 5:58 pm

Letettem a tálakat az ágy mellé, mert úgy tűnt, hogy nem igazán fogunk csókolózás közben enni. Aztán Elriel visszadőlt az ágyra, én pedig közelebb csúsztam hozzá. Elég közel kerültek hozzám a mellei, amiket meg is szemléltem óvatosan, de gyorsan elvettem róluk a szemem mikor éreztem hogy a fejembe száll a vér. Egyik kezemmel Elrielt hasát cirógattam, miközben hallgattam amit mond.
Mikor befejezte, őszinte hangon válaszoltam.
-Azt érzem és gondolom, hogy szeretlek, és még sok dolog van ezzel kapcsolatban amit nem tudok, nem tapasztaltam, és alig várom, hogy kipróbálhassam veled. Mindez persze az én kíváncsiságomból adódik, és véletlen se szeretnék olyat tenni, ami neked nem jó.
Nem konkretizáltam, hisz én se tudtam egész pontosan, mi mást akarhatnék. Vagyis voltak ötleteim, de azok nem illettek oda a jelen helyzetben.
-Mindenesetre annak örülök, hogy nem más lánnyal vagyok, hanem veled!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 6:11 pm

Nagyon jól esett, amikor a hasamat simogatta. Nem értettem mi történik bennem, mert vágytam, hogy tovább cirógasson.
- Eddig nem volt olyan dolog, ami ne tetszett volna. most is ahogy simogatod a hasamat a testem szinte kiált hogy tovább simogasd, de tudom,hogy nem lenne szabad előre rohannunk.
Felsóhajtottam majd adtam egy puszit az ajkára és visszatettem az ágyra a fejemet.
- Én is örülök, hogy veled vagyok itt, és nem mással. És annyira szeretnélek boldoggá tenni- suttogtam az ajkába.
- Shiru nincs kedved velem fürödni? Már mint,tudom hogy ez most fura lenne, de valahogy csak meg lehet oldani. Szóval én még …én még nem voltam ilyen helyzetben fiúval… és szeretnék minél több időt veled lenni, és megadni azt amit más lányok is megadnának neked - mondtam kipirultan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 6:16 pm

Amiket mondott, abból egyértelmű volt, hogy nem csak egyszerű szerelem, de mélyebb vágyak is kezdenek alakot ölteni Elriel szívében irántam. Ez nálam már korábban megtörtént (férfi vagyok, nah...), de eddig egyoldalúnak tűnt a dolog. Most ennek örültem kicsit, hogy ő is effelé hajlik, de nem adtam neki hitelt magamban.
-Nem szabad elsietni azt, amit nem akarunk. - mondta végül.
A következő kérdésén meglepetten néztem. Az előző megállapításunkkal ellenkezett a kérés, de mit is kértem az előbb? Azt hogy kívánjon ami akar! Márpedig tőlem igenis kívánhat!
-De, fürödhetünk együtt. Nem baj ha még fura neked, előbb utóbb vagy velem, vagy mással úgyis kipróbálod. - mondtam mosolyogva. - Más lány nem tudná azt megadni nekem, amit most szeretnék. Hidd el.
Nyomtam egy hosszú, forró csókot az ajkára, majd felültem az ágyban.
-Most szeretnél fürdeni, vagy később?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 6:24 pm

Az arcát cirógattam miközben beszélgettünk, és néha végig húztam az ujjbegyemet az ajkán, amik olyan kívánatosak számomra.
- ha valami nem lesz jó, vagy nem tetszik ígérem szólni fogok neked – adtam puszit az ajkára megint.
Azt hiszem sikerült meglepnem őt, de tényleg nem akarom, hogy ne kapjon meg tőlem mindent. Lehet nem az első este kellene így feltárulkoznom előtte, de szerettem volna. tudom, hogy ő férfi és már így is láttam egy két kósza pillantását, amik arról árulkodtak, hogy szeretne kicsit többet. Csak azt nem tudom, hogy arra a bizonyos dologra fel vagyok e készülve,de ez azt hiszem fürdés közben kifog derülni.
- én csak veled akarom kipróbálni most, és máskor is – néztem a szemébe és komolyan mondtam, amit mondtam, és így is gondoltam.
- csak légy türelmes velem, ennyit kérek – súgtam, mint egy kis titkot.
- szeretnék most,hogy kicsit felfrissüljek, hosszú volt a délután a városban, és valahogy azt a sötét dolgot még mindig érzem kicsit, annak ellenére is hogy itt vagy velem, és árad belőled a pozitív energia.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 6:29 pm

-Türelmes leszek mindenben, ígérem. Nem akarok se most se később olyat, amit te sem.
És ez tényleg így volt. Lehet hogy nagyon mélyen a huncutság duruzsol a fülembe, de ez egy ösztönös dolog, és semmi több. Szeretem Elrielt, és éppen ezért nem fogok még megkísérelni se olyat, amiről nem tudom, hogy jó lesz e neki vagy se.
-A fürdő biztos fel fog frissíteni, meg ha gondolod, megmasszírozlak kicsit, biztos jól fog esni.
Mondtam neki, és miközben puszit adtam az ajkaira, megsimítottam a nyakát, a tarkóját és a vállát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 6:36 pm



- köszönöm.
Odabújtam hozzá, és a karját kezdtem simogatni, majd az állára apró puszikat adtam.
- az biztos jól fog esni, de utána akkor én is téged - válaszoltam mosolyogva, majd ahogy simogatni kezdett és a vállamhoz ért megfogtam a kezét, és a blúzom pántjához vezettem, hogy végül együtt húzzuk le a vállamról.
Felkeltem, és a másik vállamról is lecsúsztattam.
- segítesz kibújni belőle? vagy ruhástól fürdünk? - kérdeztem kuncogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 6:50 pm

Kicsit elvörösödve Elriel mögé mentem, és vizsgálgattam a top-ot. Na most segíts férfiasság... ez hogy a fenébe... csatos, vagy kapcsos, vagy csak ki kell belőle bújnia? Picikét ügyetlenkedtem, de aztán sikerült kibújtatni Elrielt a ruhadarabból. Gyönyörű háta volt, megsimítottam a kezemmel, a selymessége nagyon jó érzés volt. Egy gyengéd csókot nyomtam a hátára, aztán amíg nem fordult meg, levettem a pólómat.
-Most masszírozzalak meg, vagy fürdés közben?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 7:12 pm



Nehézkesen, de kibújtam a blúzomból. Olyannak hatott a dolog, mintha most csinálná először. Magamról tudtam, hogy ez az első ilyen, de róla nem gondoltam volna. De lehet, hogy csak az idegesség teszi nála ezt a dolgot.
- szerintem inkább utána, jó lesz úgy? - kérdeztem kíváncsian, majd vettem egy nagy levegőt, és kikapcsoltam a szoknyámat, ami így a földre hullott.
Lassan megváltam minden ruhámtól, de egyelőre nem mertem megfordulni, hanem a fürdőbe mentem, ahol megengedtem a tusolóban a vizet, ami szépen párát vágott minden hová. Vártam farkasomra, hogy tényleg csatlakozik e hozzám, de végül egy törülközőbe vissza léptem érte, és meglátva őt teljesen elpirultam, főleg ha már meztelen volt ő is.
- gyere - mondtam neki halkan, majd kinyújtottam felé a kezemet. És ha megfogta együtt mentünk a fürdőbe, ahol lekerült rólam a törülköző. Teljesen elvörösödtem, majd szégyenlősen beálltam a víz alá, és ha jött Shiru is, akkor megcsókoltam bátorítás képpen, de azt hiszem inkább magamat bátorítottam ezzel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 7:22 pm

Nem fordult meg, hanem felállt és kikapcsolta oldalt a szoknyáját, ami így lehullt. Előttem volt a gyönyörű, formás feneke. Ha ez nem lett volna elég, levette a bugyiját is, majd elindult a fürdőbe. Nem követtem, hanem elkezdtem én is vetkőzni.
Nehéz volt úgy sakkozni, hogy tényleg ne tegyek vagy egyáltalán akarjak olyat, ami neki rossz lehet. Nem akart ő se kapkodni, és én se, akármennyire csábító volt is a helyzet. Még abban se voltam biztos, hogy akarom, hogy ő akarja, mert lehet később megbánná, vagy nem is tudom...
Levettem a nadrágomat, a boxeremet, és gondosan az ágyra tettem őket, amikor Elriel visszajött törülközőben. Eltakarta a testét, én viszont egy szál semmiben álltam ott. Nem fordult el, amin jót mulattam, de azért a fülem hegyéig elvörösödtem.
Nyújtotta a kezét, én pedig megfogtam azt, és követtem a fürdőbe, ahol a tusolóban már csobogott a kellemesen meleg víz. Elriel ledobta a törülközőjét, és beállt a víz alá, én pedig követtem. Óvatosan átkaroltam, az érintésétől mintha apró áramütések szaladtak volna végig a testemen. Éreztem hogy izgalomba jövök, de nem engedtem neki, inkább csak visszacsókoltam, mikor közel hajolt hozzám.
A víz békésen csorgott a testünkön, engem pedig már Elriel víztől csillogó válla is izgatott, és még csak le se tekintettem, hogy lássam teste többi részét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 7:43 pm

Elpirultam, ahogy megláttam Shirut, mert még nem láttam fiút meztelenül. Nyeltem egy nagyot, és szinte minden bátorságomat össze kellett szednem, hogy ne hátráljak meg. De elég volt belenézem kedvesem szemeibe, és már tudtam, hogy nincs baj.
Ahogy csókolóztunk a víz alatt nem tudom, valahogy felpezsdült még jobban a vérem.
- Érints meg nyugodtan, nem lesz baj – suttogtam a fülébe és közben újabb csókot loptam tőle.
- ha olyat teszel, amit nem szeretnék, vagy lassabban kellene, vagy nem akarom akkor szólni fogok – mosolyogva ránéztem, majd az állára adtam egy csókot. Kezem pedig a mellkasán pihent.
- ha szeretnél velem lenni most én nem bánom a dolgot, szeretném ha te lennél nekem az első, csak vigyázz rám és légy türelmes- hátat fordítottam neki, majd a karjaiba dőltem és élveztem ,ahogy a víz folyik a testemen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 7:52 pm

Megfordult, én nekem dőlt. Forró teste még a víztől függetlenül is selymes volt. Átkaroltam hátulról, és a hasát simogattam, majd lassan a mellei felé cirógattam. Végül megsimítottam egyik kezemmel az egyik mellét, és gyengéden rámarkoltam. Amennyire tőlem tellett, a legfinomabban masszíroztam. Tökéletes mellei voltak, hozzájuk érni is fantasztikus volt, de végig az járt a fejemben, hogy tetszik e neki, amit csinálok.
Míg a mellét kényeztettem, másik kezemmel a hasa alját cirógattam, és a combja környékét, hátha találok esetleg Elrielen egy erogén pontot.
Mindeközben a nyakára hajtottam a fejemet és apró csókokkal borítottam be.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 8:05 pm



Ahogy átkarolt szinte bizsergett minden egyes pontom. A hasamról nem is beszélve, mert megint simogatni kezdte. Szépen haladt felfelé, és amikor először a mellemhez ért picit megugrottam a karjaiban, de aztán vissza is simultam. Ahogy finoman simogatta, majd megfogta megborzongtam és felsóhajtottam.
- ez nagyon finom - sóhajtottam újra, majd a másik keze is kalandútra indult rajtam, én pedig már megint majd nem megfeszítettem a testemet, de ekkor csókokkal hintette a nyakamat, amik megnyugtattak, majd egy újabb sóhaj hagyta el az ajkamat.
Ha engedte, akkor megfordultam és szenvedélyesen megcsókoltam. Testem az övéhez simult teljesen, kezemet pedig végig húztam a hátán, majd a mellkasán, hogy én is ismerkedjek az ő testével. Majd csókkal hintettem a kulcscsontját és a vállát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-openSzer. Május 04, 2011 8:18 pm

A simogatást abbahagytam, mikor Elriel megfordult, és nekem simult. Puha melle nekem nyomódott, sima selymes bőre kényeztette testemet. Szenvedélyesen csókolóztunk, miközben ő simogatta a hátamat és mellkasomat. Én a kezemet a csípőjén pihentettem, majd lassan megsimítottam a fenekét.
Nem kell itt sietni valóban semmivel, Elriel testének ilyen módon való felfedezése mindent megért, nem is akartam mást. Annyira tökéletes volt, hogy nem tudtam betelni vele. Az érzésektől már nagyon beindultam, de a lehető legjobban visszafogtam magam. Nehézkesen vettem a levegőt, a szívem majd kiugrott a helyéből.
Elriel kérdőn nézett rám, én magyarázatként csak annyit mondtam;
-Szeretlek! - és újra megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elriel szobácskája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Elriel szobácskája
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Aya és Aisha szobácskája
» Kuronoma Rima szobácskája
» Sophi szerény szobácskája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: