Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Elriel szobácskája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 6:20 pm

Abbahagyta a kényeztetésemet, és azt hitte, hogy én is elélveztem. Még csak közel sem jártam hozzá, de elmosolyodtam, és annyit válaszoltam;
-Jó volt.
Elriel mellém feküdt, kezeinkkel simogattuk és nyelveinkkel izgattuk egymást. Aztán Elriel megkérdezte, hogy akarok e vele lenni. Nyilván ez azt jelentette, hogy készen áll és szeretné, ha vele is megtörténne az a bizonyos.
Nem válaszoltam, hanem szétnyitottam a lábait, és közéjük feküdtem. A csípőm az ő csípőjéhez ért, fekvőtámasz tartásban tartottam magam Elriel felett és csókolgattam az ajkait. A farkam vége éppen hogy hozzáért Elriel puncijához.
-Igen, szeretnék.
Mondtam, majd vártam, hogy mit reagál Elriel, ami alapján eldől, hogy egy mozdulattal elrepítsem őt az élvezetek közé, vagy inkább még ne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 6:48 pm

Egyre hevesebben csókolóztunk és Shiru egyszer csak szétnyitotta a lábamat és felém helyezkedett. Kezeimet a fejem mellé tette, majd átkaroltam a nyakát. Ezt igennek vettem, hogy szeretne velem lenni. Ahogy a puncimhoz ért a farka hegye kicsit megijedtem, de rögvest megértettem, hogy miért kellett keménynek lennie.
- most már értem miért kellett szopogatnom, mint egy nyalókát – kuncogtam, hogy leplezzem zavaromat.
Viszonoztam a csókját, majd kezemet végig húztam a hátán, és a fenekét is megsimogattam.
- Shiru én is szeretnék, szeretném, hogy te vezess be ezekbe a dolgokba – kicsit megemeltem a csípőmet, hogy férfiasságához nyomódjon a puncit, amitől kicsit felnyögtem.
- szeretlek, és szeretnék a barátnőd lenni Shiru – a szívem hevesen dobogott már így is, de ezektől a szavaktól még jobban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 6:53 pm

Feljebb nyomta a csípőjét, és a farkam nekinyomódott a puncijához. Nem kellett sok, hogy becsússzon, ami lett volna nehéz, mert Elriel már eléggé benedvesedett, amit jó jelnek véltem.
Aztán amit mondott, megdobogtatta a szívemet. Nem válaszoltam, helyette lassú, forró és szenvedélyes csókot adtam neki, és közben szép lassan behatoltam a puncijába.
Forró és selymes érzés volt. Elriel kicsit szűknek tűnt először, aztán mikor már félig benne voltam, kellemesebb lett. Ha engedte, tövig hatoltam a testébe. Lassan és gyengéden csináltam, hogy még véletlen se okozzak fájdalmat, vagy ne ijesszem meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 7:10 pm

Jó érzés volt, ahogy a puncimnak feszült a farka. Kíváncsi voltam, hogy a többi is ilyen jó lesz e.
Szavaim hallatára megcsókolt, és a szenvedélye elsöpört minden kétséget előlem. Már tudtam, hogy az övé vagyok végleg és nem csak a testem, hanem a lelkem is.
A csókkal egy időben pedig belém vezette férfiasságát, ami keményen, de annál lassabban tört előre bennem. Picit felnyögtem, majd amikor fentebb hatolt felsikkantottam, mert fájt.
- Shiru, fáj – motyogtam, és szememből könnycseppek indultak el, majd a fájdalom lassan elmúlt mire teljesen belém hatolt.
- Shiru – ejtettem ki újra a nevét és erősen kapaszkodtam a vállaiba. Még a lábamat is felhúztam közben, amikor elvette az ártatlanságomat. Erősen kapaszkodtam belé,mint aki nem akarna, elveszni ezért lóg valakin.
- szeretlek –suttogtam az ajkába.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 7:15 pm

Mikor behatoltam, Elriel szólt, hogy fájdalmat érez. Elvettem az ártatlanságát, ami többnyire ezzel jár. Hogy nyugtassam, folyamatosan csókolgattam, és simogattam, és gyengédebben hatoltam mélyebbre. Mikor teljesen Elrielben voltam, már nem panaszkodott fájdalomra. Letöröltem a kis könnycseppet az arcáról.
-Minden rendben, mostmár csak jó lesz! - ígértem neki. -Én is szeretlek!
Lassan elkezdtem kihúzni a farkamat, majd vissza toltam. Pár mozdulat után Elriel nedves puncijában könnyedén mozogtam, és tudtam, hogy most már ő is élvezni fogja. Lassan mozogtam, hogy szokja az érzést, valamint mert nagyon jó érzés volt nekem is, és ki akartam élvezni minden másodpercét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 7:24 pm

Meglepően forró érzés volt, ahogy így belém hatolt.
Szavai hallatára elmosolyodtam, és már a vállát sem szorítottam annyira. Egyszer csak kifelé kezdte húzni én pedig meglepődve néztem rá. Azt hittem ennyi az egész, de aztán visszatolta. Kicsit felnyögtem, és ahogy finoman mozogni kezdett bennem sóhajtozni kezdtem. És igazat mondott nekem, mert a fájdalmat átvette valami kellemes érzés, mint amikor az ujjával és a nyelvével csinálta, de ez sokkal intenzívebb dolog.
Könnyedén mozgott bennem, ezt ég én is éreztem, ahogy azt is, hogy milyen forróság van ettől az öleben.
Felemeltem a fejemet, és megcsókoltam őt, közben pedig hol a hátát, vállát kezdtem simogatni, majd érezni akartam, ahogy mozog bennem így a fenekére tettem a kezemet.
- Ez nagyon jó – sóhajtottam a fülébe úgy ,hogy a forró leheletemet érezte a bőrén.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 7:31 pm

A testem mintha elolvadt volna, annyira jó érzés volt Elriellel szeretkezni. Már nem volt neki kellemetlen, átadta ő is magát az élvezetnek. Simogatta a testemet, én is az övét. Egyik kezemmel támaszkodtam hogy ne nehezedjek rá, másikkal simogattam a combját, fenekét, csípőjét, majd megállapodott a kezem a mellén, és azt kezdtem el masszírozgatni. Közben nem engedtem ki a csóközönömből ajkait.
Éreztem hogy egyre nedvesebb Elriel puncija, úgyhogy picit gyorsabban, ütemesebben mozogtam benne. Elképesztő érzés volt, és ahogy láttam és hallottam, neki is tetszett. Mivel ez az első ilyen intenzív élménye, sejtettem hogy hamarosan el fog élvezni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 7:43 pm

Most már tudom, hogy mi ez a dolog és hogy működik. És nem értem miért nevezik bünnek tényleg. Annyira jó és hihetetlen érzés, amit most érzek. Nem tudok uralkodni a testem felett. Ráadásul teljesen átadtam magamat Shirunak is, amitől csak még jobb lett.
Simogatásomra simogatással válaszolt, és ajkamat se hagyta magányosan. Csókok közepette néha úgy kaptam levegő után. finoman masszírozta a mellemet, amitől sóhajtoztam. A puncim egyre forróbb és nedvesebb lett, attól hogy bennem járatta a farkát.
Egyszer csak gyorsítani kezdett én pedig nem tudtam parancsolni a testem egyetlen részének sem. Kapaszkodtam belé és viszonoztam a csókjait, de egyre többször húzódott össze a puncim fala a férfiassága körül ,míg végül egyerősebb mozdulatánál megint átéltem a gyönyört.
- Shiru – kiáltottam gyönyörtől túl fűtött hangon a nevét ,majd kezeim lecsúsztak a válláról.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 7:59 pm

Az orgazmusa erőteljes volt, csak az arca látványa a végtelenségig felizgatott. Éreztem hogy összehúzódik a puncija, majd mint elolvadna a farkam körül. Éreztem, hogy nem sokára eltudnék én is élvezni, de még jó, hogy előbb elélvezett ő, mert így nem kell azon aggódnom, hogy most hova élvezzek...
Így hát lassan kihúztam belőle a farkam, és mellé feküdtem. Simogattam a hasát, a melleit, a nyakát, és az arcát. Néztem ahogy szép lassan ellazul az orgazmus után, majd egy csókot adtam neki.
-Örülök, hogy boldoggá tehettelek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 8:09 pm

Lassan kihátrált belőlem és mellém feküdt. Szépen lassan elernyedtem mellette és rámosolyogtam.
- nem hittem volna, hogy ez ilyen jó érzés, de… - bújtam oda hozzá, és valamit hiányoltam.
- de te nem voltál olyan boldog, mint én már kétszer – mondtam szomorúan.
- rosszal csináltam igaz? – ezzel el is bújtam a vállánál.
Teljesen összezavarodtam. Belőle nem éreztem azt a boldogságot, amit én éreztem miközben szeretkezet vele. Boldog volt ő, meg minden egyéb pozitív dolgot éreztem az auráján, de még sem volt olyan, mint az enyém, és ezt nem tudtam a külön faj dologra sem fogni.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 8:13 pm

Elriel kicsit aggódott miattam, de nem akartam, hogy így érezzen. Nem tudtam mit csinálni azzal, hogy érezte rajtam, én nem élveztem el úgy mint ő, de nem is tudtam hogyan magyarázzam el neki.
-Tudod ha én is elélvezek miközben csináljuk, abból akár baj is történhet. Vagyis nem tudom nálatok angyaloknál ez hogyan működik, de más fajoknál többnyire ha nem óvatos a két fél, akkor a lány könnyen akár teherbe is eshet...gondolom ezt te sem szeretnéd. Ezért nem szeretném én se.
Ennél jobb magyarázatot igazán nem tudtam adni se rövidebben, se hosszabban. Bíztam benne hogy megérti, és kíváncsi voltam, hogy akkor ezek után visszakozni fog, vagy még szeretne e valamit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 8:19 pm

Bújtam hozzá, mert nagyon bántam, hogy ő nem tudott olyan boldog lenni , mint én miközben szeretkeztünk. Aztán megértettem mindent és rák vörös lettem.
- nem,nem szeretnék terhes lenni és nem is tudom,hogy működik ez nálunk. de nem lehet valahogy megoldani a dolgot? szeretnélek boldoggá tenni téged – mosolyodtam el, majd megcsókoltam őt.
- az emberek szoktak valamit csinálni, hogy ne történjen ilyesmi majd. Mi nem tudnánk valami olyat mint ők? Annyira butának és tudatlannak érzem most magamat.
Felültem és átkaroltam a lábamat. Utálom magamat, hogy semmit sem tudok és ismerem, miért kellett nekem emberek között szinte rejtve mindentől felnőnöm.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 8:23 pm

-Hát az egyik mód amit nem akartál csinálni az előbb, hogy a száddal elégítesz ki. De van másik mód is, hogy védekezünk gumival. Csak az nekem sajna nincsen :/.
Gondolkodtam hogy általában emberi koleszokba van hogy raknak gumi automatát, bár én itt nem láttam még. De ez nem azt jelenti, hogy nincsen.
-Megnézzem, hogy tudok e szerezni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 8:31 pm

- a…a számmal? – néztem rá nagy szemekkel. Azt hiszem erre még tényleg nem vagyok készen. Szívesen csinálom neki, de azt nem tudom még megtenni.
- Azt… azt még nem merem – mondtam szégyenlősen és egyre szomorúbb lettem.
- én szeretnélek boldoggá tenni, de most olyan butának érzem magamat, meg minden. szeretnék veled lenni és boldoggá tenni, de ha nem találunk, akkor… - sírni kezdtem és visszabújtam hozzá. Így teljesen egy oldalunka tűnik nekem a dolog, olyan mintha csak én akartam volna élvezetes dolgokat, neki meg alig jutott valami.
- próbáljuk meg kérlek aztán keresünk valami megoldást, mert boldoggá akarlak téged tenni, és szeretkezni veled,mert olyan jó és szeretlek, és nem akarom hogy csak én élvezzem a dolgot – szipogtam és beszéltem összevissza.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 8:42 pm

Nagyon zavarba jöttem, mert Elriel egészen kétségbe esett. Még sírni is elkezdett magyarázkodás közben, ami aztán végleg kicsapta nálam a biztosítékot. Odabújtam hozzá és megöleltem, majd mosolyogva letöröltem arcáról a könnyeken és egy ujjamat az ajkára tettem.
-Ne aggódj. Megnézem, mit tudok tenni. Ha nem is ma folytatjuk, még lesz sok nap, és nem tervezem, hogy elhagyjalak...soha!
Megcsókoltam Elrielt, majd gyorsan beleugrottam a nadrágomba és felkaptam a pólómat.
-Egy pillanat és már jövök is vissza! - mondtam, majd kiviharzottam az ajtón, gondosan becsukva azt magam mögött.
Az egész rohadt koleszt körberohantam (de jó hogy jó a kondim), de ilyen gumi automatát nem találtam még hírből se...
Már majdnem kezdtem feladni, mikor két idősebb diák ment végig a folyosón. Egy lány és egy fiú, a fiút ismertem. Szintén vérfarkas volt, és bár a nevén kívül sok mást nem tudtam, jó ötletem támadt. A lány történetesen az ő barátnője, amolyan legendás pár ők ketten, legalábbis ahogy hallottam. Éppen előreengedte a fiú a lányt a szobájukba, mikor megpillantott.
-Szerbusz, testvér! - köszönt lazán.
-Cső, figyelj, segítséget szeretnék kérni!
-Hallgatlak!
-Tudod vendégeskedem valakinél, és az a büdös nagy helyzet, hogy elég komoly a dolog, de eszköz híján vagyok.
A srác értetlenkedett, én pedig utalásképp a szobájuk felé sandítottam, ahol bent a lány várt a fiúra nyílván ugyanarra amire Elriel vár engem. Aztán nagynehezen leesett a srácnak.
-És, szép a leányzó? - kérdezte miközben elővett a zsebéből egy csomag köteg gumit, egyet letépett és odaadta nekem én pedig gyorsan zsebrevágtam.
-Még soha nem láttam ilyen szépet...és talán te se!
-Óvatosan barátom, én is elköteleztem magam!
-Én se habozok! Kösz a segítséget! Jó éjt!
Visszarohantam Elrielhez. Belépve a szobájába ledobtam rögtön a ruháimat mielőtt bemelegednék és kellemetlen izzadságszagot eregetnék, majd meglebegtettem a kezemben a gumi csomagot.
-Siker!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 8:56 pm

- ühüm – szipogtam, majd figyeltem, ahogy magára kapja a ruháit és elviharzik. Addig magamra húztam a takarót és amilyen picire csak tudtam összehúztam magamat.
Nem tudom meddig volt oda, de türelmesen vártam rá és féltem, hogy nem fog sikerülni neki a dolog, majd megérkezett és egy kis csomagot lebegtetett meg.
- szeretlek Shiru – pattantam ki az ágyból és szinte a nyakába ugrottam örömömben. Rögtön csókolgatni kezdtem, és araszoltam hátra vissza az ágyhoz.
- mit kell csinálni ezzel? – néztem rá, majd a kis csomagra és megint csak megcsókoltam.
Láttam rajta, hogy kicsit már alább hagyott a vágy,ezért a fülébe doromboltam:
- pihenj le és most én kényeztetlek kicsit aztán jöhet az a gumi hogy végre te is boldog lehess – annyira örültem a dolognak, hogy teljesen levetkőztem a gátlásaimat és egyből szopogatni kezdtem férfiasságát, hogy visszanyerje a már látott alakját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 9:05 pm

Elriel nagyon boldog volt, hogy sikerrel jártam. Odajött hozzám szinte ugrálva, és megcsókolt. Aztán ránézett a kis csomagra. Megkérdezte hogy mit kell vele csinálni, én pedig letekintettem a férfiasságomra, ami most igencsak makacs módon inkább a padlót bámulta...
-Hát... egyenlőre sehogy XD.
Nem tudom értette e a dolgot, de leült az ágyra, és ahogy én előtte álltam, rögtön bevette szájába a farkamat, és szopogatni kezdte. Nagyon jó érzés volt, és hamar megkeményedtem. Nagyon jó lett volna ha még csinálja, de nem akartam hogy akkor a szex legyen rövidebb, úgyhogy megsimítottam az arcát, hogy hagyja abba, majd elmosolyodtam.
-Akkor most fordulj meg és térdelj fel az ágyra.
Ha tette amit mondtam, akkor kibontottam a gumis zacskót, is kiszedtem a gumit. Felhúztam a farkamra, majd kicsit benyálaztam az ujjaimat hogy megnedvesítsem picit a gumit, bár szerencsére sikosítós volt.
Ha Elriel nekem háttal térdelt az ágyon, finoman megérintettem a hátát.
-Dőlj előre picit.
Így négykézláb volt az ágyon, az ő csípője az enyémmel egy vonalban. A puncijához érintettem a farkamat, és gyengéden nyomogatni kezdtem, de még nem raktam be, közben simogattam Elriel fenekét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 9:23 pm

Folytattam a farka szopogatását, csókolgatását, amíg meg nem simogatta az arcomat. Először nem értettem, majd megértetem, hogy arra kért, hogy hagyjam abba. Feltérdeltem és megcsókoltam őt, majd épp le akartam dőlni az ágyra, amikor arra kér,hogy fordítsak neki hátat, és térdeljek le.
- rendben, de… vigyázz rám - majd megtettem ,amit kért. Szépen négykézláb voltam előtte az ágyon és a csípője pont egy vonalban volt a fenekemmel. Közben kíváncsian figyeltem, hogy helyezi fel a gumit, mert a következőnél már nem akartam kis tudatlan lenni.
- ühüm- hümmögtem, majd előre dőltem. Nem tudtam mit szeretne, majd megérezve a farkát a puncimnál már megnyugodtam. Finoman nyomkodta a puncimhoz a farkát,és a fenekemet simogatta. Jó érzés volt és a puncim is bizsergett ettől a dologtól. Picit még hátra is toltam , hogy még jobban neki nyomódjon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 9:27 pm

Elriel egyre nedvesebb lett, így könnyedén be tudtam rakni a farkamat. Lassan, gyengéden hatoltam be Elrielbe, és ebben a pózban még mélyebbre jutottam, mint ezelőtt. Mikor tövig betoltam, halkan felnyögtem.
-Elriel... -suttogtam a nevét, és megsimogattam a hátát.
Ha láttam hogy tetszik neki, akkor lassan elkezdtem benne mozogni. Először kicsiket mozogtam, majd mikor egyre jobb és jobb volt, határozottabban mozogtam és kicsit gyorsabban.
Az élvezettől majd kiugrott a szívem, az egész testemet tűzforrónak éreztem, Elriel puncija pedig úgy masszírozott, hogy minden behatolásnál halkan felnyögtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 9:39 pm

Megint egyre forróbb lent a puncim, ami tudtam, hogy csak jót jelent. Már sehol nem volt az a kis lány, akivel ma a városban találkozott. Shiru nővé tett engem, és megmutatta mi is az a szerelem. Tudtam, hogy most már nem leszek egyedül és ő itt lesz nekem és mindig igazat fog mondani az érzéseiről.
Lassan belém hatolt, amitől elállt a lélegzetem is. Nevem hallatára hevesebben kezdett verni a szívem, és levegő után kapkodtam. Simogatására homorítottam a hátammal, amitől kinyomtam a fenekemet és mélyen belém hatolt a farkával.
- Ohh Shiru …-nyögtem vágytól fűtött hangon a nevét.
Lassan mozgott és kicsiket, majd egyre határozottabb volt, amitől már is nyögdécselni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openCsüt. Május 05, 2011 10:12 pm

Elriel apró nyögései még jobban forralták a véremet. Két kezemmel tartottam a csípőjét, és kicsit gyorsabban kezdtem mozogni, minden nyomással tövig hatolva. Az érzés elképesztő volt, talán ennyire jóra nem is számítottam.
A kezeim Elriel csípőjéről a hátára kerültek, majd onnan átsimítva a vállát előrenyúltam és megfogtam a melleit. Magam felé húztam a testét, hogy hátulról átölelhessem, de közben szünet nélkül, tempósan mozogtam benne.
Hamarosan éreztem, hogy nem kell sok hogy elélvezzek. Nem tartott sokáig, de már az előző szeretkezésünk alatt is ideje lett volna. Nem engedtem még el magam, azt akartam hogy Elriel és közel érjen a csúcshoz, és egyszerre élvezzünk el.
-Szólj amikor úgy érzed, elélvezel, és én veled élvezek el Szerelmem. - nyögtem a fülébe miközben csókolgattam a nyakát, masszíroztam a melleit, és folyamatosan mozgattam a farkamat a puncijában.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openPént. Május 06, 2011 6:07 am

Kicsit gyorsított, és tövig nyomta belém a farkát, amitől egyre jobban ziháltam és szedtem a levegőt.
- oooh Shiru- nyögtem a nevét újra és újra.
Mikor végig simított a hátamon, mint egy engedelmes kis cica simultam a tenyeréhez és kicsit megemeltem magamat, hogy elérje kényelmesen a melleimet. ő is húzott maga felé így könnyen ment a dolog, bár a lökéseitől majd nem vissza kellett támaszkodnom. De Végül sikerült megtalálni az egyensúlyt és kezemet a kezére tettem a mellemen.
Testem újra és újra megremegett és az eddigieknél hangosabban nyögdécseltem. Hamarosan pedig, ha így folytatja megint elfogok élvezni, de remélem most ő is velem élvez.
- élvezz velem – nyögtem érzéki hangon, majd kitoltam a fenekemet, és a testem remegni kezdett, de tartottam magamat addig, amíg ő is nem kezdett remegni, és végül együtt vele élveztem el. Kicsit elernyedtem a kezei között, és ha nem tartott volna lehet, hogy le is hanyatlok az ágyra. Fejemet félig hátra fordítottam és megcsókoltam.
- szeretlek Shiru
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openPént. Május 06, 2011 6:26 am

Kitolta a fenekét, így a legjobb volt mozogni benne. Mikor éreztem, hogy elélvezek, kevesebbet mozogtam de nagyokat és mélyen. Az érzéstől megremegtem, és mélyet nyögtem. Éreztem ahogy a gumi vége kissé megfeszül ahogy megtelik. Elriel puncija szinte elolvadt körülöttem, mert ő is elélvezett, és ez csak jobbá tette az így is fantasztikus helyzetet.
Mikor vége lett az orgazmusunknak, kihúztam a farkamat, és magamhoz öleltem Elrielt. Ő kicsit hátrafordította a fejét, így meg tudtam csókolni.
-Én is szeretlek Elriel.
Mikor kibontakoztunk a romantikus pillanatból, előszedtem pár zsepit, levettem a gumit, a zsepikbe csomagoltam, majd elraktam. Majd odakint kidobom, ne itt bűzölögjön.
Visszamentem Elrielhez és egy csók kíséretében visszafektettem az ágyra.
-Nagyon jó volt, köszönöm Elriel. A mennyországba repítettél...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openPént. Május 06, 2011 1:59 pm

Együtt remegtünk és élveztünk el. Most sokkalta jobb volt, mint ez eddig. Az amit éreztem magunk körül pedig leírhatatlan volt. most mondja nekem valaki, hogy ez bűn, és semmire sem jó. Nagyon is jó, olyan erőt tudnék meríteni ebből, amivel kitudja mire lennék képes.
Kicsit csókolóztunk szeretkezés után, majd kihúzta a farkát, én pedig elpirultam mikor megláttam. A gumi tele volt valamivel, amit lehet tényleg nem tudtam volna megcsinálni a számmal.
Amíg ő rendbe szedte magát elnyúltam az ágyon , kellemes érzés töltöttel el , és nem szerettem volna, ha elmúlik. Megcsókolt és lefeküdtünk az ágyra, így hozzá tudtam bújni, fejemet a vállára tettem, és a mellkasát cirógattam.
- azért oda nem – kuncogtam, majd adtam neki egy puszit a mellkasára.
- Shiru csak így tudunk védekezni? Mert nem mondom, hogy nem volt jó, mert nagyon is az volt, és amikor velem együtt te is boldog lettél az hihetetlen érzés volt, de még is más volt így csinálni, mint előtte.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 7:57 am

-Hát ahogy mondtam, az veszélyes lehet...bár nem tudom, hogy az angyaloknál ez hogyan működik, ha majd kiderítenénk, lehet meg tudnánk oldani, vagy nem is tudom. Nem lenne rossz ha tudnánk gumi nélkül csinálni.
Valóban nem lenne rossz, de egy átlag embernél az igencsak a teherbeesés veszélyével kecsegtet. Úgy hallottam hogy vannak erre gyógyszerek, de nem ismertem őket, Elrielnek meg eszembe se jutott volna ilyen ismeretlen, emberi világból származó készítményeket ajánlani. A legjobb az lett volna, ha kiderülne, hogy az angyalok nem eshetnek teherbe csak úgy más fajoktól, de az se zavart, ha konkrétan a vérfarkastól nem... mert a gumis dolog kicsit zavart, elvégre senki se szeret zokniban fürdeni...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elriel szobácskája  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elriel szobácskája    Elriel szobácskája  - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Elriel szobácskája
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Aya és Aisha szobácskája
» Kuronoma Rima szobácskája
» Sophi szerény szobácskája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: