Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Kuronoma Rima szobácskája

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kuronoma Rima szobácskája Empty
TémanyitásTárgy: Kuronoma Rima szobácskája   Kuronoma Rima szobácskája Folder-openKedd Május 03, 2011 12:29 pm

A szoba valami ilyesmi:
http://www.zerochan.net/310792#full
+ Fürdőszoba

Elvben kolesz szoba, szóval olyannak kéne lennie, mint a többinek, de annyira belakott lett, hogy már felismerhetetlen. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kuronoma Rima szobácskája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuronoma Rima szobácskája   Kuronoma Rima szobácskája Folder-openSzer. Május 04, 2011 12:37 pm

Nehezemre esett kinyitni a szememet. Tegnap annyi mindent kellett e-mail-ben elküldenem a szüleimnek és a más rokonaimnak, ( mindenre kíváncsiak voltak, amit eddig csináltam a suliban ) hogy mire feleszméltem, már majdnem hajnali négy volt. Még akart valakinek írni, de három szó után elaludtam, és ma reggel is arra keltem, hogy a billentyűzeten fekve, a székről félig lelógva aludtam. A billentyűk nyomot hagytak az arcomon, és még az e-mail is rossz lett, bár legalább amikor felkeltem, nevettem egy jót, mert az üzenet nagyjából így hangzott:
" Kedves Fjhvkdehswbvjhdscfjgeomcklwefajbalsvnjeédaaaaaaaaaaaajnféfe"
Végül töröltem az üzenetet, kikapcsoltam a gépet, és elmentem fürödni, majd felöltöztem.
- Azt hiszem, elmegyek valahova, nincs kedvem itt ücsörögni egyedül. Amúgy mégis hány óra lehet?

// Nightclub //
Vissza az elejére Go down
 
Kuronoma Rima szobácskája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elriel szobácskája
» Aya és Aisha szobácskája
» Sophi szerény szobácskája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: