Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Moriko szobája (1 hely szabad)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Moriko szobája (1 hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Moriko szobája (1 hely szabad)   Moriko szobája (1 hely szabad) Folder-openVas. Márc. 24, 2013 3:40 pm

Egyszerű kétágyas szoba ez, melynek jelenleg egyetlen lakója van, Shiraga Moriko, így a berendezés extra része az övé. Az első legjellemzőbb kifejezés az itt található tárgyak többségére, az átlagos, vagy inkább átmeneti-tradícionális. Két padlóágy található a szoba ajtón belépve jobb és bal oldalán, de nem közvetlenül a falnál. Szembe, azaz hátul a fürdőszoba ajtaja a bal saroknál, míg szemben végig a ruhaszekrény és egy könyvespolc. A két ágy és a bejárati ajtó fala között egy-egy íróasztal áll, számítógéppel és forgószékkel. A szoba közepén egy alacsony asztal, mellette két párna ülés céljából. A függönyök feketék, hiszen kívül tartják a felmászó nézelődőket, ugyanakkor a nap melegét is összegyűjtik, ami egy hidegvérű számára sokkal kényelmesebbé teszi a klímát. Moriko nem kedveli annyira a napfényt, sokkal inkább éjszakai lény, de a meleget nem veti meg. A szoba viszont rendetlen, ruha- és fehérnemű darabok itt-ott, az ágyon a paplan és takaró össze-vissza, míg a matrac néha szintén nincs a helyén. A fürdőszoba nem használható, a vízvezeték rossz és mivel Moriko próbálta megjavítani, büntetésből nem jön szerelő, s a folyosó végén található közösbe kell járnia, ami rendszerint üres.
Vissza az elejére Go down
Kuroshiro Tomoko

Kuroshiro Tomoko


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2015. Jun. 15.

Moriko szobája (1 hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moriko szobája (1 hely szabad)   Moriko szobája (1 hely szabad) Folder-openHétf. Jún. 22, 2015 2:05 pm

Furcsán éreztem magamat, olyan voltam, mint valami málhás szamár. A hátamon egy nagy méretű hátizsákkal, a két vállamon két sporttáska fityegett, az egyik kezem ujjai egy bőrönd fogójára fonódtak, a másik kezemben, az ujjaim között egy könyv pihent. Fáradt voltam, s tompán, kifejezéstelenül bámultam, este nem aludtam túl sokat, mert olvastam, nagyon sokat. Gyakorlatilag már mindegy volt, ott helyben nem állhattam neki aludni. A papírra néztem, ahol a szobám elhelyezkedése volt leírva.
~ A legfelső szint, a 3. emelet... Fárasztó lesz.~ állapítottam meg, majd a összegyűrtem a papírkát, és a zsebemben pihenő ördöglakatok közé gyömöszöltem, amit azok a sajátos hőbörgésükkel jutalmaztak. Lassú, nehéz léptekkel megindultam a célom felé, a szoba, ahol egy kouhai lakott rajtam kívül, elméletileg. Megpróbáltam mindent csendesen csinálni, nem szándékoztam a figyelem középpontjába keveredni, már a beköltözésem közben. A lépcsők felé vettem az irányt, és megkezdtem a saját cuccaimmal való harcot, nem mintha közben levettem volna a szememet a könyvről. Testbeszédről szólt, ki akartam tanulni, hogy mit is látok konkrétan, mikor egy másik humanoid létformára meresztem a szememet, mivel sok mindent láttam, csak túl kevés ilyet értelmeztem. Ki akartam tanulni, de nem volt túl érdekes, ezért dudorászni kezdtem és magamba énekelni a legutóbbi számot amit hallottam, hátha ez elhessegeti az unalmamat.
~ Long ass fuckin' time ago in a town called Kickapoo. There lived a humble family. Religious through and through... Unalmas és üres... ~ ahogy elkezdtem, már abba is hagytam, tényleg nem volt túl jó úgy, ahogy én énekelgettem, az eredeti sokkal jobb volt, mind a vokális, mind az instrumentális része. Vagy tíz-tizenhét perc szenvedés után felértem a harmadikra, és szerencsére nem találkoztam senkivel, éppen elég a szobatársammal. Biztos voltam abban, hogy valami rossz plázacica másolat, bulis kicsi lány, vagy valami nagyképű, arrogáns srác lesz, bár elég elfogult jóslat volt. Könnyen megdönthető, nem aggódtam sokat miatta, hogy igazam lesz-e vagy sem, csak megindultam a szoba felé, a papíron leírt helyre. Kopogtam egyszer-kétszer, vártam egy kicsit, majd   benyitottam, mivel nem hallottam semmi reakciót.
- Hello. Kuroshiro Tomoko vagyok, hívj csak a keresztnevemen. Mostantól itt fogok lakni. - daráltam le a köszönést, a bemutatkozást, és a kényelmetlen, megváltoztathatatlan tényt, miszerint egy légtérben leszünk összezárva. Extrovertáltnak éreztem magamat, mert képes voltam beszélni egy másik személyhez, akit csak most ismertem meg. Ujjongtam volna, ha nem gondoltam volna erőszakos letámadásnak az egész kezdeményezésemet.
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Moriko szobája (1 hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moriko szobája (1 hely szabad)   Moriko szobája (1 hely szabad) Folder-openCsüt. Jún. 25, 2015 5:33 pm

Elnyúltan feküdt takarója alatt, mintha csak néhány ruhadarabot hányt volna be alá valaki, nem volt olyan nagy hogy túl sok helyet foglaljon. Mivel aznap valamiért éppen úgy jött ki hogy nem volt órája, előző délután kihasználta hogy aludjon ha már nem volt az a gyakran alvó fajta. Beletelt hát az a délután, az este, az éjszaka és tulajdonképpen ez a nap is mostanáig, de ki tudja hány óra volt éppen? Valamit álmodott, úgy rémlett, aztán vihar kerekedett és az ég mennydörögni kezdett. Dörr, dörr, dumm, őjra és újra, az egész álma belerecsegett és alig vonult el, vaami felkapcsolt benne és ébredezni kezdett. Nem tudta még, hogy a mennydörgés igazából kopogás volt az ajtón a való világban, így hát mikor szemeinek dörgölése közepette kitárult az ajtó és valaki hadarva belépkedett, annyira nem számított épp rá hogy egy pillanatig meg sem igazán hallotta. De aztán levakarta magáról a maradék takarót hogy kinyújtozzon, s felpillantva észrevette hogy nincs egyedül. Önkéntelen felsikoltott és félig visszaburkolózott az ágyneműbe, csak aztán jött rá hogy hol is van és mi is van, vagy legalábbis mi lehet. Kiverekedte magát saját csapdájából és botladozva állt meg valahogy a lábán, s mire sikerült már kicsit ideges lett
- Hyauhh, áh, Senpaisegíthetek vaha, segithetek valamiben? - ráncigálta lábáról a köré tekeredett paplant
Vissza az elejére Go down
Kuroshiro Tomoko

Kuroshiro Tomoko


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2015. Jun. 15.

Moriko szobája (1 hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moriko szobája (1 hely szabad)   Moriko szobája (1 hely szabad) Folder-openVas. Jún. 28, 2015 3:01 pm

Nagyot ásítottam, nem azért, mert máris untam a társaságát, pusztán a fáradtságom miatt. Egyre nehezebb volt ébren maradnom, lapos és unott tekintettel bambultam a lánykát, közben önkéntelenül is elkezdtem a bóbiskolás szélére kerülni. A fejem néha-néha megbicsaklott, hol oldalra, hol előre billegett, a szemhéjaim is kezdtek le-lecsukódni, röviden: álmos voltam.
- Csak annyit mondtam, hogy: Én vagyok az új szobatársad. – közöltem vele röviden az előbb elhangzott bemutatkozásomat erőltetett, de érthető hangon. Szörnyen meleg volt, ez pedig tovább fokozta az amúgy sem kicsi fáradtságomat, a szemeimmel kezdtem el pásztázni a szobát, a másik fekvőhely után kutatva. Egy kérdés erejéig ránéztem a lánykára már amennyire annak lehet nevezni, hogy a karikák mélyén megbúvó lila szempár belemélyed az ő barna szemeibe.
- Hol van a másik padlóágy? – kérdeztem monoton hangon. Behúztam a lábammal az ajtót, az pedig, hangos csattanással jutalmazta az akciómat, mintha rám üvöltött volna. A választ követően leraktam a holmimat, a táskákat, a bőröndöt, az egyik tetejére, pedig a könyvem került. Leültem kicsit a földre, körülnéztem. Hasonló állapotok uralkodtak, mint az én szobámban, szerteszét a szobában ruhadarabok hevertek a földön. Kezdtem érezni a meleg, állott levegő hatását, ahogy egyre jobban az álom, és az ébrenlét között pattogtam. Hosszabb-rövidebb ideig elbóbiskoltam ültemben. Ki akartam aludni magamat, de nem a szobatársam cuccai között vagy azokon. Nem tudom, miért nem kértem meg rá, hogy pakolja el a dolgait, mindenesetre tovább ültem némán. Tengtem egy kicsit a félálom bódultságában, és néha már kezdtem átesni az alvás állapotába.
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Moriko szobája (1 hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moriko szobája (1 hely szabad)   Moriko szobája (1 hely szabad) Folder-openCsüt. Júl. 09, 2015 7:30 pm

Szemei a bejelentés hallatán egy pillanatra kitágultak, hogy helyreálljanak amint eljutott agyáig hogy az említett bejelentés nem rengette meg az egeket, de még a mennyezetet is. Szobatársat kapott? Ez... ez jó volt, ebben az iskolában még soha nem volt tartósan, általában mind hamarjában elintézték hogy újdonsült barátaikkal kerüljenek össze... ebben az iskolában néha túlságosan is könnyen intéztek el egyesek dolgokat a vezetőséggel, talán mert démonok voltak ők is? Vagy mert sok volt a külföldi? Megrázta fejét, pontosabban kirázta, máris nem a jó irányba vezettek gondolatai. Miért gondolkodott már megint túl sokat, amikor sose volt az erőssége? A végén mindig belegabalyodott... Szólnia kellett, már tudta is hogy mit, csak megelőzták ezúttal
- He, há óh az? - szedte össze a kérdést, s a másik ágyra mutatott, amit elleptek a holmijai
Nem kellett többet segíteni neki, pedig már Morikonak is feltűnt hogy alig állt a lábán, mégsem próbálta megkönnyíteni a dolgát, elvégre egy senpainak erősnek kell lennie és ezzel csak degradálná. Szóval, addig nem is tett semmit azon kívül hogy figyelte, nem e kell mégis elkapni hirtelen, míg meg nem állt az ágya mellett és félig üresen bámulni nem kezdett rá. Egy ideig persze bambán figyelte, de aztán nem bírta tovább és közelebb lépett, gallérját igazgatva
- Ahm, Senpai? Segíthetek valamiben?
Vissza az elejére Go down
Kuroshiro Tomoko

Kuroshiro Tomoko


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2015. Jun. 15.

Moriko szobája (1 hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moriko szobája (1 hely szabad)   Moriko szobája (1 hely szabad) Folder-openSzer. Júl. 15, 2015 2:46 pm

Mióta beléptem a szobába csupán néhány dolog jutott el az agyamig. A szobatársam: lány, vélhetően fiatalabb, furcsa, és nagyon jól bírja azt a meleget, amiben én fuldoklom. A mozdulataira és a szavaira, ha minimálisan is, de figyeltem.
- Nem kell segíteni, köszönöm. - utasítottam el viszonylag barátságosan, de zavart hangon. Nehéz volt gondolkodnom, mikor aludni akartam. Mögé néztem, és visszaidéztem néhány emlékképet a szobába lépésemről. Lerángatta magáról a takarót, meglepődött, sikkantott. Vagyis: be volt takarózva, és a szobába lépésem képes volt annyira meglepni, hogy önkéntelenül felsikítson.
~ Talán aludt? Másképpen nem lepődött meg volna annyira, vagy ennyire félénk? Kizárt, kopogtam is, valószínűleg mélyen aludt. Biztos vagyok benne, hogy aludt, vagy legalábbis félálomban volt. ~ futtattam végig a gondolataimat, az információimon. Hasonló igényeink voltak, legalábbis úgy gondoltam. Ő is, és Én is aludni akartam, tehát egyszerűen annyi volt a dolgom, hogy közölni vele, hogy: „álmos vagyok, alvásra van szükségem” és megkérdezni tőle, hogy nem szeretné-e folytatni azt, amit a szobába érkezésem előtt elkezdtem. Jónak tűnt, az ötlet, a kivitelezés hiányzott csupán.
- Ehm... Álmos vagyok, és szeretnék aludni. Gondolom, te is aludtál, mielőtt megérkeztem. - mondtam neki, bár az első mondatomnál zavart egy kicsit, hogy nem tudtam a nevét, de nem gondoltam olyannyira fontosnak. A második mondatom közben az ágya felé böktem. A válaszától függetlenül ráfeküdtem a ruhákkal fedett ágyra, és lehunytam a szemeimet, hogy elaludhassam.

//Még vihetjük tovább a játékot, ha akarod.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Moriko szobája (1 hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moriko szobája (1 hely szabad)   Moriko szobája (1 hely szabad) Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Moriko szobája (1 hely szabad)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ito hattori szobája (1 hely még szabad)
» Judy szobája ( még egy hely szabad!)
» Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)
» Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)
» Hoshikaze szobája (egy hely szabadon)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: