Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Nati és Caleb szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Caleb Jonathan Howard

Caleb Jonathan Howard


Hozzászólások száma : 338
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 30

Nati és Caleb szobája Empty
TémanyitásTárgy: Nati és Caleb szobája   Nati és Caleb szobája Folder-openCsüt. Okt. 18, 2012 10:12 pm

Unott képpel hagytam el az igazgatói irodát. Kicsit lefárasztott a fejes monológja, bár nem nagyon figyeltem rá, de az is elég volt, hogy kiszívja az erőmet. Elég felháborító dolognak tartom, hogy ide kellett küldeni… Egyszerűen borzalom ez a hely. Még az is kiderült, hogy nemhogy külön lakásom, de még csak külön szobám sem lesz, hanem valami nyápiccal kell megosztanom.. első utam az irodától a kollégiumba vezetett fel a harmadik emeletre a saját szobámba, illetve szobánkba. Nagy hévvel nyitottam be a szobába kopogás nélkül. Alaposan körülnéztem… A szobatársam egy nyomi volt, még talán a vállamig sem ért.. könnyű préda lesz.
- Óh.. Hello Caleb vagyok…- mutatkozok be kedvesen és a kezemet nyújtom felé, de ez csupán álca. Amint megakarta fogni a kezem, elkaptam a nyakánál fogva és a falnak szorítom.. egyenesen a szemébe nézek és jöhet egy kis hipnózis.
- Fogd magad, sétálja haza és könyörögj a szüleidnek,hogy ne engedjenek vissza, még ha később úgy is szeretnéd.. Addig sírj anyucinak míg bele nem megy…- adtam ki a parancsot a ksi féregnek, aki üveges tekintettel,már el is indult kifelé. A beköltözés első része sikeres… a szobatárs már csak papíron létezik. Előkapom mobilomat és telefonálok egy gyorsat
- Igen.. jöhettek.. – szóltam a költöztetőknek, hogy hozhatják a cuccomat. Rendbe kell raknom ezt a szemétdombot. Alig fél órába telt míg ideértek a fiúk.. Felvezettem őket a szobámba
- Nah..tehát.. ami itt bent van, az min kimegy a szemétbe, az én cuccom meg be jön ezeknek a helyére.. Egy órátok van.. addigra legyen kész.. jah és pont ugyan úgy nézzen ki mint otthon..- adtam ki a parancsot és otthagytam őket. Elvileg órám lenne, de első nap nem lehet csak úgy bemenni.. akkor, sem ha év közben kerültem ide… még azt hiszik hogy stréber vagyok. Nézzünk körül ebben a valamiben.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Nati és Caleb szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nati és Caleb szobája   Nati és Caleb szobája Folder-openHétf. Márc. 11, 2013 11:02 am

Kinyitottuk a szobát, és beléptem rajta. Pont olyan volt a szoba, ahogy Caleb leírta. Pont, amilyennek egy fiú szobájának lennie kell, csak nem árt egy kicsit pakolni.
- Na látod, milyen jó, hogy beköltözöm hozzád? Valaki még rendet is fog a kedvedért csinálni, és cselédet se kell hívni.
Azzal kinyújtottam a nyelvemet, és letettem a cuccokat. Ahogy kinyitottam a macskahordozót, Maszat azonnal kilőtt, és elbújt valahová. Most egy jó hosszú ideig fel nem fog bukkanni, amíg meg nem szokja az új helyet. Mindig is ilyen félős volt.
Alig telt öt percbe, mire a cuccaimat elpakoltam, aztán lehuppantam az ágyra.
- Mit szólnál hozzá, ha megfürödnénk együtt?
Vissza az elejére Go down
Caleb Jonathan Howard

Caleb Jonathan Howard


Hozzászólások száma : 338
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 30

Nati és Caleb szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nati és Caleb szobája   Nati és Caleb szobája Folder-openHétf. Márc. 25, 2013 7:11 pm

Szerencse, hogy egy emeleten katunk szobát Nati-val, vagyis az én esetemben külön kértem. Nem is volt olyan rengeteg cucca, így egy fordulóvaéláttudtunk mindent vinni. Persze én vállaltam magamra a nehezebb csomagokat. Vagyis majdnem az összeset. Beléptünk a szobámba és én már le is pakoltama cuccokat.
- Hmm úgy mondod, mintha nagy rendetlenség lenne itt, pedig nem is- körülnézek, de semmi különös, olyan mit általában, minden a helyén, hogy könnyen megtalálhassan.. ezért szem előtt kellett lenniük. Hát igen, van aminek a helye a padlón van. Míg ő elpakolta a saját cuccait én az ágyon heverésztem, majd leült mellém, viszonylag hamar.
- Ez egy igazán csábító ötlet- Feleltem és meg is csókoltam jó hosszan. A fürdőszobát is átalakítattam, hogy modernebb legyen, remélem majd tetszik neki.
- Akkor csak utánad- feleltem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nati és Caleb szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nati és Caleb szobája   Nati és Caleb szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Nati és Caleb szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Caleb Jonathan Howard
» Caleb Jonathan Howard
» Mia szobája
» Clayton szobája
» Dracon szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: