Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Akira szobája (Gót szálló)

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Folder-openVas. Dec. 23, 2012 6:28 pm

Csöndben követett a lány, hiszen nem tudta merre kel menni. Belépve észrevettem, hogy egy pillanatra lehajtja a fejét. Nem tudtam, hogy ez miért van, de majd csak kiderül. Mivel a szobában csak 2 ágy volt, így én az egyszemélyes ágyat továbbra is csak a tárgyak tárolására akartam használni, így mellém osztottam be Ravent a kétszemélyesre. Mikor a plüssállatait kezdte kipakolni az ágyra közbeléptem.
- A másik ágyon, ha leveszed róla a 2. matracot, akkor a plüssállataidnak lesz elég hely.
Akkor jött a következő kérdés: lámpa vagy gyertya. Nem nagyon tudtam, hogy miért kérdezi, hiszen egy gyertyatartó van a szobában és a lámpa nem ég. Köszönöm, tudok gyertyát gyújtani.
~Érdekes egy lány az biztos.~ Aztán valami plüssmacit akart kiakasztani az ajtóra, de válaszra se várva megtette. Következő megjegyzés a szomszédból jövő női sikolyokra és férfias nyögésre irányult.
- A ti szomszédotokba nem volt ilyen? Te már csináltad? - Kérdezem őt éppen csak közelebb lépve. - Nyugi, úgyis hamar megszokod. Ha gondolod helyezd magad kényelembe én elmegyek mosdóba.
Valóban a wc-re mentem, majd leültem és pisiltem. Szerencse, hogy nálam volt a kulcs, így kilépve a fürdőből gyorsan becsuktam az ajtót, persze miközben a wc ajtóval palástoltam majd levettem a kabátom és a kulccsal a zsebében felakasztottam és elindultam Raven felé, aki valószínűleg az ágyon feküdt. Mivel ágyba nem fekszem cipővel, mint az udvariasság egy jele levettem a bakancsom is. Mivel nem tudom, hogy jelenleg hol tartózkodik, mert én még csak felkészülök arra, hogy letámadjam.
Vissza az elejére Go down
Raven L'amour
Diák
Raven L'amour


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Aug. 23.

Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Folder-openKedd Dec. 25, 2012 10:29 pm

A tanácsra hallgatva inkább a másik ágyra kezdte el kipakolni saját készítésű plüsseit, mert azok nélkül el sem tudta képzelni a szobáját. Hagyta, hogy közben Akira azt csináljon, amit akar, nem igazán érdekelte szobatársa mozgolódása, teljesen elmerült abban, hogy elképzelje, hogyan tehetné kissé otthonosabbá a szobát saját maga számára is, hiába volt már így is igen ínyére való, lévén szobatársa is goth volt. Szépen elrendezgette a plüsseit, aztán betette a ruháit a szekrénybe, de most sem volt hajlandó levenni hosszú, súlyos köpenyét, túlságosan meztelennek érezte magát nélküle, pedig volt alatta ruha. Kényelmesen feltelepedett az ágyra, mikor Akira elvonult a mosdóba, próbálta megszokni a helyzetet, hogy már nem Char lakik a mellette lévő ágyon, hanem közösen fog aludni valaki mással, valaki idegennel. Legalábbis ő így gondolt a másik lányra, amíg meg nem ismeri tüzetesebben.
- H-hogy..? Nem, kismadár szomszédsága csendes volt, miután egy éjjel rájuk ijesztett, mert zavarták a hangok... - gondolkodott el, fejét kissé félrebillentve, hogy is volt. - Mit csinált kismadár? Sok mindenhez ért, de ha arra gondolsz Holló... kismadarat még senki nem látta meztelenül... - pirult ki hófehér bőre szégyenlősen, ahogy lehajtotta a fejét. Ő a testi kontaktust szinte tabunak tartotta, Charhez is alig ért hozzá, pedig nagyon a szívéhez nőtt korábbi szobatársa.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Folder-openKedd Dec. 25, 2012 10:56 pm

Végeztem a mosdóban, majd levettem a felsőruhám nagy részét, kabát, bakancs stb, csak a hétköznapi szerelésem maradt rajtam. Kinéztem, hogy Raven hol tartózkodik az ágyon, és bemászok mellé. Először csak felé fordulva próbálok valamit megtudni róla, azon kívül, hogy még szűz és nem szereti, ha a közelében valaki csinálja. ~Valószínűleg azt valakinek tartogatja, így azt nem bántom.~
- Mesélj magadról valamit. Szeretnélek megismerni, ha már szobatársak lettünk. - Egy kis levegővétel után folytattam. - Mért illetsz mindenkit Madárnevekkel?
Egyenlőre ennyit tudtam, majd csak lesz valami közös témánk, amin elindulhatok.
Vissza az elejére Go down
Raven L'amour
Diák
Raven L'amour


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Aug. 23.

Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Folder-openKedd Dec. 25, 2012 11:17 pm

Zavartan megrázta a fejét, mert tudta, sokszor mondták már neki, hogy beszéljen egyszerűbben, a logikája érthetetlen, de ő képtelen volt leszokni róla, muszáj volt így beszélnie, ettől vált számára mindenki érthetővé és egyszerűvé.
- Nem mindenkit madárnévvel, csak aki hozzám hasonló. A madarak sokfélék, vannak, akik kiestek a fészekből vagy kilökték őket, Raven is olyan és te is. Ravennek van egy barátja... jó barát. Ő régen kiesett a fészekből, de nem akar visszamenni a többi madár közé, nem akar magasan repülni... ő csak megvédi Ravent - magyarázta halkan, még mindig halvány pírral az arcán, mert mindig kicsit zavarba jött, ha az angyalra gondolt, aki olyan kedves volt vele, alig hogy megérkezett a suliba. - A macskák a fészekből kiesett madarakra vadásznak, de Ravennek sikerült elbújnia előlük a többi madár közé, még nem találták meg. A kutyák, akiktől a macskák is félnek, de csak a látszat, hogy megvédik a fészekből kiesett madarakat, mert ha a madarak nem vigyáznak, ők is veszélyben lehetnek - igyekezett tisztázni a félreértést a lehető legtisztábban, de nem igazán tudta, hogy is lehetne ezt.
- És te Holló? Neked van... amit szeretsz? Hobbi? Raven szeret varrni és gyilkosságokról olvasni. Hasfelmetsző Jack a példaképe - rándult mosolyra a szája széle, de aztán elhallgatott, mert furcsa volt ennyit hallania a saját hangját.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Folder-openSzer. Jan. 02, 2013 8:39 pm

Raven magyarázott valamit a fészekből kiesett fiókákról, macskákról kutyákról meg valakiről, aki nem akart visszamászni a fészekbe, hanem inkább rá vigyázott, már az első naptól kezdve. Nem nagyon értettem, de a történet lényegét levettem. Aztán visszakérdezett. ~Fejlődőképes a leányzó.~
- Hobbi? Szeretem testmozgást, zenélni és olvasni.
Igazából már kezdem unni a beszélgetést, így közelebb hajolok Ravenhez, majd megérintem a kezét és simogatni kezdem. Akár mit csinál egy rövid idő után megcsókolom, miközben az egyik kezemmel a melleit kezdem simogatni.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 03, 2013 7:33 pm

//off: Asszem a kalandot lezártnak tekinthetjük Raven inaktívitása miatt. Köszönöm a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Akira szobája (Gót szálló)
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Akira & Ayame szobája ^^
» Akira
» Akira
» Mia szobája
» Angela szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 2. emelet-
Ugrás: