Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Lucy Almar és Kylar Stern szobája

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lucy Almar és Kylar Stern szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Lucy Almar és Kylar Stern szobája    Lucy Almar és Kylar Stern szobája  Folder-openSzomb. Dec. 24, 2011 9:16 pm

Egy egyszerű elrendezésű tágas szoba két viszonylag nagy ággyal, egy fürdővel és az iskola udvarra néző kilátással. A nagy hely miatt viszonylag sok bútor elfér eddig Lucy két ruhásszekrényt helyezettel benne ( egy a fegyvereinek és páncéljának egy pedig a hétköznapi ruháknak), egy íróasztalt, egy éjjeli szekrényt az ágya mellé és egy kisebb szekrényt mindenféle kacatoknak amiket Lucy csak bedobál. (kinyitni csak saját felelősére mert a sok cucc hajlamos lavinaként lezúdulni arra aki óvatlanul benéz).


A hozzászólást Lucy Almar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 26, 2012 9:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lucy Almar és Kylar Stern szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucy Almar és Kylar Stern szobája    Lucy Almar és Kylar Stern szobája  Folder-openSzomb. Jan. 21, 2012 8:27 pm

Lassan sétálgattam a kollégium folyosóján a cuccaimmal a kezemben. A rend mindent megadott amit kellett hogy ki lesz az akit keresnem kellesz itt és még néhány pluszt is. Ki mondta hogy nekem a rend szabályai szerint kell hogy játsszak? Mindent megtudtam róla vagy is csak annyit amennyi a nyilvántartásban szerepelt és az ottaniaktól megtudtam. Tovább sétálgattam a kalappal eltakarva a szemeim és a kabátomra ügyeltem hogy ne lebegjen túlságosan ahogy mozgok és a csizmám se csapjon nagy zajt. Nos felnéztem és megpillantottam az ajtót és a szobaszámot ahova jönnöm kellett. Hátradobtam a hajamat és lassan benyitottam. Befelé menet azért még kopogtam kettőt az ajtón majd bezártam. Az egyik szabad ágyhoz sétálva most már nem törődve semmivel. Letettem a cuccomat leültem és a kalapomat pedig a tetejére dobtam és barátságosan Lucy felé biccentettem. Közben elhúztam a szemfedőm előle a hajamat hogy jól kivehető legyen rajta az ezüst főnix azaz a rend jelképe.
-Nos üdvözletem Lucy én lennék a rend társad Kylar és egyben a szobatársad is. Nem hinném hogy tájékoztattak az érkezésemről de azt mondták hogy segítségként megkapsz engem. Na mit szólsz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lucy Almar és Kylar Stern szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucy Almar és Kylar Stern szobája    Lucy Almar és Kylar Stern szobája  Folder-openCsüt. Jan. 26, 2012 1:57 pm

Nyugodtan feküdtem az ágyamon, gondtalanul mit sem törődve a világgal. Froderick valami könyv vagy jegyzet szerűséget olvasott nem igazán tudom mit, de nagyon nem is érdekelt. Kellemes csend járta át a szobát, amit időnként az udvarról beszűrődő zajok törtek meg. Már szinte sikerült elszunyókálnom, amikor valaki kopogott és meg sem várva a választ már be is lépett egy hosszú fekete hajó férfi, aki mit sem törődve velem elkezdte lepakolni a cuccait majd miután elfoglalta az egyik ágyat felém nézett és bemutatkozott. Kissé végig mértem a fickót majd válaszoltam.
-Mit szólhatnék? Gondolom már ez rég elölt tehát nem sokat számit a véleményem. Viszont nem tűnsz ismerősnek számomra, csak nemrég léptél be közénk?
- Hé, azt hittem egy lány fognak küldeni! – Repült fel Froderick a levegőbe és jegyezte meg kissé csalódottan.
- Te tudtál erről? – Kérdeztem vissza szemrehányóan.
- Mintha említették volna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lucy Almar és Kylar Stern szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucy Almar és Kylar Stern szobája    Lucy Almar és Kylar Stern szobája  Folder-openCsüt. Jan. 26, 2012 6:17 pm

-Akárcsak a leírásban.
Mondtam egy kis mosoly kíséretében. Miközben levetettem a kabátomat és visszaültem az ágyra.
~Persze hogy nem vagyok annyi ideje ott mint ő. HA nem lennék rászorulva akkor most szabad démonvadász lennék és nem kellenek minden szabályt áthágnom.
-Így igaz rá lettem szorulva a rendre és a szüleimet ismerte a rend vezetője és ő elintézte hogy bekerüljek. Bár kicsit Gray pipa rám a pár kihágásom miatt meg vannak olyanok is amikről ő nem tud. Sose szeretek úgy vadászni ha megmondják hogy csináljam a magam módján a legjobb. Talán Gray ezért van rám kiakadva mert nem akarom az ő szabályaik szerint játszani szóval mondhatjuk hogy ez a büntetésem bár ez nekem nem büntetés.
Mondtam kicsit elmélázva és egy mosolyt megeresztve a lány felé hogy tudja hogy mire is értem az utolsó mondatomat.
-Hát Froderick sajnálom azt mondták hogy egy férfi kell hogy idézem megnevelje ezt a rakoncátlan nőt. Szóval egyenlőre be kell érned velem.
Mondtam lassan ránézve Froderickre de így élőben más volt mint a leírásokban. Szóval ez lenne ő Froderick és Lucy. De mi mást vártam volna nem fűztem nagy reményeket ehhez és gondolom idegesítő neki is hogy nem vadászhat le senkit.
-Gondolom te sem a szabálykövetők közé tartozol mármint te se vagy egy szent ami a rendben való magatartásod illeti és a megnevelésedre irányuló célzások Graytől ezt bizonyítják.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lucy Almar és Kylar Stern szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucy Almar és Kylar Stern szobája    Lucy Almar és Kylar Stern szobája  Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Lucy Almar és Kylar Stern szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucy Almar pályázatai
» Mia szobája
» Hayate szobája
» Iwa Makiko Szobája
» Clayton szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: