Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Akira & Ayame szobája ^^

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-openVas. Okt. 16, 2011 7:58 pm

- Tőlem csinálhatunk...
*Vonta meg a vállát, majd a fejébe húzta a párnát pár pillanatra, hiszen pár perccel korábban még békésen szunyókált. Nem mintha bánta volna... állandóan ha tehette vagy nőket hajkurászott, vagy aludt. A tanulásra nem nagyon volt ideje, vagyis mondjuk ki inkább, hogy nem volt nagyon szüksége rá... Az apja azon alapokat, amelyeket itt tanítanak nagyjából megtanította neki, így aztán majd ha mélyebben belemennek a tanulmányokba, akkor akadnak nehézségei ezzel az egésszel, de addig is teljesen nyugodtan pihent minden egyes délután, amelyen nem volt valami jelentősebb dolga. Megdörzsölte a szemét, majd felnézett a srácra, majd Ayaméra. Érdekes volt az új barátja. Mivel nem folyt nagyon bele a sárkánytörténelembe az Oni-k kilétével sem volt tisztában. Így még a faji ellentéttel sem volt igazán tisztában. Meg amúgy sem érdekelte volna, hiszen azért tanul itt minden démon gyerek, hogy magukba szoktassák a békét az állandó háborúskodás helyett, amelyet az őseik állandóan tettek. Ő pedig ezzel teljesen tisztában volt, így nem szórakozott a faji ellentéti hülyeségekkel. Kereshette tehát az ellenséget Mordon benne, de ő akkor sem ismerné fel őt, ha kéne...*
- Mit csinálnál?
*Döntötte félre a fejét, majd felhúzta mind a két szemöldökét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-openHétf. Okt. 17, 2011 2:50 pm

A mutató ujjamat az államra helyeztem és a plafont bámulva elkezdtem gondolkozni Akira kérdésén. Abban reménykedtem, hogy majd a fiúk kitalálnak valamit, mert az igazat megvallva fogalmam sem volt mihez kezdjünk, csak azt tudtam, hogy unatkozom.
-Esetleg elmehetnénk valahova bulizni vagy valami hasonló vagy felfedezhetnénk az iskola körüli területet. – Utóbbi ötlet kicsit veszélyes lehet, mert lassan sötétedik, na, nem mintha az ilyen apróságok miatt meghátrálnák. De buli hangulatban is voltam, meg aztán meg is kéne ünnepelni, a beköltözést és az új barátaim megismerését.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-openHétf. Okt. 17, 2011 3:56 pm

Kicsit elgondolkoztam azon amit Aya javasolt. Egy buli már esedékes lenne, elvégre rég volt alkalmam ilyenre, és semmi kedvem sem volt egyedül kuksolni a szobában. És remek lehetőség megismerni a többi tanulót is.
-Nem is akkora butaság. Én benne vagyok a buliban.- jegyeztem meg -És talán találok valami elfoglaltságot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-openHétf. Okt. 17, 2011 4:17 pm

*Megvakarva a hátát azon gondolkodott, hogy vajon mi sül ki ebből az estéből, ha ő ma elmegy bulizni, és az az igazság, arra jutott, hogy valószínűleg túl jól érzi majd magát, és rossz szokása szerint megint csak összeakad valami idegen csajjal...
Nem reménykedett ebben a lehetőségben, ez általában meg szokott történni és ez nem volt egy pozitívuma a jellemének, de nem sajnálta. Hiszen ki sajnálta volna, ha néhány ember körbeugrálja. Ő sosem volt egy ugrálós fajta, szeretett dögleni és pihenni...
Így aztán bólintott egyet és így szólt.*
- Tőlem mehetünk, ha nincs más ötlet, úgy sincs jobb dolgom... mondjuk sosincs...
* Vigyorgott egyet, majd szemét a lámpára szegezve várta, hogy vajon mi legyen most.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-openSzer. Okt. 19, 2011 2:10 pm

-Akkor ez eldőlt, mennyünk partizni! – Elindultam kifele a szobából, de aztán megtorpantam. – Valakinek van ötlete hova is menjünk? – Kérdeztem a srácoktól. Csak nemrég érkeztem, és Ismur nélkül lehet, vissza se találok a Kolleszba. Aztán még egy valami végig futott az agyamon. Visszafordultam és a tükör előtt kezdtem nézegetni magam.
- Szerintetek jó leszek így? – Fordultam a többiekhez.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-openSzer. Okt. 19, 2011 2:18 pm

-Remek leszel.- és ezt egy felfelé mutató hüvelykujjal, és egy mosollyal is megerősítettem.
-Be jut is eszembe.- hasított az agyamba a gondolat. -Szerintetek van olyan hely, ahova beengednének engem a tanabommal?- kérdeztem.
De ráadásul semmilyen nemű ruhát nem hoztam, amiben el tudnék menni buliba. Igaz, Erre fel készülhettem volna, de amilyen tyúkeszű voltam, erről megfeledkeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-openSzer. Okt. 19, 2011 5:38 pm

*Egy kicsit fáradtan felpillantott a falra. Ott épp egy légy kűzdött a falon maradásért. Ezt nyugodtan nézte végig, majd mikor a szóváltás lezajlott. Ő újra beszállt a beszélgetésbe.*
- Megfelelő...
*Bólintott Ayaménak, majd végigsimította a haját és ránézett Mordonra, akinek az járt a fejében, hogy vajon mit vegyen fel ha bulizni mennek. Ez valószínűleg azt jelentette, hogy neki kell valami ruhát adni a srácnak...*
~ Remek... valami buli után, majd meglátjuk mi lesz itt...~
* Felállva megropogtatta a végtagjait, majd így szólt.*
- Gyere... kerítsünk neked valami göncöt...
* Fordult felé, majd a szekrényből előkapart egy vasalt pólót és egy farmert, aminek körübelül passzolt a mérete. Majd odaadta a cuccokat a magas srácnak, folytatásképp hátradőlt visszaülve az ágyra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-openCsüt. Okt. 20, 2011 12:58 pm

Egy darabig még nézegettem magam a tükörben, valahogy mégsem voltam száz százalékig megelégedve magammal.
-Hmmm…. Jól van, hiszek nektek. Ugye azt nem akarod magaddal hozni? – Mutattam rá Ismur fegyverére. – Vagy azzal akarod „megszédíteni” a nőket? – Viccelődtem, de nem igazán akartam, hogy azzal a szöges bunkóval szaladgáljon minden felé.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-openCsüt. Okt. 20, 2011 1:09 pm

-Micsoda?!- néztem rá Ayara.-Hadjam a szobámban? Ez csak vicc ugye? Láttál te már onit fegyver nélkül? -kérdeztem, mert szinte természetellenesnek tartottam amit mondott.
-Nagyon lebecsülöd a képességeimet. És mi van ha egy oni lány meglát nélküle? Még az hiányzik! Akkor inkább kétszer átgondolom hogy megyek-e.- és leraktam azokat a ruhákat amiket kölcsön kaptam Akirától.
-Van egy ötletem.- jegyeztem meg. Ha minden oké, akkor szólok.
És elindultam, a legközelebbi kijárathoz. Némi izomtömegre volt szükségem a tervemhez.

/Sportpálya/
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-openSzer. Okt. 26, 2011 4:52 pm

-Itt vagyok. Híreim vannak.- mondtam boldogan.
-Megyek veletek mulatni, és nem egyedül. És nem Alfrédra gondondolok.- mutattam a betegesnek tűnő madárra, aki jó egészségnek örvendett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-openSzer. Okt. 26, 2011 5:57 pm

Kis Idő múlva Ismur visszajött egy eléggé megviselt állapotú madárral a vállán.
-Nem, nem kizárt! – Förmedtem rá Ismurra, mintha meg se hallottam volna amit mondott. – Ha ezt a zombi varjút is magaddal hozod, mirelit csirkét csinálok belőle, ha pedig itt akarod megenni, akkor mindkettőtöket megfagyasztom és kiraklak titeket jégszobornak! – Szeretem az állatokat, de ez az izé annyira visszataszítóan nézett ki, hogy nem tudtam tényleg madár e vagy, hogy egyáltalán mikor fordul le Ismur válláról és leheli ki a lelkét. A madár valószínűleg értette, amit mondok, mert leszállt gazdája válláról egyenesen a lábam mellé és a fejét a lábamhoz kezdte dörgölni hízelgés gyanánt.
- Takarodj innen te tüdőbajos kanári! – Felé rúgtam, amitől felrepült fejmagasságba és elkezdett verdesni a szárnyaival én pedig ilyeztemben a kezeimmel csapkodtam szerencsétlen állatot, majd megunta és ezúttal az én vállamra repült és most az arcomhoz dörgölődzött.
- Szedd, le rólam még mielőtt még megfojtom! – Dörmögtem az orrom alatt Ismurnak olyan jeges tekintettel, amilyennel talán még sose néztem senkire.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-openSzer. Okt. 26, 2011 6:16 pm

* Miután elkezdődött a vita egy elég érdekes témában nem látta értelmét belefolyni, mivel nem volt köze ahhoz hogy Mordon magával akarja-e hozni a nagy bunkóját avagy nem... Megvonta a vállát, majd a fejére tette a párnát. Közben bejelentette, hogy elmegy és csinál valamit... Ekközben Ayame és ő megint egyedül maradtak a szobában. De megint csak nem szólt semmit, mert nem volt mondanivalója egyenlőre. A úgy nézett ki, hogy nem fog egyhamar visszatérni, ennek ellenére mégis megjelent egy bizonyos idő múlva. Bár Akira nem tudta, hogy elaludt e közben, avagy sem, de lényeg hogy felfigyelt a harmadik érkezésére. Egy elég szerencsétlenül járt és büdös állatot vitt a vállán, ami összetűzésbe keveredett Ayaméval. Ő erőltetetten próbálta magáról levakarászni, a szeretethiányos madarat, azonban az nem tágított. Ennek egyszerű megoldását látta annak, hogy az ujja hegyéből küldött egy rövid és vékony lángcsóvát a madár feje mellett, amely hatására megijedt és felszállt a szekrény tetejére...*
- Nos... akkor most mit csináljunk?
*Kérdezte rekedtes hangon, majd feltápászkodott az ágyról és várta a választ.*
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-openCsüt. Okt. 27, 2011 11:27 am

Magam részéről eléggé megsértett amit Alfrédra mondtak. Már csak azért is, mert szerintem ki igenis jól néz, a nagy átlaghoz
képest, és sosem volt eddig semmi baja.
-Legyetek szívesek nem heccelni Alfrédot, mert ha elkapja az ide, akkor még ma fűbe harapunk.- figyelmeztettem a többieket.
-És nem fog velünk jönni, hanem kiengedem egy kicsit repülni. Megviselte az utazás.- és a szekrényhez lépve odatartottam a karomat a madárkámnak, aki rászállt, és felsétált a vállamra.
-És ha érdekel, elhívtam egy lányt bulizni, és a társalgóban vár.-

/kollégium-földszint-társalgó/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Akira & Ayame szobája ^^
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Akira szobája (Gót szálló)
» Akira
» Akira
» Mia szobája
» Iwa Makiko Szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: