Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Natria szobája (lezárva!)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openKedd Ápr. 19, 2011 7:43 pm

Épp úgy volt a szoba, ahogy hagytuk tanév végén a szobatársnémmal. Csak az volt a különbség, hogy most egyedül voltam itt.
~ Fúh, egy ilyen véres tábor és utazgatások után egy üdülés ez a tanév! Na jó, azért az a pár kaland egy-két alakkal nem volt olyan rossz... de azért a barátaim és a tanárok hiányoztak.
Nekiláttam a kicsomagolásnak. Hosszú pakolás után előkerültek azok az ajándékok is, amiket vettem egy-két tanárnak és a barátaimnak.
~ Talán körül kell nézni egy kicsit. Először Kluzgorhoz nézek be. Neki különlegességet hoztam. Remélem örülni fog neki.
elővettem a táskámat és elraktam az ajándékjaimat, majd ezután ellátogattam a tanárok szállására.

/Tanárok szállása - Kluzgor szobája/


A hozzászólást Natria Hamachi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 11, 2013 10:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openPént. Aug. 12, 2011 6:33 pm

Kis menetelés és nagy lépcsőzés után kinyitottam a kulcsra zárt szobám ajtaját és beléptünk. Egyelőre csak én egyedül laktam itt, Ayrának viszont se híre se hamva. Talán majd nemsokára jön ő is, hiszen még nem kezdődött el a suli.
A szoba, ahogy hagytuk, még mindig abban az állapotban maradt. Szépen és rendezetten. Bevezettem Yuát és becsuktam magunk mögött az ajtót.
- Ülj csak le nyugodtan. - ajánlottam fel neki, ahogyan egy lovagias udvarlóhoz illene, de ez azért túlzásnak véltem, hiszen még szeretői viszonyban se voltunk Yuával. Very Happy Odamentem a szekrényemhez, kinyitottam, majd elkezdtem kutakodni a friss papírszatyrok közt.
- Ez Shináé... ez Aryáé... ez Ikumié... ez meg Mikáé... Takié... ahha!
Elővettem a szatyrot, amibe Yua ajándékát válogattam benne. Vidáman átadtam neki. A szatyor nagyon csinos, Yua stílusához illő ruhák voltak benne és egy bonbonos doboz Yua kedvenc bonboncsokijaival.
- Remélem eltaláltam neked őket, kislány.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openSzomb. Aug. 13, 2011 7:19 am

Miután be mentem Nati szobájába le ültem az ágyra míg ő kutakodott.
-Őő Nati , Taki úgy tudom már nem jár ide.
Világosítottam fel.
-Igen mind nagyon szép.
Feleltem átvéve a kis csomagot.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openHétf. Aug. 22, 2011 7:08 am

- Ó, de kár! - vágtam kissé csalódott arcot. - Nagyon kedveltem őt is... hát sajnos nem tudom hol lakik pontosan, hogy elküldjem neki, úgyhogy majd megkérdezem Mikát, mert ő biztos tudja. Ha nem, akkor kénytelen leszek fájó szívvel elajándékozni másnak.
Utána örültem, hogy Yuának tetszettek az ajándékai. Az biztos, hogy jól eltaláltam az ízlését.
- Nem akarod esetleg felpróbálni? - kérdeztem tőle, de azért is, mert nagyon kíváncsi voltam rá, hogy milyen csinosan fog festeni.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openSzer. Aug. 24, 2011 5:38 pm

-Szerintem biztosan tudja hol lakik hiszen nagyon jól ki jöttek egy mással.
Mielőtt el kezdtem volna fel próbáln ia ruhát magamhoz mértem, hogy jó-e a méret.
-Rendben fel próbálom, de semmi kukucska.
Kuncogtam majd le tetet ma ruhát és le vettem ami rajtam volt. Utána fel vettem Nati ajándékát.
-Na milyen?
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openSzer. Aug. 24, 2011 6:26 pm

- Ejnye, kis szerénykém, és akkor majd hogy segítsek, ha az egyik hátul befűzhető rucidat kell majd felvenned. - kacsintottam Yuának a kukkolósdira.
Yua átvette az egyik ruhát és megmutatta nekem, hogy néz ki benne. Mély dekoltázs és selymes szoknyarész már engem is elkápráztatott.
- Yua, őszinte leszek veled. Ha tolakodóbb lennék, elhívnálak randira.
Az ágyamnál a takaró alatt mozgolódott valami, majd a takaró végén, ahová a rendfelügyelői karszalagom volt, ott felbukkant a sötétbarnás, foltos színű hosszú szőrű cicám, Maszat. Kíváncsian nézett rám és Yuára, akit most látott először, majd aztán lompos, zászlós farkát magasban tartva odament Yua lábaihoz dörgölőzni, majd dorombolva eldobta magát, hogy simogassák meg.
- Ő itt a cicám, Maszat. Nyár elején fogadtam örökbe. Kissé visszahúzódó, de megérzi, ha valaki barátságos, akkor pedig előjön ismerkedni és dorombolni.
Leguggoltam a cicához megcirógatni a hasát.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openCsüt. Aug. 25, 2011 2:35 pm

-Hát ha olyan ruhát is fel próbálok akkor a segítségedet kérem.
Mondtam mosolyogva majd kissé meg lepődtem, hogy randira hívott.
-Hát nem sok lány hívott meg eddig engem randira, de oké mehetünk randira.
Le guggoltam a cicához és meg simogattam.
-Aranyos kis szőr pamacs. Na és, mikor akarsz randizni?
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openPént. Aug. 26, 2011 7:18 pm

- Tényleg? Huh, én csak átvitt értelemben mondtam, de ha akarod, elmehetünk akár ma is valahová. Fagyizni, sétálni, úszni, megnézni egy filmet... szóval amit akarsz.
Kissé váratlanul és meglepően ért a dolog, de talán nem lenne egy utolsó ötlet. Még sose hítam randira senkit. Maszat közben elégedetten dorombolt és tűrte Yua simogató kezét.
- Tudod, én már voltam randin, de még ilyen nem volt, hogy én hívtam volna el bárkit.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openSzomb. Aug. 27, 2011 7:50 am

-Hát ha úgy nézed az ilyen programokat barátok és párok szoktak szervezni. Az a fő, hogy jól érezzük magunkat.
Feleltem egyszerűen a zavarára.
-Hát mindig van első alkalom először nekem is nehéz volt, de végül nem is volt annyira rossz.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openVas. Aug. 28, 2011 5:36 am

- Igen, az a fő, hogy találjunk valami jó programot, amiben jól érezzük magunkat. Netán beugorhatunk a közeli városba, ott még szórakoztatóbb dolgok vannak. Például a mozi, bár és diszkó.
Ezen el is gondolkoztam, mert végül nem is rossz ötlet elmenni, csak előbb el kéne kéreckedni.
- Azt hiszem a ma Zach van bent, úgyhogy a kimenőt tőle kéne elkérni... de szerintem biztos, hogy a szokásához híven most Shinával vagy valamelyik másik lánnyal vagy fiúval szórakozik.
Maszat meghallva Zach nevét félrevonult, pedig ő egyáltalán nem ismeri a tanárt, bár a megérzései mindig jók voltak.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openVas. Aug. 28, 2011 8:10 am

-Jó menjünk akkor oda elég jól hangzik.
Zach nevét meg hallva kérdőn rá néztem.
-Nem is tudtam, hogy vissza jött. De amúgy mindegy nem kell tudnia, hogy el mentünk. Így is úgy is ki fog valamit találni ha el kap minket.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openHétf. Aug. 29, 2011 7:43 am

- Hát igen, visszajött. Láttam még kifelé menet a kollégiumból ide settenkedni. De igazad van, ne szóljunk neki, különben őt jól ismerve meg kell "dolgozni" a kimenetért. De szerintem észre se fogja venni, amíg játszik a barátnőjével vagy valamelyik áldozatával. Megyek, átöltözöm és mehetünk.
Kivettem a ruhásszekrényemből egy világoskék ruhát, amit átvettem a mostani helyett, hozzá felvettem a szandálom.
- Na szerinted így milyen lesz?
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openHétf. Aug. 29, 2011 8:57 am

-Rendben én is vissza veszem a ruhám.
Míg Nati öltözött és is vissza vettem a ruhámat amiben jöttem hozzá.
-Szerintem jó lesz.
Feleltem a kérdésre majd elindultam a szoba ajtaja felé.
-Akkor végül is ma merre menjünk?
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openCsüt. Szept. 01, 2011 9:28 am

Yua is felöltözött, amíg én is. Még adtam Maszatnak egy Whiskast, amivel beérheti, amíg elleszünk Yuával.
- Nézzük meg előbb a mozit. Hátha lesznek ott jó filmek, amit megnézhetünk.
Le se tojva a kikéreckedést elindultunk, miután bezártam a szobám ajtaját - kívülről.

/Város központ - Mozi-színház/
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openCsüt. Szept. 01, 2011 9:54 am

Meg vártam míg a cicájának is ad enni. Majd hamarosan elindultunk.
-Na és milyen filmet nézzünk meg?
Kérdeztem majd meg néztem van-e nálam elég pénz.
-Ez k itart egy kis ideig, de már csak egy két napra utána keresnem kell egy kis mellékest.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 4:15 pm

Jó ideje mentek úgy a dolgok, ahogy. Persze egy prefektusnak sose könnyű a munkája. Egyszerűen a kedvenc szórakozásaimra (persze, hogy ebbe beletartozik a szex és a perverzkedés) nem volt időm. Mindenkire dühös voltam, leginkább az egykori szerelmeimre, Kluzgorra és Alexre. Mindkettő elhagyott, pedig nem volt szokásom veszekedni velük, vagy olyat tenni, ami okot adna távolodásra. Alex egyszerűen csak eltűnt, Kluzgort meg ugye körülveszi a legtöbb számomra idegesítő ribancok, és ezekért engem képes volt eldobni. Ezért csináltam azt, hogy a másodikban neki hozott ajándékomat visszaloptam a szobájából, majd azt, amikor kettesben voltam vele, a képébe vágtam nagyon erősen, majd otthagytam a fenébe. Nem keresett utána, még csak nem is próbált megbüntetni. Látszik, hogy a tanárribanca is az ujjai köré csavarta, és ezért túlságosan érzelgős lett számomra.
Azt hittem megtaláltam valamelyikükben az igazit, de csak csalódás volt a vége. Persze gondoltam rá Ryukora is, hogy talán, de ezek szerint vele is csak szeretői viszony volt a legtöbb még elsőben, mert szerelmes lett. Érthető is, ő is kereste az igazit, és Chouban meg is találta. Ikumi szokásos módon mindenhová járkált, és adta a szokásos formáját... nem láttam rá esélyt, hogy 17-18 évesen végre megkomolyodjon egy kicsit. Persze, én beszélek, aki a bánatait alkoholba és szexbe fojtja... Yuáról viszont jó ideje nem hallottam semmit a randink óta. Ugyanúgy a kedvenc szobatársnőm is eltűnt, mint akit elnyelte volna a föld, miközben a drága jó pasija már jó pár csajjal már megcsalta rendesen.
Itt vagyok magányosan, egyedül, és erről nem a prefektusi dolgaim tehetnek. Volt egy időszakom, amikor úgy éreztem, hogy mindenki ellenem van, és a férfiak mind egy mocskos kaszabolni való féreg, vagy úgy éreztem vagy leszbikus leszek inkább (leszbikus lányok legalább nem bántanak meg, mert legalább megértik a nemtársaikat), vagy egyszerűen gonosz és mindenkit megölök.
Sokáig telesírtam a párnámat az engem ért sorscsapások végett, aztán összeszedtem magam. Nem is értettem, miért. Lehet, hogy megszokás, hogy a kisebbeknek jó példát mutassak, mint iskolafelügyelők egyike. Itt magányban a saját szobámban nyugodtan kitörhetek magamból.
~ Mit tegyek, hogy ezektől a borzalmaktól megszabaduljak? A lelkemet is eladnám az Alvilág nagyurának is, hogy a lelki kínszenvedéseim véget érjenek.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openKedd Aug. 07, 2012 2:46 pm

Nem tudom, hány óra telt el, amióta itt magányban depresszióztam. Vége felé járva úgy döntöttem, inkább magasról teszek rá azokra, akik bántottak engem, és új lappal kezdek. A régi énem megmarad, de új kiegészítőt kéne a jellemeimbe raknom: ha úgy alakul, gonosz leszek. Nem érdekel, ki mit fog gondolni. Csak azokat fogom bántani, akik ugyanúgy bántanak engem, a többiekkel pedig jóban leszek, már akiket még nem ismerek személyesen, vagy pedig ismerősök, akik eddig rendesek voltak.
Megetettem Maszatot, és megsimogattam a fejét. Nagyobb lett, és hosszabb a bundája, mióta itt van velem. Felvettem az egyenruhám alá a legkedvesebb csinos ruháimat, felkaptam a vállamra a prefektusi vállpántot és kimentem a szobából.

[Park]
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openCsüt. Aug. 09, 2012 6:20 pm

Mire visszatértem, már lejárt a kijárási engedélyem. Az idő alatt még volt időm, hogy átfürkésszem a parkot lógós nyavalyások után. Egy drogozó srácot el is csíptem, és olyan dolgot tettem vele, amit eddig még soha: megvertem, és a torkán ledugtam a drogot. Azért örüljön, hogy nem szólok az igazgatónak, mert már megbántam, hogy a bizonyítékot eltüntettem belé... de úgyis meglátszik rajta, hogy mit csinált.
Maszat már előjött a ágyam alól, és nyávogva üdvözölt. Ezután egy jó időt eltöltöttem a macskámmal való játékkal, aztán ettünk mindketten (persze én vérrel öntött bárány-becsináltat, Maszat meg Gourmet macskakaját).
Elővettem a levelet. Már majdnem kibontottam, mikor eszembe jutott, hogy magánybeli óvintézkedések szükségeltetik.
Bezártam az ajtót, becsuktam az ablakot és lehúztam a redőnyt, majd bementem a mosdóba, ami szerencsére ablakmentes volt. Annak az ajtaját is bezártam, és felkapcsoltam a villanyt. Leülve a lecsukott vécédeszkára ismét elővettem a levelet, amit egy darabig a kezemben forgattam.
- Akkor essünk túl rajta. - sóhajtottam halkan magamnak.
Kibontottam a levelet, és felnyitottam.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openCsüt. Aug. 09, 2012 7:12 pm

Jól tetted hogy úgy tettél ahogy az ex-tanárod kért rá. Ugyan is a levélben ezek állnak:
Először is üdvözöllek köztünk és had mutassam be neked a következő embereket akiket lentebb találsz:
-Acey: Egy félszemre vak démon akiket közöttünk csak vadászoknak hívnak. Ez a faji megnevezése. Kiváló információszerző és tolvaj bármit képes neked ellopni és bármilyen infót kiszed bárkiből.
-Belarus: Egy varázsló. Mestere az alkimizmusnak bájitaloknak és nem utolsósorban a kábító mérgeknek. Szakterülete az illúziók és megtévesztés.
-Yang: A legjobb harcos tökéletes verőembernek és nem utolsósorban egy vérfarkas aki senkit nem kímél. Ő aki a diákok között elsimítja a dolgokat.
-Nethermaven: Egy tanár egész magas beosztásban ő simítja el a dolgokat a tanárok szintjén. Egy varázsló a gonosz fajtákból vagy is nekromanta szerű.
A feladatod holnap felkeresed mindegyiküket és segítesz nekik hogy elnyerd a bizalmukat mond hogy én küldtelek. Az első ember Acey lesz akit holnap az iskola könyvtárában találkozol.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openCsüt. Aug. 09, 2012 7:24 pm

Többször is átolvastam a levelet, és eltettem. Tehát ők azok, akikkel felvehetem itt a kapcsolatot. Ráadásul Yangot és Nethermavent ismerem is, a többivel még nem nagyon volt dolgom.
Elteszem a levelet azzal a tudattal, hogy holnap miféle feladatokat fognak rám szánni. Ha holnap találkozom Acey-vel, akkor már végképp nincs visszaút. De amibe vállalkoztam, azt meg is teszem. Lehet, hogy hosszútávon nekem is jobb lesz. Ha nem akkor jogosan megérdemelném a büntetést a sorstól. De ez nem az én hibám lesz, hanem mindazoké, akik bántottak.
Ha már bent voltam a fürdőszobában, akkor le is zuhanyoztam, a ruháimat éppen úgy tettem le a székre, hogy azt zuhanyzás közben szemmel tartsam a levél miatt.
Zuhanyzás után egyből lefeküdtem aludni...

Másnap reggel

Kicsit nehéz szívvel és üres fejjel ébredtem. Még most utoljára itt volt a lehetőség, hogy még meggondoljam magam. De nem gondoltam meg magam.
Felöltöztem, felhúztam a rendfenntartói szalagomat, belső zsebembe raktam a levelet. Megreggeliztem, megetettem Maszatot, aztán kimentem a szobámból, és az utam az iskola könyvtára felé vezetett.

[Iskola - Könyvtár]
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openCsüt. Aug. 30, 2012 6:27 pm

Mily szerencse, hogy nem az én csoportom van Éjszakai Őrségben ezen a héten! Erre az éjszakára akár ki is kapcsolódnék, de nem tudok kivel, mert oda se bagóznak felém a régi barátok. Még Yua is mostanság ellóg az iskolából, és lehet, hogy egy olyan okból, amit nem vennénk mi, rendfenntartók jó szemmel.
Ám épphogy beléptem a szobába, egy papírost láttam az ajtó előtt, és elolvastam.
Holnap rendfenntartói gyűlés... Albert úrék igen tájékozottak! Kíváncsi leszek, vajon miért gyűlik össze a kis csapat...
Eltettem ezt a papírt is, majd elintéztem a szokásos rutinjaimat lefekvés előtt, majd Maszattal a karjaimban aludtam el az ágyamban.

Másnap reggel gyorsan megmosakodtam és felöltöztem, hogy meg tudjak reggelizni, és felkészüljek az első órára, ami kémia és alkímia óra lesz, méghozzá a Vortex Spicer nevű öreg tanár úrral, akivel két napja találkoztam a tanáriban.
Most hogy tegnap annyi mindenen keresztül mentem most, már nem is érdekelt semmi, csak az, hogy keményebb és érzéketlenebb módon fogok azokkal viselkedni, akik nem a barátaim, a gyűlölt illetékeseket pedig úgy fogok mindenképpen bánni, mint a férgekkel.
Az óra felé menet láttam Ikumit egy lánnyal és egy sráccal. Nem mintha ők érdekelte volna ez az óra, annyira ismerkedni akart, pedig Ikumi ont az ilyen jellegű órákat szereti a legjobban, hiszen kotyvasztó boszorkány. Félő, hogy ennek következményei is lesznek.

//Iskola - Kémia és alkímia terem//
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openPént. Dec. 28, 2012 9:12 pm

A hidegből a melegbe kellemes volt megérkezni. Maszat, a macskám egyből odajött hozzám hízelegni, de csak azért, hogy adjak neki vacsit.
- Itt vagyunk, Cal. Nézz körül, amíg megetetem a macskát. - mutattam körbe a szobában, aztán átvonultam a szobám étkező részletébe ételt adni Maszatnak. Mikor végeztem, visszamentem hozzá.
- Na szóval... sok mindent nem kell összeszedni, csak ruháim vannak itt, meg két hangszerem. Szintetizátorozom és gitározom. Úgy lett volna, hogy bekerülök egy bandába, de az alapító eltűnt rejtélyes módon, így a banda nem jött össze.
Vissza az elejére Go down
Caleb Jonathan Howard

Caleb Jonathan Howard


Hozzászólások száma : 338
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 30

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openKedd Jan. 01, 2013 7:08 am

Mint minden jónak ennek is vége szakadt.. de persze csak ideiglenesen... már kezdett kint sötét lenni és le is hűlt a levegő rendesen.. én pedig nem akartam, hogy Nati megfázzon. Felöltöztünk, mind a ketten.. a lány bugyija a kezemben kötött ki, így odaadtam neki.. persze egy smacit kértem érte. végül elindultunk a koleszba.. fel a harmadik emeletre. Az ajtón belépve egyből egy macskát láttam... nincs bajom velük, de inkább a Natihoz hasonló cicákat szeretem.
- Rendben..- feleltem és körül is néztem egyből.. kíváncsi voltam, hogy vajon kapásból találok-e néhány szexuális segédeszközt.
- Nem is mesélted, hogy zenélsz.... Biztos remekül játszol.. - feleltem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openKedd Jan. 15, 2013 11:42 am

Megetettem Maszatot, aztán elkezdtem pakolgatni a cuccaimat a szekrényből a bőröndökbe. Két bőröndöm van. Egy kisebb és egy nagy. Nagyba a ruhák és tisztálkodószerek, a kisebbe a többit pakolom. Szintetizátornak van egy külön tokja, de a gitárt elég felakasztani a fél vállamra, úgy mindjárt jobb lesz. Szerencsére nincs annyi cuccom. Caleb segít nekem pakolni, ha akar.
- Hát igen, elfelejtettem mondani, de ez csak másodlagos. - meséltem. - mindenféle fantasyt és heavy metál félét játszom, néha klasszikusokat, ha éppen olyan a kedvem.
Vissza az elejére Go down
Caleb Jonathan Howard

Caleb Jonathan Howard


Hozzászólások száma : 338
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 30

Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-openSzomb. Márc. 09, 2013 11:24 am

Nati szobájába érve ő először megetette a kis házi kedvencét. Én így egyenlőre távol maradtam tőle... A lányt is hagytam, had pakoljon egyedül. Arra már régen rájöttem, hogy a nők kényesebbek a pakolás terén.. nekik egyáltalán nem volt mindegy, hogy mi, hova ment... Nem úgy mint nekünk férfianak. Minden egyhelyre.. zutty bele, hogy minél hamarabb készen is legyünk. A pakolás csak nyűg volt a mi számunkra és minden bizonnyal az is marad.
- Ahha... értem...- kérdésemre kapott választ feldolgoztam és elkönyveltem annyival, hogy Nati amolyan "művész lélk". Mikor befejezte a pakolás egyből megragadtam a bőröndöket. Csak természetes volt, hogy én cipekedek és nem a hölgy. Két bőrönd egy kézbe, a szintetizátor a másikba.. a Gitár, meg ha engedte akkor az egyik vállamra...
- Akkor indulás...- feleltem és mikor ajtót nyitott már mentünk is pár szobával odébb... az én kis vackomba.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Natria szobája (lezárva!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natria szobája (lezárva!)   Natria szobája (lezárva!) Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Natria szobája (lezárva!)
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» An testvérek szobája
» Natria Hamachi
» Natria Hamachi
» Mia szobája
» Asako szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: