Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Lunacicus szobálya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openCsüt. Jún. 08, 2017 6:56 am

-Aha tehát ég is türelmetlenek tetszünk lenni? Úgy kell neked. Gyalogolunk és kész.
Jegyeztem meg egy mosollyal. Hiába időnként gonosz egy cica vagyok. Tovább nyalogattam a fagyimat közben néztem a tájat. Nem igazán tudom miről beszélgessünk ezért úgy döntök rá kérdezek valamire.
-Hogy-hogy én tetszettem meg és nem Iku? Csak nem a ruhám és a macska jellegzetességem miatt?
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openSzomb. Jún. 10, 2017 5:55 pm

Miu kicsit gonoszkodik velem, hogy gyalogolni fogunk csak azert is. De ha a koli ig nem is, a legkozelebbi sikatorig talan minden keppen el jutunk. Mig a fagyinkat nyaljuk, Miu val egyut nezem a tajat, majd Miu egy kerdest tesz fel nekem.
- Mind a ketten tetszett, csak te valamivel helyesebb vagy és nagyon aranyos, bar Ikunak is meg van a maga helyessege, amiert szeretni lehet. - Mondom cicusom nak, ket nyalas kozott és kozben fel szemmel figyelem cicust, de foleg a melleit figyelem, s arra gondolok, hogy szivesen szivogatnam még az ikreit.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openKedd Jún. 13, 2017 10:19 am

Szépen el gondolkodom azon amit Luna mond.
-Te hát akkor csak meg tetszettem. Sebaj egy kapcsolat indításához ez is elég.
Szépen eszegetem a fagyimat amikor meg pillantom, hogy Luna tekintete valahol máshol jár.
-Szóval egy gombóc nem elég neked. Hihi...
Fel merül bennem a kérdés, hogy vajon le támad itt a padon vagy sem. Aztán eszembe jut, hogy talán még is repülni kellene. Ma már úsztunk, kétszer szerelmeskedtünk és hát cica vagyok no. Rám férne lassan egy kis szieszta.
-Na jó együk meg a fagyit aztán repülhetünk. Lassan álmos leszek.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 14, 2017 12:46 pm

Fagyizas kozben, szoba kerul, hogy miert pont o az akit jobban kedvelek, s valaszolok is a kerdesere. Erre Miu is mond valamit, majd csondben nyaljuk tovabb a fagyinkat, kozben persze cicusom ket gombocat is figyelem, amit o is észre vesz, majd megis jegyzi, hogy nekem egy nem eleg, s nevet is. Én is el mosolyodom, de azert tovabb nyalom a fagyit. Miu kovetkezo mondatara, ra nezek cicusom ra, majd bolintok neki, hogy rendben és egy kicsit ra kapcsolok a fagyim el nyalogatasaban. Kozben azert valami eszembe jut, de az ra er a koliban is.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openCsüt. Jún. 15, 2017 8:12 am

Végül is Luna nem támad le. Még egy csókra sem. Ezen nem bosszankodóm, pedig lepet volna a dolog. Szépen el nyalóm a fagyim sé mivel ő még nem végzet le hajtom a fejem a térdére. Mivel hamarosan repülni fogunk úgy döntök vissza veszem a macska alakom. Így könnyebb vagyok és sokkal kényelmesebb nekem is így feküdni a térdén. Össze kuporodóm é igyekszem ki használni az időt és kicsit pihenek.
-Prrrr..z.zzz.zzzz..zzz...prrr..
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openPént. Jún. 16, 2017 11:23 am

Miu már végez a fagyijával, és az ölembe hajtja a fejét, majd cicává változik, s az ölemben kuporodik össze. Tisztán hallom, hogy cicusom dorombol nekem. Az egyik kezemben a fagyim van, a másikkal pedig cicusom füle tövét vakargatom. A fagyim utóját nyalogatom, mikor is egy csapat ovis jelenik meg, s néhányan fel nyávognak, hogy de cuki, és hasonlók, majd az ovónő teremti őket csendre, és hogy mindenki maradjon a helyén. Miután végzek a fagyimmal, még hagyom cicust elöl, hogy a kis rajongói még csodálhassák, majd mikor mind a fagyizóban van, Miu a kosárba kerül, én pedig meg ragadom a kosarat, és a legközelebbi sikátor felé megyek, ahol is szárnyat bontok, és olyan gyorsan emelkedem, hogy nehezen legyek fel ismerhető.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openVas. Jún. 18, 2017 5:54 am

Luna ölében pihenve olyan lehettem mint egy kóbor cica. Mert hát nem sokan visznek cicát sétálni. Dorombolva élveztem a simogatást teljesen automatikusan. A gyerekek hangját is halottam, de nem kellem fel rájuk. Aztán a testem mintha levegőbe került volna egy pillanatra majd ismét talajt éreztem magam alatt és finom illatokat. Valószínűleg a kosár tartalma miatt éreztem sorra meg a finom illatokat. Még jó, hogy nem vagyok az nyálazós fajta cica, mert ilyen illattól még álmomban is ennék.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openVas. Jún. 18, 2017 11:24 am

Cicusom dorombolva élvezi, hogy vakargatom. A gyerekekkel, most nem is foglalkozik, de azert maradok ulve nyugodtan, mig a kicsik nem mennek be a fagyizoba. Miutan mar nem vagyunk szem elott, cicust a kosarba rakom, majd egy sikatorba megyek, majd szarnyra kapok, s gyorsan emelkedem, hogy ne ismerjenek fel. De repolni is gyorsan repulok, igy a kollegiumhoz kabe tiz perc alatt megerkezunk, s a tetore érek talajt. Utamat a lepcso fele veszem, az ajtot kinyitom és el kezdek lefele menni, egyenesen az elsore. Amint az elso emeleti folyosora érek, zsebembol elo halaszom a kulcsot, majd azzal a ajtomat nyitom. A szobamba lepve, le teszem a kosarat, a tetejet fel nyitom, majd meg szabadulok a cipomtol.
- Megerkeztunk cicam. - Mondom neki, kozben meg fogom cicust, s at teszem ot az agyamra.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openSzomb. Jún. 24, 2017 6:43 pm

Míg Luna fagyizgat én el bóbiskolok. Magyarán el alszom szépen és gyorsan. Igen ezt teszem, mert lényegében macska vagyok. Kényelmes helyen jól érezve magam be vágom a szundít. Hogy előre szóltam erről Lunának? Hát igazából nem rémlik most, hogy mondtam volna. Talán Iku említette neki, hogy igazi cica vagyok, csak kotnyeleskedtem a varázs italoknál. Persze lehet ezúttal nem említette na sebaj, majd ha fel kelek szólok neki. Addig is szundi. Alszom olyan mélyen, hogy azért értem az ételek illatát a kosárban amibe bele tett. Érzem, ahogy fel emelkedik a levegőbe és gyorsan szeli a levegőt. Érzem, a lépcsőket ahogy a lábával lejjebb halad, majd amikor ki tesz a pihe puha ágyra. Ezzel elérve, hogy még jobban össze húzza magam és tovább aludjak. Na igen erről majd minden képen beszélnem kell vele. Mert hát mi macskák elég sokat alszunk. Mondjuk én nem alszom annyit, de most alszom egy kicsikét.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openKedd Jún. 27, 2017 3:29 pm

Cicusom úgy dönt, hogy tovább alszik, mikor szólok neki, hogy megérkeztünk, és ki is veszem őt a kosárból. Egy ideig még nézem Miut, hogy alszik majd vetkőzni kezdek, és nem is zavarna, ha cicus rám lesne. Vetkőzést követően, egyből a fürdőmbe megyek, éss nyitva hagyom az ajtót. A zuhany fülkébe állok, meg nyitom a csapot, és be nedvesítem magam, majd el is zárom és be szappanozom magam. Amint azzal is végzek, le is mosom magamról a szappant, majd a csapot el zárva, kilépek a fülkéből, a törülközőt leveszem, és törölni kezdem magam benne. A fürdőből kilépve, azt látom, hogy mintha cicus még mindig aludna, oda megyek, és eztelenül mellé feksze, és hagyom magam el aludni.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openSzer. Jún. 28, 2017 5:29 pm

Talán egy óra múlva na jó talán kicsit több volt mint egy óra fel ébredtem. Körbe nézve Luna ott feküdt mellettem meztelenül. Oda hajolva éreztem, hogy ő meg fürdőt. Le ugorva az ágyról be mentem a mosdóba és miután el végeztem a dolgomat bizony átváltozva lefürödtem. Jól meg törülközve ember formában feküdtem mellé majd magunkra húztam a takarót és gyengéden átölelve őt készültem vissza aludni.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openPént. Jún. 30, 2017 11:25 am

Nem azonnal alszom el, így még hallom mikor cicus a padlóra huppan, majd mikor ő is zuhanyozni kezd. Majd hallom, mikor visszatér érzem mikor vissza fekszik, és azt is, mikor betakar minket, és gyengéden át ölel. A közelemben, megérzem cicusomon, hogy a folyékony szappanomat használja, és gondolatban jegyzem meg, hogy jól áll neki ez a illat, és egyszer majd neki is kéne ilyet venni. Egyek kezem, közben cicám derekára kalandozik, és ott is hagyom, valamint kicsit közelebb is húzódom hozzá.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openSzomb. Júl. 01, 2017 9:14 am

Miután be takartam magunkat és gyengéden átöleltem. Luna a derekamra tetet a kezét és közelebb húzódót hozzám. Egyből tudtam, hogy még nem alszik ezért meg nyaltam a száját. Igen ez volt a cica puszi, csak most ember ként csináltam. Farkincámmal végig simítottam a lábán. Nem tudtam, hogy aludni szeretne-e vagy csak gonoszkodni velem az én kis sziesztám miatt.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openVas. Júl. 02, 2017 6:22 am

Miu nyalasara kinyitom szemeimet, és cicusom ra mosolygok, majd egy hosszu forro csokot kap tolem, s kozben hanyat fordulok, s igy Miu van felul. Hatul meg fogom cicus fejet, s ha engedi a mellemre hajtom, kozben cicukam a farkaval a labamat simogatja.
- folytassuk a kis sziesztat, a rosszalkodas esetre marad. - Mondom neki, majd szemeimet becsukva, varom, hogy most mar tenyleg aludjak kicsit, ha csak cicusnak mas elkepzeles nem jut az eszebe, amin nem is csodalkoznek.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openVas. Júl. 02, 2017 2:03 pm

Luna a kis ébrezgetésre meg csókol majd átfordít minket így felül leszek. Aztán le hajtja a fejem a melleihez. Kicsit fel kuncogok és gyengéden meg nyalom a mellét amikor ki jelenti, hogy szeretné folytatni a pihenést. Kicsit meg lepődőm, mert azt hittem együtt akar lenni velem.
-Óóóó..óó.. hát jó...csak már azt hittem...mindegy félre értettelek.
Vissza változom macskává így kisebb a súlyom amivel a mellkasán vagyok. Össze gömbölyödöm és készülök akkor tovább pihenni.
-Szólj ha inkább száljak le rólad.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openHétf. Júl. 03, 2017 1:46 pm

Most cicám volt az aki, félre ért engem és azt hiszi, hogy azt akarom vele csinálni, és bár jó lenne vele megint rosszalkodni, vagy játszani de úgy vélem, hogy az ilyen jó dolgok is egy idő utánunalmassá válnak. Cicám szavaiból, úgy veszem le, hogy kissé csalódott, de lehet csak én magyarázom bele.
- Este majd, annyit játszunk, amennyit szeretnél. - Mondom cicus nak, aki idő közben vissza vette macska alakját, és a melkasomon össze gömbölyödve pihen tovább, majd az ezt követő mondatától, még inkább meglepődöm.
- Én inkáb azt akarom, hogy maradj a melkasomon. - Mondom, és a kezemmel megsimogatom a puha bundiját.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openCsüt. Júl. 06, 2017 7:09 am

-Rendben, de előre szólok. Ha netán nem mondtam még én hivatalosan macska vagyok így elég sokat alszom mint a legtöbb macska. Csak a kontárkodásom miatt van ilyen formám. De mivel boszihoz tartozóm sok sok energiát el tudok tárolni varázslatokból.
A kis bunda simogatástól dorombolni kezdtem.
-Milyenek a hosszútávú terveid?
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openCsüt. Júl. 06, 2017 3:45 pm

- Tudom, erről korábban már volt szó, mikor ismerkedni kezdtünk így hárman. - Emlékezem vissza arra a pillanatra, hisz cicus szavai nagyon ismerősek, de nem gond ha frissíti ezen emlékemet. Majd simogatni kezdem Cicust, illetve cicus bundiját, és cicusom erre dorombólni kezd, majd a hosszútávú terveim érdeklik.
- Egy ideje nem tervezek nagyon előre, nincs értelme hisz valami bármikor, közbe jöhet. Mondjuk régóta dédelgetett álmom, hogy mangaka legyek, de nem biztos, hogy össze jön, de talán van rá némi lehetőség. - Mondom, s közben becsukom a szemeim, de közben még mindig simogatom cicusomat.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openPént. Júl. 07, 2017 6:46 am

-Igazán? Akkor bocsi. Nekem még egészen új, hogy ennyi mindent tartsak számon. Főleg, hogy beszélni is meg kellet tanulnom. Cica kén egyszerűbb volt enni aludni és néha láb alatt lenni vagy nem láb alatt lenni. Csak annyi volt a munkám, hogy Iku közelében legyek ha netán kellenék. El nyelni a fölös energiát, meg védeni vagy le nyugtatni és néha vigasztalni.
Lunát végig hallgatva kicsit el gondolkodtam.
-Nos ha mangaka leszel akkor Iku közelében maradhatunk. Lakhatunk vele is nem fogja bánni. De neked sokat kell majd gyakorolni, rajzolni és sok sok munkád lesz. Csak vedd pozitívan. Össze fog jönni csak igyekezni kell érte. Meg ki kell találni új mangákat. Pl mondjuk kezdő lökést ként ami kapcsolatunkat fel tudod használni egy mangához. Sokan veszik a yurit bár a lányok a yaoi-t szeretik jobban. Shonen vagy melyik pedig a harciasabb mangák sok füzetet meg érnek, ha jó a történet és izgalmas. Mondjuk lehetne egy démon sulis ahol harc is van meg szerelem.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openKedd Júl. 11, 2017 5:40 pm

Hallgatom Miut, hogy azon kesereg, hogy cica kent nem volt annyi dolga és annyi mindent sem kell eszben tartani. Mintha mar megbanta volna, hogy bele torkoskodott abba a varazs italba. Nem ertek a varazs italokhoz, de ha netalan el mulik a hatas, nem fogok Iku hoz rohanni. Akkor leszek boldog ha o boldog, s ha Miu igy cica kent boldog, hat legyen. Elso mondatara nem mondok semmit, majd a masikat is vegig hallgatom.
- Mar kicsi korom ota rajzolok anime és manga karaktereket, majd mutatok neked rajzokat, ha fel keltunk. - Mondom neki, majd Miu otleten el gondolkodom. Mondjuk igaza van, lehetne yuri, yaoi manga, és verekedos is.
- Ez jo otlet, ket manga amiben van verekedes, és szerelmi szall ket azonos nemu fellel, s az egesz egy demon sulimban lenne. Koszonom az otletet Miu dragam.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openCsüt. Júl. 13, 2017 10:13 am

-Mi az? Miért nézel így rám? Bánt valami? Ha netán azért aggódsz, hogy el múlik a varázs ital hatása és örökre vissza változok cicává? Nem kell félned ettől te kis butus. Most már démon macska lettem tehát változtathatom az alakom amikor tetszik. Az ital hatása rám örökletesre hatot.
Oda hajolok és adok neki egy cica puszit. Aztán Luna meg köszönte az ötletem.
-Igazán nincs mit. Egy történet talán rólunk is szólhatna. Viszont ha most pihenni akarsz ne izegj mozogj, mert le esem. Persze át is változhatok, de nem ígérem, hogy hagylak pihenni. Hihi
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openSzomb. Júl. 22, 2017 6:24 pm

Miu észre veszi, hogy aggaszt valami, és ra is kerdez nallam.
- Mond Miu, de o szinten. Megbantad, hogy akkor bele nyaltal a kontenerbe? - Kerdem, és csak remelni tudom, hogy a megfelelo valaszt kapom ra. Kozben cicus hozzam hajol, s kapok egy cica puszit. Miu mangas otletet, meg koszonom,majd a pihenesrol esik szo, megarrol ha at valtozna, akkor nem biztos, hogy lenne pihenes.
- Jobban bele gondolva, ez a Ikuval ossze koltozes dolog, nem egy rossz otlet, mert akkor esetleg Iku tudna segiteni a gyerek nevelesben, ha én a mangakon dolgozom, hogy hatar idore keszen legyenek. Nos, akkor jobb ha cica alakodban maradsz, mert most pihenesre vagyom hihi.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openVas. Júl. 23, 2017 10:18 am

-Nem bántam meg. Főleg így nem, hogy van aki szeressen.
Megint adok Lunának egy puszit. Aztán közli, hogy Ikuval jó lesz össze költőzni, mert ha lesz valahogy gyerekünk akkor tud ő is segíteni.
-Igen biztosan fog segíteni. Még akkor is, ha már neki is lesz. Én pedig majd nem leszek láb alatt. Bár nem ígérem, hogy néha nem tartalak fel.
Vissza feküdtem a mellkasára miután mondta, hogy pihenni szeretne.
-No akkor jó éjt Luna. Szép álmokat.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openVas. Júl. 30, 2017 11:46 am

Erdeklodesemre, megkapom a valaszt, mire én pedig ra mosolygok, mert orulok neki, hogy nem banta meg a dolgot, majd ismet kapok egy puszit. Aztán a Ikuval valo ossze koltozes is szoba kerul, mert jo lesz ha majd segiteni kell a kicsiknel, aztán Miu vissza fekszik a mellkasomra, cica kent aztán jo ejt et kivan, pedig még nincs ejszaka.
- Ugyan még nincs ejszaka, de szep almokat neked is cicukam. - Mondom neki, majd becsukom a szemem, s par percel kesobb, mar alszom is.

Par orras alvas utan, arra ebredek, hogy Miu nincs a mellkasomon, amire rossz erzesem tama, hisz nincs a mellkasomon. Egybol a padlora nezek, hogy hat ha nem pottyant le mig aludtunk, utana pedig az agyon is szet nezek, hogy esetleg nem kerult-e alam, de hala egnek nem. Aztán, probalok felelni, hogy hat ha cicusom nem-e a furdoben van-e.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-openSzer. Aug. 02, 2017 1:37 pm

Luna hamar elalszik mint nem olyan régen én. Kicsit nézem őt, majd le hunyom szemem és tartok egy kis szundi szünetet. Pár óra múlva fel ébredek Lunám még mindig alszik. Szép lassan lopakodva le mászom róla és ki megyek a mosdóra. Mert igen a cicáknak is ki kell néha menniük. Miután végzek elő kerítem a kosárkát és abból meg terítem a vacsorának valót. Mindenből teszek ki egy keveset kivétel a boszorkány étkekből. Azt aligha bírná Luna gyomra még mondjuk a birka pempőt meg enné, de egy kígyós béka nyelv levest azt aligha tűrne meg.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lunacicus szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Lunacicus szobálya
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Christia szobálya
» Alexander Flash szobálya
» Akaki Kaede szobálya
» Chou Atsumi szobálya
» Suzme szobálya (ketten még beférnek)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: