Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Asako szobája

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openVas. Feb. 15, 2015 9:25 pm

Kissé fel szisszentem, ahogy a körmeit a hátamba vájta.
-Ó szóval vad macska vagy. Az jó azt szeretem ha küzdenek ellenem.
Mélyebben belé hatolva vadabb mozgásba kezdtem és csak mosolyogtam rajta amiért még nem tudja, hogy a testemet mágia gyógyítja. Karmolhatott össze vissza ahogy kedve tartotta, de ez engem igazán lázba tudott hozni.
-Umm igen, nem is gondoltam, hogy ilyen jó lesz benned lenni. Ahh mindjárt el megyek a tiltott kelyhedben. Gondolom te is ezt akarod, csak ki mondani nem tudod. 
Számat az övére tapasztva szüntettem meg a varázst.
-Kérj és kapsz. Vagy mondj ellen nekem és semmit sem kapsz soha többé az életben.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openHétf. Feb. 16, 2015 6:08 pm


Láttam, hogy Onee-sama felszisszen körmeim hatására, ez pedig a bosszú jóleső érzésével töltött el. Alapvetően nem szerettem a nyílt harcot, de ahogy az ősi bölcsesség tartja, sose szoríts sarokba egy gyávát. Arról azonban szó sem volt, hogy magát a harcot gyűlöltem volna valamiféle nevetséges pacifizmusból. Persze a válasz sem késett Onee-sama részéről és még mélyebben hatolt belém, vadul kefélve. Már sikoltoztam volna a gyönyörtől, ha éppen nincs ugye ott az a kis akadály a számnál. Végre aztán megszüntette a varázst egy csókkal - valaki nem tudott kitörni a Disney mesék világából, gondoltam durcásan, de azért ezúttal már tényleg kiharaptam az ajkát, így vére a számba jutott. Keserédes íze volt, akárcsak egész lényének.
- Ha azt hiszed ennyivel betörtél, hát tévedsz - mondtam neki dacosan. Elvégre tudtam, hogy mire végzek, ő lesz az, aki betörik. Aztán úgy folytattam, mintha ez a kis közjáték meg sem történt volna. - Töltsd meg a kelyhemet a csodálatos magoddal! Élvezd tele a fenékpuncim!
Asakonál biztos voltam benne, hogy élvezi ezt a mocskos beszédet szex közben. Ami azt illeti, én kifejezetten az a típus voltam, aki imádtam. Éreztem, hogy közel a csúcspont, és talán egyszerre jutunk el oda.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openHétf. Feb. 16, 2015 6:29 pm

Kicsit fel jajdultam ahogy az ajkamba harapott. De a seb gyorsan gyógyult a mágiámnak hála aminek most nem is szenteltem különösebb figyelmet. Bőszen mozogtam benne miközben éreztem, hogy egyre jobban feszült és rángatózik a testem. Mozgásom közben már nem figyeltem arra, hogy az övéhez érve simulva mozgok hozzá fel és le. 
-Tévedni emberi dolog, de én nem vagyok ember. 
Eszembe jutott, hogy megint meg büntettem. Még hozzá azzal, hogy nem belé élvezek hanem a testére. De már nem tudtam le állni é  a testem is úgy meg feszült, hogy akaratlanul is sikerült el élveznem. Mikor ez meg történt meg álltam é csak ürítettem belé ami fel gyűlt bennem aztán lihegve kicsit előre roskadva pihentem.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openHétf. Feb. 16, 2015 6:44 pm


Onee-sama pénisze egyre jobban pulzált, és tudtam, hogy már csak pillanatok kérdése a beteljesülés. Közben pedig teste mozgása erőteljesen stimulálta az én férfiasságomat is. Aztán egyszer csak bekövetkezett, és Asako teste megfeszült, spermája pedig szétáradt bennem. A forróság megtöltötte az egész testem, és ebben a pillanatban én is elélveztem egy hangos és hosszú nyögés keretében, saját ondóm pedig végigspriccelt a nekem adott ruhájára. Onee-sama szinte teljesen megtöltött, és kezdtem úgy érezni, hogy túlcsordulok, mikor kipréselte magából az utolsó cseppeket is, és előre roskadt, egyenesen az én testemre, válla így a szám elé került.
- Ez csodálatos volt... - sóhajtottam fel, majd számat nagyra nyitva ugrottak elő metszőfogaim, szemeim pedig vörössé váltak, ahogy beleharaptam a vállába, és mohón kortyoltam a vérébe. Ezúttal a győzelem, a hódítás ízét éreztem rajtuk. Lábaimmal eleresztettem derekát, míg kezeimmel tovább szorítottam magamhoz.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openHétf. Feb. 16, 2015 7:12 pm

Jól esett ismét ki adni magamból minden feszültséget, de az már nem esett jól, hogy Hiroko belém harapót.
-Hé mit képzelsz nem vagyok étlap.
Ki nyújtottam a kezem amibe azonnal oda röppent a pálcám majd pár rövid szót el mormolva fejbe vágtam és így lett belőle béka. Egy kézzel meg ragadva néztem rá.
-Na szépen vagyunk nem csak meg szegted a parancsom, de még étkező asztalnak is nézel.
Elég mérges voltam és elis gondolkodtam, hogy oda dobom Drakinak akinek csillogott a szeme egy kis uzsonnáért. De csak elő vettem egy befőttes üveget és bele tettem majd rá tettem a tenyeremet a tetejére míg rá tettem a tetejét és meg lékeltem kicsit. Majd rá néztem miután ellenőriztem a vállamat.
-Hpm férfiak ti mindig ki ábrándítóak vagytok. Talán ha valóban lány lennél érnél valamit, de ezek után..
Ellépve tőle oda mentem a falhoz amin egy boszorkány piktogramra volt fel festve. Közepébe bele nyúlva a karomat el nyelte a mágia és mikor ki húztam belőle egy könyv volt a kezemben. A könyvet oda vittem az asztalhoz majd ki nyitva lapozgatni kezdtem a meg jelölt oldalig.
-Ez itt kérlek szépen a nemiség átka ezzel lehettél volna valóban nő, de nem akartál válaszolni és elégé ki is ábrándultam belőled. Pedig meg lett volna az esély, hogy teherbe ejtselek.
Kicsit jobban meg nézve a varázst hangosan hümmögni kezdtem.
-Ez nem túl jó..Elég húzós egy ige..Még ha meg is érdemelnéd sem jönne össze...HM hm hm talán Ikumi meg tudja tenni. De mi oka lenne rá?
Vissza az elejére Go down
An Sayuri
Diák
An Sayuri


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openHétf. Feb. 16, 2015 8:01 pm

/Hívtak - jöttem(?)/

Hogy miért vonult végig a folyosón ide-oda kapkodva fejét? Hirora vallott, hogy ha kiüti magát akkor napszaktól függően reggelig/estig nem kel fel. De hogy alig két-három órával azután, hogy ott hagyta a szobában már hűlt helye volt, az nem. Elmegy futni az iskolát körülvevő vadonba és erre kell visszajönnie, mégis mit képzelt magáról hogy egy még mondhatni idegen iskolában keveri el magát? Mert volt egy megérzése, egy rendszerint helytálló megérzése hogy megint bajba készült, vagy már bajba is keverte magát - egy köpönyeges-tőrös cselszövő aki nem hallott még sem határról, sem pedig óvatosságról. Egy cseppet sem tetszett neki, hogy nem tudta rendesen megvédeni magát, ha már mindig beletört valamibe a foga...
Tehát mindössze vére szagát kellett követni, némi ráerősítéssel persze, ezért is talált viszonylag könnyen irányt és volt szükség ritkábban orrára. Kárára persze, mikor ugyanis néhány perc múlva egy gyanús ajtó előtt szippantott a levegőbe, orrfacsaró kanszag csapta meg, de annyira hogy úgy érezte, menten elég tőle az orra. Mégis miféle ocsmányságot agyalt ki az a félkegyelmű? Több se kellett, ököllel dörömbölni kezdett az ajtón, hogy az csak úgy reszketett bele
- Te idióta, mit a frászt csinálsz más szobájában?! - dübörgött újra - Azt hiszed nem tudom hogy ott bent vagy? Mit képzelsz megint, hogy mindenki cucca a te játékod? Kijössz onnan vagy én megyek be és cibállak ki a hajadnál fogva!!!
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openHétf. Feb. 16, 2015 8:10 pm


Asako sajnos észrevette, hogy megharaptam, és mielőtt bármit mondhattam volna, máris rám suhintott a varázspálcájával, a világ pedig rögtön más perspektívába került.
- Mi a francot csinálsz? - kérdeztem volna, de legnagyobb meglepetésemre valamiféle brekegés tört elő belőlem. Ahogy egyik kezem előrenyújtottam, rá kellett jönnöm, hogy ez a baka tényleg békává változtatott. De hát semmi ellenséges nem volt ebben a harapásban, egy kiadós szeretkezés végére mindenki alaposan megéhezik! Az, hogy Draki felélénkült a sarokban, nem sok jóra adott okot, de szerencsére Onee-sama nem volt egy hidegvérű gyilkos, így egy rögtönzött csapdába tette a csapdát - vagyis engem. Dühösen brekegtem, de rá kellett jönnöm, hogy mindhiába. Viszont, amit a nemiség átkáról mondott, az kifejezetten jó hír volt - talán tényleg nő lehetnék, ha csak időlegesen is? Az egyetlen szépséghibája, hogy azt a buta fruskát is felemlegette, bár ebben a pillanatban még érte is jobban lelkesedtem, mint ezért a másik agyalágyultért itt az asztalnál. Nem igazán tudtam mit tehetnék ilyen helyzetben, bár egy terv kezdett körvonalazódni a fejemben: egyszer neki is aludnia kell, akkor pedig összetöröm az üveget, és lelécelek. Útközben csak akad, aki visszaváltoztat. Azonban az alkalmas pillanat hamarabb érkezett el, mint reméltem: dühös dörömbölést hallottam az ajtóban, és egy hangot, aminek még sosem örültem ennyire: húgiét. Vidáman brekkentettem, figyelve Asako reakcióját. Most már csak ki kellett várnom az alkalmas pillanatot...
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openHétf. Feb. 16, 2015 8:28 pm

Hosszan el gondolkodtam aztán észre vettem, hogy a fogom nekem brekeg.
-Látod látod meg vagy büntetve amit éppen akartál. Mondjuk nem haragszom nagyon, de azért meg harapni nem kellet volna.
Kicsit el gondolkodtam vissza változtassam-e, de aztán valaki dübörgött az ajtómon.
-Egy pillanat.
Elindultam az ajtó felé amikor észre vettem, hogy nincs is rajtam ruha.
-Hoppá bocsánat javítok egy pár percet adj nekem kedves, csak magamra kapók valamit.
Fel vettem a bugyim és a szoknyámat amit gyorsan úgy igazgattam el, hogy ne látszódjon semmi. Majd fel vettem a felsőmet aztán láttam, hogy Draki rá telepedet az üvegre.
-Nem nem kedvesem a vacsi még odébb van.
Oda mentem az ajtóhoz és ki nyitottam.
-Igen miben segíthet szerény személyem?
Vissza az elejére Go down
An Sayuri
Diák
An Sayuri


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openHétf. Feb. 16, 2015 8:59 pm

Egy idegen női hang válaszolt odabentről. Az egész úgy hangzott mint akit éppen a fürdőből hajtott ki, csak a szagok nem látszottak támogatni semmi ép ésszel felfoghatót. Vámpírvér, embervér, állatvér... illetve a férfi szag ami idáig érződött és itt nem éppen az izzadságra tippelt. Sok nem telt bele, míg az ajtóhoz közelgő léptek puffanásai megötötték a fülét, majd kulcs zörrent a zárban és az ajtó kitárult. Egy nem túl empatikus arcú lány nyitott neki ajtót, a szóhasználata ellenére, mely inkább az ellenkezőt sugallta. A haja kicsit fésületlennek tűnt, bőre verejtékes kellett hogy legyen, a szag pedig maga volt a terror, nem is beszélve arról, hogy Hiro szaga is ott volt rajta. Néha egészen kutya hangulata volt, most pedig szaglása is rájátszott erre a dologra... ha nem volt valami köze hozzá, akkor valaki nagyon jól szerkesztette meg a körülményeket
- Herró - vitt némi nyugati nyelvezetet köszöntésébe, s összefonva karjait, rátért a tárgyra - Egy Hiro nevű fafejet keresek. Akkora mint én, gyerekes a hozzáállása, jó eséllyel a ruháim vannak rajta és van valami ostoba a tekintetében... ja igen, nincs ízlése semmihez...
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openHétf. Feb. 16, 2015 9:08 pm


Asakot ismét láthattam öltözködni, és el kellett ismernem, jó alakja volt, még ha ez fikarcnyit sem enyhített azon, éppen milyen gurgulázó gyűlölettel is viseltettem iránta. Még hogy ő nem haragszik nagyon?! Előbb a számat varázsolta le, majd nemes egyszerűséggel békává tett! És még ő nem... Persze nem akartam nagyon felhúzni magam, mivel tiszta fejre volt szükségem, tekintve, hogy Draki összetévesztett az esti csemegéjével.
- Menj már innen, te buta bőregér! - kurutyoltam, amiből bizonyára nem értett meg semmit. De ha már denevérek... Odakintről beszélgetés hangjai hallatszottak, ez pedig jó alkalom volt, hogy kiszabaduljak: az üveg egyik sarkába siettem, majd minden erőmet összeszedve felugrottam, neki az üveg másik falának, mire az remegni kezdett. Innen azonnal visszaugrottam a másik irányba, ami miatt még nagyobb lett a kilengés. Már csak egyetlenegy ugrás volt hátra, hogy az egész felboruljon, és az asztalt elhagyva a föld felé induljon. A pillanat tört része alatt játszódott le minden: én denevérré változtam - őszintén reméltem, hogy ez működni fog, különben ha a zuhanás nem, hát Draki végzett volna velem -, az üveg nagy csörömpöléssel földet ért, én pedig a földtől pár centire repültem el, szárnyaim kitárva. Most már csak ki kellett jutnom a szobából úgy, hogy Draki nem öl meg.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openHétf. Feb. 16, 2015 9:33 pm

Mikor ki nyitottam ajtót egy egészen kellemes látványt láthattam. Hiroko után egy lány jelent meg előttem ami sokkal jobb kedvre derített. Ráadásul ez a lány csinos volt szép arcú és jól állt neki, hogy mérges.
-Húú tehát Hiro a neve nekem Hiroko néven mutatkozott ás valóban borzalmas ízlése van ha fel veszi a ruháidat. Rajtad talán jobban áll mint rajta. Adtam neki egy sokkal jobb ruhát, de tönkre tette. Úgy látszik nem tudja értékelni a jó szívűségem és ráadásul vacsorának nézet így meg büntettem picit így ha gondolod szívesen el...
Hatalmas csattanásra lettem figyelmes amire meg fordulva láthattam, hogy Draki immár egy másik denevért üldöz még hozzá igen harapós hangulatban.
-(Söhaj) legközelebb egy fokhagymát is bele dugók a szájába. 
Meg lendítem az ajtót, hogy jobban ki nyíljon. Így ha akarnak mind a ketten kirepülhetnek.
-Mond csak kedves nem lenen kedved ma velem vacsorázni? Lehet, hogy nem látszik, de kellemes női társaság vagyok és neked is biztosan jobb lenne ha nem egy kölyökre kell vigyáznod.
Vissza az elejére Go down
An Sayuri
Diák
An Sayuri


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openKedd Feb. 17, 2015 6:27 pm

- Megbün...? - szólt éppen közbe, de ő is elakadt ugyanattól a hangeffektustól, s a szeme sarkában most lejátszódó jelenettől. Egy denevér és egy denevérré változó béka? Erre nem kellett magyarázatot találnia, lévén már eleve meg volt magyarázva pusztán attól, hogy megtörtént. Egy cseppet sem volt meglepve, de hogy ennek a tanulónak mi köze volt az egészhez a békát leszámítva, abban nem volt elég biztos, valaki 'otthon' ki lesz ma vallatva - feltéve ha nem kap nyomós ellenérvet annak szükségére
- Egy pohár vízzel többre menne... - mondta, nem változtatva hangnemén
Azzal kikapott a levegőbe és elkapta a menekülő "denevért" és nem engedte el, hadd ciripeljen vagy brekegjen, ahogy jónak látta. Persze máris megpróbált valaki témát váltani, s az új kevésbé tetszett neki az eddiginél, a kellemetlen szag túl tisztázatlan volt ahhoz és mert egyébként se
- Más dolgom van, és a kölyköket se szokás magukra hagyni... - utasítottal el meghívását közönyösen, s maga elé emelte foglyát - ha pedig valami bajt csinál, inkább nekem szóljon, én tudom hogy kell móresre tanítani
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openKedd Feb. 17, 2015 6:56 pm


Draki, annak ellenére, hogy fajtársának látszottam, úgy döntött, továbbra is kipróbálja, finom ízem van-e. És én ezért a denevérért rajongtam nem is olyan régen? Igaz, percekkel ezelőtt Onee-samáról is jobb véleményem volt. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen szadista tud valaki lenni, csakis saját szórakoztatására, tőle még Daisuke is jobb volt! Drakit szerencsére sikerült kicseleznem, és közben Asako is tágra nyitotta az ajtót, én pedig ezt kihasználva átrepültem az idióta bőregér hasa alatt, és elhagytam a szobát.
- Szabadság, húgi! - kiáltottam denevérhangon, ám a következő pillanatban egy kéz szorult össze körülöttem, és egyértelmű volt, hogy a húgié az. Hát, nem éppen az a megmentőakció, amire számítottam. Valahogy húgi tónusa sem tetszett túlságosan nekem, így ismét megpróbáltam valamit, és egy pukkanás keretében újra átalakultam: úgy tűnik ezúttal vámpír önmagammá. Hasznos kis trükk volt, mindenesetre megjegyzem magamnak a jövőre nézve. Persze így húgi kezéből is azonnal kiestem, de szerencsére nem voltam meztelen. Gyorsan felpattantam és húgi háta mögé rohantam, kezeimet összeszorítva és válla mögött lebukva.
- Onee-sama gonosz volt velem... csúnya dolgokat csinált... [mondjuk volt, amit élveztem] - jegyeztem meg, úgy mellékesen - É-é-és, fel akart zabáltatni a buta denevérével! E-ez egy tömeggyilkos ööö ősgonosz antagonista pszichopata lópata trappista baka! Ne higgy neki!

Asako szobája - Page 3 Yohan-e_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openKedd Feb. 17, 2015 8:14 pm

-Pohár víz meg jegyzem bár akkor inkább egy vödör jég hideg vizet vetek be.
Jegyeztem meg egy kis ravaszkás mosollyal jó kedvemben. Bár a vissza utasításnak nem igazán örültem ,de el kellet fogadnom.
-Kár, de meg értem talán majd máskor.
Miközben beszéltünk Draki ki tartóan vadászott az új csemegéjére é már majd nem el kapta a karmaival amikor a lány el kapta. Ekkor Draki párszor körbe repülte őket majd le telepedet a vállamra ahol is meg simogattam a kis fejecskéjét.
-Semmi baj, még van itthon a kedvenc csemegédből.
Végig nézve Hiro átalakulását és ahogy a lány mögé bújt és adta az ártatlant az unalmas volt.
-Ugyan kérlek azt kaptad amit meg érdemeltél. Ez jár annak aki meg harapja a másikat. Valamint ha fel akartattalak volna falatni a kis kedvencemmel azonnal oda adlak neki és nem nézem meg mivel lehetne segíteni rajtad. De most már mindegy ha tudnék is segíteni ezután aligha lenne hozzá kedvem. A ruhát pedig tartsd meg az legalább jobban áll rajtad mint az a másik rémes gönc. Vagy ad neki rajta még jobban állna. Most viszont ha nincs más meg beszélni valónk én megyek és fel készülők a holnapi órákra. Pápá.
Ha nincs további mondani való akkor én be csuktam az ajtót és köszönöm a játékot.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openSzer. Ápr. 08, 2015 1:39 pm

-Pontosan! Legalábbis, így is fel lehet fogni. Manapság amúgy sem divat tartogatni. Minek? Annyit lehet csalódni az olyanokban, akik elsőre jónak tűnnek. Aztán meg mindig bánni fogod, hogy ennek adtad oda.
Végül elindultak a kollégium felé, hogy felszedjék a teát, amit Asako ajánlott. Jobb, mint gyógyszerezni. Természetes anyagokkal mindig szerencsésebb.
-Legalább megnézem a kis bűnbarlangodat.-viccelődött.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openSzer. Ápr. 08, 2015 9:07 pm

-Hát igen sokan bánják meg az első házasságot is. Na nem mintha a másodikat nem, de nem mind tart olyan sokáig mint régen. Ma már max egy év a házas élet aztán mész a fejed után. Pedig szerintem ha már el kötelezted magad akkor abból csak tényleg a halál választ el.
Bűnbarlangos ki jelentésén kicsit el mosolyodtam.
-Ne számíts nagy durranásra, mert különben csalódni fogsz.
Elérve a kollégiumot fel vezettem a szobámig Mikát és nem törődtem mások pillantásaival, mert kéz a kézben mentünk. Viszont be lépve a szobámba ő láthatta, hogy tényleg nem nagy durranás a szobám. Lényegében ugyan olyan mint a többi szoba csak talán szegényesebben be rendezve. Volt egy ágy, egy író asztal egy szekrény egy könyves polc félig meg rakva és egy kisebb hűtő szekrény. Egyedül talán abban különbözött a szobám, hogy az egyik sarok különösen sötétségbe burkolózott. Ha valaki közelebb ment egy állványt láthatott ami alatt újság papírok voltak el helyezve. De ettől a saroktól el tekintve csak egy falon volt egy boszorkány piktogramma amihez hozzá lépve el mormoltam egy igét aztán be nyúltam a közepébe ami fel fénylett. Nem sokáig keresgéltem hiszen jól tudtam mit hol találhatok. Pár pillanat múlva már meg is volt minden kellék amit egy kisebb tálban el kezdtem össze örülni.
-Pár perc és végzek addig érzed magad otthon. Legközelebb meg talán majd előre készülők habár frissiben el készítve hatékonyabb. De majd persze aktus után kell meg innod miután vízben le lett főzve.
Mikor el készültem oda lépve a könyves polcomhoz le vettem egy üvegcsét és csak egy pillanatra, de rá néztem a már igen csak porosodó fotó albumra ami meg pár el nyűt magazin mellet volt amikben lányoké volt a fő szerep.
-Készen is vagyok.
Jegyeztem meg miután az üvegbe szórtam a tea füvet.
-Ez pontosan öt adag, ha esetleg szükség lenne még rá.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Ápr. 09, 2015 8:32 pm

-Ez azért van, mert ezt látják a filmekben. Az emberek meg azt utánozzák, amit a média ad feléjük. Ami a divat. Légy szingli, legyen három párod. Legyél meleg, legyél bi. Mind a média miatt jön. Na meg a vallás sem olyan erős már, mint régen. Nem érzik fontosnak az állandóságot.
Asako szavain csak elmosolyodott. Tudta, hogy nincs esély luxus környezetre. Aki tehetősebb, az a városban bérel vagy vesz valami kuckót.
-Előttem nem kell szégyenkezned. Az én szobám sem luxus villa. Szóval semmi vész.
A szobába érve körül nézett. Teljesen átlagos szoba volt. Na jó, nagyjából átlagos. Ez kolesz szoba volt. Ráadásul egy démonsuliban. Valami egyedi minden szobában volt.
-Egész kellemes kis szoba.-jegyezte meg végül, míg várakozott.
Leült az ágyra és onnan figyelt. Majd mikor Asako elkészült, felpattant és belekarolt a lányba.
-Akkor irány az én bűnbarlangom.-mondta mosolyogva és már ment is kifele az ajtón.

/Mika szobája/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Asako szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Asako szobája
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Dracon szobája
» Uhono Asako
» Mia szobája
» Iwa Makiko Szobája
» Angela szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: