Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Asako szobája

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Feb. 05, 2015 9:22 pm


Fejem az ágyra döntve feküdtem, így látni ugyan nem láttam, de éreztem, ahogy Nee-chan kigombolja a rajtam lévő ruhát, majd nyakam helyett mellkasomon folytatja a csókolgatást, miközben kezét a bugyimba csúsztatva ragadta meg a péniszem. Halk nyögések áradata volt erre a válaszom, különösen, mikor férfiasságom fogó kezével mozogni kezdett. A kérdés kicsit váratlanul ért, enyhén piros arccal emeltem fel a fejem, hogy láthassam. Feje a mellkasomon volt, szemével pedig pont engem nézett.
- I-illik ilyet kérdezni valakitől...? - kérdeztem szégyenlősen, mivel tényleg nem beszéltem ilyesmiről senkivel. De persze ha Onee-sama kérdezi... - I-igen, volt már dolgom fiúkkal. L-lányokkal még nem. D-de nem fogok csalódást okozni!
Amilyen gyakorlott volt, és amilyen sokat tudott a fiúkról, nem láttam értelmét annak, hogy megkérdezzem neki van-e tapasztalata.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Feb. 05, 2015 9:59 pm

-Egyszerűen, mivel tudnom kell, hogy mit is gondoljak rólad.
Teljesen szét nyitottam ruháját immár csak a bugyija volt rajta.
-Hát meg látjuk. Mivel volt fiúval dolgod biztosan hiszen, hogy el tudlak szórakoztatni. 
Fel ültem és ki gomboltam a felsőm és így meg pillanthatta a nem túl nagy melleimet. Majd le húztam a szoknyám cipzárját é mikor el dobtam láthatta, hogy nekem i van férfiasságom egészen le szorítva ami már alig bírta ki az izgalmi állapotokat.
-Nos mint látod nekem is van titkom. Ezért persze nem azért mondom el, mert nagyon meg bízom benned. Inkább azért, hogy ne érjen meg lepetés amikor is én teszlek magamévá. 
Kezemmel végig simítottam az arcán.
-Mert ma este te biztosan nem mész innen sehová és az is biztos, hogy nem hordod többet azt a vacak göncöt ha nem akarod, hogy mindenki előtt le pépjen rólad. Remélem világos voltam.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Feb. 05, 2015 10:20 pm


Nem teljesen értettem mire céloz, hogy el tud szórakoztatni, mivel volt már dolgom fiúval. Biztosan arra célzott, hogy mivel neki is, ezért nem lesz gond? Egyáltalán hogy is kerültünk ilyen helyzetbe? Kezdett minden zavarossá válni számomra, és mikor mellei után felfedte azt, amit a lábai között rejtegetett, elkerekedett szemmel bámultam arra a bizonyos pontra. Ez valami rossz vicc?
- E-ez hatalmas - csodálkoztam el, meg sem hallva szavait. Na jó, az, hogy magáévá akar tenni, igencsak egyértelmű volt. Óvatosan nyújtottam ki a kezem, egészen addig, amíg nem érintettem. Úgy pulzált és lüktetett, mint egy igazi pénisz, és tapintásra is olyan volt. Trükkről szó sem lehetett. Játékosan mosolyogtam fel rá.
- Te kentaur vagy, igaz? - kérdeztem gonosz kis mosollyal a szám sarkában. Ekkorával még igazán nem volt dolgom, nem is tudtam hogy volt képes eddig ennyire rejtegetni. Másik kezem is rácsúsztattam, és két oldalt lassú mozdulattal vittem végig a kezeim, egészen a tövéig. Heréi nem voltak, jöttem most rá, ezért becsúsztattam alulra a kezem, ami egy nedves vágásra tévedt.
- Ny-nyílt seb van a lábaid között? - csodálkoztam el ismét. Ugye nem a heréit vágta le, hogy el tudja rejteni ezt?
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openPént. Feb. 06, 2015 4:06 pm

Vicces volt látni ahogy félve meg tapogatta a férfi intimem.
-Már, hogy lennék kentaur?
Kicsit fel sóhajtottam ahogy végig tapogatta.
-Nem ott a másik intim részem van. Futanari vagyok vagyis két nemű egyszerre vagyok lány és fiú. Ezért is mondtam, hogy nem csak te akarsz egyedül lány lenni. Ha tehetném én is lány lennék. De rajtam semmi sem segíthet. Még nemiség varázs sem.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openPént. Feb. 06, 2015 4:43 pm


- Tudod, félig ember, félig ló - paskoltam meg sokat mondóan a férfiasságát, miközben arcomon vörös pír terült szét. Hatalmas, nem tudom hogy fogom túlélni ezt a mai estét, futott át az agyamon, és valóban, egyetlen reményem az volt, hogy Asako visszafogja magát, valamint, hogy vámpírként talán nem sérülök olyan könnyen. Sosem hallottam még arról, hogy egy vámpírnak mondjuk fájt volna a kislábujja, ha berúgta az asztal sarkába. Ha más nem, ez biztató volt.
- Hát fél lánnyal még annyira sem voltam, mint fél fiúval - incselkedtem vele, de férfiasságát nem eresztettem el. Megnyugtató volt, hogy nem magát próbálta meg megcsonkítani, hogy elrejtse sajátosságait. Amilyen vad tudott lenni, kitelt volna tőle.
- A-akkor, itadakimasu! - mondtam, majd kezem felhúztam egészen addig, amíg a makkhoz nem értek, amihez én odahajoltam, hogy közelebbről megnézzem. Kezeimet óvatosan húztam ismét hátra, az előbőrével együtt. Fejemet már-már idegőrlően lassan közelítettem a makkjához, miközben éreztem, hogy a pénisze, ha lehet, még keményebbé válik, és még gyorsabban lüktet benne a vér. Számat a makkon található nyílás elé raktam, majd egy aprócska csókot leheltem rá. Aztán picit arrébb mozdítottam a számat, és ismét megpusziltam, így haladva ide-oda rövid ideig. Szemeimmel felpillantva az ő tekintetét kerestem, miközben nyelvem kidugva lassú köröző mozgásba kezdtem a makkja felett, kezeimet pedig lassan fel-le húzogattam rajtuk. Sokan elkövették azt a hibát, hogy rögtön a közepébe vágtak, de én ezt mindig is téves hozzáállásnak gondoltam: sokkal élvezetesebb volt úgy mindkét félnek, ha az éppen szerető csak lassan fedte fel saját tudását.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openPént. Feb. 06, 2015 4:53 pm

-Bolond vagy akkor nem így néznék ki. Lábak helyet is patáim lennének és abból is négy lenne.
Hiroko nem volt nagy ész legalábbis nagyon arra játszott. Ikumi sem tűnt sokkal okosabbnak, de ellenben nagy mágikus hatalommal bírt. Érdekes estém lesz majd egyszer vele is.
-Én meg fiúval nem voltam még szóval erről ennyit. 
Figyeltem ahogy le húzza a bugyimat majd lassan a szájával közeledni kezd. Hamarosan aprókat csókolgatott rajta és kezeivel is rá segített a kényeztetésre. Fel nyögtem az érzéstől ami eszembe juttatta, hogy régi szerelmemnek első alkalommal miképpen erőszakoltam a szájába a férfiasságom és miképp éltem ki magam vele.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openPént. Feb. 06, 2015 5:08 pm


Asakonak nem teljesen jött át a hasonlatom, de ez már az ő baja volt. Neki már amúgyis volt két patája, akárcsak az ördögnek, gúnyolódtam magamban, de pontosan ez volt az, ami annyira megfogott benne. A jófiúk a veszteseknek valók, én mindig is a rosszakat imádtam. Folytattam közben a munkálkodást, és amikor úgy ítéltem, hogy elég volt az előkészítésből, oldalra vittem a fejem, és makkját nagy nehezen ajkaim közé vettem, az így keletkezett térben nyalogatva tovább a nyelvemmel. Fejem lassan mozgattam fel-le, ügyelve rá, hogy mindenhol izgassam egy picit. Aztán váltottam a másik oldalra, miközben kezeim közül az egyiket a lába közé csúsztattam le. Még mindig furcsa tapintása volt itt ennek a vágásnak, de hát egyszer mindent ki kell próbálni. Lassan simogatni kezdtem ott, miközben számmal ezúttal már makkja végét kaptam be.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openPént. Feb. 06, 2015 5:18 pm

Folyamatosan sóhajtoztam ahogy kényeztettet, de éreztem, hogy nagyon fel vagyok már izgulva. Mikor a szájába vetet azt hittem rögtön el élvezek, de még nem a testem ugyan meg vonaglott, de mindeddig jól bírtam. Ám amikor a nőiességemet is meg érintette már nem tudtam tovább türtőztetni magamon. Fejét meg fogva párszor meg löktem a csípőmet és teljesen a szájába hatolva végül el élveztem. De nem engedtem el őt magamtól csak lőttem bele ami fel gyűlt bennem mostanában és csak azután eresztettem el és huppantam le az ágyra zihálva.
-Hehö hehő hehő bocsi Hiroko, de ez már nagyon kellet nekem.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openPént. Feb. 06, 2015 5:29 pm


Minden jól ment addig, amíg Nee-chan ismét meg nem lepett, és fejem két oldalról meg nem ragadva teljesen rá nem rántott a férfiasságára. Azt hittem kiakad az állkapcsom, miközben ráhúzott, és pár vad lökés követte az esetet, amitől szinte teljesen megszédültem. Aztán éreztem, hogy pulzáló hímvesszőjéből mindent a számba akad ki, és pedid igyekeztem lenyelni, mielőtt mondjuk belefulladnék ebbe a mennyiségbe. Szemeimből két oldalt egy-egy apró könnycsepp szökött ki. Jó régóta tarthatta vissza magát, ha ennyire felgyülemlett benne az anyag. Mikor végül kihúzta a számból férfiasságát, nem csak ő volt az egyetlen, aki levegőért kapkodott.
- Kegyetlen vha...ha...hagy O...h...nee-sama - préseltem ki magamból egy mondatot, miközben én is végigdőltem az ágyon. Persze nem fáradtam el egyáltalán, csak egy pillanat szünetre volt szükségem, hogy összeszedjem magam. Amint egy megvolt, felkeltem, és négykézláb másztam oda alsó feléhez, amit oldalról csókolgatni kezdtem. Tudtam, hogy élvezés után jóval érzékenyebb, de egyáltalán nem érdekelt.
- Itt a bosszúm, Nee-sama - pillantottam rá szemem sarkából, miközben újra bekaptam a teljes makkját a számba. Kezeimmel közben ismét dolgozni kezdtem rajta, és éreztem, hogy pillanatokon belül megmerevedik.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openPént. Feb. 06, 2015 5:52 pm

-Kegyetlen vad és természetes.
Kuncogtam fel majd levegőt vettem, mert úgy éreztem meg könnyebbültem. Aztán jöt a fordulat, hogy Hiroko önként kezdte ismét az izgatásomat.
-Óho szóval nem éred be ennyivel.
Hagytam, hogy csókolgasson és kényeztessen a kezeivel közben úgy fordultam, hogy én is lássam őt. Kezeimmel meg fogtam a  férfiasságát és közel hajolva meg szagolgattam.
-Még sosem dolgom így ilyennel, de egy próbát talán meg ér.
Egy apró puszit adtam rá elsőnek majd mg nyaltam.
-Elég sós jelegű.
Ügyetlenül kezdtem nyalogatni inkább össze vissza aztán a makkja tetején nyalogattam körkörösen.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openPént. Feb. 13, 2015 6:20 pm


- Meg kell büntesselek, amiért ilyen hamar elmentél - nyújtottam rá a nyelvem, amikor kifejezte afeletti örömét, hogy folytatódik a korábbi munkám. Gyűlöltem, amikor félbeszakítanak, pláne ha ilyen jól megtervezett és begyakorolt koreográfiát akartam előadni. Közben éreztem, hogy ő is elfordul valamelyest, majd saját péniszemen éreztem leheletét, de mielőtt bármit mondhattam volna, megnyalta. A legtöbbször én voltam a fogadó fél, ezért kissé szokatlan érzés volt, hogy így izgatnak, de mi tagadás, igen jól esett. Most, hogy kissé ügyetlenül ugyan, de ő is kezelésbe vett, hozzáláttam, hogy folytassam a munkám. Két kezem összekulcsoltam férfiasságán, majd fel-le kezdtem velük mozogni, jól odaszorítva a tenyerem hozzá, miközben makkját teljesen a számba vettem, és fejemmel előre-hátra mozogtam rajta.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openPént. Feb. 13, 2015 6:28 pm

Kicsit érzékenyebb voltam az orgazmusom után, de hamar újból meg keményedtem hála a száj munkájának. Ellenben én kicsit furcsálltam az ő férfiasságának ízét. Ami talán nem csoda hiszen most először volt vele dolgom. Meg próbáltam utánozni és be kapva mozogni rajta, de ahogy meg keményedet és hosszabb lett szokatlan volt még nekem így csak félve csináltam. Nem igazán értettem neki miért tetszik az, hogy engem kényeztet. Bár jobban bele gondolva mivel ő biztosan a fiúkat szerette jobban még sem volt olyan furcsa, mint ahogy az sem, hogy én inkább a lányokhoz vonzódtam jobban.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openPént. Feb. 13, 2015 6:38 pm


Onee-samán éreztem, hogy kissé szokatlan neki az, hogy egy fiút kényeztessen, ügyetlen mozdulatait nem lehetett nem észrevenni. Ez meglepetés volt az alapján, milyen magabiztossággal beszélt a fiúkról és tulajdonságaikról. Talán csak saját sebezhetőségét akarta a hatalmas magabiztossága mögé elrejteni? Most mindenesetre meg akartam mutatni neki, hogy tudok olyan jól kényeztetni másokat, mint egy született lány, ezért igyekeztem minél nagyobb részét a farkának a számba venni, minden egyes ráközelít mozdulatnál egy picit többet haladva, mint az előzőnél. Szinte észre sem vettem, és már a felénél jártam, kezeim mozgását pedig hozzáigazítottam a száméhoz, így lassan saját nyálamat húztam végig rajta. Jó érzés volt, hogy egy ilyen szörnyeteggel is el tudok bánni, mint amit ő a lába között rejteget. Mindenesetre igyekeztem figyelni ezúttal, mikor kerül az élvezés közelébe... máskülönben nem lett volna ez büntetés.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openPént. Feb. 13, 2015 6:47 pm

Éreztem, hogy Hiroko egyre lejjebb megy a férfiasságomon ami igen jó érzés volt. Régen volt már érzésben részem. Elég régen ha úgy nézzük, hogy jó pár éve ott hagytam azt az iskolát ahol szerelembe estem. Kezeivel is finoman kényeztetett és már egyáltalán nem bántam, hogy végül így alakult. Én i kicsit bátrabb lettem így egyre bátrabban kezdtem mozogni rajta. De csak magamból ki indulva sejtettem, hogy ő még nem fog el élvezni ahogy én sem fogok most az előbbi után olyan hamar el élvezni megint.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Feb. 14, 2015 6:01 pm


Onee-sama láthatóan kezdte leküzdeni a gátlásait - amik mindenképp furcsák voltak, tekintve, hogy már elég régóta meg lehetett az a testrésze, amit kényeztettem éppen - és én is egyre kellemesebben éreztem magam. Péniszem egyre jobban lüktetett, és tudtam, hogy ha így folytatja, nem lehet már túl sok hátra nekem. De semmiképp sem végezhettem hamarabb, mint Onee-sama, ezt eltökéltem magamban. Az egyre mélyebb mozgásokat befejezve ezúttal a makkjáig húzódtam fel, és fejemmel aprókat mozogva, nyelvemmel vettem kezelésbe ezen részét. Kezeim közül az egyikkel folytattam a fel-le mozgást, míg a másikat női részéhez mozgatva először csak a vágása felszínén húztam azt végig, majd, mivel érdeklődésem erősebbnek bizonyult az ezzel kapcsolatos bizonytalanságomnál, egy ujjam óvatosan becsúsztattam. Érdekesen szűk és nedves volt, de nem mondanám, hogy kellemetlen érzés lett volna. Mivel legutóbb is itt sikerült áttörést elérnem, lassan ki-be kezdtem mozgatni ujjam.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Feb. 14, 2015 6:13 pm

Most már sokkal bátrabban nyalogattam és szoptam a férfiasságát, mivel egyre jobban bele vesztem ebbe az új számomra fordított pillanatba. Hiroko is egyre jobban kényeztetett mint aki versenyezni kívánna velem. Nőiességemet is hamar újból kényeztetni kezdte. Éreztem, hogy ha így folytatja akkor megint el fogok élvezni és utána nem biztos, hogy tovább fogom tudni folytatni. Ekkor kicsit el húzódzkodtam tőle és ki engedve a számból fel ültem.
-Ideje, hogy meg fordulj Hiroko. Mutasd csak meg nekem milyen nő is vagy te..
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Feb. 14, 2015 6:22 pm


Éreztem, hogy Onee-sama egyre közelebb kerül a csúcsponthoz állhatatos munkám eredményeképp, és már készültem is, hogy élvezése kövezetlen közelsége esetén elszorítom a péniszét, így akadályozva meg azt, hogy ismét megfullasszon sűrű magjával. De szokás szerint ismételten keresztülhúzta a terveimet, és még mindig nem tudtam eldönteni, hogy utáljam, vagy imádjam azért a kihívásért, ami elé percenként állít.
- Rossz lány vagyok - kacsintottam rá játékosan. - De szeretném látni az arcod közben...
Azzal tovább nem is várva a hátamra feküdtem, lábaim pedig terpeszben felhúztam, hogy hozzáférjen a szükséges részhez. Közben egyik kezemmel saját péniszem takartam el, mindig olyan esztétikailag zavarónak éreztem. Mivel nagyjából már tele volt természetes síkosítóval - a nyálammal - így joggal reménykedhettem benne, hogy túlélem az esetet.
- Tedd magadévá a fenékpuncimat! - mondtam igencsak obszcén módon, miközben az ajkamba haraptam. - D-de kérlek légy kíméletes!
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Feb. 14, 2015 6:37 pm

-Rendben ha ezt akarod.
Feleltem ahogy a hátára fordulva kissé meg emelte a csípőjét. Kezeire rá csaptam amikor el takarta magát.
-Engem néz és nem fognak zavarni. Valamint fogad el magad így láthatod én sem panaszkodom.
Egyik kezemmel a férfiasságomat oda illesztettem fenekéhez és lassan el kezdtem be hatolni.
-A rossz kislányok nem nyavalyognak hanem el viselik a büntetésüket.
Kicsit szűk volt ahogy erőteljesebben el kezdtem be hatolni, de csak harmadszorra sikerült teljesen be tennem neki. Ekkor meg álltam és előre hajolva egy kis puszit adtam a szájára.
-Kicsit szűk vagy, de mivel nem vagy már ártatlan libuska nem foglak nagyon kímélni.
Elkezdtem benne mozogni bár eleinte még csak lassan, de pár lökés után sikerült kicsit gyorsabban mozogni benne ahogy tágult.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openVas. Feb. 15, 2015 7:48 pm


- Onee-sama... - már másodszor sikerült igazán meglepnie, mikor a kezeimre csapott. Talán tényleg fel kéne vállalnom ki is vagyok, mégis, olyan nehéz volt. A közelsége viszont erőt adott nekem, ezért nem próbálkoztam újra fiú részem eltakarásával. - Ahogy szeretnéd.
Onee-sama nem is tétlenkedett sokáig, hanem hozzálátott, hogy megbüntessem, és az egész testem megremegett az izgalomtól, ahogy elkezdett belém hatolni, gerincoszlopomon pedig jóleső bizsergés száguldott végig, akárcsak egy szikra. Halkan felnyögtem, két kezemmel pedig összegyűrtem a lepedőt magam mellett.
- Onee-sama bennem van - mondtam mosolyogva, miközben úgy éreztem, teljesen tele vagyok. Ekkor adott egy aprócska puszit a számra, mire én játékosan beleharaptam az ajkába. - Nehogy azt hidd, hogy ártalmatlan vagyok!
Természetesen ő sem volt az, és először lassan, majd gyorsabban kezdett mozogni, erőteljes lökésekkel kísérve. Hangosan nyögni kezdtem, fejem pedig hátravetettem, mivel máshogy igen nehéz lett volna ezt a igénybevételt elviselnem.
- Büntess meg, Onee-sama! Igen! - biztattam, miközben lábaim keresztülfonta a dereka körül, egyik kezemmel pedig megfogtam a mellét. Szokatlan érzés volt, kerek, mégis kemény.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openVas. Feb. 15, 2015 8:09 pm

Nem volt szokatlan nekem az, hogy a hátsó ki meneti nyílásba hatoltam hiszen régi szerelmemnél is meg esett párszor ez. De, hogy éppen egy fiúban mozogtam az kissé szokatlan volt. Ahogy mozogtam benne testem mindig hozzá ért férfiasságához amit próbáltam nem figyelembe venni. Szokatlan volt, hogy egy fiú harapja meg az ajkam, de most erről sem vehettem tudomást. Meg fogva a haját fejét hátra húztam majd nyakát meg szívva gyorsabb mozgásba kezdtem.
-Óóó szóval büntetést akarsz. Rendben ha ezt akarod.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openVas. Feb. 15, 2015 8:27 pm


Mozgás közben teste mindig hozzáért a péniszemhez, ami igen kellemes érzés volt, még ha a prosztatámnál jobban is éreztem a bizsergést munkája nyomán. Próbáltam minél jobban ellazítani magam, ugyanis az anális szex során súlyos sérüléseket lehetett szerezni, ha egy tapasztalatlan csitri próbálkozik vele. Szerencsére nekem elég sok tapasztalatom volt, hála például a húgomtól elcsent eszközöknek.
- Ezt akarom! Sőt, követelem! - feleltem kihívó hanggal Asakonak, miután ismételten szívni kezdte a nyakam. Ha nem tudtam volna, hogy boszorkány, biztosan megesküdtem volna, hogy vámpír, amennyire szerette mások nyakát szívni. Most már azonban nem csak lábaimmal, hanem kezeimmel is körbefontam őt, nem engedve ki a szorításból. Ahogy teste az enyémhez préselődött, és minden lökésnél végigszáguldott a rezgés izzadt testeink között... ez valami csodás érzés volt. Hangosan nyögtem, ügyet sem vetve arra, hogy valaki meghallja-e.
- Csodálatos vagy, Onee-sama! Úgy érzem mindjárt megtermékenyítesz, ha így folytatod!
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openVas. Feb. 15, 2015 8:50 pm

Mozgás közben igyekeztem nem jobban izgatni Hirokot ugyanis ha már büntetésről volt szó akkor tudom jól mi kell neki.
-Nem követelsz te semmit.
Feljebb menve bele haraptam a fülcimpájába.Kicsit erőebben kezdtem benne mozogni majd ki jelentésére meg álltam. Jól emlékeztem még arra amikor el mondták nekem, hogy a lány akit akaratlanul magamba magamba bolondítottam teherbe eset. Ami talán nem is lett volna meg lepő, ahogy az sem, hogy a szülei nem fogadták túl jól a dolgot. Ez eszembe juttatta, hogy a korábban ki nézet Ikuminak is akit ha el i kapnék nem biztos, hogy örülnének a szülei ilyennek. Hirokonál ez persze nem tőrténshetet meg, de ha sikerülne lányokkal is össze ismerkednem akkor ott nagyon óvatosnak kell majd lennem.
-A szüleid tudják, hogy lány akarsz lenni?
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openVas. Feb. 15, 2015 8:55 pm


Onee-sama igencsak értette a dolgát, és ahogy egyszerre kényeztetett és mozgott bennem, kezdtem úgy érezni, hogy mindjárt megőrülök az élvezettől. Azonban pont a legjobb pillanatban hirtelen megállt, én pedig úgy éreztem, mintha szándékosan büntetne ezzel is. Mondhatni visszafelé sült el a saját fegyverem, vagyis inkább az övé nem sült el... Mindegy is, mivel elég furcsa kérdést tett fel így szex közben, amit nem nagyon tudtam hova tenni.
- És a te szüleid tudják, hogy miket csinálsz fiúkkal? - kérdeztem tőle provokálóan. - Na most akkor szeretkezünk vagy hülye kérdéseket teszünk fel egymásnak?
Kissé ingerlékeny voltam, hogy pont a legjobb pillanatban jutottak eszébe ilyen hülyeségek. Csípőmet körkörösen mozgatni kezdtem hát, nem várva meg, hogy neki jusson eszébe folytatni.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openVas. Feb. 15, 2015 9:04 pm

Vissza kérdezett aminek nem örültem. Kezemmel el kaptam a száját és nagyon komolyan rá néztem.
-Sosem volt dolgom fiúkkal pont azért ami vagyok. De már teherbe ejtettem egy lányt és rossz vége lett. Rajtad lehetne segíteni, de ha nem érdekel akkor rendben.
El húzva az ujjam a száján az úgy záródott össze mintha egy cipzárral húztam volna össze neki. Aztán hevesen mozogni kezdtem benne.
-Természetesen szeretkezünk ha már ezt akartad, de te nem élvezhetsz el. Nem akarom, hogy el élvez. Mert azt akarom, hogy szenvedj.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-openVas. Feb. 15, 2015 9:12 pm


- És ki a frászt érdekel, hogy... - befejezni már nem tudtam az érdektelenségemet kifejező mondatot, ugyanis ujját a szám előtt végighúzva az hirtelen összezárult és többet már nem nyílt ki. Megpróbáltam kiáltani, de mindhiába, ő pedig gonosz módon megparancsolta, hogy nem élvezhetek el. Egy valamit azonban elfelejtett: nekem nem a szám az egyetlen fegyverem. Ahogy újra erőteljesen mozogni kezdett bennem, ujjaim végét a hátába állítottam, és körmeimet lassan végighúztam, érezve, hogy a vér kiserken a hátából. Mellé elszánt tekintettel pillantottam rá. Ha harcot akar, hát megkapja.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Asako szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Asako szobája
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dracon szobája
» Uhono Asako
» Mia szobája
» Iwa Makiko Szobája
» Angela szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: