Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Asako szobája

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Asako szobája   Asako szobája Folder-openKedd Dec. 30, 2014 8:34 pm

Nagy szerencsémre magát szobát kaptam a kollégiumban. Ami jobb is, mert így nem kellet harcolnom érte. Nem örülnék ha meg tudnák a többiek, hogy mi vagyok. Jó igaz nem jönnének csak úgy rá ha elég óvatos vagyok, de jobb ha soha nem tudják meg. Éppen elég kellemetlen, hogy így kell élnem. A másik ha valaki meg tudná akkor félek meg kéne ölnöm, hogy ne mondja el senkinek. Bár igaz ezt a múltban meg akadályoztam, de akkor sem sült el jól a dolog. Hiszen én tehetek arról, hogy annak az első barátnőmnek el vetették a babáját.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openPént. Jan. 02, 2015 7:50 am

De ezen most nem volt időm és kedvem tanakodni. A hosszú út után ideje volt ki csomagolnom és kényelembe helyeznem magam. Némi varázslat segítségével gyorsan ki tudtam pakolni és pár pillanat elég volt nekem ahhoz, hogy a térképet meg nézve el döntsem, hogy mai első dolgom az az ebédlő meg látogatása.

/Ebédlő/
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openKedd Feb. 03, 2015 5:14 pm

-Nekem nyolc a te bajod ha aztán meg akarnak enni.
Ki jelentésére homlokon pöccintettem
-Még csak nem is ismersz. Így nem kedvelhetsz, mert semmit sem tudsz rólam.
Kissé ellöktem magamtól ahogy hozzám simult.
-Kiszorítod az emberből a szuszt is.
Elérve a szobámat ki nyitottam az ajtót.
-Pont olyan ostoba is vagy mint a Kínai alföld. Magam sem vagyok a mellbőségek királynője. Nem a mellek teszik a nőt nővé. Na jó ez nem teljesen igaz, mert nem árt ha van melled. De nekem sincs valami nagy még is jól nézek ki. Mert a ruhám egyensúlyban van a testemmel és ki emeli azokat a részeget amiket a fiúk szeretnek. Hosszú hajam van jó combjaim karcsú derekam. Sok pasi meg akar kapni, de én nem engedem magam nekik.
Be lépve a szobába láthatja, hogy átlagos szoba az enyém. Semmi cicoma vagy dísz csak egy sötét zúg ahová Draki egyből berepül pihenni.
-Szerintem pár régi ruhám talán jó lesz neked. De biztosra kell menjek.
Elő vettem egy kétszáz centiig mérő szalagot és határozottan rá néztem.
-Na vetkőzz hadd lám mivel is van dolgom.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openKedd Feb. 03, 2015 6:52 pm


- Ha te eszel meg, nem bánom! - ragaszkodtam álláspontomhoz, annak ellenére, hogy nem egészen volt így. Határozottan kedveltem, de azért még sok mindent el kellett érnem az életben, például megvédenem az én egyetlen, szeretett húgocskámat, akivel fiatal korunk óta osztoztunk a nehézségekben, az anya nélküli felnövés nehézségeiben. Tudtam, hogy ő is szeret engem, csak nem meri kimutatni.
- Jó emberismerő vagyok - jelentettem ki ismét durcás hangon, mikor előbb fejbe pöckölt, majd ellökött magától, ami miatt majdnem nekimentem a két lánynak, aki szembe jött. Két kezemmel fogtam a homlokomnak megpöckölt részét, miközben számat összepréselve néztem rá, a sértésekre egyáltalán nem is reagálva.
- Nekem meg kislányos alakom. Biztos akad olyan, akinek ez tetszik - mosolyodtam el, mikor végre beléphettünk. A szobája elég kopár volt, és már kezdtem érteni szúrós stílusát - ha valaki ilyen ingerszegény környezetben tölti a napjait. Biztos odahaza sem volt sokkal jobb. Gondolataim azonban egyből visszatértek, ahogy utasítani akart, hogy vetkőzzek le. Kézzel-lábbal tiltakozni kezdtem erre, hiszen nem hagyhattam, hogy a titkom kiderüljön! Talán csak megutál egy életre, de ha ez nem lenne elég rossz, az is lehet, hogy elver vagy még rosszabb!
- É-é-én, azt nem lehet! Nem merek! Én... szégyellős vagyok mások előtt és... - hadartam gyorsan, miközben sietve kapálództam, mint akit fojtogatnak. Értelmes kifogás nem jutott eszembe, pedig igazán gondolhattam volna rá, hiszen egyáltalán nem volt valószínűtlen, hogy ez bekövetkezik. - Mindenesetre nem...! I-inkább átöltöznék a fürdőszobában?
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openKedd Feb. 03, 2015 7:33 pm

-Előbb taposnálak el.
Vettem oda amikor a béka evésről volt szó. Nem volt ugyan bajom a békákkal, de ha valakit át változtatok akkor biztosan meg is érdemelte. 
-Igen van akinek tetszik a kislányos alak, de kislányos ruhában. Te inkább kis fiúnak nézel ki.
Számítottam rá, hogy bajom lesz abból, hogy be hívtam a szobámba, de ennyi macerát vele.
-Na figyelj kell a méreted nem érdekel ha szégyellő vagy. Lány vagy ahogy én is szóval gyerünk kezd el vagy erőszakhoz folyamodok.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openKedd Feb. 03, 2015 7:51 pm


- Ez egy iskolai egyenruha japán popidolos módosításokkal! A nyakkendő kawaii és egyáltalán nem fiús! - tiltakoztam, ugyanakkor nem volt időm folytatni az érvelésem, ugyanis a ruhámra pályázott, erőszakkal is fenyegetve. Nagyot nyeltem, és egyúttal átkoztam is magam saját figyelmetlenségem miatt. Ilyen pitiáner csapdába esni egyáltalán nem vallott rám, és fogalmam sem volt, mi terelte el ennyire a figyelmem minden másról.
- H-ha hozzám nyúl Onee-sama, sikítok! - fenyegetőztem kissé talán túlságosan erőtlenül, miközben éreztem, hogy kifut az arcomból a vér. Csak el ne ájuljak, mint húginál, futott át az agyamon, és ösztönösen hátrálni kezdtem, egészen addig, amíg a falat nem éreztem a hátam mögött. Hát, legalább mögém kerülni nem tud.
- ...És akkor mindjárt itt teremnek egy nagy csomóan... é-é-és, ugye azt nem akarjuk, Onee-sama? - pillantottam rá kissé reménykedve. - É-én nem szeretném Nee-chant bajba keverni, de ha muszáj...
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openKedd Feb. 03, 2015 8:20 pm

-Inkább japán egyenruha keverve a rossz ízléssel. A nyakkendő nevetséges és túl rövid. 
Szinte élvezett volt sarokba szorítani a kis leányt.
-Csak nyugodtan hang szigetelt szobát kértem é kaptam is. Bizonyos okokból nem igazán engedhetem meg magamnak, hogy meg haljanak mások. Mások meg nem tudnak be jönni csak úgy. Erről különgondoskodtam.
Közelebb léptem majd meg álltam.
-Na mi lesz? Leveszed a ruhádat vagy el menekülsz az ajtón át?
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openKedd Feb. 03, 2015 8:43 pm


Úgy tűnt Asako túlságosan élvezi a helyzetet, én pedig éreztem, hogy csapdába estem. Ha rájön a titkomra... megjelent a lelki szemeim előtt ahogy dühösen pofoz, legalább akkora buzgalommal, mint húgi, csak nála jóval erőteljesebben, egészen addig, amíg gyenge kis testemből ki nem száll teljesen az élet. Vagy éppen összetaposgálja nemesebb szervemet tűsarkú cipővel... vagy egy szöges buzogánnyal szétcsapja a fejem, miközben vér spriccel a plafonra.
- Onee-sama kérem... - váltottam könyörgő hangra erőtlenül. - Onee-sama, ne... félek... még... élni... akarok...
Miközben ezeket mondtam, éreztem, ahogy ismét elhalványul előttem a világ, és már nem láthattam, hogy eszméletlenül roskadok össze a fal tövében. Egy napra két ájulás valószínűleg új rekord lehet, konstatáltam volna, ha nem vagyok épp szörnyen ájult.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openKedd Feb. 03, 2015 9:02 pm

Hiába kínáltam fel a szökési esélyt nem tett érdekében semmit, hogy meg ússza azt ami rá várt. Ha olyan lett volna akire szemet vetek már rég ruhátlan lenne. De nem ő vele semmi tervem nem volt.
-Ugyan csak le veszem a méreted nem fog fájni.
Mikor elájult oda ugrottam hozzá.
-Hé Hiroko hé mi van veled hallasz?
meg néztem a pulzusát amit könnyen meg találhattam. Majd fel emeltem a földről és be fektettem az ágyamba. Ott le vettem a kabátját és a nyakkendőjét. 
~Na nézzük. Talán túl sok volt az izgalom neki bár nem értem miért. Most viszont itt fekszik ki ütve mint egy zsák. Na jó amíg helyre nem rázódik addig ki kell használni egy kicsit az időt.
Szét nyitottam az ingjét és meg néztem a mellkasát.
~Laposabb már nem is lehetne. Na nézzük a mellbőséget.
A centiméterrel kicsit nehezen, de alatta át húzva meg néztem a mellbőségét. Aztán a nyakát is meg mértem a karjait a csípőjét is.
~Jó lesz a méret nem fogja szorítani. Hmmm akkor nézzük meg a lábait is. Ha szoknyát vesz fel jó lábak kellenek hozzá. 
Le húztam a nadrágját majd meg vizsgáltam a lábait.
~Ezt epilálni kéne és többet tornáznia. Kissé húsos és merev jobb lenne ha táncot tanulna. A fehérneműje, meg borzalmas és ez a ki türemkedés itt elől.
Meg érintve kicsit meg lepődtem. Meg ráztam a fejem mondván biztosan hallucinálok, de mikor kissé le húztam és meg láttam mit rejteget. Szépen vissza toltam rá a fehérneműt. 
~Hát ettől félt. Nem csodálkozom. Bár magam sem gondoltam volna, hogy ő is ilyen.
Vissza húztam rá a nadrágját legalábbis el kezdtem neki, de le felé mindig könnyebb mint vissza tolni.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openKedd Feb. 03, 2015 9:55 pm


Azt utáltam az ájulásban, hogy mindig olyan volt, mintha a semmi közepén lebegnék, egyszerűen kellemetlen érzésekkel töltött el az egész. Ráadásul addig védtelenül kellett kifeküdve hevernem valahol, mások kénye-kedvének teljesen kitéve. Mikor visszatért tudatom, és nehézkesen pislogni kezdtem, az első amit éreztem, hogy puhaság volt körülöttem. Legutóbb meg voltam győződve arról, hogy meghaltam, de ezúttal már nem hagytam magam ilyen könnyen megtéveszteni, biztos voltam benne, hogy élek. Lélegeztem, az ágya puhasága kellemes, az illata finom volt. A bőrömet levegő érte, sőt mintha kezek matatását éreztem a lábaim között... Várjunk csak! Sietve ugrottam fel, mint aki kilőttek egy ágyúból, és ezzel sikeresen megszabadítottam magam a saját bugyimtól, így hímtagom teljesen szabadon láthatóvá vált. Asakora pillantottam, majd lassan le, majd újra fel, és a fejem teljesen vörös lett. Arcomat kezeimbe temettem, és nem bírtam visszatartani a könnyeimet. Onee-sama már tudta a titkomat, és most biztosan gyűlöl! Sőt, ki tudja, talán elmondja mindenkinek vagy megzsarol vagy megöl vagy...
- Most kiderült... Mindennek vége... Onee-sama most biztosan utál! É-én nem tehetek róla, hogy nem lánynak születtem! Pedig...pedig nagyon szeretném, ha így lenne! - fakadtam ki meglepően nyíltan, arcom két oldalán pedig könnyen folytak végig.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openSzer. Feb. 04, 2015 6:08 pm

Váratlanul fel ébredt talán éppen én miattam aztán szó szerint ki ugrott a bugyijából. Már meg sem lepődtem azon amit látnom kellet, e amit mondott azon igen. Kicsit jobban meg néztem majd fel sóhajtottam.
-Tehát fiú vagy..(sóhaj) én meg már azt hittem futanari...
Rá néztem és már tudtam mit utálok benne.
-ó fogd be Hiroko. Mások is lányok akarnak lenni nem csak te. Legalább te egy nemű vagy. Szóval őrülj neki. Inkább azt magyarázd el, hogy tőlem mit akarsz, mert biztosra veszem, hogy nem a lányokat szereted.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openSzer. Feb. 04, 2015 6:25 pm


Asako detektíveket megszégyenítő módon volt képes rámutatni legnagyobb testi hibámra. Mindenképp megítéltem volna neki egy Sherlock-díjat, ha nem foglal le túlságosan az, hogy pityeregjek, miközben azt latolgatom, vajon egy tízes skálán mennyire utál most? Száz mondjuk szerintem jó kiindulópont lehetett volna. Bár ezt a futakármi dolgot nem igazán vágtam, és valahogy megragadt bennem ez a kifejezés, de most korántsem voltam olyan állapotban, hogy rákérdezzek, vagy komolyabban foglalkozzak azzal a kérdéssel, hogy milyen kétneműségről hadovál itt össze. Ha úgy vesszük én is kétnemű vagyok: van a biológiai és a lelki nemem. Egy darabig nem válaszoltam, csak halk sírásom, illetve szipogásom hallatszott a szobában. Nem voltam olyan állapotban, hogy bármi értelmesek ki tudjak préselni magamból, és őszintén szólva megpróbálni sem volt kedvem. Bármennyire is szerettem volna erős lenni, elbuktam. Egy kis senki maradtam, egy pondró, aki semmire sem jó, csak, hogy mások szórakozásból eltapossák.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openSzer. Feb. 04, 2015 6:37 pm

Nem kaptam választ és hát persze miért is adott volna. Kis bőgő masina volt semmi több egy nyámnyila kis senki aki lány akart lenni. 
-Fejezd már be a bőgést vagy ki hajítalak ruhátlanul a szobámból.
Oda léptem a szekrényemhez és ki vettem egy piros kínai ruhát é egy pár fekete cipőt.
-Tessék ezt vedd fel a béna göncöd helyet. Én már ki nőttem, de neked talán jó lesz bár lehet kicsit rövid lesz.
Kicsit bele túrtam a hajába.
-Hmm azt hiszem ehhez a ruhához inkább rövidebb haj illene. Az talán kicsit lányosít rajtad. Plusz talán egy kis smink sem ártana, de azt most nem tesszük fel, mert el maszatolod.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openSzer. Feb. 04, 2015 6:53 pm


Asako csúnyán kiosztott, ami őszintén szólva nem segítette a lelki békém helyreállítását. Mivel nem láttam, csak lépéseit hallottam, biztosra vettem, hogy most ment fényképezőgépért, hogy megörökítse megszégyenülésem vagy valamiféle gyilkos eszközt vesz magához. Szerencsére egyik sem igazolódott be, ugyanis egy ruhával és egy pár cipővel tért vissza, és a kezembe nyomta. Könnyeim nem álltak el azonnal, de előbb értetlenül bámultam pár másodpercig a ruhát, majd rá néztem fel.
- E-ezt nekem? - kérdeztem szipogva. - A-akkor nem utálsz? H-hazudtam neked, m-minden jogod meglenne, hogy utálj és megvess!
Utána beletúrt a hajamba, és megjegyzéseket is tett arra, hogyan tudnék szerinte lányosabb lenni. Mondjuk nem tudom a rövidebb haj hogyan tenne lányosabbá, de nem voltam igazán ellenkezős kedvemben, ezért csak pislogtam rá, mint aki nem hisz a szemének. Lehet ezúttal tényleg meghaltam.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openSzer. Feb. 04, 2015 7:19 pm

-Nem a mosómedvéknek. Persze, hogy neked.
Megint bele túrtam a hajába, hogy némileg meg nézzem mi állna neki jól.
-Miért utálnálak? Mert fiú vagy? Vagy mert lány akarsz lenni? Senki sem illik a mássága miatt elítélni, mert senki sem tökéletes pláne én nem. 
Kicsit le töröltem a könnyeit és bár a fiúsabb arca ellenére lányosabban nézet ki. Annyira, hogy egy pillanatra a barátnőmet juttatta eszembe. Aki akkor sírta el magát amikor magamévá tettem és akit akkor még nem szerettem.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openSzer. Feb. 04, 2015 7:34 pm


Könnyeim folyása végre elállt, de néha-néha elejtett szipogásom azért még utalt rá, hogy nem teljesen hagytam még magam mögött a zaklatott állapotomat. Örültem, hogy annyi ember közül pont Nee-chan volt az, aki megértette a gondjaimat, és nem ítélt el azért, hogy mertem olyan lenni, amilyen szerettem volna. Talán én voltam túl bizalmatlan másokkal szemben, hogy az esélyét sem adtam meg annak, hogy ez történjen. De az előző iskolában is összefirkálták a padomat "halj meg hülye buzi", "neked a szék lábára kell ülnöd" és hasonlóan kreatív szövegekkel... meg volt minden okom, hogy bizalmatlan legyek. De örültem, hogy pont ő az, aki megérti az ilyesmit. Gyengéden megérintettem a kezét, ahogy a könnyeim törölgette, és erőtlenül rámosolyogtam.
- Köszönöm, Onee-sama - mondtam halkan, majd becsukott szemmel előre hajoltam, és ha hagyta, egy puszit nyomtam az arcára. Aztán kikászálódtam az ágyból, és a ruhával a kezemben sietve megindultam a fürdőszoba felé. Félúton jutott eszembe, hogy a bugyit otthagytam, így egy forduló után visszarohantam érte, felkaptam, majd beviharzottam a fürdőbe, ahol magamra zártam az ajtót.
- Kukucskálni nem ér! - szóltam ki, miközben hozzáláttam az öltözködéshez. Gyorsan és szakszerűen kaptam le saját gönceimet, majd magamra az ő ruháját. Mikor aztán a tükörbe néztem, tátva maradt a szám. Nee-chan aztán tényleg értette a dolgát!
- Vigyázz, kész, jövök! - szóltam ismét, amikor elvégeztem az utolsó simításokat, majd kiléptem.

Asako szobája Hidej_zsi_www.kepfeltoltes.hu_

- Ni hao! - köszöntem, mint ahogy egy igazi kínai tenné.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openSzer. Feb. 04, 2015 7:51 pm

Kissé bele pirultam a puszijára, hiszen soha egy fiú nem értetett az ajkaival. Aztán be viharzott a fürdő szobába átöltözni.
-Úgy teszel mintha nem láttam volna. Különben meg szexibb fehérneműt kéne hordanod.
Mikor ki jött már sokkal lányosabb volt mint előtte.
-Hmm egész jó. Látod a ruha teszi az embert máris sokkal csinosabb vagy.
Közelebb lépve meg emeltem az állát.
-Kár, hogy nem vagy valóban lány. De talán ezúttal ki vételt tehetek.
Közelebb hajolva ha hagyja magát meg csókolom.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openSzer. Feb. 04, 2015 8:12 pm


Mikor Nee-chan megdicsért, az igazán jól esett. Olyan buta voltam, amikor rosszat feltételeztem róla! Hiszen láttam, hogy ő is pityergett ott a folyosón, nem tudom milyen veszteség miatt, de mégiscsak bizonyosabb volt, hogy átérzi az én fájdalmamat. Mikor azonban közelebb lépett, fogalmam sem volt mit szeretne, így hát teljes meglepetésként ért, mikor ajkát az enyémre nyomva megcsókolt. Hallottam, hogy vannak olyan lányok, akik kifejezetten gerjednek erre a "lányos fiú" témára, de sosem hittem el, hogy tényleg léteznek is vagy hogy ez az érdeklődés nem csak egy NarutoxSasuke mangára terjed ki. Lánnyal mindenesetre eddig még nem csókolóztam, de annyira meglepett az egész, hogy ellenkezni nem is próbáltam. Hagytam, hogy csókoljon, amíg jól esik neki, még ha közben tágra is volt nyílva a szemem.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openSzer. Feb. 04, 2015 8:31 pm

Sosem csókolóztam még fiúval és valahogy úgy éreztem nem maradtam le semmiről. Az első csókom és sok másik mindig akadályokba ütközött amit élvezett áttörni. Később mikor egymásba szerettünk már szenvedélyes csókokat váltottunk. Ez azonban semmilyen volt. Nem volt ellen álló vagy viszonozó esetleg harcias inkább kissé meg lepet majd mindent a másikra hagyó unalmas és semmilyen. Csalódottan váltam el az ajkától.
-Hpf ennél rosszabb csókom még sosem volt. Ha ezt tartogatod a pasiknak is akkor nagy csalódás leszel nekik. 
Elléptem tőle és hátra fordulva elindultam a szobám másik végébe. 
-Most már nyugodtan el mehetsz. A méreteidet tudom, ruhát meg kaptál szóval nincs több dolgunk egymással.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openSzer. Feb. 04, 2015 8:39 pm


Teljesen úgy éreztem, mintha már élvezném a dolgot, amikor hirtelen abbamaradt. Felpillantottam Nee-chanra, a tekintetét keresve, de ő inkább ismét kritikus hangra váltott, és elég csúnya szavakkal koptatott le, meg sem várva a reakciómat. Tétován nyújtottam ki utána a kezemet.
- Onee-sama... - szóltam utána halkan. Végre volt valaki, aki megértett, aki hajlandó volt foglalkozni velem, és ami a legfontosabb, nem ítélt el azért, aki vagyok. Nem hagyhattam, hogy ilyen könnyen elveszítsem! Cselekednem kellett, mégpedig gyorsan. Gyorsan utána iramodtam, majd méretbeli különbségeit kihasználva elsiettem mellette, szembefordulva vele, és így útját állva. Egy pillanatig tétováztam, mi is lenne a legjobb, de úgy döntöttem, talán ha újra megpróbáljuk... Sietve átöleltem, és mellei között felpillantva emelkedtem lábujjhegyre, hogy egy magasságba kerüljünk.
- Nem hagylak ilyen egyszerűen menni, Onee-sama - jelentettem ki, majd ezúttal én csókoltam meg, ajkam az övére préselve, ajkaim pedig éppen akkorára nyitottam, hogy a nyelven kiférjen rajta, és az ő szájába tudjam csúsztatni, ha hagyja.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openSzer. Feb. 04, 2015 9:08 pm

Nem igen érdekelt a siránkozása főleg amikor elém rohant. Az öleléséből is legszívesebben ki törtem volna ha nem látom mit akar megint.
-Ajj te buta fruska..
Hagytam, hogy meg csókoljon. De meg mutattam neki, hogy én milyen csókot tudok adni. Fejét meg fogva derekát kissé meg döntve adtam neki egy erőteljes csókot. A csók közben rá jöttem, hogy megint izgalomba jöttem. de most csak a szememnek hittem az eszemnek nem amely azt súgta, hogy egy fiúval csókolózom.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openSzer. Feb. 04, 2015 9:13 pm


Mit sem törődtem problémázásával, és folytattam a csókolózást, de akkor ő ismét átvette a kezdeményezést, megint meglepve engem. Megfogta fejemet, és hátradöntötte derekamat, amitől elveszítettem egyensúlyomat, és bizonyosan elesek, ha nincs a hátam mögött a keze. Lábam már nem érintette a padlót, így tulajdonképpen a szó szoros értelmében az ő markában voltam. De már csak azért sem adtam fel a harcot, keményebben küzdöttem tovább. Ajkam még erősebben rászorítottam az övére, nyelvemmel pedig vadul kalimpáltam, megpróbálva ide-oda dobálni az övét. Kezdtem úgy érezni, hogy lassan levegőt sem kapok már, de egyáltalán nem érdekelt. Megmutatom Nee-channak, meg én!
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openSzer. Feb. 04, 2015 9:39 pm

Éreztem, hogy most mindent bele ad. Sőt átakarja venni a kezdeményezést mintha még sem lány hanem férfi akar lenni aki nadrágot hord. De én ezért ebben járatosabb vagyok és a test helyzet is előnyt biztosít nekem. De már nem volt elég nekem ennyi. Szépen elengedtem őt aztán az ágyra löktem. Rá mászva csókoltam meg miközben kezemmel egyik lábán simítottam végig. A csók után egyből a nyakát csókolgattam vörösre ki használva, hogy sokkal fehérebb a bőre az enyémnél.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openCsüt. Feb. 05, 2015 8:49 pm


Azt hittem nem érhet újabb meglepetés, amikor Nee-chan hirtelen elengedett, nekem pedig azt kiáltani sem volt időm, hogy "baka", mire esni kezdtem. Egy lökést éreztem magamon, így ismét puhára érkezhettem, de kezdtem úgy érezni, ha mára kicsit sok az esésekből. Mire magamhoz térhettem volna, Nee-chan máris rám mászott, ismét megcsókolva, és most erőteljesen válaszoltam rá. Ha így szeretne játszani, hát megkaphatja! Kezével közben a lábamat simította végig a ruhán keresztül, én pedig tényleg nagyon élvezni kezdtem a helyzetet. Kicsit kótyagos voltam még, amikor szívni és harapdálni kezdte a nyakam, erre viszont azonnal felébredtem. Apró, lányos nyögésekkel reagáltam erre, mivel tudtam, hogy ez mindig teljesen megőrjíti a fiúkat. Igaz mondjuk Asako nem volt fiú... Kezeimet körbefontam a háta körül, úgy húztam még jobban magamhoz.
- Onee-sama... - sóhajtottam. Pedig vámpírként általában én szívom ki mások nyakát.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-openCsüt. Feb. 05, 2015 9:14 pm

Folyamatosan csókolgattam a nyakát majd a fülét aztán el kezdtem ki gombolni a ruháját. Csupasz mellkasát kezdtem el csókolgatni. Szabad kezemmel közben fel a combjai belő felét simogattam majd el kaptam férfiasságát és gyakorlottan simogattam neki. Ki vételesen tetszett, hogy egy fiút tarthatok a kezeim között.
-Mond csak Hiroko szűz vagy? Vagy voltál már lánnyal esetleg pasival? Tett már férfi téged magáévá?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Asako szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asako szobája   Asako szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Asako szobája
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dracon szobája
» Uhono Asako
» Mia szobája
» Iwa Makiko Szobája
» Angela szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: