Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Narazaki Ryuko naplója

Go down 
SzerzőÜzenet
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Narazaki Ryuko naplója Empty
TémanyitásTárgy: Narazaki Ryuko naplója   Narazaki Ryuko naplója Folder-openVas. Ápr. 10, 2011 10:41 am

Üdvözlet!
Hol is kezdjem? Gondolom nem csak velem, a többiekkel is rengeteg dolog történt az első év alatt. Így utólag ha belegondolok, eszméletlen, hogy milyen hamar eltelt. Itt vagyok én, másodéves démon tanuló. Na, de inkább a tárgyra térek és annyit mesélek, amennyit csak tudok (meg amennyi megmaradt bennem ugye Very Happy), de ne várja el senki sem, hogy mindenre emlékezzek.
Az első napomra tisztán emlékszem. Eleinte annyira más volt itt minden, az egész iskola valahogy teljesen más hangulatot árasztott magából, mint bármely ember suli. Magával a gondolattal sem volt könnyű megbarátkozni, hogy én nem ember vagyok, hát még azzal, hogy itt SENKI sem az!
Démon akadémia ide, vagy oda, sok dologban megegyezik az előző sulimmal. Például, hogy nehezek voltak az órák (már amelyiken benn voltam Smile Razz ). Aztán nehéz volt reggelente felkelni és rávenni magamat, hogy elvégezzem a kötelességeimet, de ez már más tészta...
Na meg a csajok! Sok csinos lánnyal találkoztam az elmúlt egy év alatt, és párral volt egy-két futó kalandom is, de végül egyiket sem nevezhettem a csajomnak.

Na mindegy, legyen elég annyi, hogy a második évre több célt is kitűztem magam elé.
Egyrészt többet járok majd órára, másrészt szerzek barátnőt, harmadrészt össze akarok hozni egy eszméletlen suli-bulit, ahol én leszek a DJ Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Narazaki Ryuko naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mitsui Yua naplója
» Shina naplója
» Fubuki naplója
» Mika naplója
» Azazel naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Napló-
Ugrás: